Евгения Горева Люди с рыжими волосами

Jevgēnija Goreva - Cilvēki ar rudiem matiem

19 03 11 01

Pirms apspriežam rudmataino raksturu pēc horoskopa, piekrītiet – rudmataini cilvēki Krievijā – diezgan reta parādība.

Uz planētas rudmataino ir ne vairāk par 2% iedzīvotāju (pēc it kā kaut kādu zinātnieku vai žurnālistu-izdomātāju statistikas).

Navigācija pa rakstu

Rudmatainie – īpaši

Rudmatainie pēc horoskopa – krāsas astroloģiskie pamati

Rudmataino raksturs – pēc Taro kārtīm

Kosmiskā versija

 

Rudmatainie – īpaši

Un viņi vienmēr izceļas no kopējās masas. Es to zinu, tāpēc ka pati – rudmataina. Un, protams, kopš bērnības vācu informāciju par mums. Tāpēc man viegli teikt – kāda īpatnība ir cilvēkam ar rudiem matiem.

Cilvēka mati atspoguļo viņa saiknes, matu krāsa rāda šo saikņu raksturojumu, īpašības. Ruda, ugunīga krāsa liecina, ka viņi savās saiknēs ieliek daudz enerģijas. Rudmatainie, īpaši ar gaišām acīm (pelēkām, gaišzilām), – ļoti spēcīgi enerģētiķi, donori, aktivatori citiem cilvēkiem.

19 03 11 02

Oranžā krāsā ir čakra Svadhistāna – cilvēka enerģētiskā ķermeņa dzimuma seksualitātes centrs. Tāpēc tieši rudmatainie tiek uzskatīti par pašiem seksuālākajiem, pašiem jūtīgākajiem.

Tādiem cilvēkiem viegli padodas maģija un saziņa ar stihijām. Droši vien zināt, ka viduslaikos rudmatainas sievietes – neapšaubāmi tika uzskatītas par raganām.

 

Rudmatainie pēc horoskopa – krāsas astroloģiskie pamati

Ja astroloģiski, tad ruda matu krāsa nozīmē planētas Marss spēcīgu ietekmi uz cilvēka raksturu. Viņam visbiežāk horoskopā ir izpaustas Uguns zīmes – Auns un Lauva.

Rudmatains vīrietis ir impulsīvs, ātri iedegas, strauji rīkojas. Raksturā viņam vienmēr ir kāda rozīnīte, īpatnība, kas izceļ viņu uz citu vīriešu fona ne tikai ārēji.

Sieviete ar spēcīgu Marsu, kas ārēji var izpausties kā rudi mati, – diezgan aktīva, viņai par visu ir savs viedoklis, patīk pārkāpt noteikumus un tradīcijas, viņa rīkojas tikai pēc pašas iekšējas dziņas.

Un, kad saka, ka rudmatainas nedrīkst precēt, – tā ir taisnība, bet priekš vājiem vīriešiem. Priekš tiem, kas baidās nonākt zem papēža.

19 03 11 03

Piemēram: aktrise Roza Leslija (Rose Leslie) – horoskopā spēcīgs Marss Aunā Saules aspektā

Skorpiona zīme (ūdens stihijas zīme), izpausta cilvēka horoskopā, arī var dot zināmu rudu nokrāsu matiem, jo Marss taču – otrs šīs zīmes pārvaldnieks.

Rudmataini blondīni (ar zeltainas krāsas matiem) – tie ir cilvēki ar spēcīgu Sauli, viņi var piederēt zīmēm Auns un Lauva, vai arī viņiem šīs zīmes var būt spēcīgi izpaustas savā personīgajā horoskopā. Viņi ir spilgti, pašpārliecināti, viņiem ir viegli balstīties uz savu paša spēku. Tādi cilvēki bieži mēdz būt centrā, ir līderi. Viņiem reti mēdz būt autoritātes, viņi paši – Saule, harizmas nesēji.

19 03 11 04

Piemēram: pašlaik populārais aktieris Džeims Nortons (James Norton) – viņa horoskopā Saule ir savienojumā ar Marsu

 

Rudmataino raksturs – pēc Taro kārtīm

Pamata kārtis Taro kavā, kas apraksta rudmatainos, – tas ir 1. arkāns Mags (Marss) un 8. arkāns Spēks (Saule).

19 03 11 05

Taro kārtis Mags un Spēks – no kavas “Raganu Taro”

Mags un Spēks – Auns un Lauva, Marss un Saule, enerģija un individualitāte. Tie ir galvenie raksturojumi cilvēkiem ar rudiem matiem.

Viņi ir starpnieki starp dievišķajām enerģijām, augstākajiem likumiem un izpausto zemes plāna pasauli. Taču viņiem ir grūti palikt neitrāliem, laist debesu vibrācijas pēc principa “ne es, bet caur mani” dēļ individualitātes spēka, jaunrades vēlmes, personīgās darbības slāpēm.

 

Kosmiskā versija

Ja rudu matu krāsu uztveram – kā zināmas ģenētiskas īpatnības pazīmi, tad atgādināšu jums cilvēces radīšanas kosmisko versiju. Pēc tās cilvēce – it kā sakombinēta no dažādu kosmosa rasu sākotnējās ģenētikas. Tās piešķīra savus gēnus vietējai gēnu inženierijai sākotnējā radīšanā.

Tādā gadījumā visiem rudmašiem ir sevī aktīvs gēns no vienas ciltstēvu civilizācijas. Kāda ir šī civilizācija – izdomāt netaisos, ir dažādas versijas, tās apstiprināt pagaidām nav iespējams. Taču pēc īpašībām, kas raksturīgas rudmatainiem cilvēkiem, var noteikt tās civilizācijas galvenos raksturojumus. No sekām – pie cēloņa!

 

Pievienots 11.03.2019.

https://znak-simvol.ru/lyudi-s-ryzhimi-volosami/

Tulkoja Jānis Oppe