Как мы изменяемся?

Kā mēs izmaināmies?

17 09 28 01

 17 09 28 02

Dārgā Diženā Dieviete! Man gribas sīkāk uzzināt par pārveidojumiem, kuri notiek ar cilvēku pēdējos gados. Kas konkrēti notiek ķermeņos un apziņā, ar ko mēs atšķirsimies no sevis tagadnē un pagātnē?

Tu arī pati vari atbildēt uz daļu no saviem jautājumiem. Vai tad tu varēji ar mani runāt un uzdot tādus jautājumus vēl pirms 10 gadiem? Tavs kanāls ir pastiprinājies un paplašinājies, intereses ir izmainījušās, visa tava dzīve ir pārveidojusies, profesija nomainījusies utt. Protams, ne visiem cilvēkiem tādi kapitāli pārveidojumi dzīvē ir notikuši šo gadu laikā, bet ļoti daudziem.

Padomāsim. Agrāk pārveidojumi liktenī bija galvenokārt ģimenē. Bērni izauga, un vecāki viņus laida brīvībā. Parādījās mazbērni, ģimene auga utt. Mēs runājam par miermīlīgiem laikiem. Protams, revolūcijas un kari ienesa nekārtību un postījumus miermīlīgajā dzīvesveidā un traucēja šo gaitu, tāpēc jūsu vectēviem un vecākiem tika krietni. Un kari uz zemes ritēja pastāvīgi, iezīmējot ar sevi pilnīgi panīkumu un postu, bēdu un negatīvu emociju pārpilnību.

Ja salīdzinām tautas likteni, tad aizgāja bads, sabrukums un izglītības trūkums, atnāca tehniskais progress, un informācijas sprādziens aprija jūsu bērnus. Vairāk sāka attīstīties smadzeņu kreisā puslode, un uz tā rēķina daudz cilvēku tika ievilkti tehnoloģiskajā dzīves sistēmā, kalpošanā Moloham, Sātanam, kalpošanā dažu varas un vairākuma verdzības tehnoloģijām (sk. http://vtebesila.ru/2011/04/blog-post_15.html).

17 09 28 03

Vai izmainījās tādu cilvēku liktenis uz tā rēķina? Vai izmainījās viņu apziņa? Kādas sekas tam būs, aiz tādu cilvēku zemes dzīves ietvariem? Kas notiks ar viņu dvēseli un daudzdimensionālajiem ķermeņiem?

Izmainās pati sistēma jūsu acu priekšā. Viena sistēma pakāpeniski tiek nomainīta ar citu. No vienas puses, ir novērojums tehnoloģiju uzplaukums, uz tā rēķina ir notikusi vispārējo un speciālo zināšanu paplašināšanās, paātrinājusies apmaiņa ar zināšanām, atklājumiem, idejām un masas attīstības virzieniem. No otras puses, uz informācijas apmaiņas rēķina labāka un stiprāka ir kļuvusi sava fiziskā ķermeņa sociālā stāvokļa un dvēseles kā daudzdimensionālas apziņas stāvokļa – apzināšanās.

Ko tāda apzināšanās dod mūsu nākotnei?

Pirmkārt, jūs sākāt uz Zemi raudzīties no kosmosa, saprotot planētas un cilvēka uz viņas problēmas. Jūs spējāt veikt dažus aizsardzības pasākumus, lai apturētu pilnīgu zemes degradāciju un ekoloģisku katastrofu. Ne viss vēl ir apzināts, un daudz kas atklāsies uz priekšu, kas ļaus uzlabot virsmas stāvokli un aizturēt uz tās ūdeni.

Otrkārt, cilvēces gaišā daļa arī guva iespēju sasniegt cilvēku prātus ar saviem atklājumiem un apzināšanām. Daudzi cilvēki pašreizējā laikā sāk saprast, kas notiek, un tādas zināšanas sāk sasniegt jaunatnes un pat vidējā vecuma cilvēku ausis. Saprotot, kādā sistēmā viņi dzīvo, cilvēki guva iespēju tiks skaidrībā ar īsto dzīvi un izvēlēties turpmāko pēcnāves likteni.

Kā viņi to var izdarīt?

Savienojoties ar gaišajiem Skolotājiem un Ercenģeļiem, vācot gaismu sevī fiziskās dzīves laikā, ceļot savu apziņu, atbrīvojoties no negatīvām attīstības programmām, viņi rada priekšnoteikumus iziešanai no planētas uz gaišākām un skaistākām pasaulēm turpmākai dzīvei gaismā. Šis ceļš ir atvērts.

Ar ko atšķiras tehnoloģiskās sistēmas un Augšupcelto Valdnieku sakrālās zināšanas?

Cilvēkā ļoti daudz ir ielikts no dabas. Dabas ceļš, kaut arī lēns, tas nepaverdzina cilvēkus planētas telpā, ierobežojot viņu atrašanos astrālajās piezemes pasaulēs. Tāds ceļš ļauj iekļūt citās sistēmās un pasaulēs smalkajos ķermeņos, attīstot cilvēku visos līmeņos vienlaicīgi – ugunīgajos, mentālajos un pat atmiskajos. Dvēsele ir daudzdimensionāla, un visas viņas daļas ir atkarīgas cita no citas. Un, ja kāda daļa atpaliek attīstībā, palēninās arī pārējā attīstība. Bet, ja viena daļa attīstās nevis saistībā ar dabu, bet tehnoloģiski, tad tas dod novirzi daudzdimensionālajā sistēmā līdz pat mentālajam ķermenim.

17 09 28 04

Kāda jēga bija mūs šeit ieslēgt, un kādi ir šī eksperimenta rezultāti?

