Новогодний ретрит

Jaungada retrīts

Jaungada retrīts

2018. g. 2.–8. janvāris

Brīvdienas Kosulino ciemā!!!

17 11 27 01

Aicinu visus interesentus

(var ar bērniem)

pavadīt brīvdienas Kosulino ciemā

no 2017. gada 2. līdz 8. janvārim

Kā atpūšamies Jaunajā gadā uz 2018. gadu?

2017. gada 30. decembris, kurš ir darbadiena, veiksmīgi iekrīt sestdienā, tāpēc to var uzskatīt par ilgstošu jaungada brīvdienu sākumu. Oficiālās brīvdienas decembra beigās – janvāra sākumā ilgs no 2017. gada 30. decembra līdz 2018. gada 8. janvārim, tas ir, veselas 10 dienas (Tas attiecas uz Krieviju – tulk. piez.).

17 11 27 02

Aicinām maksimums 9 cilvēkus

(pie nosacījuma, ka ir 3 pāri, kuri aizņem divvietīgus dīvānus)

Vai 6 cilvēkus vieniniekus.

Bērniņus, vecākus par 6 gadiem, lai netraucētu meditācijām.

Reģistrēšanās retrītam līdz 20. decembrim.

Ierašanās Kosulino ciemā 2. janvārī, aizbraukšana 8.–9. janvārī

 

17 11 27 03

Retrīta svētku programma

17 11 27 042. janvāris – ierašanās diena. Atpūtas diena. Sagaidām jūs.

Atbraukušajiem – pastaigas pa mežu, slidošana (slidas vediet sev līdzi), slēpošana, dienas miegs, atpūta, iespējama personīgā konsultācija.

17 11 27 05   17 11 27 04   3. janvāris. Svētki “Kokteiļa salmiņa dzimšanas diena”. Tie būs mūsu pirmie svētki, kurus mēs atzīmēsim ar spēlēm un konkursiem.

 • Dziedinošs Saules Brālības Seanss.
 • Gājiens un baseinu un saunu – sauna un hamams.
 • Vakarā art-terapija, rokdarbi ar salmiņiem.
 • Meditācija pirms miega.

Mani sauc Ļena. Mana kaislība – ķermeņa un kustības izzināšana. Retrītā es novadīšu divas attīstošas dejas un kustības prakses.
Kas tās ir par nodarbībām? Mums būs iesildīšanās no rīta un vakara prakse. Tas ir laiks, lai atgrieztu uzmanību pret sevi, pret saviem miesiskajiem procesiem, un kļūtu par liecinieku tam, kas pašreizējā momentā izvēršas jūsu uzmanībai.
Man ir svarīgi radīt telpu, kurā dalībnieki jutīsies droši. Es piedāvāšu iespēju bez vērtējuma ieraudzīt ķermeni un kļūt, visdrīzāk, par liecinieku iekšējiem procesiem un stāstiem, kļūt ķermeņa virzītiem.
Mēs kustēsimies mūzikas pavadījumā un bez mūzikas. Mēs dejosim kontaktā un bez kontakta. Mēs dalīsimies novērojumos pāros un aplī.
Kopā meklēsim atbildes uz jautājumiem:
Kas notiek, ja es savu ķermeni apskauju ar uzmanību?
Un ja nu es nevērtēju sevi, bet vienkārši ļauju sev kustēties no ķermeņa?
Un ja nu es ļauju ķermenim kustināt sevi?
Kā es varu būt gan ķermenī, gan kontaktā ar otru?
Kādas lomas mijiedarbībā man ir pierastas?

 

Kokteiļa salmiņa dzimšanas dienu atzīmē visā pasaulē. Klubos un vakara ballītēs rīko dažādus konkursus, izmantojot caurulītes. Mākslas skolās notiek izstādes ar rokdarbiem no salmiņiem. Tajās ir izstādīti rokdarbi, mūzikas instrumenti un gleznas, kas izgatavoti tieši no salmiņiem. Mūsdienu mākslas izstādēs arī var sastapt no tiem darinātas kompozīcijas.

17 11 27 06   17 11 27 04 4. janvāris. Ņūtona diena.

 • Mēs veiksim lielu vienas dienas semināru “Apzināta nodoma apbrīnojamais spēks”.
 • Sagatavosim sevi vēlmēm un nodomiem, kurus nodomāsim uz Ziemassvētku nakti,
 • Nospraudīsim mērķus uz visu 2018. gadu.
 • Apzināsimies savu mērķu un nodomu vibrācijas.

