Татьяна Бреславская - Сила Солнца в нас обретает б0льшую мощь

Tatjana Breslavska - Saules spēks mūsos iegūst lielāku jaudu

21 10 08

Autors: Tatjana Breslavska.

Es jau sen esmu pamanījusi: kad tu sāc just nesaprotamas skumjas, ilgas, ne ar ko nesaistītas, tas ir priekšvēstnesis tādai parādībai kā pārejai uz jaunu enerģiju līmeni vai pieslēgumam jaunām zināšanām. Tie ir personīgi mani novērojumi, un es negribu tos un atbilstošu stāvokli piedēvēt visiem.

Pēc visiem parametriem es – “veca dvēsele” uz Zemes, kura pamodās kaut arī ne tuvu no “maigiem dzīves spērieniem”. Tagad, tinot (tinot pa spirāli) savu dzīves programmu, bet tā – manas dvēseles programma, – etapu pēc etapa iegūstu sevī jaunas iezīmes un īpašības, kuras atbilst nākamajiem tinumiem.

Vai ir galējais mērķis? – uzdodu sev (savam AEs) jautājumu. Atbilde ir vienkārša: galējais mērķis var tikt traktēts dažādi: absolūta dvēseles anihilācija vai pastāvīga kāpšana augšup. Viss ir atkarīgs no tavām darbībām. Domas – tās arī ir darbības.

Šodien iestājās tieši tāds moments, pirms kura bija sajūta – neapmierinātība ar sevi, neapmierinātība vispār. Un, kā atrisinošais rezultāts – pieslēgšanās mūsu Saules sistēmas Centrālās Saules (CS) Kodolam vēl liekākas enerģētiskās jaudas iegūšanai. Tiklīdz bija nosaukta šī tēma, uzdodu jautājumu: vai mans fiziskais trauks izturēs jaunus enerģiju ielējumus?

Jautājumu, ar kādu mērķi tie tiek doti, vairs neuzdodu, jo intuitīvi jūtu, kas un kādēļ. Man pašlaik galvenais ir adaptēt to visu sevī un joprojām būt veselai un darbspējīgai.

Mūsu CS atrodas tās saules kodolā, kura mirdz mums visiem. Šī mirdzošā sfēra apkārt zvaigznei ir mums visiem dzīvības avots. Iekšienē mutuļo īsta humanoīdu būtņu dzīve. Mūsu grupas locekļiem sen ir zināms fakts, ka mēs esam saules iedzīvotāju aspekti un visi šeit pildām savu “saules misiju”, būdami “saules būtnes”. Par savu tēvu mēs uzskatām Saules Valdnieku KINIČ-AHAU. Mēs esam viņa – KINIČ-AHAU – dēli.

Tēvs atnāca pie manis šodien un izveda uz plazmveida izdziedināšanos pirmām kārtām. Mēs ar grupu jau veicām dziedināšanās praksi Saules plazmas laukā. Sākumā daži baidījās, ka var “sadegt”. Taču diemžēl mēs visi saņemam tieši tik daudz, cik varam.

Un jau pēc tam notika pati tiešā pieslēgšanās “saules enerģijas reaktoram”: sākās burtiski visu mana ķermeņa sistēmu visu kapilāru atvēršanās.

Es uzdodu jautājumu: kā izmainīsies fiziskā ķermeņa un viņa sistēmu funkcionalitāte? Atbilde: asinis, piemēram, iegūst lielāku piesātinātību ar noderīgām vielām un nekļūst biezas periodā, kad uz Zemes notiek klimatiskās un visas kaitīgās parādības. Šodienas vīruss iedarbojas tiešā veidā uz asinsvadiem, konkrēti uz sirds sistēmu, aizkorķējot tos, sabiezinot asinis. Plazmas augstfrekvences daļiņas saved kārtībā viņu bioķīmiju, sablīvē asinsvadu sieniņas, padara to audus elastīgākus.

Saules plazmas daļiņas tiešā veidā iedarbojas uz galvas smadzeņu darbību, burtiski atdzīvinot tos viņu apgabalus, kuri līdz ar gadiem tiek pakļauti atrofēšanai. Burtiski jaunākas kļūst visas ķermeņa komponentes.

Pēc tādas sakārtošanas ķermenis jau izturēs to slodzi, kura viņam tiek uzlikta līdz ar pieslēgšanos “reaktoram”. Notiek augstfrekvences viļņu ierosināšanās, kuri burtiski apvij visu mūsu fizisko trauku. Šie viļņi pirmām kārtām izlīdzina mūsu laukus saskaņā ar visiem mūs aptverošajiem laukiem: Zemes, Saules, visu planētu un zvaigžņu un tālāk ar Galaktikas kodolu.

Katra šūna vērpj savus laukus un visu savu “saules potenciālu”, un tā pirmām kārtām ir – savietojamība. Visas šūnas sāk mirdzēt līdzīgi Saulei, izplatot šo gaismu uz ārieni. Tālāk notiek ķēdes reakcija: gaisma iekļūst visos fiziska rakstura ķermeņos, ietverot cilvēkus, dzīvniekus, augus, minerālo līmeni, ūdens vidi un ēteru. Tas ir, mēs ar vēl lielāku efektivitāti pildām gaismas, saules enerģijas pārvadītāju lomu; tas arī ir pārveidojošais faktors. Nekā jauna, tikai gaismas jaudas pastiprināšanās.

Izjūtot to visu uz sevis un sevī, jau atkrīt pats jautājums: vai mūs glābs? Jo taču TIK DAUDZ spēku un enerģijas tiek tērēts priekš mums, kas dzīvo uz planētas! Vai tad Kosmoss nav gādīgs “saimnieks”, tērējot to visu pa tukšo!? Ja mūs patiešām kāds glābs no mūu ar jums haosa, kādēļ tērēties vēl arī mūsu dēļ?

Apkopojot rezultātus, var izteikt spilgtu nodomu par gatavību ietilpināt sevī tik daudz Saules enerģijas, cik būs nepieciešams kā turpmākajai dzīvības procesu nodrošināšanai, tā arī to uzdevumu izpildīšanai, ar kuriem mēs šurp atnācām. Ne vairāk, ne mazāk.

Visas gaidas – parakstīšanās bezspēcībā. Dzīvības impulss katrā norādīs uz mērķi un ceļu, vajag tikai sadzirdēt un darboties.

08.10.21.

 

Atsūtīts 08.10.2021., pievienots 09.10.2021.

https://pulsarvremeni.ru/sila-solnca-v-nas-obretaet-b0lshuju-moshh/

Tulkoja Jānis Oppe