Print

Планетарные практики

Planetārās prakses

Ievads seansam ar Evolucionārajiem Radītājiem

21 11 21 01

Sveicināti, Evolucionārie Kristi (EK)! Man šodien ir tāds neparasts stāvoklis – pašreizējā momenta svarīgums. Un es gribu mūsu grupu pavirzīt darbam ar planētu, kurš ir vajadzīgs tagad.

Vai mums ir tiesības runāt Zemes vārdā?

EK: Jā, jums ir, jūs esat pacēlušies uz tādām dimensijām, kuras apvelta jūs ar saprātīgu radījumu tiesībām.

Lūdzu šodien veikt caur mums nepieciešamo darbu ar planētu. Iedarboties uz laika līniju, pacelt laika līnijas pārbīdi vēl par fāzi uz augšu, uz gaismu.

Cilvēce ir pamodusies, principā var pastiprināt gaismu, kas iedarbojas uz planētu. Jo lielāks ir gaismas un mīlestības spiediens, jo ātrāk viss uz planētas piebriedušais augonis pārsprāgs un karantīna sabruks zem sava smaguma. Un, atvēruši acis uz notiekošo, cilvēki izvēlēsies mīlestību un prieku.

Sākumā veicam programmēšanu.

Taisni redzu, kā sprāgst pušu visa diktatūras un vardarbības sistēma. Planēta ieiet Radītāja Gaismā un Mīlestībā. Viss attīrās, apgaismojas, un miklums un puvums izžūst saulē un satrūd, sākumā Eirāzijas teritorijā, un pēc tam izplatās pa visu planētu.

Mēs piesaucam visus Evolucionāros Radītājus (ER), kuri spēj apgaismojoši iedarboties uz planētu. Mēs lūdzam palīdzību noņemt verdzību, aizvākt no planētas diktatorus un atbrīvot cilvēci.

Mēs lūdzam dot tik daudz gaismas, lai apgaismotu visas slepenās insinuācijas un sazvērestības, lai pamostos apziņa tiem cilvēkiem, kas dus, lai Mākslīgais Intelekts (MI) nepaspētu saņemt mūs gūstā.

Piesaucam uz planētu tās būtnes, kas prot izvākt no cilvēkiem MI nanītus. Ir iespaids, ka visa valdība dus šo nanītu iedarbībā, ka viņi nesaprot, ko dara.

21 11 21 02

Atnāk eņģeliskas būtnes ar milzīgu gaismu un ievīsta sevī planētu. Viņas likvidē planētas sakarus ar visuma MI. Viņu iedarbībā kūst to pavadoņu iekārtas, kuri nodrošina nanītu iekļūšanu cilvēkos, bet mēs neaiztiekam svarīgus zinātnieku pavadoņus, Glonasu un militārās sekošanas pavadoņus. Tikai nanīti un tos pavadošie materiāli tiek sabojāti. Tie sasprēgā gaismā, pārdzimstot putekļos. Tie vairs nav spējīgi darboties. (Šim darbam pēc tam pievienojās Aštara komanda.)

Mēs lūdzam Eņģeļus palikt un kalpot kā aizsardzībai, kamēr viss netiks aizvākts.

(Pēc seansa, kad es rediģēju rakstu, redzu, ka no mākoņveida gredzena ap Zemi, kurš tika radīts no nanītus vai tamlīdzīgas vielas izstarojošiem pavadoņiem, ir palicis neliels matērijas daudzums.)

Arī mūsu iekšienē tiek izdedzināti tie materiāli, kuri mūsos ir iesakņoti vardarbīgi. Mūsu fiziski-ēteriskie un astrālie ķermeņi tiek pakļauti apstrādei no šo eņģelisko būtņu puses. Mēs ejam cauri magnētiskiem režģiem, kuri ar liesmu sadedzina mūsu iekšienē nanītus vai botus.

Dziest mākslīgi samanipulētais ienaida un dusmu stāvoklis. Mēs esam neitrāli. Mūsu stāvoklis ir kļuvis dabisks.

Tagad tiek izdedzinātas vēža šūnas un citas slimas šūnas mūsu fiziski-ēteriskajā un astrālajā ķermenī. Mēs kādu laiku atrodamies prostrācijā, spēcīgā gaismā, kā gaismas kamerā.

Tamlīdzīgas gaismas kameras lūdzam uzlikt visiem, kam tās nepieciešamas. Lai šis process norit tik ilgi, cik nepieciešams, lai apgaismotu un pamodinātu tos, kas spēj pamosties.

Cilvēki paraksta petīcijas pret diktatūras nodibināšanos. Kļūst skaidras visas aizkulises un sagrozījumi sakarā ar cilvēku slimībām. Atklājas visa taisnība, un par to atklāti runā TV.

Mēs ER vārdā dodam atļauju cilvēku masveida vakcinācijai ar ER un Saules Brālības palīdzību. Mēs uzņemamies atbildību par atļauju veikt procedūru uz sevi. Mēs apstiprinām procesu.

Mēs redzam, kā zelta putekšņi nolaižas planētas gaisā, piesātinot to ar pretvīrusu materiāliem. Tie pastiprina imunitāti un veicina pretošanos jebkurai infekcijai. Vējš iznēsā putekšņus pa pilsētu un ciematu ielām. Tie nosēžas uz visiem priekšmetiem, jumtiem, nonāk ūdenī un zemē. Īpaši spēcīga putekšņu koncentrācija ir lielu pilsētu centros.

Programmēšana

Pēc tāda kopīga darba atveseļojas planētas iedzīvotāji. Cilvēki kļūst brīvi ne tikai fiziski, bet arī domās. Krasi pastiprinās imunitāte un apziņas gaismas-nesība (светоносность). Notiek planētas iedzīvotāju pāriešana uz apzinātību un drosmi. Verdzība un pakļaušanās pavēlēm nomainās ar saprātīgumu un pārdomām.

Izmaiņas skar visu struktūru. Cilvēkiem māca saziņu, radošumu, skaistuma un noderīguma jēdzienus, kopīgu radīšanu.

Notiek trūkumcietēju uzskaite un viņu atbalsts grūtajos gados. Oligarhi atver daudz sociālo iestāžu cilvēku dziedināšanai un viņu nosūtīšanai uz derīgu darbu.

***

Notika kaut neliela, taču izmaiņa laika līnijā.

Ķermenis piepildās ar zelta putekšņiem, viņš ir tīrs un veselīgs.

 

Pievienots 21.11.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/planetarnie-praktiki

Tulkoja Jānis Oppe