Нина Терехова и Сергей Бублик – Год 2020. Что произошло с нашей планетой, главное - КАК

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2020. gads. Kas noticis ar mūsu planētu, galvenais – KĀ

 

Kāpēc tik grūti ir to saprast? Tāpēc, ka process ir daudzdimensionāls.

Taču zinātnieki jau ir uzzinājuši, ka mūsu smadzenes spēj uztvert 11 dimensijas.

Tātad mums tomēr ir JĀSAPROT?

Un tēlains priekšstats ir pats labākais palīgs kaut kā saprašanā.

Ja mēs varētu iztēloties, kas tas ir – IZVĒRSUMS, KĀ tas notiek, tad ļoti daudzi jautājumi iegūtu globālu izpratni...

 

Un izrādījās, ka to var iztēloties!

Viljams Tarstons (William Paul Thurston) jau 2008. gadā bija publicējis šo satriecošo videoklipu – https://habr.com/ru/post/47510/. (Oriģināls: https://www.youtube.com/watch?v=BVVfs4zKrgk un https://www.youtube.com/watch?v=x7d13SgqUXg.)

Šeit uzskatāmi parādīts viņa izgudrotais sfēras izvēršanas paņēmiens. Sākumā tas šķiet kaut kas neticami sarežģīts un vienkārši neiedomājams, taču klipa beigās viss kļūst saprotams. “Noskatieties līdz galam, un jūs nenožēlosiet!” viņš aicina.

20 02 01 01 20 02 01 02

1. att. Sfēras izvēršanas momenti saskaņā ar V. Tarstonu

Bet mēs piebilstam – ja jums nav iespējas vai vēlēšanās veltīt tam uzmanību, tad tālāk lasīt rakstu nav vērts.

Visa sāls – sfēras izvērsuma shēmas izpratnē.

Tālāk mēs redzēsim, KĀ šī izpratne ļauj galvā uzbūvēt daudzu uz planētas noritējušo notikumu saskanīgu shēmu. Dos atbildi uz veselu sēriju mīklu...

 

Izrādās, sfēru trīsdimensiju telpā var izvērst uz āru iegremdējumu klasē, tas ir, ar iespējamiem paš-šķērsojumiem, bet bez pārliekumiem, un apli izvērst nevar.

Sfēriskā koordināšu sistēma kalpo kā daudzu debesu koordināšu sistēmu, kuras apraksta spīdekļu izvietojumu pie debesīm, veidu vispārinājums.

Vārdi “iegremdējumu klase” attiecas uz izvēršamo sfēru daudzslāņainību un daudzdimensionalitāti. Lai nepārslogotos, mēs pagaidām par to nerunāsim.

Tātad mēs varam teikt, ka tagad mums ir saprotams tās PĀREJAS-IZVĒRSUMA mehānisms, liecinieki kurai mēs ar jums kļuvām.

Skaidrs, KĀ to varēja izdarīt!

 

Parunāsim par planētu Zeme no jaunās izpratnes pozīcijas.

Ļoti viegli iztēloties mūsu planētu kā sfēru.

Domās izvērsīsim viņu pēc Tarstona shēmas.

Tādā gadījumā augšējais vāciņš – tā ir Arktika, bet apakšējais – Antarktīda.

Šie vāciņi mainās vietām (ejot viens otram cauri un turklāt izvēršoties), pēc tam vāciņi pagriežas par 180 grādiem pretējos virzienos. Augšējais – pulksteņa rādītāja virzienā, apakšējais – pretēji.

Sloksnītes ekvatora rajonā izliecas ļoti māksloti, lai izvērstos. Bet gala rezultātā – viss notiek!

 

Ko mēs zinām attiecībā uz Zemi?

Labais jaunums ir, ka šo procesu izstiepa (no 2009. līdz 2016. gadam).

Pacentās pasargāt cilvēkus. Bez cilvēkiem viss nodomātais uzreiz zaudētu jēgu. Atgādināsim, ka Pāreja iespējama tikai caur cilvēkiem.

 

Neapgāžami pierādījumi no zinātnieku grupas par “vāciņu” griešanos:

“Atklājums kļuva iespējams, pateicoties Eiropas Kosmosa aģentūras trīs pavadoņu ar nosaukumu Swarm pētniecisko jaudu apvienojumam; tie tika palaisti 2013. gadā.

Izkausētas dzelzs upe paātrina savu tecējumu zem Krievijas

20 02 01 03

2. att. Izkausētas vielas plūsmas

Dziļi zem zemes uz mūsu planētas virsmas uzņem ātrumu izkausētas dzelzs strūkla, kuras temperatūra ir gandrīz vienāda ar temperatūru uz Saules virsmas. Šī šķidruma plūsma pirmoreiz tika atrasta, kad tika vākti dati par magnētiskajiem laukiem 3000 km dziļumā zem Ziemeļamerikas un Krievijas.

Kopš 2000. gada milzīgā plūsma 420 km platumā ir trīskāršojusi savu ātrumu un pašlaik cirkulē dziļi zem Sibīrijas, pārvietojoties uz Eiropas pusi 40-45 km gadā. Tas ir trīsreiz ātrāk nekā parastais ātrums, ar kādu šķidra viela pārvietojas Zemes ārējā kodolā.

Izkausētas dzelzs plūdums rada magnētiskos laukus.

