Татьяна Бреславская - Обращение Галактической Федерации

Tatjana Breslavska - Galaktikas Federācijas uzruna

21 02 10

Mēs gribam nodot informāciju par to, kas pašlaik notiek kosmosā un uz Zemes. Mēs esam spiesti nobremzēt Zemes ieiešanu galaktiskajā kopienā, jo ir noskaidrojies, ka uz planētas vēl nav apstākļu, lai galīgi ieietu šajā savienībā.

Vairums cilvēku joprojām aprobežojas ar savām egoistiskajām vajadzībām. Vairuma uzdevums joprojām ir izdzīvošanas uzdevums. Mēs jūs nevainojam, mēs vienkārši konstatējam faktus. Redzams, vēl nav pienācis laiks pilnīgi atklāties jūsu apziņai. Pat tie, kas sevi dēvē par “gaišiem”, aiztur savu attīstību (evolūciju), arvien atkal un atkal iekrītot ego lamatās.

Tie, aiz kuriem vēl pavisam nesen gāja veselas armijas, atkal ir nolaidušies līdz ego līmenim, neraugoties uz to, ka viņi rūpīgi cenšas izcelties no apskaidroto kopējās masas ar oriģināliem paziņojumiem, atradumiem un atklājumiem. Mēs redzam, ka tas viss ir ego – un tātad lepnības, patības, godkāres un tīksmināšanās ar sevi – balss izpausme.

Izcelties no diezgan lielā, uz Gaismu, Augšupcelšanos ejošā skaita, ir kļuvis par viņu pašu svarīgāko uzdevumu. Par jebkuru cenu būt priekšā!

Šī tīksmināšanās ar sevi ir atbalss no pagājušajiem laikmetiem, konkrēti – Atlantīdas, kad kaislīgs egoisms un vēlme valdīt noveda pie bēdīgiem rezultātiem.

Šodien ir nepieciešams izdziedēt šīs disharmoniskās izpausmes sevī un pirmām kārtām tiem, kas ved aiz sevis veselas sekotāju armijas. Ja līderim vēl ir savā komponentē kaut nedaudz šo īpašību dominances, izaugsme kā tāda nenotiek.

Lai cik aizraujošas tēmas netiktu apgaismotas grupu nodarbībās un publikācijās – nedzenieties pēc sensācijām, jūs, kas vedat aiz sevis! Nepieciešams noharmonizēt sevī un tātad izdziedēt disharmonijas pašas izteiktākās iezīmes, kuras vēl ir. Viena indivīda egoisms kā magnēts pievelk pārējos. Rezultātā galvenā ideja joprojām paliek kalpošana sev.

Tagad par Kristus Apziņu: mēs redzam, ka šo līmeni ir sasnieguši burtiski daži. Daudzi no tiem, kas savas apziņas attīstībā aizgāja līdz šim līmenim, atkal ir noripojuši atpakaļ.

Jūs pasludinājāt ieiešanu Zemes un cilvēces vēstures Jaunajā laikmetā, bet patiesībā runāt par to ir par agru. Jūs atkal un atkal ļaujaties kārdinājumiem, iekrītot ego un planētas pārvaldītāju lamatās. Runa ir par tiem, kas atbild par visām politiskajām un ekonomiskajām saiknēm un attiecībām. Mēs jūtam jūsu zināmu frustrāciju sakarā ar to, ka pēc jaunā datējuma paziņošanas jūsu dzīvē nekas nav izmainījies. Tā darbojas ilūziju princips.

Jā, sadalīšana norit, tā vienmēr ir noritējusi un noritēs. Tas ir Kosmosa evolūcijas likuma princips. Tā nav ekskluzīva parādība uz Zemes. Tas notiek VISĀ Kosmosā. Princips – izaugsme un pāreja uz citiem līmeņiem: pie Pirmavota, uz Dvēseles līmeni, uz citām planētām un uz citām pasaulēm.

Jūs esat aizkavējušies uz Zemes. To veicina trešās dimensijas ilūziju milzīgā ietekme un neprasme ieraudzīt visu notiekošo no “putna lidojuma”.

Uzdevums ir pilnīgi skaidrs un konkrēts – atrauties no zemes plāna pievilkšanas un ieiet savā gaismas ķermenī, lai novērtētu pirmām kārtām SAVAS evolūcijas un jau pēc tam arī kopīgās līmeni. Prasme vienlaikus atrasties un dzīvot savos smalkajos ķermeņos un fiziskajā ķermenī var paātrināt jūsu izaugsmi un izmainīt eksistējošo evolūcijas ainu uz šo brīdi.

Mēs redzam, un mēs zinām, ka jūs PAŠI varat to visu darīt, negaidot palīdzību no ārienes. Jūs esat tik talantīgi un vareni, ka PAŠI varat pārveidot visu pasauli, kurā jūs dzīvojat. Citādi jūs nebūtu šeit un tagad šajā laika momentā.

Ticiet sevī un sev, un tas būs GALVENAIS noteicošais, ieejot Jaunajā laikmetā. Nenosakiet sev prioritātes: dvēseles (gara) balsi (saucienu) vai ego balsi.

Ar jums bija Galaktikas Federācijas locekļi.

09.02.21.

 

Pievienots 10.02.2020

https://pulsarvremeni.ru/obrashhenie-galakticheskoj-federacii/

Tulkoja Jānis Oppe