Ņūtona Dienas svinības tradicionāli tiek atzīmētas visās valstīs. Dažādu valstu studenti izlaiž laikrakstus, organizē seminārus un lekcijas, kuras veltītas zinātnieka dzīvei un darbībai. Studentiem patīk arī organizēt humoristiskas ainiņas, kuras piedalās pats Īzaks Ņūtons. Diženā angļa neparastums un dīvainības piesaista uzmanību pat pēc viņa nāves.

17 11 27 07

5. janvāris. Kosulino diena. Mūsu tikko iedibinātie svētki.

 • Pastaigas pa ciematu, slidkalniņš (mums mājas priekšā ir parādījis bērnu laukums ar slidkalniņu, kāpnītēm, tiks uzlieta slidotava), (entuziastiem ir divi pāri slēpju, 42. un 39. izmērs, slidas vediet sev līdzi)
 • Gājiens uz vietējo Sv. mocekļu Flora un Laura vārdā nosaukto dievnamu (Храм во имя Святых Мучеников Флора и Лавра).
 • Baseina, saunas un hamama apmeklējums.

17 07 18 10  17 07 18 11

 • Spa-procedūras un ķermeņa kopšana mājas apstākļos – maskas matiem, sejai, attīrīšana, ietīšana, ārstnieciskie dubļi no Lielā Sāļā ezera (Kalmikija)[1]
 • Diženās Dievietes, Venēras un Afrodītes kosmētiskie seansi.
 • Seminārs “Enerģētiskās prakses”.

Kosulino ciems ir dibināts 1695. gadā. Baznīcas dokumentos pirmoreiz ciems tiek minēts 1721. gadā, tas tiek aprakstīts kā daudzu sētu ciems, kurš atrodas blakus Sibīrijas traktam pie Bobrovkas upes. Sv. mocekļu Flora un Laura vārdā nosauktais dievnams. Ciemā jau senos laikos tika uzcelta kapela, kura nodega 1869. gada 28. aprīlī. Tajā pašā vietā 1869. gadā tika uzcelta jauna ciema kapela. 1873.–1877. gados, piebūvējot altāri un zvanu torni, kapela tika pārbūvēta par baznīcu, kura tika iesvētīta 1877. gada 18. septembrī svētā Flora un Laura vārdā. (...) Draudze tika no jauna atvērta 1886. gadā. Līdz 1902. gadam dievnams stāvēja apmests iekšā un no ārienes, un kopš uzbūvēšanas laika nebija pārbūvējams. 1880. gadā ciemā tika atvērta zemstes vīriešu skola, bet pašreizējā momentā ciemā funkcionē vispārizglītojošā vidusskola Nr. 8.

Ir ciema valde, darbojas kultūras nams “Jubiļeinij”, ārpilsētas hotelis-klubs “Razdoļje”, P. V. Čurbanova (П. В. Чурбанов) vārdā nosauktā iecirkņa slimnīca, bibliotēka, bērnudārzs, Kosulino alus rūpnīca, Kosulino piena rūpnīca, pasts. Iedzīvotāju skaits uz 2010. gadu – 2650 cilvēku.

Kosulino ir reģistrēta Krievijas Federācijas Monarhistu partija.

 

   17 11 27 04 6. janvāris. Ziemassvētku priekšvakars tiek saukts par “сочельник” (Ziemassvētku vakars).

 • Atslodzes diena ar ūdeni. Klusēšanas un meditāciju diena. 
 • Vakarā – svētku vakariņas pēc pirmās zvaigznes.
 • Apsveikumi un dāvanas, izsakām vēlēšanās pusnaktī.

6. janvāra vakars tiek saukts arī “коляды”Ziemassvētku vakars — tā ir Ziemassvētku gavēņa noslēdzošā diena. Baznīcas statūti šajā dienā nosaka stingru gavēni, pilnīgi atturoties no barības “līdz pirmajai zvaigznei”, simbolizējošai Ziemassvētku zvaigzni, kura burvjiem pavēstīja par Kristus dzimšanu. Nosaukums “сочельник” ceļas no vārda “сочиво”, tā saucās rituālais ēdiens, kurš šajā vakarā bija obligāts. Tas tika gatavots no magoņu vai mandeļu “piena”, sajaukta ar medu, un no putras – to savukārt taisīja no sarkaniem kviešiem vai miežiem, rudziem, griķiem, zirņiem, lēcām. Tam tika pievienoti veseli vai saberzti valriekstu, saldo mandeļu kodoli, saberztas magoņu sēkliņas.

