День равноденствия

Ekvinokcijas diena

Ekvinokcijas diena – gada nulles punkts

 

17 09 29 01

Ir beidzies Retrīts Kosulino, kurš bija veltīts rudens ekvinokcijai, auras un čakru izpētei un kapitālai attīrīšanai un mūsu slimību psihosomatisko cēloņu aplūkošanai. Mēs neaizmirsām arī vingrošanu acīm un profilaktiskus acu pilienus. Pastaigājāmies pa rudenīgo mežu, izkrāsotu ar dzeltenām lapām, strādājām un atpūtāmies. Mums jaunie art-terapijas seansi ienesa rozīnīti mūsu atpūtā.

Ik dienu mums bija meditācijas ar Diženo Dievieti un Skolotājiem.

Gribu dalīties tajā, ko mēs uzzinājām retrīta laikā.

Tā ir informācija no mūsu čenelingiem.

***

Ekvinokcijas diena ir gada nulles punkts, kurš gadu dala nevienādās daļās. Mēs visi zinām, ka šajā laikā cilvēki atzīmēja ražas svētkus. To var saprast arī vispārīgā nozīmē – gada rezultātu apkopošana. Viss, kas bija līdz “ražas novākšanai” – jūsu jaunrade un gada projekti, pakāpeniski tiek pabeigti uz septembri. Kā likums, jaunā sezona operā, filharmonijā, jaunie mācību semestri augstskolās sākas šajā laikā – septembra pēdējā dekādē. Rudens ekvinokcijas datums – gada nulles punkts. Tajā dienā darīšanās iestājas sadaloša līnija – līdz ekvinokcijai un pēc tam.

Viss, kas noticis līdz tam – tiek nodots arhīvā ekvinokcijas dienā, jeb kļūst pagātne. Turpmākajās dienās, apmēram līdz Jaunajam gadam, tiek būvēti plāni nākamajai sezonai. Tiek apdomāti un sāk iemiesoties. Plānu iemiesošana un būvēšana saaug enerģētiski, viens pāriet otrā. Līdz ar saulainu dienu atnākšanu atdzīvojas visi projekti un iemiesojas kopā ar Jauno Sauli.

Ik gadu vajadzētu apkopot rezultātus septembrī un sākt būvēt jaunos projektus uz jauno gadu pēc ekvinokcijas.

Ļoti skaidri sajutu, ko man meditācijā parādīja Skolotāji. Rudens ekvinokcija – gada zemākais punkts, kur tiek saliets viss pabeigtais. Pēc tam pauze, un atkal sāk atdzīvoties veikšanas enerģijas nākamajam saules gadam – pārdomās, plānos un iemiesojumā.

Ir jāpievērš uzmanība jaunai radīšanai, tam, ka mēs ne tikai turpinām mūsu dzīvi, bet arī aktīvi izmaināmies. Vajag saprast, kādus vēl radīšanas viļņus es varu radīt, ko varu radīt, saražot; par ko varu atkal ieinteresēties; kā es caur to attīstīšos.

Iztēlojieties, ka jums priekšā ir balta lapa, un padomājiet, nosakiet savus jaunos plānus nākotnei. No jūsu dvēseles un jūsu AEs atnāk radīšanas enerģijas, arī Skolotāji jums palīdz, pabīdot uz jauniem projektiem.

17 09 29 02

Sava nākotne jums ir jārada pašos spilgtākajos un krāsainākajos toņos – skaists, pilnīgs, kārots, un ne obligāti visās konkrētās detaļās. Pietiek radīt sevi – kāds es būšu šajos apstākļos. Dabiski, savām mācībām mēs iesim cauri, un apstākļi var būt jebkuri, taču pašos labākajos apstākļos es varu uzvesties ne pašā labākajā veidā. Lai mūsu mācības paiet ar izpratni, viedumu un piedošanu – kā sev, tā arī citiem.

Katram tāds projekts smalkajā plānā izskatīsies citādi – atkarībā no viņa spēka, vibrācijām, no vēlēšanās to iemiesot (vai es ļoti gribu, vai man pateica, un es daru). No tā ir atkarīgs mūsu vēlēšanos ugunīgums un iemiesojuma spēks.

Radiet sevi skaistumā, veselībā un priekā, neatkarīgi no ķermeņa, profesijas, no savām darīšanām – kāds esmu. Svarīgi ir noturība un dzīves spēks, vīrišķība pārvarēt, citu cilvēku pieņemšana, palīdzība un izpratne, – visas šīs iezīmes var iekļaut savā nākotnes portretā.

Sajūtiet, ka jūs esat izgājuši caur robežpunktu, un pagātne ir palikusi aiz muguras. Pašlaik jūs būvējat turpmāko.

