Планетарные руководители

Planetārie vadītāji

20 10 11 01

11.10.20.

Šodien mūsu saruna norit par Zemes Vadību. Mēs teozofijas grāmatās lasām par planētas hierarhiju: Manu, Bodhisatva, Mahačohans – trīs nodaļas, Sanats Kumara – hierarhijas vadītājs. Tā ir planētas hierarhija, kura izveidojās līdz Pārejai. Mahačohans bija atbildīgs par Aktīvā Intelekta Staru, Bodhisatva par Mīlestības-Vieduma Staru, Manu vadīja planētu uz Gribas-Varenības Stara. Es uzdodu par viņiem jautājumus Saules Brālībai.

SB: Viņi devās atpūtā, uz augstāko mentālo plānu, atstājuši planētu cilvēkiem.

Taču cilvēki nevar vadīt planētu, mēs viņu plosām. Mums vajadzīgs darbīgs un garīgs vadītājs, kaut kāds pasaules līderis. Kam ir jānotiek, lai planēta un cilvēki iestūrētu gaišā realitātē un šis ceļš būtu vienīgais?

SB: Cilvēkiem viņa ir jāpārtaisa pēc savas gaumes.

Taču vairākums nespēj vadīt planētu, viņiem ir zema pašapzināšanās. Bet tie, kas pašapzināšanos paaugstina, nespēj nodarboties ar politiku.

SB: Tātad vadītāju un līderu vietu ieņem tie, kas spēj.

Taču viņi laiž planētu lejā uz tumsu.

SB: Bet ne visi taču nolaižas, tikai tie, kam ir tuva tāda vadības metode. Jūs taču paši izvēlat vadītājus. Jūs taču runājat par pašapzināšanos, nu tad arī izvēliet apzinošus un godīgus.

Un kur viņus ņemt? Ar viņiem cīnās vara, sēdina viņus cietumos.

SB: Drīz apziņa pacelsies tādā mērā, ka vadība nostāsies cilvēku pusē. Mēs to redzam un sakām.

Un kā Valdniece Marija, viņa nav redzama?

SB: Viņa aizgāja no panētas. Tā bija pagaidu vadība. Citi cilvēki arī nostājās augstākajā Vadībā.

Tā ir vadība no Saules hierarhijas līmeņa, jeb tā ir tikai planetāra?

(Iegāju planetārajā Augstākajā Mentālajā plānā. Manā priekšā spēcīgs vīrietis, līdzīgs kā senkrievu karavīru attēlos. Redzu trejus – baltās rases, melnās rases un mongoloīdu pārstāvjus.)

Jūs esat Manu, Skolotājs un Mahačohans?

Nē, tagad nav tādu “amatu”. Mēs esam Treju Padome uz planētas. Mēs esam cilvēki.

Jūs esat vienīgā planētas vadība? Jūs arī esat Valdnieki?

Treju Padome: Nē, ir vēl zemāka vadība – tumšie cilvēki. (Rāda puscilvēku-pusdzīvnieku izskatā, ar ragiem.)

20 10 11 02  20 10 11 03  20 10 11 04

Bafometa Taro

Kā viņi vada?

Treju Padome: Viņi vada planētas astrālos garus, kas dzīvo uz virsmas un zemes dziļumā.

Mums ir cilvēki, kas pielūdz Bafometu, pusāzi. Tās ir tādas pašas būtnes vadībā?

Treju Padome: Nē, tās ir augstākas būtnes. Bafomets – tas ir gandrīz dzīvnieks.

Viņš neapvainosies par tādu raksturojumu?

Treju Padome: Domāju, ka viņš zina savu vietu.

Kāds vēl vada planētu, līdzīgi kā Valdniece Marija?

Treju Padome: Ir augstākā vadība, tā pašlaik mainās. Planēta ir palikusi mūsu aizgādnībā.

Notiek cīņa par varu?

Treju Padome: It kā tā.

Norit karš planētas ietvaros?

Treju Padome: Nē, pie mums viss ir klusu. Kari norit citās vietās, bet ietekmē arī mūs.

Kāpēc aizgāja Valdniece Marija?

Treju Padome: Viņa uz laiku bija pie varas. Viņas termiņš beidzās.

Ko jūs varat teikt par mūsu nākotni? Kas ar planētu būs pēc dažiem gadiem? Vai ir kādi plāni, uzstādījumi politikā un ekonomikā?

