Тайная Космическая Программа

Slepenā Kosmiskā Programma

18 11 20 01

18.11.19.

Es sadūros ar to, ka vēl ne visi lasītāji pazīst Slepeno Kosmisko Programmu (SKP). Detalizētas ziņas par to un daudz ko citu var izlasīt šeit http://ssp-info.github.io/

Šodien es nolēmu par to parunāt ar maniem kanāliem. Bet sākuma neliels informācijas gabaliņš no šī plašā avota.

“Slepenā Kosmiskā Programma (SKP), rūpīgi slēpta no amerikāņu tautas un visas pasaules kopumā, eksistē jau ilgāk nekā 75 gadus. Atļaujiet apliecināt, ka SKP – tas ir negrozāms fakts. Tai ir daudz bāzu visur. Tās ir ar milzīgu izmēru, tām ir milzīgas iespējas un neiedomājamas tehnoloģijas.

Pašlaik mūsu planēta grimst Lielajā depresijā, tāpēc ka lielākā daļa labklājības tiek tērēta šīs plašās starpplanētu infrastruktūras būvniecībai. Vai patiešām NASA tērēja 290 miljardus dolāru kosmisko atspoļkuģu palaišanai dažas reizes gadā? Vai patiešām uz Stealth tehnoloģiju bāzētu bombardētāju radīšanai tika iztērēti 2 miljardi dolāru? Nē. Vai tiešām Pentagons zaudēja 2,1 triljonus dolāru, par ko paziņoja Donalds Ramsfelds (Donald Rumsfeld) pirms 11. septembra? Nē, nē un nē.”

Gribu atzīmēt, ka tas ietekmē gan Krieviju, gan citas valstis. Tas ir redzams, ņemot par piemēru manus seminārus, un daudzu citu skolu nodarbībās. Garīgie skolotāji ir sākuši aktīvi nodarboties ar naudu. Visiem ir kļuvusi vajadzīga nauda. Ir parādījies daudz video un semināru “naudas kanālu” u.c. pamodināšanai. Cilvēkiem patiešām ir kļuvis grūtāk atrast naudu savām nodarbībām, hobijiem un pat garīgumam. Visiem ir kaut kā spiedīgi, un depresija vismaz Krievijā ir skaidri redzama. Nedomāju, ka mēs kaut kā atpaliekam pēc ieguldījumiem mūsu valsts SKP. Un arī visi Ren-TV raidījumi ir kļuvuši militāri. Ne par velti.

“Moderna kosmosa kuģa iluminatoros un caurspīdīgajos paneļos es savām acīm redzēju milzīgas mirdzošas konstrukcijas, uzbūvētas par mūsu naudu. Es lidoju tajā kuģī un staigāju pa tām bāzēm. Es tikos ar cilvēkiem, kas dzīvo un strādā tajās. Es redzēju viņu sejas un runāju ar viņiem tā, kā pašlaik runāju ar jums. Tamlīdzīga pieredze ir miljoniem citu cilvēku, kas dzimuši šeit, uz zemes. Diemžēl, diezin vai viņi par to sāks runāt, jo, tikko jūs ieejat tajā pasaulē, par izpaušanu jums draud ar nāvi un neatgriešanu uz Zemi.

Daudziem cilvēkiem, kas strādā tādā pasaulē, ir izskalotas smadzenes un izdzēsta atmiņa, un pašlaik viņi dzīvo parastu zemes dzīvi ar viņos iesakņotu aizsardzības atmiņu. Cilvēki ar nodzēstu atmiņu un pieredzēm parasti ir paši lielākie skeptiķi šajos jautājumos.

Mēs ātri konstatējām, ka mūsu Saules sistēmā čum un mudž no saprātīgām civilizācijām. Viņas ir atnākušas no dažādām vietām. Vienas ir ārkārtīgi draudzīgas, otras – ārkārtīgi naidīgas, bet trešās vienkārši nāk vizītēs, nepieņemot nevienu no pusēm. Cēlonis tam, kāpēc mēs redzam ļoti daudz NLO, ir tāds, ka mūsu kosmiskajā telpā strādā daudz, daudz dažādu civilizāciju, kurām pieejamas milzīgi daudzveidīgas tehnoloģijas.

Jau kādu laiku SKP pārvalda un kontrolē ļoti tumšu mūsu planētas aspektu – kultu, kurš pieder dažādām paaudzēm un kura sākums iestiepjas vismaz Romas Impērijā. Daudzi to sauc par “zemes slepenās valdības sindikātiem”, Iluminātiem vai Kabalu. Viņu galvenā nodarbošanās – super-attīstītas tehnoloģijas radīšana. Un viņi tālu ir aizgājuši šajā virzienā. Lai cik neiedomājami tas neliktos, man teica, ka regulāri viņi tirgojas ar 900 dažādām saprātīgām civilizācijām.”

