Татьяна Бреславская - Медитация запрета на распространение биологического и химического оружия

Tatjana Breslavska - Meditācija: aizliegt izplatīt bioloģiskos un ķīmiskos ieročus

21 10 10

Autors: Tatjana Breslavska.

Mēs piesaucam savu garīgo komandu: AEs, sargeņģeļus, garīgos audzinātājus un skolotājus. Mēs ieejam savā ES ESMU GARĪGAJĀ CENTRĀ (smalkajos ķermeņos, krūškurvja rajonā). Kopā ar visu Garīgo komandu mēs dodamies uz Brīvo Gaismas Pasauļu Centru. Tas ir tas vibrāciju līmenis, no kura mēs vislabākajā veidā šobrīd varam starot savu gaismu uz planētu Zemi, piezemes telpu, uz Saules sistēmu.

Mēs savienojamies ar saviem Brīvo Gaismas Pasauļu sadraudzības augstākajiem aspektiem. Mēs ieejam milzīgā centrā zem augsta kupola. Cauri centram iet ass – antena sakariem ar visām pasaulēm. Antena pārraida mūsu gribu, mūsu gaismu, starojumu.

Mēs sveicam cits citu. Telpa ir piepildīta ar gaismas būtnēm milzīgā skaitā. Visi klātesošie ir gatavi uzklausīt mūsu gribu, Zemes pārstāvju gribu. Mēs jūtam sevi jaunos ķermeņos: tie ir gaismas ķermeņi. Mēs savienojamies cits ar citu kristāla formā. Liekam priekšā pievienoties mums visiem, kam nav vienaldzīgs Zemes liktenis, viņas tīrība un veselība.

Šodien mēs taisāmies vērst savas enerģijas, savu gaismu visu veidu bioloģisko un ķīmisko ieroču aizliegumam.

Mums pievienojas milzīgi daudz dvēseļu. Mēs aktivējam visus savus starojuma centrus kā sakaru līdzekļus un apvienojam mūsu kopīgo sakaru sistēmu, harmonizējam visus savus elektromagnētiskos laukus un elektriskās sistēmas, izlīdzinām visus savus smalko struktūru parametrus visos līmeņos.

Mēs esam vienots Gaismas spēka lauks. Būdami vienotā apziņā, vienotā impulsā, mēs paziņojam, ka mums, atrodoties cilvēka formā, piemīt brīvā griba, un mēs paziņojam aizliegumu izmantot un izplatīt visu veidu bioloģiskos un ķīmiskos ieročus, kuri bendē Zemes atmosfēru, ūdeņus, augsni. Aizliegumu himtreiliem (himtrail), visu veidu indīgajām vielām, kas postoši iedarbojas uz psihi, nervu sistēmu, smadzenēm, asinsvadiem, bojā ārkārtīgi svarīgus orgānus.

Mēs paziņojam aizliegumu! Mēs sūtām enerģijas, kuras neitralizē un anihilē visus šo ieroču veidus, kuri pastāv un tiek izplatīti uz planētas un piezemes telpā.

Mēs apzināmies, ka viss notiekošais uz planētas norit ar mūsu klusējošu piekrišanu. Mēs atzīstam visus savus trūkumus un kļūdas un no savu augstāko aspektu augstuma, atrodoties augstākās apziņas punktā, ļaujam mūsos ieplūst atbildībai par visu, kas notiek uz planētas, viņas piezemes telpā un visā kosmosā.

Mēs atsakāmies no cīņas un kara, mēs aicinām aktivēt katra dzīvojošā augstāko apziņu. Tikai miermīlīgs risinājums nodrošinās sekmes uzplaukumā, tīrībā, veselībā.

Mēs paziņojam par saprāta atvērtību Gaismas ietekmei, kura ved pa patiesības, visu rasu un nāciju absolūtas veselības ceļu.

Lai paziņotais aizliegums būtu dzīves likums uz Zemes, Saules sistēmā, visā kosmosā.

Mēs pārstāvam Gaismu, un mēs stāvam sardzē Gaismas Spēku vārdā.

Mēs aizliedzam VISUS bioloģisko un ķīmisko ieroču veidus, kādi var tikt izmantoti visā dievišķajā kosmosā. Viss, kas nepilda likumu, tiks transformēts un anihilēts ar gaismu.

Lai izdzird mūs katra dzīva dvēsele, kā uz planētas, tā arī visā kosmosa telpā.

Mēs atzīstam, ka ne tuvu visas dvēseles var apzināti piedalīties mūsu akcijā, tāpēc mēs sūtām impulsu, lai modinātu apzinātību un atbildību tajā vietā, kur katra dvēsele atrodas.

Lai tās kļūtu rūpes par katru planētas centimetru! Šīs rūpes tad arī būs milzīgs vairogs, aizsardzība, kura neļaus iekļūt jebkādiem ieroču veidiem. Mūsu aizsardzība – mīlestībā pret planētu, pret dzīvi!

Mūsu kļūst vairāk uz planētas līdz ar jaunu dvēseļu ierašanos. Viņas uzreiz, no bērnības, tiek mēģināts ievest ilūziju pasaulē, vedot prom no dzīves patiesības. Mūsu uzdevums: palīdzēt neitralizēt jebkurus ilūziju un maldu tīklus, visu veidu baiļu impulsus.

Lai mūsu gaisma neitralizē visus iluzoros tīklus!

Rezultātā mēs redzam, kā mūsu nodomu enerģijas aiztek pa asi-antenu uz galamērķi – Zeme.

Mēs pateicamies visiem, katrai nevienaldzīgajai dvēselei! Pateicamies Brīvo Gaismas Pasauļu Centra organizatoriem par piešķirto darbības iespēju!

10.10.21.

 

Atsūtīts 10.10.2021., pievienots 10.10.2021.

https://pulsarvremeni.ru/meditacija-zapreta-na-rasprostranenie-biologicheskogo-i-himicheskogo-oruzhija/

Tulkoja Jānis Oppe