Отец Небесный отвечает на вопросы

Debesu Tēvs atbild uz jautājumiem

Ievads seansam ar Debesu Tēvu

21 09 06

1. jautājums: Citas Pasaules-ēkas

Dārgais Debesu Tēvs! Es reiz uzdevu jautājumu par attīstības programmām Pasaules-ēkai, tās nolaiž zemākstāvošs Radītājs no Tevis, pirmAvota, taču savā atbildē tu minēji, ka ir Kāds Augstākais, augstāk par Tevi, kurš analoģiski attīstās. Vai tiešām ir Kāds augstāk par Tevi, ja Tu – Viss Kas Ir? Pastāsti, lūdzu, par Viņām, par citām Pasaules-ēkām, paver noslēpuma aizsegu, Tēvs! Pastāsti par Lucifera projektu radīt vairākus Debesu Tēvus, kur ir jēga, un cik tas ir sekmīgs? Kāpēc tu nebiji pret?

Debesu Tēvs: Visumi ir bezgalīgi uz visām pusēm. Arī Es nerados tukšā vietā, jo katram Radītājam ir, lai arī jūsu mērogos, bezgalīga dzīve, bet arī tai ir savi resursi un ierobežojumi. Visumi rodas un izzūd. Tāpat kā viņu radītāji. Tu jautāsi – bet Pasaules-ēka, kura nes visumus, arī ir galīga?
Viņa ir galīga, bet cikliska. Izzūd un parādās citā kvalitātē, jaunā izpildījumā, pilnīgāka un skaistāka.

Es nezinu, cik avotu pirms manis, kurš mani radīja. Tiek runāts par bezgalīgā gara pašrašanos idejas veidā, kura radīja savas daļas, bet mēs taču saprotam, ka arī garu kāds radīja.

Mēs pētām gara pašrašanās procesu, mēs esam pētījuma procesā.

Par Lucifera projektu. Radītāji aug, un viņiem parādās daudz brīnišķīgu ideju, kuras viņi izvirza un sāk izpaust. Šeit runa ir par to, lai radītu vienotību augsto Radītāju starpā Visa Kas Ir izpētē. Gluži kā bērni dala mantojumu un sāk to paplašināt un attīstīt. Katrs savā veidā. Tas ir brīnišķīgi.

Starp citu – Viss Kas Ir – tas ir tas, ko Es radīju. Bet Es – ne tikai tas, ko Es radīju, bet arī Es līdz visa radīšanai, mana sākotnējā apziņas enerģija, kura radīja.

 

2. jautājums: Domāšanas neparastums

Mūsu prāts domā apmēram uzdotajā mērogā un pēc zināmiem lekāliem, kas neļauj uzdot kādu pārdabisku jautājumu un saņemt uz to tādu pašu neparastu atbildi. Pasaules-ēkā ir daudz Visa kā un daudz kā tāda, par ko nav iespējams pat padomāt trīsdimensiju koncepcijā, un es tagad runāju ne abstrakti, bet par mums, audzēkņiem, kas apgūst daudzdimensionalitāti, bet dzīvo pagaidām fiziskos ķermeņos. Mums vajag kļūt citādiem, Tēvs, lai izmainītu šo Pasauli, neparastiem, apmēram kā dažiem rakstniekiem, kuri saglabājas gadsimtiem par izklāsta neparastumu. Ko Tu ieteiktu mums šādā nozīmē, neskaitot ugunīgo plānu apzināšanos?

Debesu Tēvs: Ko es ieteiktu? Meklēt savus talantus un attīstīt tos. Katram piemīt kaut kas īpašs, raksturīgs, un jūsu uzdevums – nekļūt slaveniem, turklāt uz gadsimtiem, bet kļūt par sevi pašu un pētīt savu likteni, kā tu pēti pasauli, uzdodot jautājumus. Tev pat priekšstata pagaidām nav, kas tu esi un kādēļ atnāci uz Zemi. Pēti sevi, pievērsies pašam interesantākajam pasaulē – sevis pētīšanai, kā es pētu sevi daudzajās izpausmēs. Kāpēc tu esi tāds? Kurp tu virzies? Kurš tev palīdz no augstākajiem spēkiem, kurp viņš tevi ved? Kāpēc tu esi kāpēcītis? Kā atbildēt uz visiem taviem jautājumiem? Jo tas taču nav tāpat vien, padomā.

 

3. jautājums: Duālā Pasaule

Man līdz šim laikam ir mīkla, kāpēc es, cilvēks, kas nes Pasaulē labumu, mīlestību, prieku, pozitīvu, audzēknis, kas iziet ugunīgus iesvētījumus, joprojām saduros savā realitātē ar negatīva izpausmēm: niknumu, aizkaitinājumu, neapmierinātību. Vai vienmēr ārējā pasaule atspoguļo iekšējo? Vai tad Jēzū bija negatīvs, nesaskaņa vai iekšējs sajukums, kurš, var pieņemt, tieši arī reducējās uz tautas naidu un sekojošo krustā sišanu? Varbūt tā ir karma? Tāpēc ka ir bijuši gadījumi, kad nomētāja ar akmeņiem pilnīgi nevainīgus un pat pavisam svētus cilvēkus... Varbūt, neraugoties uz to, ka vajag kā minimums būt “laipnam, priecīgam un atklātam parastajā saziņā, izturētam, pieklājīgam, labestīgam un līdzcietīgam” (Sanata Kumaras novēlējums), tajā pašā laikā netaisīt no sevis “Dieva jēru”, bet atbildēt metāliskā enerģiskā balsī uz bezkaunību, rupjību, niknumu no malas?