Apstiprināmies šajā tēlā, fiksējam viņu, un varēs viņam vēl un vēl kaut ko jaunu pievienot.

Uzrādām viņu Radītājam: lūk, atdarināšanas paraugs, es gribu kļūt tāds, vediet mani pie šī priecīgā, veselīgā un izturīgā cilvēka. Tas ir mans nodoms, es pats radīju šo tēlu!

Dabiski, ka viss visums priecāsies par jums un palīdzēs jums, bet jums šis tēls ir jātur sev priekšā kā bāciņa. Šis tēls turēs jūs uz ūdens, palīdzēs kļūt tādam, kā jūs gribat.

Ir svarīgi, lai jūs neaizmirstu to, ko radījāt, lai jūs vienmēr būtu pieslēgti tam, ko radījāt, lai šis tēls būtu dzīvs.

Cilvēka resursi ir milzīgi, jūs vienkārši tos neizmantojat.

Iedomājieties, ka cilvēks ir radījis rūpnīcas projektu. Ja projekts pārklāsies ar putekļiem uz plaukta, tad tas nekad netiks iemiesots, bet, ja pēc tā sāks būvēt, tad tas būs dzīvs. Un jūsu projektam pastāvīgi ir jābūt enerģijās, domās, darbā, un tad viņš jums mirdzēs.

Kā jaunais tēls atbildīs tiem uzdevumiem, kuri mums nāk pēc karmas plāna? Vai mēs kaut ko neesam pārkāpuši?

Plāns arī ir dzīvs un pakļauts atjaunošanai. Labi, ka atjaunojumi nāk no jūsu puses, nevis no karmas izpildītāju puses. Nākotnes programma sāk mirdzēt un skanēt jaunās skaņās un krāsās. Tā ir sevis pārveidošanas programma.

 

***

Man radās jautājums par dzimšanas un nāves datumiem, cik lielā mērā tie ir nesatricināmi mūsu dzīvei? Pašlaik daudz tiek runāts par dzīves ilguma pagarināšanos sakarā ar jaunu enerģiju atnākšanu no kosmosa, kuras iedarbojas uz šūnām un pārveido novecošanas mehānismu.

17 09 29 03Mani pārsteidza stāsts par Pola Brega (Paul Bragg) nāvi; viņš bija veselīga dzīvesveida līderis, sarakstījis ļoti pazīstamas grāmatas, piemēram, “Badošanās brīnums” (“Чудо голодания[1]”) un citas. Bija sagaidāms, ka tādam cilvēkam būtu jāmirst nu kaut vai 100 gadu vecumā.

Saskaņā ar oficiālo informāciju Pols Bregs nomira 81 gada vecumā Maiamibīčas Dienvidu krasta slimnīcā (Floridas štats) 1976. gada 7. decembrī. Oficiālais nāves cēlonis – sirdslēkme uztraukuma rezultātā. Bregs bija liecinieks nelaimes gadījumam sērfošanā, pārāk satraucās un nomira no miokarda infarkta. Pēc citiem datiem daži cilvēki, tuvi Pola Brega ģimenei, stāstījuši par nelaimes gadījumu sērfinga nodarbības laikā mēnesi pirms infarkta. Traumas rezultātā viņa plaušas piepildījās ar ūdeni, kas veda pie ilgstošas infekcijas.

Cik lielā mērā var atlikt nāves datumu? Vai tie, kuri par to raksta, nepasniedz vēlamo kā patieso?

(Skolotāji raugās uz mani ar līdzcietību… Es saprotu, ka tas ir delikāts jautājums. Nevar vienkārši “nocirst”…)

Jā, kaut kādā ziņā tā ir vēlamā izdošana par patieso. Jūsu orgāni noveco neatkarīgi no jūsu apziņas. Jums nav izpratnes, ka ir atsevišķs fiziskais ķermenis, kurš nomirst. Jūs nemirstat, jūs esat mūžīgi kā dvēsele. Bet jums vēl ir svarīgi, lai ķermenis nekļūtu nevarīgs, bet paliktu ar jums. Tie, kam ķermenis ir nevarīgs, zaudē jēgu palikt šeit un asaraini piesauc nāvi. Kamēr jums ir spēki, kamēr esat jauni, jums gribas ilgi, ilgi dzīvot, nesaprotot, ka ilgi, ilgi dzīvot – tas ir dzīvot nevarīgā ķermenī.

Es netaisos ilgi dzīvot, un vienmēr esmu gatava nāvei.

