Сила коллективной медитации

Kolektīvās meditācijas spēks

Diženās Dievietes un Sanata Kumaras izteikumi

par planetāro kolektīvo meditāciju

21 11 24 01

Norāde uz kolektīvo meditāciju 21.12.21.

https://link.webinar.fm/live/sanat230/vvfh5

Es jau vairākkārt esmu rakstījusi par vispasaules kolektīvo meditāciju (https://sanatkumara.ru/stati-2019/mir-pogruzilsya-v-massovie-meditatsii[1]) (https://www.youtube.com/watch?v=WrroYiXr2oo).

Taču pašlaik šī tēma atkal ir kļuvusi aktuāla sakarā ar aicinājumu uz vispasaules meditāciju 2021. gada 21. decembrī. Es nešaubos par kolektīvās meditācijas spēku un tiku citējusi Deivida Vilkoka (David Wilcock) rakstu par tādu meditāciju rezultātiem, kad sapulcējās tūkstošiem cilvēku un meditēja vienlaikus. Bet ir arī citi viedokļi, konkrēti, ka neattīstīti cilvēki, bet neviltoti tiecošies palīdzēt planētai iegūt augstāku apziņas statusu, var traucēt vai nolaist pa vibrācijām meditācijas rezultātu, ka šo enerģiju var patērēt pelēkās būtības u.c.

Kā uzrakstīt, ka mūsu domas spēks pārvarēs visu un palīdzēs Zemei apstiprināt gaišu laika līniju? Vai mūsu laika līnija ir atkarīga no tādām meditācijām? Ar tādiem jautājumiem es vērsos pie Diženās Dievietes un Sanata Kumaras.

 

Diženā Dieviete: Kā tu zini, visa pasaule ir būvēta uz idejas. Ideja – tā ir augstākā doma, kļuvusi par radījuma pirmtēlu.

Cilvēka doma caurauž trīs plānus un paceļas uz ugunīgo plānu, kad ir tīra un nevainīga. Paceļoties uz ugunīgo plānu, tā iegūst radīšanas statusu.

Tu jautā, kā darbojas cilvēku kolektīvā doma, pat ja cilvēki nevar augstu pacelt savas domas. Domas līmenis – tas ir mentālais plāns. Mentālajam plānam ir apakšplāni atbilstoši domas ugunīgumam. Ja doma ir neviltota un nepersoniska, nesavtīga un viengabalaina, tas ir, to diktē vēlme palīdzēt cilvēcei, tad tā paceļas uz Kristus-apziņu un darbojas tajā līmenī, tas ir, rada noteiktu rezultātu.

Ir jāiedvesmo cilvēki meditācijas laikā, jāceļ viņu apziņa uz augstāku plānu, jāatmet visas personīgās vēlmes, izņemot tās, kas grib planētu izvest gaismā un piepildīt ar Radītāja mīlestību.

Domas pacelšanai vajadzīgi arī līderi, kuri uz stabila daudzu domu pamata paceļ to uz augstāku plānu, tas ir, izmantojot cilvēku ilgas kā platformu, aiznes tās uz domas augstākiem reģistriem, demonstrējot planētas apziņas ugunīgo līmeni visai pasaulei.

Tādējādi radījums palielinās un nostiprinās.

Protams, tādu domas spēku jūs nevarat sasniegt vienatnē vai pat grupā. Augstuma ziņā – jā, bet spēka ziņā – nē.

Kas attiecas uz iespēju patērēt jūsu enerģiju no pelēko būtņu puses, tad viņas pastāvīgi to dara ikdienišķumā, iespaidojot jūs ar savām iedarbībām, nolaižot jūs depresīvā stāvoklī, šaubās, bezdarbībā, grūtsirdībā un pakļautībā. Sajūti viņu iedarbības līmeni... (rāda pelēku ietekmes joslu).

21 11 24 02

Un tagad paskaties, kurp uzvijas doma ar lūgumu glābt planētu. Un kur tā iziet mīlestībā un godināšanā, kad tās ietin Zemi ar saviem uzstādījumiem un programmējumu uz gaišu nākotni, uz gaišu laika līniju. Tu redzi milzīgo starpību diapazonos, vibrācijās un spēkā?

21 11 24 03

Kādēļ pelēkie iedveš domas par necienīgumu, vājumu, par to, ka meditējošo visu enerģiju patērē pelēkie, jo tā ir netīra un augstu neuzlido? Lai nodzēstu spēkus tiem, kas šaubās, lai viņi piepildītos ar bezcerību un grūtsirdību un nodzēstu savus sapņus. Jo mazāk cilvēku izsaka savu brīvības gribu, jo viņiem labāk. Priekšā iziet izturīgie un spēcīgie, tiecošies un garīgi cilvēki, skaidri izprotoši to, ko un kā viņi dara.

 

Un tu esi aizmirsusi par sinerģiju? Par to, ka apvienotas pūles augšupceļ domas spēku uz neaizsniedzamu plānu?

Sinerģija (grieķu συνεργία – sadarbība, atbalsts, palīdzība, piedalīšanās, līdzdalība; no grieķu σύν – kopā, sengrieķu ἔργον – darbs, (ie)darbība – divu vai vairāku faktoru mijiedarbību pastiprinošs efekts, kuram raksturīgi tas, ka šo faktoru kopīgā darbība būtiski pārspēj katra norādītā faktora darbību vienkāršu summu, emergence.

Tu esi aizmirsusi, ka Mēs palīdzam jums pamodināt cilvēci, ka Mēs – tādu vispasaules notikumu dalībnieki?