N.K.: Pēdējo notikumu gaismā, kad mūsu dvēseles, izejot augstus iesvētījumus, kļuva smalkākas pēc vibrācijām un jebkāds raupjums un arī visa cīņa fiziskajā plānā ir pretīga mūsu iekšējiem principiem un mūsu jaunajam pasaules uzskatam, tas prasīs ievērojamas pūles. Tas ir apmēram tā, kā Šiva radīja savu pilnīgo harmonisko pasauli, kurā nav vietas zemām vibrācijām. Bet ko mums darīt?

Pateicība, mīlestība un godbijība Jums un Augstākajiem Spēkiem par atbildēm!!

Debesu Tēvs: Tu arī esi šī pasaule, tu tā to radi. Tu esi izvēlējies pārbaudījumus, caur kuriem tev ir jāiziet, lai sastrādātu mīlestību, nevis dzelžainu balsi. Nedali cilvēkus sevī un pārējos. Tu arī esi šie cilvēki.

Citāts no grāmatas “Viena Likums (Закон Одного)”:

“Ticība polaritātei tiek izvēlēta doma, kura sasaista visu kopā, pilnīgas vienotības vietā. Jūs – viss, katra būtne, katra emocija, katra situācija. Jūs – vienotība. Jūs – bezgalība. Jūs – Mīlestība un Gaisma. Jūs esat. Viena Likums saka: viss ir viens Radītājs. Tātad Radītājs meklējumos – tā nav vienkārši meditācija un zinošā darbs, tā ir katra momenta jušana. Katrā jūsu bezgalīgi mazajā daļā atrodas Viens visā savā spēkā.”

Debesu Tēvs: Bezkaunība, rupjība, niknums – vismaz pagaidām ir tavas īpašības, kuras tu neesi aizslaucījis no savas iekšējās pasaules. Tu esi kļuvis labestīgāks, kļuvis maigāks, taču iekšējai pasaulei vēl ir vajadzīga korekcija.

Tu neesi sev jautājis, kāpēc tieši pie tevis vēršas ar tamlīdzīgām jūtām? Jo taču ne pret visiem cilvēki vēršas ar niknumu un nekaunību? Tu taču esi redzējis arī citādas īpašības cilvēkos? Pajautā sev, ar kādu savu uzvedību es izraisīju cilvēkos tādas jūtas? Ar ko es viņiem patraucēju un ko es viņiem teicu, vai kāpēc viņi noreaģēja uz mani tamlīdzīgā veidā?

Uzdod sev tamlīdzīgus jautājumus tā biežāk un koriģē sevi ar mīlestību. Neatdali sevi no spoguļa un mīli sevi arī spogulī. Izproti cilvēka negatīvo jūtu cēloni.

Jā, dažreiz arī ne uz tevi attiecas negatīva cēloņi, cilvēkiem ir daudz iemeslu dzīvē arī bez tevis. Un arī to vajag saprast un pieņemt, un attiekties pret viņiem ar līdzcietību.

No citiem jautājumiem, uzdotiem agrāk, es redzu, ka tu bieži jautā ne par sevi, bet par mums, it kā tu baidies uzņemties atbildību par dažām lietām un izplati tās uz visiem. Domā par sevi, tu taču ar kaut ko atšķiries no pārējiem? Ar ko? Kurp tu ej? Kādēļ tu turp ej? Kas būs, un kādus pūliņus vajag pielikt?

Baudi ceļu un turi mērķi priekšā.

Citāts no grāmatas “Viena Likums”:

Ra saka: “Lai būtu tiesības pabeigt mācības (jeb “ražas novākšanu”) un pāriet uz Ceturto blīvumu, mums ir jābūt par 51% orientētiem uz kalpošanu citiem. Lai augšupceltos, mums nav obligāti jāsaprot Viena Likums vai jābūt ar ezotēriskām, metafiziskām zināšanām.”

N.K.: Kā es saprotu, mūsu jaunā skola sniedz tādas iespējas – kalpot citiem. Bet arī dzīvē mēs varam palīdzēt un mācīt citus, apmācot tādā veidā sevi. Nešaubos, ka, sākot mācības, jūs daudz kur guvāt sekmes un uzzinājāt daudz jaunu lietu.

Tie no jums, kas vēl nav izgājuši mūsu skolu, sāciet šajā gadā. Tā ir bezmaksas un neapgrūtinās jūs ne ar kādiem pienākumiem. Mūsu audzēkņi izglīto tos savus kolēģus, kas vēl nav spējuši, lūk, tā, kā Aleksandrs, tikt galā ar savu zemapziņu.

***

Šodien mēs pētīsim savas iespējas uziet iespējami augstāk vibrāciju ziņā. Un tajā mums palīdzēs Debesu Tēvs. Viņš parādīs, ka Visa Kas Ir Vienotībā mēs esam ne daļas, bet viss. Viens.

 

Pievienots 06.09.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/otets-nebesniy-otvechaet-na-voprosi

Tulkoja Jānis Oppe