Предвидим лучшие перемены на планете

Paredzēsim labākas pārmaiņas uz planētas

Saules Brālība

18 09 29

18.09.28.

Dārgie Saules Brāļi! Vai ir kādi jaunumi mūsu Galaktiskajā Federācijā? Ko mums gatavo jaunie vadītāji, kādi ir viņu plāni un vai tas nav saistīts ar Drakonu vai Mākslīgā Intelekta (MI) iekarojumiem?

Kā jūs redzat, jūsu valdības pašas sevi kompromitē, ieviešot arvien jaunus un jaunus likumus, kuri nevis uzlabo, bet pasliktina cilvēku stāvokli. Tas ir saistīts ar pēdējiem ēnu valdības norādījumiem, kura neatlaiž vadības grožus, bet mēģina ar jauniem drakoniskiem pasākumiem tikt galā ar cilvēkiem. Viņai tas neizdosies, jo cilvēku apziņa jau ir pacēlusies līdz šim laikam neredzētā augstumā. Ēnu valdība zāģē zaru, uz kura sēž, un viņa to drīkst, jo viņas laikmets jau beidzas/beidzies.

Sakarā ar to jaunajā ērā, kura jau ir iestājusies, bet vēl nevalda, drīz tiks izdoti citi likumi un privilēģijas, kas palīdzēs visu atgriezt savās vietās, un konkrēti par jaunu izglītību, par medicīnu un farmakoloģiju, par cilvēku tiesībām brīvi pārbraukt, lai jaunos apvidos celtu savas mītnes un atbrīvotu vecās teritorijas rekonstrukcijai un zemes atjaunošanai. Nostiprināsies vecāku tiesības uz saviem bērniem, un valdībām vairs nebūs tiesību atņemt bērnus ar spēku.

Ko darīt ar alkoholismu un narkomāniju? Tieši tas ir bērnu atņemšanas iemesls.

Viss mitēsies līdz ar vibrāciju pacelšanos. Jo augstākas ir cilvēku vibrācijas, jo mazāk viņiem vajag dopingu un sevis apmānu.

Kas attiecas uz Federācijas jaunajiem vadītājiem, tad beidzas viņu iepazīšanās ar Federāciju termiņš. Viņi jau ir pabijuši uz Zemes un citām planētām un atrodas stadijā, kad tiek izstrādāti jauni plāni vecā rekonstrukcijai un jaunu sakaru izveidošanai starp planētām un centru.

Man bija ziņas, ka mūsu reģionālais centrs ir pārvācies uz Gulbja zvaigznāju, blakus Gienah. Vai tas tā ir?

Tur atrodas diezgan liels mūsu sistēmas planētu sadraudzības centrs, un Zeme tur piedalās kā sadraudzības locekle. Citu vadošu sistēmu mēs pagaidām neesam konstatējuši. Tas nenozīmē, ka planetārie vadītāji nespēj paši noteikt savu ceļu vai dejo zem svešas stabules. Jūs saikni ar citām planētām izprotat pirmām kārtām kā nebrīvu vai atkarīgu. Tas tā nav, jūs esat izgājuši gaismā un ceļaties tajā skaitā arī pašu acīs. Vienkārši tādi centri palīdz noteikt kopējo ainu un pacelties augstāk aizsardzības, preču un zināšanu, tehnoloģiju un citu kopības priekšrocību apmaiņas iespējās. Jūs esat iegājuši vienlīdzības un vienlīdzības mācīšanās laikmetā.

Bet pagaidām gan cilvēki nejūt tādu vienlīdzību, un pārredzamā nākotnē vienalga saglabājas kastu sistēmu: kaut kas izredzētajiem, bet pārējiem nekas vai ļoti maz. Dzirdēju, ka Atklāšanas programma ir apturēta (Deivids Vilkoks (David Wilcock)). Ar ko tas ir saistīts?

Tā nav apturēta, vienkārši visu noslēpumu ātras atklāšanas nebūs sakarā ar to, ka pagadām nav izstrādāts plāns, kā pārējie cilvēki to var pārdzīvot. Tiek vāktas prom galvenās pretrunas, un tumšā puse cieš zaudējumu pēc zaudējuma.

Mēs redzam, ka burtiski eksistē divas sistēmas – cilvēki un ne-cilvēki uz planētas. Cilvēki ir tikai lelles, kurus neredzami vada Spēki un Varas. Un cilvēki no savas nebrīves vai slepenā darba negūst neko labu.

Ja tu paskatīsies uz to, kā ir izaugusi un izbūvējusies jūsu pilsēta, cik daudz piepilsētas māju apkārt pilsētai ir izaudzis tavā atmiņā, kā ir pieaugusi gāzes un elektrības ieguve, cik daudz ir izmainījies tavā dzīvē – vai tad tās kopumā ir sliktas izmaiņas? Protams, tās varētu būt bijušas pavisam citādas, taču jūsu doma ir iekārtota tā, ka jūs pie izmaiņām pierodat un vienmēr esat neapmierināti ar sasniegto, īpaši, ja redzat, ka kaut kur ir labāk. Iemācieties novērtēt to, ko esat sasnieguši, un virzieties tālāk savā tempā. Vienmēr ir jāatceras, no kā uz ko jūs attīstāties.