Atveriet acis uz saviem ķermeņiem, paskatieties uz viņiem pašlaik. Runa ir par to, lai ķermeņus saglabātu jaunus. Jums ir jāpavirza uz priekšu ķermeņa dzīve. Bet, ja aknas ir piesārņotas, plaušas slikti elpo, šūnas pārstāj vairoties tā kā jaunībā, ja āda nokarājas un grumbojas, tad, vai jūs gribat tādā ķermenī dzīvot ilgi?

Lai kā dvēsele nesapņotu par ilgu dzīvi, vajag, lai ķermenis būtu jauns. Bet pagaidām mēs neredzam tādus rezultātus. Daži tādi rezultāti ir, taču miljardiem cilvēku tie ir nepieejami.

Kad jūs nodarbojaties ar vingrošanu, lietojat veselīgu barību un tīru ūdeni, jūs varat atlikt nāvi par 5-10 gadiem uz veselības un ķermeņa jaunības rēķina. Tas darbojas. Tad ar to vajag nodarboties.

- Šo papildus gadu lauvas tiesa aizies ķermeņa atveseļošanai. Bet… kādam ir jēga…

Pašlaik norit eksperimenti fizisko ķermeņu atjaunošanā šūnu līmenī – kā šūnas reaģēs uz dažādiem apstarojumiem, uz apziņas pacelšanos, cik lielā mērā orgāns kļūs jaunāks… Un ja barība ir ekoloģiski netīra – metālu sāļi, mēslojumi, dažādas ķimikālijas, tad šajos gadījumos ir ļoti grūti eksperimentēt ar šūnām, tāpēc ka ekoloģija jūsu šūnas ietekmē daudz vairāk nekā apstarošana no smalkajiem plāniem. Jūs vajadzētu ievietot tīrā telpā, dot jums tīru gaisu, saules gaismu, tīru barību, tad mēs varētu manāmi ietekmēt jūsu organismu. Bet, kad ķermeņa šūnas ir aizņemtas ar inžu pārstrādi, viņām pavisam nav laika domāt par augšupcelšanos. Grūtības rodas šajā nozīmē.

Tieši tāpēc seni viedie gāja prom uz kalniem, uz tuksnesi, uz mežiem, un sterilā situācijā, pie ūdens un bada viņiem bija vieglāk būt ar tīrām domām un ķermeni. Bet jūsu uzdevums ir dzīvot sociumā, iemācīties mīlēt un piedod cits citam, nevis izolēt sevi no sabiedrības.

Pašlaik ir sākusies programma pārejai uz sociumu, kurš cilvēkam palīdz, nevis grauj viņu, kurš realizē viņa talantus, dziedina un audzina. Tādā sabiedrībā cilvēks ātri augs apziņas un saprāta, vieduma un gribas ziņā.

Norit cilvēku attīstības nākamais etaps – vēlmju iemiesošanas etaps, pat tādu vēlmju rašanās etaps (tāpēc ka cilvēks depresīvā stāvoklī vispār neko negrib), planētas atveseļošanas etaps no ekoloģijas, klimata, apziņas vibrāciju tīrības un ķermeņa šūnu vibrāciju tīrības viedokļa. Tīrs ķermenis var dzīvot ilgāk.

Bet kāpēc nomira Pols Bregs? Viņam bija jauns un tīrs ķermenis, bet viņš vienalga nomira.

Ja viņš nenodarbotos ar to, ko viņš darīja, tad nomirtu 74 gadu vecumā. Tā viņš paildzināja savu dzīvi par 7 gadiem. 7 lieki gadi tādā vecumā ļoti daudz dod cilvēkiem. Viņam tika dota iespēja dalīties tajā viedumā, kuru viņš bija sakrājis, parādīt cilvēkiem ceļu uz veselību, uz to, ka ķermenis var ilgāk dzīvot aktīvā stāvoklī.

Saules Brālības eksperimenti darbā ar šūnu ir ļoti svarīgi cilvēku dzīves palielināšanā. Jūs jau esat palielinājuši savas dzīves ilgumu par dažiem gadiem. Ir svarīgi uzturēt šīs iestrādes, nebeigt šīs tikšanās. Tāpat, kā, ja jūs taisīsiet rīta rosmi vienu gadu vai visu dzīvi. Tas pats ir ar fizisko un prāta darbu – ir jābūt pastāvīgai slodzei.

Tas, protams, ir saistīts ar ticību, ka pastāv dievišķā iejaukšanās, Augstāko Spēku palīdzība un atbalsts.

Mēs redzam jūs visus labā stāvoklī – jūs esat piesātināti ar enerģiju.

(Tālāk noritēja darba seanss ar smadzeņu attīrīšanu un apgaismošanu.)

17 09 29 04

 

Pievienots 29.09.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/den-ravnodenstviya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/bragg/miracle_of_famine (Tulk. piezīme)