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=207

“Britu hakeris Gerijs Makinons (Gary McKinnon) žurnālistiem paziņoja, ka, meklējot NLO, viņš ir izgājis uz ASV Jūras kara flotes programmu “Saules uzraugs”:

- Es atradu komandieru vārdu sarakstu ar virsrakstu “Ārpuszemes komandieri”. Tas nenozīmēja, ka viņi ir citplanētieši. Es domāju – tas nozīmē, ka viņi neatrodas uz Zemes. Es atradu sarakstu “pārvešana no flotes uz floti” un kuģu nosaukumu sarakstu. Tie nebija Jūras kara flotes kuģu nosaukumi. Tas, ko es redzēju, kā es uzskatu, bija nosaukumi kosmosa kuģiem, kas atrodas ārpus Zemes.”

http://x-files.org.ua/articles.php?article_id=3673

“PAMOŠANĀS: KOSMISKĀ VERDZĪBA”, 3. d. “ATNĀCĒJU izskatu un raksturojuma TOPS” https://www.youtube.com/watch?v=9GvzSGYvXmc

Šodien es pirmoreiz ieskatījos nākotnē pēc laikraksta “Dzīves noslēpumi” (“Тайны жизни”) lūguma. Man parādīja, ka 2019. g. būs karš kosmosā. Deivids Vilkoks (David Wilcock) par šo karu rakstīja pirms dažiem gadiem: “Tieši pašlaik kosmosā virs mūsu galvām notiek karš. Pagājušā gada decembrī situācija sakarsa un kopš tā brīža turpina uzkarst. Pašlaik karš sasniedz izšķirošo lūzuma momentu. Domājams, ka viss beigsies labi vairumam cilvēku uz Zemes.”

Mēs toreiz neko nejutām (2015. g.). Nedomāju, ka tas karš kosmosā joprojām turpinās. Es ieraudzīju, ka Zemei tuvojas, lūk, tādu kuģu armāda.

18 11 20 02

Un paskatījos, ka uz 2019. g. augustu viss būs beidzies. Cik lielā mērā tā ir patiesība?

***

Sanats Kumara:

Kas attiecas uz debesu karu, tad tas tā ir. Nav vērts taisīt no tā šausmas, tāpēc ka kari periodiski kosmosā notiek. Un jūs pat dažu reizi kļūstat par lieciniekiem tādām kaujām debesīs.

Nav vērts satraukt publiku.

Tas ir zemes cilvēku vai atnācēju karš? Kurš ar kuru karo?

To es tev neteikšu.

***

Tad es vēršos pie saviem jaunajiem draugiem. Vai varat man atbildēt uz jautājumu – kas tie par kariem, kas notiek virs zemes?

Pašlaik nav nekādu karu. Tie ir reptiloīdi, kas nāk, ja tu par 2019. gadu.

Korijs Guds (Corey Goode) stāstīja, ka viņi tika izspiesti no planētas…

Viņi grib atgriezties ar jauniem atnācējiem (kaut kas līdzīgs zētai) un atspēlēties… Bet jau ir gatava flote atvairīšanai…

Viņiem ir jaunas tehnoloģijas?

Visticamāk. Diez vai viņi atradīs atbalstu starp zemiešiem, kaut gan nav izslēgts, ka kopā ar viņiem cīnīsies vietējie reptiloīdi.

Viņi ir attīstītāki nekā mēs?

Zemes kosmiskajai flotei ir daudz citzemju tehnoloģiju. Nedomāju, ka uzbrukums būs pēkšņs, Zemes aizstāvjiem ir daudz spēku un palīgu.

Mēs neiesaistāmies karos un cenšamies neiejaukties svešās darīšanās, bet tikai palīdzam apziņas attīstībai, tāpēc ka civilizācija uz planētas jau var un viņai ir jāatbilst attīstītākām apziņas formām. Viņu mākslīgi notur līdz šim laikam, tāpēc tas, ko mēs tev parādījām seminārā, tev bija neparasti drosmīgi un grūti. Vienkārši apgūstiet šo tehnoloģiju, un mēs jums parādīsim vēl attīstītāku.

Jums daudz ko ir ļauts apgūt, vienkārši vajag būt pārdrošākiem un just drosmi un pat nekaunību jūsu apziņas tehniku apgūšanā. Jūs esat pietiekami attīstīti sava potenciāla ziņā, bet vienkārši jums blakus nebija to, kuri mēģina jums to visu parādīt.

(Runa ir par ārstēšanu un radīšanu no Saules Logosa.)

Kas attiecas uz karu, tad nav vērts uz to saasināt uzmanību. Tas vēl nav sācies un, iespējams, būs bez asins izliešanas.

***

Reiz es pamodos sliktā stāvoklī, tik nogurusi, tik tikko piecēlos. Kur es naktī biju? Vai tad mani savāca?

Tevi neviens nav vācis. Nav tiesa. Tu visu nakti strādāji tur, kur tu biji sapnī, un ļoti noguri.

Un kur es biju?

(Rāda kaut kādu sagrautu teritoriju, ar gaiši pelēkām debesīm. Tur bijis karš, un es kaut ko glābu… Raku vaļā sagruvumus, kaut ko meklēju…)

Kur tas ir?

Uz planētas Gulbis.

Tas nav Gulbja zvaigznājā?

Nē, tuvāk jums. Astrāla planēta, gājusi bojā kara dēļ. Arī mūsu planēta bija pakļauta bombardēšanai, un mēs gaidām, kad tur viss nomierināsies…

Un ko es meklēju?

Mēs nezinām. Tev labāk to neatcerēties. Smagi tas viss ir…

Ko jūs varat teikt par nākotni 2019. gadā?

Viss būs apmēram tāpat kā 2018. gadā. Īpašas atšķirības nav paredzamas.

Un kad beigsies karš?

Nezinām. Iespējams, konflikts tiks atrisināts citādi. Miermīlīgi.

Es pateicos par atbildēm uz jautājumiem.

Pēdējais jautājums: cik lielā mērā Korija Guda un citu insaideru informācija ir pareiza?

Tā ne pārāk atklāj mūsdienu situāciju, taču pakāpeniski iepazīstina jūs ar īsto pagātni. Ieklausieties viņos, un jums daudz kas atklāsies.

Es pateicos par atbildēm uz jautājumiem.

***

“Paralēlā Zeme”:

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=204

 

Pievienots 20.11.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/taynaya-kosmicheskaya-programma

Tulkoja Jānis Oppe