Ne tikai pelēkie ir pasaulē, cik gan tuvredzīgi jūs esat! Vienmēr domājat, ka viņi nav savaldāmi? Mēs – jūsu Spēks un jūsu Dalībnieki tādās meditācijās. Tikai pasauciet. Ir pelēkie, un ir gaišie! Ir svarīgi būt gaišo līmenī.

21 11 24 04

Pat ja jūs pagaidām esat pelēko līmenī, bet patiesi vēlat visiem cilvēkiem laimi, vai tādu enerģiju pelēkajiem vajag? Viņi grib niknumu, dusmas, vardarbību, cietsirdību, vilšanos, šaubas, nesaskaņas, nodevību, gļēvumu, bailes. Jūs taču jau zināt, kādas vibrācijas tās ir. Un kādas jūs sasniedzat patiesas beznosacījuma mīlestības pret planētu līmenī? Un tāda mīlestība ir iedzimta, vienkārši ne visi cilvēki izdzīvošanas līmenī var to pastāvīgi just tā, kā jūs. Un jums laikā, kad kalpojat planētai, ir jāpaceļ cilvēki līdz tādām jūtām – bezgalīgai dievišķai mīlestībai pret cilvēkiem un planētu, apvienojot sirdis.

 

Kalpošana – tā ir garīga darbība vispirms. Un tā paceļ cilvēku viņa domas maksimālajā augstumā.

Doma, pastiprināta ar emociju tīrību, rāmām bezpersoniskām vēlmēm, daudzu siržu spēku, neviltotību, kad nav dumpīguma un niknuma, pretnostatījuma un cīņas, ieskauj milzīgas telpas, pievelkot planētai līdzīgo. Gaismu pie Gaismas.

21 11 24 05

Tāda doma rada planētai īpašu statusu.

Rāda nobriedušu cilvēci vienotībā.

Veic kolektīvās apziņas kvantu lēcienus.

Iziešana uz dievišķo mīlestību – tas ir vienīgais veids, kā nodemonstrēt sevi visumam.

Tas paceļ vēl nepietiekami stipras sirdis kalpošanai, palīdz viņām noticēt sev, sajust “uz mēles” kolektīvu darbību.

Paldies tev, Diženā Dieviete!

 

***

Sanats Kumara: Visa planetārā hierarhija pievienosies jūsu meditācijai. Mēs arī patiesi vēlamies, lai cilvēki pārvarētu bailes un šaubas par tādu meditāciju iedarbīgumu. Tā būs ne tikai jūsu meditācija, tajā piedalīsimies arī mēs – Kuratori un Skolotāji, Novērotāji un Glabātāji. Mēs pastiprināsim jūsu meditāciju un nesīsim upuri tiem, kas piekrīt palaist cilvēci pa gaišu ceļu. Par vienu Spēku kļūs mazāk. Un vieglāk būs nonākt pie Gaismas, pārraujot šķēršļu un nosacījumu loku.

 

Mēs saprotam, ka šaubās nenobriedušas dvēseles, tās, kas vēl arvien ir pelēko iedarbībā, orientējoties uz viņu izteikumiem caur čeneleriem, kas nonākuši negatīvā ietekmē. Taču mēs arī ceram nostiprināt viņas ar savu Radītāja Mīlestības un Gaismas ietekmi.

 

Jūs tā esat pieraduši pie tā, ka viss uz planētas kļūst sliktāk. Patiesībā arī tā ir pelēko cīņas pastiprināšanās ar Mums – cilvēki tiek noskaņoti uz izdzīvošanu, uz bezizeju, uz spārnu nolaišanu, uz bezdarbību. Uz bezgalīgām šaubām, ko izraisa tādi teksti.

 

Patiesībā uz planētas nav kļuvis sliktāk, tāpēc ka gaisma cilvēku iekšienē nav apdzisusi, gara spēks ir palicis un pat nostiprinās ārēju apstākļu ietekmē. Pastiprinās viņu izpratne par pašreizējo momentu – nepakļauties pelēkajiem, nenolaist vibrācijas, turpināt attīstīt un nostiprināt savu apziņu, ar saprātu piedalīties jūsu darbībās un domās, apzināties notiekošo un pretoties.

 

Lūk, tāds pretošanās un nepakļaušanās moments arī ir vispasaules meditācija, jebkura, jebkurā datumā, kaut katru dienu. Mēs saprotam, ka ir sarežģīti sapulcēties katru dienu, bet saulgriežu dienā 21. decembrī būs ērti sapulcēties visiem, atcerēties aizejošā gada labākos momentus, noskaņoties uz mīlestību un skaistumu, pacelt savu garu un dot planētai impulsu kvantu lēcienam. Mēs atbalstām jūs savā Mīlestībā un savā Skaistumā.

Pateicos, Sanat Kumara!

***

Es aicinu piedalīties mūsu kolektīvajā meditācijā 21. decembrī visus, kas domā tāpat kā es. Mēs pievienosimies miljoniem siržu, kas meditēs tajā dienā. Mēs ieskausim planētu mīlestībā, paceļot Māmuļu-Zemi nebijušā apziņas augstumā.

 

Norāde uz kolektīvo meditāciju 21.12.21.

https://link.webinar.fm/live/sanat230/vvfh5

Bet jūs esat nobrieduši līdz mieram?

https://sanatkumara.ru/stati-2020/a-vi-dozreli-do-mira[2]

 

Pievienots 24.11.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/sila-kollektivnoy-meditatsii

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2019-gada-raksti/26-raksti-2019/2134-pasaule-iegrimusi-masveida-meditacijas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2020-gada-raksti/28-raksti-2020/2630-bet-jus-esat-nobriedusi-lidz-mieram (Tulk. piezīme)