Татьяна Бреславская - Сеанс связи с Галактическим ядром

Tatjana Breslavska - Sakaru seanss ar Galaktisko kodolu

20 08 27

– Mēs esam kontaktā ar Galaktisko kodolu… Par mums patiešām priecājas kā par pastāvīgiem un uzticīgiem draugiem. Nāk siltas, maigas enerģijas… mēs esam pilnīgi atslābinājušies, mūsu ķermeņi un apziņa ievijas sakaru kanālā, notiek harmoniska “izšķīšana” un piepildīšanās ar kodola enerģiju…

Mums gribētos uzdot dažus jautājumus. Viens no tiem: kāpēc tagad daudzi agrāk “pamodušies” atrodas nospiestā stāvoklī, tiecas uz vientulību, iet prom no aktīva gaismas darba, atsaucoties uz to, ka viņi jau pietiekoši tā labā ir izdarījuši un lai pastrādā citi? Viņi kļūst inerti, bezjūtīgi. Ar ko to varētu izskaidrot, un vai vajag kaut ko darīt, lai viņi atkal ieņemtu aktīvu pozīciju, vai arī viņi ir jāatstāj mierā, lai paši nonāktu pie savas turpmākās attīstības apzināšanās?

Kodola kolektīvais saprāts atbild: cilvēka daba ir pieradusi dzīvot notikumos, realizācijās, centienos un… sensācijās. Apziņas pacelšanās kā spēcīgs vilnis notika, sākoties 2012. gadam. Tad daudzi aiztiecās uz dažādām ezotērikas skolām un kopienām, cenšoties noturēties uz viļņa, īpaši “pasaules gala” priekšvakarā.

Atzīstiet, ka pēc tam, kad “gals” sevi neattaisnoja, daudzi atkal ieņēma nogaidošu pozīciju, kļuva “kā visi”, saskatot ceļu uz gaismu kā iluzoru. Bet tie, kas palika uzticīgi gaismas ceļam, atkal sāk svārstīties, vai viņu centieni ir vajadzīgi tādēļ, ka viņi neredz sev priekšā “gaišas” izmaiņas sabiedrībā, – gluži otrādi, redz pretējās nometnes varas pieaugšanu. Lūk, šī neticība tad arī sūc iekšā “pelēcības” purvā.

Jā, bija informācija, ka “pelēkie” planētu atstāj, taču viņu programmas un enerģijas ir palikušas un vēl ilgi šeit atradīsies. Jūs izgājāt, daudzi burtiski izķepurojās no šīs pelēkās masas uz gaismu, un tikai šī neticība gaismas ceļam un augšupcelšanai atkal jūs atdod šī neredzamā ietinošā tīmekļa, kurš caurauž visu Zemi, varā. Atļaujiet mums atzīmēt, ka arī šīm enerģijām ir tiesības eksistēt, – tāpat kā gaismai. Zeme ir arī VIŅU dzimtene. Piekrītiet, ka tumsu ir vieglāk atšķirt nekā pelēcību. Ar to tā arī jums bīstama: iegremdēšana tās atvarā sākas pieglaimīgi un nemanāmi.

Kas attiecas uz jautājumu “kā šiem cilvēkiem palīdzēt?” – varam ieteikt viņiem izskaidrot viņu stāvokļa cēloni. Teikt – ja viņi atkal “iemigs”, tad nākamo iespēju “pamosties” vajadzēs gaidīt gandrīz 13 tūkstošus gadu, – nav jēgas, jo vairumam no jums tas ir tikai abstrakts neaptverams skaitlis. Un līdz virsotnei, kā kalnos, nonāk daži. Pieņemiet to kā spēli! Nākamo reizi uzkāps arī viņi. Tagad augšup kāpj tie, kas, piemēram, ir palaiduši garām savu iespēju pagātnē un neapzināti atceras, cik ilgi nāksies gaidīt, bet kosmosā vēl ir tik daudz neizpētītā! Tāpēc nav vērts nevienu un ne uz kurieni steidzināt: viņu galīgās pacelšanās laiks vēl nav pienācis, un viss vēl ir priekšā.

– Viena no dalībniecēm uzdeva jautājumu, kādas šodien enerģijas nāca uz Zemi? – viņa tās ļoti labi juta.

Galaktiskais kodols: enerģijas uz planētu nāk pastāvīgi, un katrs no jums tās uztver savā veidā, dažādi: vienus tās pilnīgi “pārklāj”, izved no ierindas, ieliekot gultā, citi praktiski neko īpašu nejūt. Viss ir atkarīgs no tā, kādi noskaņojumi ir ietverti jūsu ķermeņos un šūnās un kādā veidā ķermeņi un šūnas ir gatavas šīs enerģijas uztvert, adaptēt tās. Ir svarīgs viņu vibrāciju līmenis. Mēs bieži jums iesakām “būt plūsmā” un tātad būt pilnīgi noharmonizētiem ar visām Zemes un Kosmosa enerģijām.