Treju Padome: Mēs vedam planētu uz nākotni, izkārtojam notikumus, mainām attīstības virzienu, pagriežamies uz gaismu. Planēta jau ir izmainījusi apziņu, kursu un izskatu. Pārējais ir cilvēku ziņā. Cilvēki ir viskonservatīvākie. Bet jau ir dzirdamas balsis konservatoru vidū par labāku nākotni visiem.

Kāpēc man divreiz parādīja nākotni ar nelielu cilvēku daudzumu uz planētas? Vai patiešām paliks pusotrs-divi miljardi cilvēku?

Treju Padome: Nedomājam. Mums nav tādu plānu. Mēs esam par planētas uzplaukumu. Ir bezmaksas enerģija, ir uzstādījumi tās iegūšanā. Ir saprātīga zemkopība, ir iespēja pabarot visas valstis. Cilvēki pretojas.

(Pavisam zemu ieraudzīju “garozu” apkārt planētai, kura translē cilvēku iznīcināšanu ar alkohola, narkotiku, slimību un neauglības palīdzību.)

Es lūdzu jūs novākt smirdoņu apkārt zemei – šo garozu.

(Trīs Valdnieki piesauca savus Spēkus, lai iznīcinātu šīs garozas atliekas, saliņas. Taču tajā ieķērās būtnes, līdzīgas velniem, un sāka to aizsargāt. Un te es ieraudzīju, ka šī programma liek vadībā pār cilvēkiem tādas pašas būtnes kā velnus vai Bafometu, bet cilvēki viņus apkalpos… Šausmas… Izrādās, “zelta miljarda” programma nāk no velniem! Un visa šī “elite” būs velnišķīgās hierarhijas kalpi!)

Treju Padome: Mēs pagaidām nevācam prom visu šo programmu. Tu redzi – sāksies karš. Taču pakāpeniski tumšo programma nonullēsies, samērā ar to, kā cilvēki nāks pie prāta, kad viņiem kļūs acīmredzama tā programma, kuru viņi virza. Viņi nedomā, ka būs tikai velna kalpi. Viņi domā, ka lems planētas likteni un sāks šeit uzplaukt.

Elementāļu vadība grib gūt pār cilvēkiem virsroku. Tā nebūs. Lūk, tāpēc tagad arī notiek aktīva sadalīšanās pa programmām – kāds ies pēc apakšējās programmas, kad planētas vadība kļūst tumša un pusdzīvnieciska, bet kāds pēc augstākās programmas – cilvēciskās, uz gaismu un mīlestību. Tie būs dažādi plāni uz vienas planētas, kā tie ir arī pašlaik.

Tas nozīmē, ka vienkārši elle atkal radīsies vienu plānu augstāk?

Treju Padome: Apakšējais mentālais plāns (cilvēku) nonullēsies, un tas tiks nodots elementāļu apakšējai hierarhijai, par kuru mēs pašlaik runājam. Cilvēki tajā paliks, ja paši vēlēsies, kā velna kalpi. Bet galvenokārt visi cilvēki pāries uz augstāku apziņas mentālo plānu, un pats plāns arī veicinās viņu apskaidrošanos. Organizēsies arī augstāki Kristus-apziņas apakšplāni, lai apzinošies cilvēki varētu augt un paaugstināt apziņu.

Ko jūs gribētu nodot cilvēkiem?

Treju Padome: Mēs lūdzam jūs nelaist lejā savas enerģijas, atbalstīt mūs un citus augstākos vadītājus ar savām pozitīvām noskaņām, programmām. Iedvest cilvēkiem gaišas domas par nākotni un virzīt dzīvē šo programmu. “Lapseņu pūznis” ir sakustējies un pilnā sparā taisa postījumus, kurus mēs atjaunojam. Lūdzam jūs izsargāties no apakšējām, uz tumsu vedošajām programmām un domām. Domājiet par mīlestību. Jūtiet mīlestību, dzīvi un uzplaukumu. Cieši turieties pie gaismas un mīlestības un domājiet, un darbojieties, un dzīvojiet augstākajās vibrācijās. Ar to jūs planētai palīdzat nodibināt līdzsvaru un uzplaukumu.

20 10 11 05

20 10 11 06

 

Pievienots 11.10.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/planetarnie-rukovoditeli

Tulkoja Jānis Oppe