Print

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Jaunu asins grupu atklājums

Pēcteču vai... senču asinis?

Visos laikos asinis ir bijušas pats lielākais dzīva organisma noslēpums. Tie ir pasaulē visapbrīnojamākie šķidrie audi, kuri nepārtraukti virzās pa asinsvadiem, ar kuriem ir caurausts cilvēka organisms. Tā ir vesela pasaule, kura sastāv no šūnām, no kurām katra, pārvietojoties neticamā ātrumā (pusmetru sekundē!), pilda savu īpašo funkciju. Zinātniekiem pagāja gadsimti, lai izpētītu visus šos procesus. Taču mīklu mazāk nepaliek.

 

Jaunais par asins grupām

16 11 28 01

“2012. gada pavasarī zinātnieki no Amerikas universitātes Vermontā izdarīja apbrīnojamu atklājumu. Biologi asins nesavietojamības jautājumu pētīšanas gaitā cilvēka asinīs atrada divas jaunas grupas, kuras pat ieguva nosaukumu “Juniors” un “Lendžeris”. Līdz šim cilvēcei bija zināmas tikai 4 grupas. Bet jaunās grupas tika atrastas, izmeklējot eritrocītus, uz kuru virsmas tad arī tika atklātas divas papildus olbaltumvielas, kuras atbild par asins grupu.

 

Atklājums tika izdarīts ar kādas spektrometrijas metodes palīdzību. Pētījumi tika veikti Parīzē un Vermontā, izmantojot datus, kurus ieguva Japānas zinātnieki Sarkanā Krusta Centros Hokaido un Osakā. Bez starptautiskās sadarbības zinātniskais darbs būtu neiespējams.

Jauno grupu īpašnieki izrādījās Japānas iedzīvotāji (vairāk nekā 50000 cilvēku). Taču pēdējā laikā jaunās grupas ir sākts atrast arī citu tautību pārstāvjiem, piemēram, amerikāņiem un Eiropas čigāniem. Šo grupu retuma dēļ ļoti daudz cilvēku vēl nezina par savu īpatnību.

Zinātnieki apgalvo, ka 4 pirmās grupas parādījās cilvēku barības sastāva dēļ, kurš ļoti ietekmē asinis, imūnsistēmu. Ar asins palīdzību var viegli uzzināt cilvēka ēdienkarti. Asinis ir arī ietekmējusi arī cīņa ar infekcijas slimībām tajā apvidū, kur dzīvo cilvēks. Vēl vairāk, katrā asins grupā ir ietverti ģenētiski vēstījumi par cilvēka senču uzvedības stratēģiju. Cilvēki līdz šim laikam izjūt uz sevis viņu ieradumu un noslieču ietekmi.

Bet, lūk, kas attiecas un papildus grupu parādīšanos (uz pašreizējo laiku, 2016. g. beigām, atrasto asins grupu skaits ir pacēlies līdz 33! Avots: http://www.livescience.com/ http://www.infoniac.ru/news/Raskryta-taina-novoi-smertel-no-opasnoi-gruppy-krovi.html), zinātnieki pagaidām nevar dot precīzu atbildi. Pēc viņu domām, uz planētas sākas pilnīgi jauns evolūcijas etaps. Turklāt tas nekādi nav saistīts ar ēdienu. Noteiktas izmaiņas asinīs, pēc zinātnieku domām, ir ienesuši elektromagnētiskie starojumi un radiācija.

Zinātnieki uzskata, ka jaunu grupu veidošanās būs cieši saistīta ar sekmīgiem eksperimentiem dzīves paildzināšanas sfērā. Pilnīgi iespējams, ka Japānas zinātnieki spēs izgudrot jaunus medikamentus, kuri spēlēs svarīgu lomu cilvēka evolūcijā. Pēc pētnieku domām tuvākajā nākotnē viņi spēs sintezēt universālas asinis, lai tās izmantotu pārliešanai apmēram 98% cilvēku. Lai tādas asinis radītu, strādā mediķi no Edinburas un Bristoles universitātes.” http://tainy.net/40442-otkrytie-novyx-grupp-krovi.html)