Tehnoloģiskai sistēmai ir tiesības uz savu attīstību, tā paātrina smadzeņu attīstību uz informācijas tehnoloģiju rēķina, bet paverdzina dvēseli, iedomājoties cilvēka ķermeņus kā eksperimenta objektu. Nemirstība ķermenī ir tehnoloģiskās sistēmas ideja. Daba neapstājas attīstībā, nomainot ķermeņus – augi, dzīvnieki un baktērijas visu laiku maina savu dzīvi uz ķermeņu nomaiņas rēķina, un tas fiziskajā plānā tiek uzskatīts par normu. Likteņa nomaiņa arī izmaina dvēseles pieredzi, un tā kļūst tikai daudzveidīgāka.

Kāpēc pirmie cilvēki dzīvoja tik ilgi – gadsimtiem?

Tādu cilvēku patriarhālā attīstība savos gadsimtos bija daudz lēnāka, nekā pašreizējā laikā dažu desmitgažu laikā. Laiks bija cits. No otras puses, morālā un ekonomiskā sistēma tikai radās...

Tas ir par tehnoloģisko sistēmu? Toreiz to vēl nebija uz Zemes? No šejienes termins “patriarhālā”?

Pirmstehnoloģiskā attīstība balstījās uz dvēseles īpašību attīstību, kamēr mūsdienu sabiedrība attīsta prātu un smadzenes, atmiņu un pakļaušanos.

Par laiku. Cik ilgi mūsdienu sistēma valda uz Zemes – trīs tūkstošgades? 26 000 gadu? Dažādi datējumi dažādos avotos.

Patiesībā eksperiments ilgst 200 000 gadu, tu taču to zini... Šajā laikā eksperiments atkārtojās daudz reižu dažādos apstākļos un rasēs, dažādos ķermeņos un ar dažādiem rezultātiem. Gaisma te atjaunojās uz Zemes, te atkal tumsa ietina apziņas, un tā daudz, daudz reižu.

Ar ko šajā nozīmē atšķiras mūsu laiks? Kāpēc tumsa aiziet no planētas, bet tehnoloģija nē?

Planēta pati pāriet uz gaišāku galaktikas telpu, un tas apskaidro cilvēku prātus. Viņi konstatē, ka ir bēdīgā stāvoklī, un ir gatavi izmainīt savu dzīvi tā vai citādāk. Viņu ķermeņi sāk vibrēt augstāk, un apziņa automātiski paceļas. Un jūsu uzdevums – tāda viļņa virsotnē ienest savas zināšanas šajā telpā.

Jauni cilvēku paverdzināšanas līdzekļi – sīkrīki un datori, nesavaldīga dzīvesveida reklāma un propaganda – slepkavības, vardarbība, laupīšanas, pornogrāfija. Tas ir informācijas karš ar gaišajiem spēkiem. Tādu pašu sparu gaidām arī no jums – tādus pašus pūliņus un tādu pašu pārliecināšanas spēku, tādu pašu informācijas blīvumu un tādu pašu spēku pārliecināt un argumentēt jūsu zināšanas.

Arvien vairāk telpa sāk atdalīt gaismu un tumsu, arvien lielāka starpība ir starp apzinošiem cilvēkiem un sistēmas paverdzinātajiem. Jūs sākat to saprast, un jums kļūst neizturami dzīvot ar tehnosistēmas apžilbinātiem cilvēkiem – dzīvojošiem datoros un sīkrīkos. Viņus pārstāj interesēt dzīva dzīve, daba, attiecības, viņi arvien vairāk iestieg un arvien zemāk nolaiž apziņu līdz pilnīgai zombēšanai. Jūs jūtat šīs pretrunas, un jūsu uzdevums – izglābt cilvēkus no pilnīgas degradācijas, ne visus uz planētas, bet konkrētus cilvēkus blakus jums.

17 09 28 05

Daudzi žēlojas, ka viņus neklausās, nesaprot, negrib pieņemt viņu zināšanas.

Šeit lomu spēlē viena lieta – pirmkārt iemācīties mīlēt, un ar mīlestību ienest informāciju citu prātos. Daudzi no tiem, kas žēlojas, nemīl sevi. Kā gan var ienest zināšanas par mīlestību bez mīlestības, bet tikai caur prātu? Ar ņurdēšanu, neapmierinātību un kritiku jūs tikai kaitināt savus radiniekus. Viņi redz jūs citādāk, nekā jūs sevi. Jums liekas, ka jūs mirdzat, un savas patiesības gaismā pasniedzat zināšanas, taču tas ir pašapmāns. Aiz Augstāko Spēku pielūgsmes stāv sava vājuma sajūta un sevis kritika, sava spēka trūkums, pelēcība un nepietiekama savu potenciālo iespēju jušana, gatavošanās ātrākai nāvei – ka tik atmocīties ātrāk un aizbēgt no šejienes u.c. Pats labākais piemērs apkārtējiem – jūsu veselība, izdziedināšanās, dzīve skaistās mīlošās attiecībās, tiekšanās iemācīt citiem cilvēkiem mīlēt sevi.

Ne caur zināšanām pasniedziet savu patiesību, bet caur mīlestību un to, kuri ir blakus pieņemšanu, caur sirdi un, atklājot interesi par dzīvi, jaunām vērtībām, neierobežotiem potenciāliem, visuma pārpilnību, cilvēka atrašanās uz zemes patiesajiem mērķiem, visuma un cilvēka daudzdimensionalitāti.

Pateicos tev, Diženā Dieviete!

http://www.novate.ru/blogs/070415/30748/ 25 šokējošas izmaiņas, kuras gaida sabiedrību 21. gadsimtā

 

Pievienots 28.09.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/kak-mi-izmenyaemsya

Tulkoja Jānis Oppe