Īpaši mani nomāc mūsu medicīna.

Jā, tā tiek mākslīgi noturēta, tāpēc ka grib pēc iespējas vairāk izsūkt no cilvēkiem naudu. Un cilvēki nevar panākt izmaiņas, tāpēc ka negrib strādāt par niecīgu samaksu un nezina, kā to izmanīt. Sakarā ar to arī ir apturētas izmaiņas Atklāšanā, tāpēc ka cilvēki ieraudzīs jaunu medicīnu un lieliskas izmaiņas tehnoloģijās un visi uzreiz vēlēsies to izmantot. Sāksies jaunas problēmas, un ļoti nopietnas.

Jā, paredzu – man netiks, tad lai netiek nevienam!

Jaunās tehnoloģijas ir ļoti dārgas, un atklāt šos sasniegumus visiem cilvēkiem uzreiz neizdosies. Pakāpeniska tehnoloģiju atjaunošanās jau notiek – tehnikas un elektronikas, lauksaimniecības sfērā… protams, pastāv iespēja šo atjaunošanos paātrināt, un tam ir jānovāc aizsardzības rūpniecība. Spēles būtība ir tāda, ka valdības žvadzina jaunus aizsardzības ieročus, kaut arī jauna kara nebūs, bet nauda tiek tērēta slepenām programmām un izstrādēm.

Kaut kādā līmenī visas valdības savienojas, bet nevar vienoties. Kamēr nenodārdēs pērkons, un cilvēki nenonāks uz katastrofas robežas. Tāpēc jūs esat pieraduši ieskrieties/paātrināties katastrofu veidā, kas ir visai bēdīgi. Miera laikā visu laiku karojat, un kara laikā karojat. Kā iemācīties dzīvot mierā un saskaņā?

Agrāk karš bija starp valstīm, bet tagad virsslāņu karš ar savu tautu…

Ne gluži tā, virsslāņus jūs radāt paši, vismaz pie sevis. Jūs arī esat tie, kas noliek virs sevis citus. Vienkārši jums kaut kas ir jāizmaina savās vēlēšanās un jāpieprasa ievēlētajiem atbildēt par saviem darbiem. Lielākā daļa jauno bērnu, un arī jūsu, atnāca tieši pēc šīm izmaiņām, un pārlikt tās uz citiem ir absurds. Jūs visi paši vēlējāties izmainīt uz planētas eksistējošo kārtību, bet tagad esat gļēvi nokāruši rokas. Jūs nezināt, kā visu var izmainīt tieši tāpēc, ka neaizdomājaties par to. Jūs dzīvojat tā, kā dzīvoja jūsu senči.

Aizdomājieties, kā jūs gatavojāties visu izmainīt? Ko jūs varat izdarīt kopīgi? Kurš grib ar to nodarboties? Kāpēc jūs esat nokāruši rokas un galvas?

Gribam piebilst, ka darāmo lietu apzināšanās – arī ir ceļš, viens no ceļiem. Noslēpumu, sakaru un nelikumīgu lietu atklāšana un celšana gaismā – arī ir jūsu pašu darīšana. Kurš vēl var uz planētas to izdarīt, ja ne apzinošies cilvēki?

Daudzi ir iebiedēti un nogalināti, tie, kas izgāja no sistēmas dažādu iemeslu dēļ…

Un jūs baidāties nomirt?

Mēs gribam dzīvot. Bet atklāt visus noslēpumus mēs arī gribam.

Tālāk dzirdam – palīdziet vai izdariet to mūsu vietā! Neizdarīsim. Taču paredzēsim labākas pārmaiņas uz planētas jaunajā vadībā. Ne visu uzreiz… jūs neesat bērniņi, kuriem vajag visu un uzreiz. Taču vieda vadība un nozagtā atgriešana kopīgā lietošanā – sistēmas un lietotāju labumam, gudrai saimniekošanai uz Zemes, atveseļošanas paātrinātiem tempiem un visādu provokāciju no vilkaču medicīnas sistēmas puses pārtraukšanai – atnesīs jums progresu un nomierinājumu.

Mēs esam pārdzīvojuši nakti, saule aust un apgaismo visu, kas bija tumsas apslēpts. Taču ir jāstrādā un nedrīkst apstāties, ar pilnu savu spēku, visu cilvēku labumam, visu bērnu nākotnei.

Mēs atvadāmies. Uz tikšanos!

 

Pievienots 29.09.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/predvidim-luchshie-peremeni-na-planete

Tulkoja Jānis Oppe