Татьяна Бреславская - Активация многомерной связи с Логосом Солнечной системы

Tatjana Breslavska - Daudzdimensionālās saiknes aktivācija ar Saules sistēmas Logosu

21 04 05 01

Man acu priekšā parādījās gaismas būtnes (viņu gaismspēju es, kā parasti, pārbaudīju), un tie bija Saules sistēmas (Ss) Glabātāji.

Es sajutu sevi atrodamies lejā trīsskaldņu piramīdas pamatā. Mana uzmanība bija sakoncentrēta uz tās virsotni. Tas atgādināja magnētisku pievilkšanu, kas nāca no piramīdas virsotnes: mani visu it kā pievilka kāds spēks. Pēc tam šis spēks sāka laisties lejā, izplūstot uz visām pusēm, paplašinot piramīdas pamatu, pārvēršoties rotējošu zelta sfēru laukā. Fascinējošs skats... Baudot to, es tomēr pajautāju manam Augstākajam Es, ko tas nozīmē?

AEs: norit tevis savienošana ar Tavu Augstāko Aspektu – Saules sistēmas Logosu.

– Saules sistēmas Logoss un Saules sistēmas Valdnieks – tas ir viens un tas pats?

AEs: jā, tas tā ir. Vienkārši pašlaik viņš ir apzīmēts kā LOGOSS, tātad Radītājs, Būvētājs. Tieši šī nozīme pašlaik ir tev svarīga.

– Kāpēc tieši pašlaik norit šī savienojuma aktivācija?

AEs: pienācis laiks, kad tu vari sevī ietilpināt jau lielāko sava Augstākā aspekta daļu. Ievēro, ka šī paplašināšanās nāca no tevis ZEMES plānā pirmām kārtām, kas tad arī bija tavs galvenais uzdevums, atrodoties uz Zemes.

Maksimāla paplašināšanās no ZEMES līmeņa. Tas ir viens no galvenajiem dvēseles uzdevumiem. Vienlaikus tas ir augstākajā pakāpē aktuāli tajā periodā, kad pienācis vispārējās paplašināšanās laiks uz planētas. Atkal taču, šīs paplašināšanās sākotnējais impulss ir ielikts tieši no ZEMES līmeņa un tikai pēc tam, kā atbalss, nāk augstākās kārtas līmeņu pievilkšana.

– Vai es varu tagad ieraudzīt, izjust maksimāli Saules sistēmas Logosu?

AEs: protams, sagaidi!

Burtiski atvērās “vārti”, un spēcīga gaismas būtne traucās man pretī, ka es pat izsaucos “Ai!”: tik tuvu es sajutu viņu savai sejai.

Ss LOGOSS: pieņem mani! Ielaid mani tik, cik gatava pieņemt visa tava būtne, visas šūnas un atomi.

Es izšķīdu šajā plūsmā... mani sāka celt uz augšu, vienlaikus paplašinot uz visām pusēm... Atcerējos pēkšņi par aizsardzību, vai tā vajadzīga?

Ss LOGOSS: nē, aizsardzība nav vajadzīga, tava/mana gaisma tevī arī ir dabiskas kārtas aizsardzība. Jo vairāk jūs ieejat vienā veselā ar saviem Augstākajiem aspektiem, jo vairāk esat aizsargāti. Tikai paliekot savā attīstītībā zemes līmenī, jums tā vajadzīga. Kādēļ tad tik daudz pūļu jūsu tikšanās reizēs un nodarbībās, ja nav virzības un izaugsmes un jums joprojām nepieciešama kāda aizsardzība, jūs joprojām jūtat draudus!?

Kā tu mani pašlaik jūti?

– Es atzīmēju, ka tu esi manī, runā “no manis”, un man nevajag tevi piesaukt sakariem.

Ss LOGOSS: nu tad lieliski! Tieši tam arī bija jānotiek. Tagad es “stūrēju” tavu zemes dzīvi! (smiekli). Es varu konstatēt, ka tagad tu – daudzdimensionāla būtne ar attīstītu piektā līmeņa apziņu. Tas ir katra no jums, Saules sūtņu, mērķis un uzdevums.

Mani dēli! Es vēršos pie jums ar lūgumu: nezaudēt saiknes vienotību ar mani, savu Radītāju, lai kas tas nebūtu! Tikai vienotībā ir jūsu un tātad arī mūsu spēks!

Burtiski visu Saules sistēmas planētu skatieni ir piesaistīti notikumu attīstībai uz Zemes. Viss kopā veido vienotu organismu, par kuru gan es, gan jūs esam atbildīgi.

Tādēļ jūs arī esat nosūtīti uz Zemi kā šī organisma savienojošais posms. Jūs – tie pavedieni, pa kuriem pulsē savstarpējā saikne.

– PATEICOS!

04.04.21.

 

Pievienots 05.04.2020.

https://pulsarvremeni.ru/aktivacija-mnogomernoj-svjazi-s-logosom-solnechnoj-sistemy/

Tulkoja Jānis Oppe