Ziemassvētku vakars (Сочельник) kristīgajā pasaulē tiek uzskatīts par vakariņām tikai ģimenes lokā. Šajā dienā mājā valda miers, mīlestība un saskaņa. Senatnē galdu nokaisīja ar sienu, pēc tam uzklāja galdautu, galda centrā tika nolikta bļoda ar (сочиво) un citi ēdieni. Pietika arī dzērienu, kā atspirdzinošo, tā arī stipro. Dievnamos šajās priekšsvētku vakara stundās notika dievkalpojumi. Vecos laikos, kad pulkstenis sita pusnakti, visi mainījās ar dāvanām, apsveica cits citu, izteica vēlēšanās. Jo taču tika uzskatīts, ka Ziemassvētkos debesis atveras zemei, un debesu spēki izpilda visu iecerēto. Taču vēlmēm noteikti bija jābūt labām.

 

   17 11 27 04 7. janvāris. Ziemassvētki (“Рождество Христово”)

 • Meditācija-čenelings ar Jēzu un Valdnieci Mariju.
 • Augšupcelšanās Krēsls.
 • Pastaigas pa mežu, slidkalniņš, slidotava.

Ziemassvētki (Рождество Христово) ir vieni no pašiem skaistākajiem un svinīgākajiem kristiešu svētkiem. Visā kristīgajā pasaulē, tajā skaitā arī Krievzemē, Ziemassvētki vienmēr ir atzīmēti ar īpašu godbijību. Šajā dienā visur stāv izrotātas eglītes, kuras simbolizē evaņģēlija koku, deg sveces, līdzīgi tām, kuras dega Betlēmes kūtiņā. Daudzās valstīs Ziemassvētku naktīs bērni iznāk ielās, dziedot dziesmas-korāļus (коляды). Šīs gaišās dienas svinēšana ir saistīta ar cilvēka dvēseles un ķermeņa attīrīšanos, harmonijas ar darbu iemantošanu.

Pēc dvēseles atbrīvošanas no dzīves grūtumiem, ir nepieciešams to piepildīt ar jaunu tīru enerģiju. Tādēļ eksistē tradīcijas – “sēšana” (“посевание”) un “ķekatas” (“колядование”). Ziemassvētku naktī cilvēki ietērpjas tradicionālos ietērpos un nēsā pa mājām putru, dziedot korāļus (колядки), vēlot laimi un pārticību mājas iemītniekiem. Pretī ķekatnieki saņem naudu vai gardumus. Bet no rīta svētku dienā ir nepieciešams izkaisīt pa kaktiem kviešu, prosas vai rīsa graudus, tādā veidā iesējot labklājību mājā. Ziemassvētkos ir pieņemts klāt bagātīgu galdu. Tiek uzskatīts, ka ēdieni pabaros labos garus ar enerģiju cīņai ar ļauniem dēmoniem, un viņi aizsargās mājas iemītniekus no nelaimēm.

Līdz ar Ziemassvētkiem sākas Svjatki (Святки), kuri ilgst līdz Kristīšanai. Šajā periodā notiek dažādas zīlēšanas. Vecos laikos bija pieņemts uz Ziemassvētku vakariņām uzaicināt vientuļus cilvēkus un ceļiniekus, paužot savu laipnību. Šajā dienā ir aizliegts šūt, adīt un darīt mājas darbus, kā arī medīt.

 

   17 11 27 04 8. janvāris – Svjatki (Святки)

 • No rīta – seanss ar Saules Brālību: Sanats Kumara, El-Morija, Kuthumi, Venēra, Afrodīte, Apolons, Hēra, Atēna, Izīda, Ozīriss, Šri-Juktešvars, Marija Magdalēna
 • Seminārs “Akašas Hronikas”
 • Dienas otrā puse – aizbraukšana. Ir iespējama aizbraukšana 9. janvārī.

SVJATKI izceļas ar viscaur ievērotu aizliegumu strādāt (īpaši līdz ar tumsas iestāšanos), kas tad arī noteica visa šī svētku cikla nosaukuma tulkojumu tautā – “svētie vakari”.