(Bet pagaidām asins mākslīgais analogs pārnes tikai skābekli…)

 

Pašlaik viss tik strauji mainās uz planētas, cilvēka organismā, kosmosā – ka vienkārši nav iespējams tikt līdzi, ir grūti analizēt un sistematizēt momentāni mainīgus apstākļus, tāpēc mēs vienkārši dalīsimies informācijā no dažādiem avotiem, kura sniedz barību pārdomām…

 

Tālāk seko izvilkumi no grāmatām Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V.. „Pa tuksnesi ejošie”[1], „Pa tuksnesi ejošie. Laiks”[2], „Astruss. Priekštecis jeb jauni dati par Visumu”[3].

Tihoplavs Vitālijs Jurjevičs – tehnisko zinātņu doktors, vairāk nekā 20 gadus ir vadījis nodaļu Pēterburgas enerģētiskās mašīnbūves institūtā. Vairāk nekā 300 publicētu zinātnisku darbu autors, viņam ir autorapliecības un patenti.

Tihoplava Tatjana Serafimovna – tehnisko zinātņu kandidāte, pasniedzēja, zinātnisku darbu autore.

Tihoplavi ir ienesuši ievērojamu ieguldījumu intereses atdzimšanā par ticības un garīgās izglītības jautājumiem Krievijā XXI gadsimta sākumā, salīdzinot precīzo zinātņu pieredzi un metodoloģiju ar datiem no reliģiskiem un ezotēriskiem avotiem. Kopš 2000. gada viņi ir uzrakstījuši ap 20 grāmatām.

2011. g. pie viņiem uz kontaktu atnāca augstu garīga Būtība Astruss, kura sevi nosauca par Krievijas kuratoru.

Kretovs Jurijs Vasiļjevičs – teātra „Diklons” („Диклон”) radītājs, dziednieks ar milzīgu stāžu, kurš pieder „Tradicionālās tautas medicīnas un dziedniecības speciālistu elitei”, ir apbalvots ar zelta nozīmīti „Elite”.

 

„14.04.09. telekanālā „Россия” tika parādīta televīzijas filma „Saruna ar asinīm” („Разговор с кровью”). Šajā raidījumā zinātnieki izteica minējumus, ka asinies – tās ir pārsaprātīga substance. Turklāt substance, kura nepakļaujas nevienam bioloģiskam likumam. Vārdu sakot, asinis ir „noslēpumainas un mīklainas”.”

No kontakta ar Korsu.

„- Vispār situācija ar asinīm ir nesaprotama. Asinis burtiski ir izliktas pa elementiem, bet tajās ir kaut kas tādas, ko zinātnieki nevar uztvert…

Korss: Otrās kategorijas vēji pauž dzīvības būtību. Asinīs izpaužas otrās kategorijas vēju darbība. Otrās kategorijas vēji mijiedarbojas caur asinīm. Zinātnieki uz Zemes atklās dzīvās šūnas noslēpumu, taču radīt viņu nespēs. Bez otrās kategorijas vējiem radīt dzīvību nav iespējams.”

 

No kontakta ar Astrusu.

„- Vai asinis ir saistītas ar dvēseli?

Astruss: Saskaras (Касается).

- Vai asinis grupa ietekmē šo sakaru?

Astruss: Ietekmē caur atgriešanās ķēdīti. Jūs, atgriežoties uz šejieni, nesat sev līdzi asins grupu. Pēc atmiņas notiek piemagnetizēšana. Dvēsele atgriežas ar vienu un to pašu asins grupu.

- Tātad, ja pagājušajā dzīvē cilvēkam ir bijusi pirmā asins grupa, tad arī šajā dzīvē būs tāda pati?

Astruss: Pareizi.”

 

Vai ne tāpēc pašlaik asins grupu skaits ir tā paplašinājies, ka uz iemiesojumu nāk dvēseles, kurām vajadzīga paplašināta asins grupu skala?! Kas viņas ir? Mūsu ciltstēvi?