– Dažos čenelingos ir teikts, ka mēs esam pilnīgi pašpietiekamas būtnes, piepildītas ar gaismu, un mums ir viss nepieciešamais dzīves radīšanai, un tūlīt pat, noslēgumā, tiek sniegts padoms piesaukt gaismu un palīdzību, piemēram, palīdzību no “gaismas kuģiem”, kuri uzreiz metīsies mūs glābt. Kā to var praktizēt?

– Sakarā ar to, ka daudzi no jums uzzināja par tādiem kuģiem un pat vēroja tos savām acīm, jums gribējās iesaistītes šajā “brālībā”, un tas ir pilnīgi saprotams un nav it kā parakstīšanās savā bezspēcībā. Mums ir pilnīgi saprotama jūsu interese par tādiem kontaktiem. Jūs patiešām esat pašpietiekamas būtnes. Katru reizi, aktivizējot sevi, jūs par to pārliecināties paši. Līdz ar savu izaugsmi jūs sāk neapmierināt tas lietu stāvoklis uz planētas, kāds ir. Jūs sāk pārsteigt arī jūsu pieaugošais spēks – no vienas puses, un nespēja ar šo spēku tiešā veidā ietekmēt visus negatīvos, no jūsu redzes viedokļa, notikumus – no otras puses. Rodas kādas iekšējas disonanses sajūta.

Taču tikai īstens Gaismas Meistars saprot notiekošā procesa būtību. Viens postulāts: viss var būt pasaulē. Ietekmējiet ar savu personīgo izaugsmi. Jo JŪS augstāk esat, jo augstāk spēsiet pacelt līdz savam līmenim arī citus, ieskaitot arī notikumus. Atcerieties, kā mēs jums rekomendējām visu notiekošo pētīt no augstākām gaismas pozīcijām, augstākām vibrācijām. Un tas jums izdevās. Tagad centieties neaiziet no “negatīva”, bet “pavilkt” aiz sevis. Ja to izdara pareizi, tas, “negatīvs”, arī kļūs gaišāks. Iznīcināšanas laiks ir pagājis, ir pienācis laiks radīt!

– Un mans pēdējais jautājums šodien: kam mēs kalpojam uz Zemes un vai kāds šeit kalpo mums? Bija informācija, ka mēs praktiski visi šeit esam pieslēgti dažādiem egregoriem un tādā veidā atdodam viņiem savu spēku. Tas attiecas arī uz dziedināšanas sistēmām, piemēram, REIKI. Autori uzskata, ka zem šīs afišas jau sen darbojas un “spiež” no mums enerģiju ar šo sistēmu aizplīvuroti egregori un tieši viņiem mēs arī sākam kalpot.

– Šeit uz Zemes ir milzīgi daudz egregoru. Vieni no viņiem ir noturīgāki, citi izgaist, nepaspējuši organizēties. Un tieši JŪS ietekmējat viņu kvalitāti un daudzumu. Neviens nesaka, ka būt pieslēgtiem kādam no tiem ir ārkārtīgi slikti. Jā, šis pieslēgums uzliks jums pienākumu kaut ko atdot un ar kaut ko dalīties apmaiņā pret jums piedāvātiem pakalpojumiem. Piemēram, dziedināšanu. Būt egregora ietekmē, apzināties to un iziet “brīvībā” – arī ir jūsu izaugsmes elementi. Ja jums ir spēki saistīties ar Pirmavotu, apejot visus “starpniekus”, tad, kā pie mums saka: “karogs – jūsu rokās!” Centieties, tiecieties, audziet!

Kurš JUMS var kalpot: JŪS PAŠI. Jūsu gars, kurš jūs visi esat, tad arī ir jūsu VISPIRMĀKAIS kalps! Modiniet garu sevī, dodiet viņam uzdevumus, neļaujot atkal “iemigt”. Saprotiet, ka EŅĢEĻI – jums nekalpo! Tikai ārkārtīgi kritiskās situācijās viņiem ir ļauts iejaukties jūsu dzīves notikumībā.

– Mēs pateicamies jums, dārgie Skolotāji un Draugi no Galaktiskā kodola!

25.08.20.

 

Pievienots 27.08.2020

https://pulsarvremeni.ru/seans-svjazi-s-galakticheskim-jadrom/

Tulkoja Jānis Oppe