Īpašā piesātinātība ar maģiskiem rituāliem, zīlēšanām, prognozējošām pazīmēm, paražām un aizliegumiem, kas reglamentē cilvēku uzvedību, izceļ SVJATKI no visa kalendārā gada. Pagāniskās svjatkas pavadīja zīlēšanas, kuras ar laiku pārvērtās rituālā, bet šur tur arī rotaļā. Zīlēšanu mērķis – uzzināt meičas likteni.

Garu neredzamā klātbūtne dzīvu cilvēku vidū nodrošināja – pēc tautas ieskatiem – iespēju ielūkoties savā nākotnē, ar ko tad arī ir izskaidrojamas svjatku zīlēšanas (святочные гадания) daudzās formas.

Kā svēti viesi un vēstneši no debesīm tika uztverti arī svjatku ķekatu gājienu dalībnieki. Ķekatnieki staigāja pa mājām vakarā un naktī speciāli, lai no saimniekiem dabūtu rituālo barību un izteiktu viņiem atbilstošus laba vēlējumus korāļu un izteikumu veidā. Visiem slāviem pazīstamie priekšstati, ka ģimenes labklājība šajā gadā ir tieši atkarīga no ķekatnieku apdāvināšanas, noteica savstarpējo attiecību raksturu starp viņiem un apmeklēto māju saimniekiem.

17 11 27 08

Karma (ēdiena gatavošana un uzkopšana) visiem katru dienu!

Paņemiet sev līdzi nedārgas jaungada dāvanas visiem dalībniekiem.

Retrīta cenā ietilpst:

 • Baseins + pirtis – sauna un turku hamams Spa-hotelī, 2 apmeklējumi 500 rbļ. x 2=1000 rbļ.
 • Ārstnieciski seansi, spa-procedūras mājas apstākļos, semināri un meditācijas 1500 dienā:

6 dienas = 9 000 rbļ.

 • Ēdināšana un dzīvošana pie mums mājās pa 1500 dienā:

6 dienas/naktis  = 9 000 rbļ.

7 dienas/naktis = 10 500 rbļ.

 • Augšupcelšanās Krēsls – 2 000 rbļ.

Kopā: 21 000 rbļ. / 22 500 rbļ. no cilvēka.

(Individuāla konsultācija 4 000 rbļ. par papildus samaksu).

Atlaide pārim 1 000 rbļ. no cilvēka (divvietīga gulta) –

20 500 rbļ./ 21 500 rbļ. no cilvēka.

Bērni ar atlaidi - 500 rbļ. dienā (ja nepiedalās pasākumos).

 

17 11 27 04

Reģistrēšanās retrītam līdz 20. decembrim!

Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Maksimālais dalībnieku skaits – 9 cilvēki

(trīs pāru gadījumā).

Steidzieties piereģistrēties!

reģistrācijas tel. +7 919 392 82 57

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Natālija

Ierašanās otrdien, 2. janvārī,

aizbraukšana sestdien/svētdien, 8./9. janvārī

Ierobežojumi:

ü netiek pieņemti cilvēki ar psihiskām slimībām

ü ar asām slimībām

ü smēķēšana un alkohols ir aizliegti

 

17 07 18 12

Mītnes adrese: Екатеринбург,

село Косулино, пос. Пересвет-1,

ул. Зеленая 4

Kā nokļūt:

1. с аэропорта Кольцово мы встретим, заранее позвоните

+7 919 392 85 93 (Владимир)

***

2. с ЖД вокзала и из Екатеринбурга:

с Северного автовокзала (находится возле ЖД вокзала)

автобусом 120 до ост. Косулино (стоимость билета 72 руб, время 50 минут)

с автобуса мы встретим, заранее позвоните

+7 919 392 85 93 (Владимир)

Расписание автобуса 120 в праздничные дни:

 от Екатеринбурга (Северный автовокзал)

до Косулино:

7:48, 11:38, 14:30, 17:28, 20:13

расписание от Косулино до Екатеринбурга (ЖД)

6:45, 9:10, 12:50, 15:40, 19:00

***

3. Электричка от ЖД вокзала Екатеринбурга до станции Арамиль

расписание электричек Екатеринбург-Арамиль https://ekburg.tutu.ru/rasp.php?st1=2366&st2=12366

с электрички мы встретим, заранее позвоните

+7 919 392 85 93 (Владимир)

 

Pievienots 27.11.2017, atjaunots 01.12.201

http://sanatkumara.ru/seminari-2017-goda/novogodniy-retrit

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Большое Яшалтинское https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%BE%D0%B5_%D0%AF%D1%88%D0%B0%D0%BB%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5 (Tulk. piezīme)