 

“Runājot par asinīm, Astruss atzīmē viņu super-plūstamību, spēju reaģēt uz atbalsi, uz krāsu, uzsver magnēta un spoguļu iedarbību uz asinīm, bet, pats galvenais, runā par asiņu spēju šķērsot telpu, neatkarīgi no tā, kur viņas plūst ķermenī. Asinis ir informācijas nesējas. Viņām piemīt gandrīz tāds pats enerģētiskais blīvums kā aizkapa pasaulei. Tāpēc rodas aizkapa un fiziskās pasaules sajūgums caur asinīm.”

Astruss arī piebilda: “asinis ir arī jūsu galvassāpes tā dēļ, ko jūs ar viņām darāt...”

 

Par mūsu “galvassāpēm” asinis ir kļuvušas jau sen. Jau daudzus gadus mēs mēģinām uzzināt par viņām pēc iespējas vairāk. Skat. rakstu http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub44.html

Zinātnieku viedoklis par “evolūcijas jaunu etapu” nav bez pamata...

Apkārtējās vides apstākļi strauji mainās. Ir izmainījušies laikapstākļi uz visas planētas, katastrofas un kataklizmas jau ir kļuvušas pierastas. Tam pieskaitāmi arī kosmiskie starojumi, magnetosfēra un radiācija, tas, ar ko mēs barojamies un daudz kas cits... Mainās apkārtējā vide – norit izmaiņas šūnu līmenī!

Tā kā zinātnieki apgalvo, ka 4 pirmās grupas parādījās cilvēku barības sastāva dēļ, parunāsim par barību.

 

No dialoga ar Kretovu J.V. 2011. g.

„- Ģenētiski modificēti produkti. Vai tas slikti vai labi?”

Kretovs. “Cilvēki pašlaik cieš no paaugstinātas asins plūstamības... Barības dēļ. Norit adaptācija pie ģenētiski modificētiem produktiem. Vēl gadus 15.

Cilvēki sāks labāk apjēgt, palielināsies domu darbības ātrums un iespējas. Būs zināms cilvēka smadzeņu datorizācijas efekts labā nozīmē. Apspēlēt šos cilvēkus būs praktiski neiespējami.

- Tātad nekā slikta ĢM produktos nav?

Kretovs. Ir! Saslimšanu skaits palielināsies desmitiem reižu. Cietīs smadzenes par 30%, kuņģis – par 50%, zarnu trakts par 100%. Neauglība par 30%. Šīs sistēmas pārveidosies un iznāks pavisam cits sistēmiskuma veids.”

 

Pēc visa spriežot, asinīm ir pilnīgi jāizmainās, par 100%! Vai ne tāpēc pašlaik uz eritrocītiem tiek atrastas jaunas olbaltumvielas tik milzīgā skaitā (jau 33!)?

 

Pirms dažiem gadiem mēs uz mūsu Centru uzaicinājām ārstu nutriciologu, lai interesentiem veiktu momentānu kvalitatīvu “dzīvas” asins piliena analīzi. Tumšlauka mikroskops un hemo skenēšanas metode ļauj veikt asins kvalitatīvu (nevis kvantitatīvu) analīzi, kas ļauj ieraudzīt asins formelementu stāvokli: eritrocītus – viņu formu, kontūras, kustīgumu, viņu “salīmētību” (asins šūnu aglutinācijas process). Hemo skenēšana uzskatāmi parāda asins trombocītu, limfocītu un leikocītu stāvokli dinamikā.

 

Asinis plazmā, kurai ir jāsastāda 50-60% no piliena, ir brīvi jāpeld eritrocītiem (gludiem, vienādas formas divējādi ieliektiem diskiem). Tur ir jābūt 2-3 leikocītiem divu eritrocītu izmērā un vienam trombocītam.

Ko tad mēs ieraudzījām?

