Татьяна Бреславская - Обращение Отца Небесного в канун нового года

Tatjana Breslavska - Debesu Tēva uzruna Jaungada priekšvakarā

20 12 29

Mani dārgie bērni! Lūk, arī beidzas daudzsološais gads. Jūs daudz izdarījāt, lai tas patiešām kļūtu nozīmīgs visiem zemiešiem. Jūsu bažas un satraukumi nozīmēja, ka jums ne tuvu nav vienaldzīgi, kā dzīvojat jūs un kā dzīvo viss esošais uz planētas, nav vienaldzīgs jūsu pašu liktenis. Tas skaidri rāda, ka jūs – esat pamodušies. Vai gan tas nav man prieks par jums!

Nesākšu tagad analizēt, kur bija maldi, ilūzijas attiecībā pret notiekošo uz planētas gada laikā, teikšu tikai, ka es PRIECĀJOS par jums! Cik ir pagājis laika no šī pamošanās brīža, grūti pat saskaitīt. Tāpēc, mani dārgie, viss, kas ar jums notika un notiek, viss iet tikai LABUMAM! Viss burtiski ir izkustējies no mietpilsoņa, patērētāja un vienaldzīgā uzdzīvotāja pozīcijas “nedzīvā punkta”. Tas ir Zemes šodienas galvenais mērķis. Gājiena atpakaļ nebūs, un to saprot jau daudzi.

Garīgā akluma dēļ daži vēl mēģina noturēt savu “apsūbējušo” esības serdeni, bet tas burtiski brūk acu priekšā, pārvēršoties ilūziju pelnos. Neturiet tieši tagad NEKO! Ļaujiet aiziet tam, kas uz to tiecas, un ļaujiet arī ienākt tam, kas gatavs ienākt. Pilnīgi uzticieties tām varenajām enerģētiskajām plūsmām, par kurām jūs sapņojāt eoniem. Tās līdz galam atvērs “jūsu dvēseļu cietumus”, atbrīvojot un iztīrot tās pilnīgi un galīgi.

Šodien es visiem jums paziņoju, ka ir galīgi noņemts “aizsegs” kā pār planētu, tā arī pār jūsu saprātu. Noturēšanas enerģiju plīvurs ir izšķīdināts, un jūs tagad redz visas Saules sistēmas un Galaktikas pasaules. Jūs esat kļuvuši par Galaktiskās kopienas īsteno dalībnieku un locekli. Zeme izstaro GAISMU! Šī gaisma nāk no jums katra, saplūstot ar Gaismu no Gaijas. Katrs iedzīvotājs ir sācis izstarot. Lai arī NE katrs to sevī apzinās, bet tas ir tieši tā.

Tas ir vēl viens svarīgs arguments zīmei, ka jūsu attīstība ieiet jaunā zelta laikmetā. Šodien daudzi no jums, “pirmrindniekiem”, sajuta jauna veida spēka un enerģijas pieplūdumu. Tā ir plūsma no Centrālās Saules, kura nāk burtiski “pa taisno”, bez izkropļojumiem un ierobežojumiem. Ir neitralizēti un likvidēti visi buferi, filtri un citi “slazdi”, kuri neļāva enerģijām un enerģijas paketēm ienākt to patiesajā veidā.

Kas attiecas uz jūsu pārdzīvotajām peripetijām šajā gadā, ieskaitot “pasaules epidēmiju”, tad teikšu vēlreiz, ka VISS – LABUMAM! Pasaule ir izmainījusies uz labo pusi, un Jaunajā gadā jūs gaida jauni atklājumi jūsos pašos, katrā. Vai tas nav prieks – sajust sevi kā kaut ko lielāku nekā mazais cilvēciņš. Jūsos pašos plaši atvērsies gan jūsu Gars, gan jūsu Dvēsele! Jūsu sirds sāks pukstēt unisonā ar Zemes un Kosmosa Lielo Centrālo Sauli. Un tas nozīmē, ka jūsu ceļš, katra planētas iedzīvotāja ceļš, tiks izlīdzināts atbilstoši sākotnējam dievišķajam kursam.

Ticiet sev, un šī ticība kļūs par jūsu galveno ceļazvaigzni!

Ar bezgalīgu mīlestību pret jums,

JŪSU TĒVS

29.12.20.

 

Pievienots 30.12.2020

https://pulsarvremeni.ru/obrashhenie-otca-nebesnogo-v-kanun-novogo-goda/

Tulkoja Jānis Oppe