Татьяна Бреславская - Санат Кумара о заявлении представителей Римского Клуба

Tatjana Breslavska - Sanats Kumara par Romas Kluba pārstāvju paziņojumu

20 09 16

https://www.youtube.com/watch?time_continue=615&v=TlrEX3Tdkf4&feature=emb_logo

Mani dārgie, šis apgalvojums par draudzību un sadarbību nav ne melīgs, ne patiess. Tas ir vēl viens mēģinājums mantot to varenību, kura šiem pārstāvjiem piemita no laika gala kopš pirmo civilizāciju radīšanas dienas uz planētas. Viņi ir ielikteņi, un jūs to esat labi iegaumējuši. Viņu politiku no augšas diktē tie, kas sevi uzskata par Zemes un visa uz tās esošā saimniekiem. No vienas puses, būt saimniekam – tas nav slikti, jo īstam saimniekam vienmēr viss ir kārtībā. Bet jūsu saimnieki pašlaik atrodas zināmā apjukumā no tā, ka viņi nespēj pilnībā kontrolēt situāciju, īpaši tas attiecas uz jūsu ātro izaugsmi, un es pat teiktu – jūsu apzinātības vētraino izaugsmi un zvaigžņu atmiņas mošanos.

Kad viss iziet ārpus kontroles, ir jārīkojas, lai situāciju izlabotu, ko viņi arī cenšas izdarīt, paziņojot, ka viņi ir Zemes progresa “priekšā ejošie” un miera nesēji. Atkal taču – tas nav slikti, taču viscaur tamlīdzīgā politikā ir “zemūdens akmeņi”, un vajag būt ārkārtīgi piesardzīgiem un saprātīgiem, lai atkal netiktu ievilkti viņu aizplīvurotajā spēlē.

Ja ir līderi, par kādiem viņi sevi pozicionē, tad ir jābūt arī sekotājiem. Kā katram līderim, viņiem bija, ir un būs programmas, lozungi, aicinājumi. Skaists iesaiņojums vēl nenozīmē patiesību. Patiesība vienmēr ir slēpta no neiesvētītiem. Šajā gadījumā no tiem, kas neprot un negrib “skatīties saknē”. Spēle turpinās, kādos tās momentos vajag apvienoties, piemēram, lai samazinātu bruņošanās sacensību, lai normalizētu stāvokļus sprādzienbīstamākajos un konfliktējošākajos planētas reģionos, īpaši, ja tādos reģionos ir pieeja kodolieročiem. No maziem konfliktiem var uzliesmot liels ugunsgrēks, planētas dzīvi apdraudošs. Tur nepieciešama VISU spēku un VISU rasu un civilizāciju pārstāvju konsolidācija!

Kas attiecas uz reliģiju saplūšanu, tad pēc tās nav sevišķas nepieciešamības, jo katra rase, tautība ir pārstāvēta ar savu ticību, rituāliem un ierašām, un tas var izraisīt pretdarbību no katras grupas puses. Drīzāk visās reliģijās nepieciešams attīstīt lielāku toleranci citai pret citu. Reliģija – tā turklāt ir tautas kultūras daļa, kas viegli var tikt aizmirsta vai vardarbīgi iznīcināta kopīgā “katlā”. Tas viss var izraisīt vēl lielāku atgrūšanu un nepieņemšanu, kas ir ārkārtīgi nevēlami.

Es pašlaik nekavēšos pie reliģijas labuma vai kaitīguma. Teikšu tikai, ka no vienas puses, reliģija bremzē jūsu apziņu, bet no otras – virza meklēt humānāku attieksmi pret sevi, sabiedrību, visu esošo uz planētas. Jūs vēl neesat gatavi pilnīgi atteikties no reliģijas dogmām.

Jūsu sabiedrības lielākā daļa sapņo par “paradīzi” uz Zemes, un tas ir saprotams un nav utopija, tāpēc ka katra dvēsele glabā sevī atmiņu par to, uz ko viņai jātiecas un no kurienes viņa ir iznākusi. Jūsu kopīgais “katls” uz Zemes paredz gribas un pašizpausmes brīvību, kas šeit arī notiek. Būdami ar gribas brīvību, jūs viscaur saskaraties ar tādiem pašiem brīvības mīlētājiem, tad kāpēc tas var raisīt sašutumu un pretdarbību!? Katrs redz vai iet pēc nojausmas savu ceļu, kur satiekas un šķiras no tādiem pašiem meklējošajiem un ejošajiem, kuri sāk domāt, analizēt, kas rezultātā pulcē jūs pēc tādu analīžu un pārdomu līmeņa grupās.

Romas Kluba grupa, protams, arī prot domāt un analizēt, varbūt kaut kur pat labāk par jums, kas tikko ir pamodušies un uzreiz sāk viscaur sludināt – GAISMA! Gaisma, jūsuprāt, – tas ir labi, tumsa – slikti. Taču tieši tumsa padara jūs tādus, kādi jūs kļūstat! Bez mijiedarbības pieredzes ar to eoniem gadu jūs neiznāktu tādi, kādi jūs esat patiesībā. Neuzskatiet manus vārdus par zaimiem, taču dažreiz šo spēku ir vērts svētīt, jo tieši tas noēno jūsu gaismas spēku jūsos.

Vajag apzināties visu gadsimtiem krāto viedumu sevī, lai ietu un attīstītos kopā ar tumsu, saglabājot mieru uz planētas, būvējot sekmīgu un augsti attīstītu sabiedrību, kurā ir dažādi uzskati, dažādi attīstītības līmeņi (pirmām kārtām garīgumā) bez agresijas un konfliktiem, saglabājot katras tautas tradīcijas un kultūru.

Kā viena masa, bez sejas un vienveidīga, jūs esat neinteresanti! Māksla ir turēt un saglabāt kopumā jūsu daudzveidību, jūsu unikalitāti, neatkārtojamību. Pat būdama ar atšķirīgu attīstītības līmeni kopumā, katra kultūra savā veidā ir unikāla un nav vērts šķīdināt to vienā milzīgā plūsmā. Arī katrs Zemes iedzīvotājs ir neatkārtojams un oriģināls, un katrs attīstās savā tempā, savā laika režīmā. Nav vērts to ne pārmest, ne pakļaut vardarbībai.

Vienmēr pirmām kārtām ir sludināts humānisms pretsvarā tehniskajam progresam un jaunām tehnoloģijām. Jūsu tieksmes tāpēc nozīmē, kas tieši slēpjas jūsos: jūsu neatklātā psihiskā enerģija un vajadzība pēc garīguma. Ārējais atspoguļo iekšējo. Šajā gadījumā mūsdienu perioda tehniskais progress liecina par jūsu tiekšanos pašizpausties, atbrīvot jūsu potenciālu. To var apzīmēt arī kā garīguma surogātu, taču drīzumā katrs no jums sapratīs, ka gaišzilas debess gabaliņu, zaļu koka zaru un putnu čalas neaizstāj NEKĀDAS jaunu pasaules tehnoloģiju ērtības, un jūs atkal iesiet pie dabas un pirmām kārtām sevis pašu dziļumā, sameklējot tur patiesību un pašu lielāko dārgumu – MĪLESTĪBU pret sevi un pasauli!

Jūsu Sanats Kumara.

15.09.20.

 

Pievienots 16.09.2020

https://pulsarvremeni.ru/sanat-kumara-o-zajavlenii-predstavitelej-rimskogo-kluba/

Tulkoja Jānis Oppe