Pirmais, kas krita acīs – tā ir atūdeņošanās aina. Asinis ir tik biezas, ka leikocīts drudžaini raustās uz vietas, mēģinot kustēties. Jo viņam taču kā “ganam” ir jāsavāc 18-20 eritrocītu stabiņā un jānosūta viņus vajadzīgajā asinsrites gultnē... Mēs ieraudzījām salipušas eritrocītu grupas, kurām vientuļi un brīvi bija jāpeld pilienā, vācot informāciju ar visu savu divējādo virsmu. Un ko tad eritrocīti redz mūsu asinīs? Neskaitāmi daudz parazītu un viņu olu. Sēnītes strādā, sadalot eritrocītus uz pusēm. Ortofosforskābe un urīnskābe viņus apdedzina, veidojas trombi, peldoši holesterīna kristāli bremzē kustību un sašaurina asinsvadus. Īsts trilleris jūtīgam cilvēkam!

16 11 28 02

Un, lūk, tādu problēmu sarakstu ir sastādījuši profesionāļi, ārsti, kuri pēta sabiezinātas un paskābinātas asinis:

Dažāda izmēra eritrocīti B grupas vitamīnu, folijskābes un dzelzs trūkuma dēļ,

Robaini eritrocīti dēļ toksīniem asinīs,

Fibrinogēna spīkulas, kuras izraisa iekaisumus kā atbildi uz asins nosprostošanos un slodzi uz aknām,

Urīnskābes kristāli – pārliecīga olbaltumvielu un tauku lietošana,

Tauku uzkrājumu plātnītes un trombocītu agregācija, pārliecīgi lietojot taukus,

Cukura kristāli var nevienmērīgi veidot rauga infekciju,

Sēnīšu infekcijas gadījumā organisms slikti absorbē barības vielas,

Bakteriālas infekcijas gadījumā blakus producējas toksīni.

16 11 28 03

Visums no mūsu asinīm nolasa informāciju, ko mēs dzeram, ēdam, kāda apkārtējā vidē mēs dzīvojam...

Uz jautājumu, “vai jūs vispār esat redzējis normālas asinis?”, ārsts atbildēja: “Jā, svaigēdājiem."

16 11 28 04

Tātad. Kādu dzīvesveidu var iekārtot, lai uzturētu sirds un asinsvadu sistēmas nevainojamu darbu? Un lai tas neaizņemtu daudz laika.

Kā vienmēr, iesakām tīrīt asinis ar visiem jums zināmajiem paņēmieniem (piemēram, ar ķiplokiem).

 

Ēdiens. Pārēšanās saspiež asinsvadus, piesārņo to sieniņas. (Labi ir ēst jebkurus raušus, kuriem ir negatīvs potenciāls!)

Ūdens. Eksistē ūdens attīrīšanas un strukturēšanas ierīces, pēc kurām ūdens iegūst negatīvu paskābinoši atjaunojošu potenciālu. Tāds ūdens šķidrina asinis, atjauno un uztur eritrocītus. Tādu ūdeni gribas (!) dzert.

Ūdens ir nepieciešams cilvēka smalkajiem ķermeņiem, tāpat kā visam dzīvajam. Šūnām daloties, daļa ūdens šūnas iekšienē tiek zaudēta, parādās grumbas.

Biezas asinis vispār nedod skābekli! (Augsts spiediens)

Ūdens spēj reaģēt uz ļoti plašu elektromagnētisko svārstību spektru, tāpēc viņš atspoguļo Visuma fundamentālās īpašības kopumā.

Izrādās, ka cilvēku skaitu uz planētas koriģē fizisks faktors – tā asins kvantitatīvā komponente uz planētas. Cilvēce pieaugs līdz noteiktam līmenim (masai), bet pēc tam ieslēgsies faktors, kurš novedīs pie tā, ka cilvēki mirs nezināmu iemeslu dēļ...”

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

Pievienots 28.11.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/otkritie-novich-grupp-krovi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/tihoplav_vu_ts/idushie_po_pustine (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://naturalworld.ru/kniga_idushchie-po-pustine-vremya.htm (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://mirknig.ws/nauchno-populyarnaya/48250-tihoplav-vyu-tihoplav-ts-astrus-predtecha-ili-novye-dannye-o-vselennoy.html (Tulk. piezīme)