Ответы на вопросы Отцу Небесному для Нины

Atbildes uz jautājumiem Debesu Tēvam priekš Ņinas

21 11 15

Ņina uzdeva jautājumus Debesu Tēvam. Taču atbildēja ne tikai viņš pats, bet arī viņa bērni. Kādā līmenī jautājums tika uzdots, tādā arī atnāca atbilde. Domāju, ka visi šie jautājumi no jebkura līmeņa ir svarīgi un pareizi.

1. Vai mēs skolā varam strādāt ar arkturiāņiem? Viņi ir gaismas dziednieki galaktikā.

Arkturiāņi

Arkturiāņi – tā ir citplanētiešu, daudzdimensionālu būtņu civilizācija, kuras pārstāvji daudzkārt ir apmeklējuši Zemi. Edgars Keisijs (Edgar Cayce), kā arī daudzi avoti apgalvoja, ka Arkturiāņi – tā ir visaugstāk attīstītā civilizācija galaktikas plašumos. Arkturiāņu rase atrodas piecu dimensiju spektrā, daļēji sešu. Arkturiāņu civilizācija – tie ir nepārspējami meistari matemātikas, informācijas tehnoloģiju jomā un visā, kas saistīts ar nākotnes precīziem aprēķiniem un plānošanu. Arkturiāņiem ir visai lielas mandeļveida acis. Rokas ar 3 rādītājpirkstiem katrai tiek izmantotas priekšmetu aptaustīšanai un virzībai, bet pārvietošanās notiek ar telekinēzes (tiek saukta arī par psihokinēzi) palīdzību.

 

Debesu Tēvs: Mans bērns, tu vari pat radīt arkturiāņu skolu, ja gribēsi. Priekš sevis tu vari strādāt ar jebkurām būtnēm, taču par saņemto informāciju atbildēsi pati. Sanats Kumara – tās ir Saules sistēmas enerģijas. Ja tu pagaidām neesi tikusi skaidrībā ar kanālu, tad pajautā saviem kuratoriem, kā viņi uz to paskatīsies.

Mēs atbalstām visas informācijas plūsmas, viss ir svarīgs un vajadzīgs. Taču vienot kopā dažādas plūsmas nav vērts. Arkturiāņi teiks tev to pašu.

 

2. Kā mācīties pie Sanata Kumaras savā līmenī skolas enerģijās, lai sevi tā augstāk uzgrūstu?

Debesu Tēvs: Sanats Kumara – daudzdimensionāla būtne, un katrā līmenī ir mācekļi. Ja tu gribi augt un tev ir “par mazu” SK Sākumskola, iestājies nākamajā – Saules Brālības skolā.

 

3. Kādi aizliegumi ir emocijām augšupceltajiem meistariem? Nedusmoties, neuztraukties? Kādi?

Saules Brālība: Nav aizliegumu, tu taču zini. Mēs nekad nespiežam uz cilvēku, dodot viņam pašizteiksmes brīvību, tajā skaitā arī emocionālā ziņā. Vienkārša Agšupcelto Meistaru atšķirība ir tajā, ka viņi atrodas ugunīgajā plānā un nevar ļaunoties un dusmoties. Uztraukties var. Viņi jūt savu atbildību un kalpo labprāt un ar prieku. Viņu galvenā sajūta – iekšēja svētlaime. Ja šī sajūta vēl nav iestājusies, tad stāv priekšā vēl pacelties, vēl pastrādāt ar sevi, saprast sevi un savas jūtas, novērtēt to patiesumu un sajust, cik lielā mērā starojas mīlestība.

Ja tu aizliedz sev just, tad aiziet visas jūtas, tajā skaitā ar cildenās. Nav aizliegumu, un nav noteikumu. Paaugstinās vibrācijas – paaugstinās jūtas.

 

4. Kā pārvest enerģiju no tukšām domām uz tīrām mīlošām darbībām?

Sanats Kumara: Būt pateicīgam par visu. Pateicības enerģija paceļ uz svētlaimi, un negatīvas jūtas izgaist.

Izmantot domu atsekošanas praksi kā mācības. Saprast, ka visas domas raksturo pirmām kārtām tevi. Šīs domas palīdz pētīt sevi, savas intereses, savu raksturu un domāšanas veidu.

Izturēties saudzīgi un ar mīlestību pret sevi un savām domām. Saprast sevi, pārvaldīt savas domas, atsijājot “tukšās”, un virzīt savu domu gājienu uz “pilnām”.

Mīlošas domas izriet no mīlošām darbībām, tiesa? Cik mīlošas ir domas?

Neviens, izņemot tevi, nevar izlabot tavu domu gaitu. Protams, viss ārējais stāvoklis iedarbojas uz domām, un jūs uzlādējaties ar negatīvu no apkārtnes. Jūs esat noteiktu cilvēku vidē. Vide ļoti ietekmē domas un jūtas. Parūpējieties par to, lai jūsu vide būtu tīra un mīloša, lai jūs sastaptu domubiedrus, nevis labotu jūsu apkārtnes cilvēku trūkumus. Pieņemtu tādus pašus savā lokā.

 

Pievienots 15.11.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/otveti-na-voprosi-ottsu-nebesnomu-dlya-nini

Tulkoja Jānis Oppe