Plūsmas pētījumu procesā tika izpētītas divas neparasti spēcīgas magnētiskas plūsmas joslas, kas nāk no ārējā kodola un mantijas robežas un atrodas attiecīgi zem Kanādas un Sibīrijas. Tās pārvietojas samērā ar izkausētās dzelzs kustību. Tā kā to pārbīdi nosaka tikai izkausētās dzelzs fiziskā pārvietošanās, tās kalpo kā marķieri, ar kuru palīdzību var sekot dzelzs strūklai.

Pēc Līdsas Universitātes pārstāvja Fila Livermora (Phil Livermore) vārdiem, atrastajai šķidrās vielas strūklai var būt analogs dienvidu puslodē, taču tur nevar ar ģeomagnētiskām metodēm sekot magmas plūdumam, jo nav atrodamas izšķiramas magnētiskas plūsmas.

Jautājums, kāpēc magnētiskā strūkla paātrinās, ir kas vairāk nekā vienkārši mīkla.”

https://masterok.livejournal.com/5690106.html

 

Tātad “vāciņu” pārbīde ir apstiprināta.

Vēl vairāk, Zemes magnētiskā lauka apgriešanos par 180 grādiem arī konstatēja zinātnieki 2020. g. 6. janvārī. Spriežot pēc Tarstona shēmas, tādā veidā pilnīgi izvērsās “sloksnītes” ekvatora rajonā.

Atzīmēsim, ka runa ir par jaunu Zemes ekvatoru, kurš ir nedaudz pabīdījies planētas izvērsuma procesa rezultātā. (Kam interesē, kur būs jaunais ekvators, palasiet sīkāk [1].)

 

Ikdienas jaunumi no visas pasaules liecina par zemestrīcēm, vulkāniem, viesuļvētrām, kas negaidīti aktivizējušies pa visu planētu.

Tagad mēs saprotam šī pēkšņuma un haotiskuma cēloni.

20 02 01 04

3. att. “Zemes garozas izstiepuma zona” J. Babikova (Ю.Бабиков) kartē – tā ir jaunā ekvatora zona.

20 02 01 05

4. att. Zemestrīču un vulkānu galvenie rajoni

Salīdziniet šos divus attēlus.

Tieši uz Zemes izstiepuma zonas robežām norit tektoniski procesi no spriegumiem. Atrodiet šajā kartē to vietu, kur jūs dzīvojat vai kurp grasāties braukt atpūsties...

 

Loģiski uzskatīt, ka izvērsums ir skāris visu Saules sistēmu.

Iztēlosimies Saules sistēmas kā sfēru.

Kaut kādi viņas “vāciņi” ir izgājuši cauri viens otram, apgriezušies. Vētraini procesi Saules sistēmas “ekvatoriālajā” daļā izmaina viņu. Kosmiskās plūsmas ir izmainījušas savu virzienu un ātrumu.

Dabiski, ka tas izbīdīja, izmainīja Saules sistēmas robežas. Turklāt “vairāk uz iekšu nekā uz āru. Mēs par to rakstījām, kad runājām, ka mūs ir atvēruši Esībai (2018. g. novembris). (Sīkāk [2].)

Vēl vairāk, magnētiskā lauka apgrieziens par 180 grādiem blakus mūsu planētai konstatēja Saules sistēmā Otro sauli! (Sīkāk [3].)

Ja agrāk laiks Saules sistēmā ienāca galvenokārt no mūsu Saules, tad tagad tas ir kardināli izmainījies. Viņa spīd, taču silda 2 reizes mazāk. Toties mūs ir sākusi sildīt Otrā saule. Īpaši naktīs.

Pamanīts. Gaisa temperatūra naktī ir tāda pati kā dienā. Tas ir labs jaunums vasarniekiem – nebūtu jāgaida nakts salnas, kuras zemkopību mūsu reģionā padarīja nepareģojamu. Mēs runājam par Ļeņingradas apgabalu.

Dabiski, ka klimats uz visas planētas kļūs citāds. Izmaiņu process norit grandiozā ātrumā.

Labs jaunums ir tāds, ka mēs ar jums tagad redzam “gaismu tuneļa galā”, saprotam, ka šīs grandiozās biedējošās izmaiņas ir izraisījis IZVĒRSUMA process, kurš galu galā beigsies. Un viss stabilizēsies jaunās reālijās.

Paskatīsimies.

“Britu Meteoroloģijas biroja darbinieki ceturtdien, 30. janvārī, paziņoja, ka tuvākie pieci gadi kļūs par pašu siltāko periodu visā novērojumu vēsturē.”

http://earth-chronicles.ru/news/2020-01-31-137068

 

Pieminēto rakstu saraksts:

[1] – "Pāri Zemei pārvēlies neparasts seismisks vilnis. Zeme PAPLAŠINĀS!”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1.html[1]

[2] – "Sensācija! Mūsu Saules sistēma ir atvērta Visumam, var teikt, Esībai!”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub126.html[2]

[3] – "Magnētiskā lauka apgriešanās pavēstīja par Saules sistēmas otro sauli!”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_18012020.html[3]

 

2020. g. 31. janvāris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 01.02.2020

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_31012020.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1960-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pari-zemei-parvelies-neparasts-seismisks-vilnis-zeme-paplasinas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1921-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sensacija-musu-saules-sistema-ir-atverta-visumam-var-teikt-esibai (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2502-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-magnetiska-lauka-apgriesanas-pavestija-par-saules-sistemas-otro-sauli (Tulk. piezīme)