Всеобщая Медитация Света и Любви!

Vispārēja Gaismas un Mīlestības Meditācija!

Ieeja uz meditāciju 21. augustā pulksten 19:30 pēc Maskavas (arī Latvijas) laika:

https://my.webinar.fm/go/sanat209/cvb

bez paroles

Dārgie draugi! Mēs pievienojamies vispasaules meditācijai 21. augustā, pašās atbildīgākajās gada dienās (augusta vidus vienmēr ir bijis spēcīgs gadā), HARMONISKĀS KONVERĢENCES TRĪSPADSMITĀS GADADIENAS DIENĀS, lai ar savu gaismu palīdzētu notikt jaunai Harmoniskai Konverģencei uz planētas. Aiciniet pie datoriem visus savus draugus un radiniekus! Ar Gaismu un Mīlestību meditējošo skaitam ir nozīme! Mēs meditēsim par Krieviju un visu pasauli.

Saules aptumsums 21. augustā

Korijs Guds (Corey Goode) – zināšanu avots par iekšējo Zemi.

Kas ir Kobra un viņa grupa "Pretošanās kustība"?

Portālu “Pretošanās Kustība” oficiāli uzsāka cilvēks, pazīstams ar vārdu “Kobra”.

http://2012portal.blogspot.fr/

Tā ir vietne angļu valodā ar plašu auditoriju. Bez informācijas par Pretošanās stāvokli/plāniem vietnē tiek veikts darbs, lai organizētu iknedēļas (svētdiena pulksten 19 pēc Griničas), kā arī speciālas meditācijas. Katru mēnesi tiek publicēta intervija ar Kobru “Jautājums-atbilde”.

Kobra apgalvo, ka viņš atrodas kontaktā ar Gaišajiem Spēkiem, citādi pazīstamiem kā “Pretošanās Kustība”, un Ārpuszemes Gaismas būtnēm no Galaktiskās Federācijas un Konfederācijas.

Viņš paziņo, ka šodienas politiskā pasaule atrodas regresīvas ārpuszemes rases, pazīstamas kā “Arhonti”, ietekmē. Arhonti politiku ietekmē kopš 1990-to beigām, kopš tā laika, kad viņi ielauzās mūsu Saules sistēmā ar saviem sabiedrotajiem, Rāpuļiem. Viņu galvenā ietekme uz šo planētu notiek galvenokārt caur Savienoto Valstu valdību. Tas tika sasniegts caur iekļūšanu, kura veda pie slepenām organizācijām, kuras radījuši Ilumināti/Kabala līdz ar negatīviem bruņotiem spēkiem, pazīstamiem ar pseidonīmu Himera Grupa (Chimera Group).

Kobra ir pavēstījis par daudzām dažādām ārzemju/ārpuszemes rasēm, draudzīgi noskaņotām un agresīvām. Viņš paziņo, ka pašreizējā momentā Galaktiskā Gaismas Federācija un Galaktiskā Konfederācija kontrolē mūsu saules sistēmu un apvieno pūles, lai aizvāktu Arhontu pēdējo daļu no planētas Zeme. Šī operācija izrādījās iespējama, pateicoties Pretošanās Kustības radīšanai uz Zemes.

Pašreizējā momentā Pretošanās Kustība un tās sabiedrotie sekmīgi likvidē Arhontu atliekas prom no šīs planētas, un galvenais izrāviens nav aiz kalniem.

http://operationdisclosure.blogspot.fr/p/cobra.html

KOBRA un Korijs Guds: Kopīga Vienotības meditācija Saules Aptumsuma laikā 21. augustā 21:11 (Maskavas laiks). PAZIŅOJIET PAR TO VISIEM!

avots:

Atkal ir pienācis laiks rīkoties! Ir pienācis laiks ņemt mūsu pasaules likteni savās rokās! Mēs visi piekrītam, ka planētas atbrīvošanās process notiek pārāk lēni. Tā ir mūsu iespēja kolektīvi paātrināt šo procesu. Tāpēc mēs izmantosim Saules aptumsumu 21. augustā 21:11 (pēc Maskavas) kā iespēju radīt portālu, ar kura palīdzību mēs apvienosim mūsu apziņu un apmirdzēsim enerģētisko lauku apkārt planētai.

Paziņojiet to visiem! Dalieties tajā ar visu pasauli! Lūdzu, izvietojiet to savās vietnēs un blogos. Uzaiciniet garīgās grupas pievienoties mums. Ja jums ir izeja uz alternatīvu mediju kanālu, jūs varat nosūtīt to turp. Jūs varat radīt Facebook grupu savai lokālai cilvēku kopībai, kura veic šo meditāciju jūsu pasaules daļā. Mums ir vajadzīga arī viena pamata Facebook grupa šim notikumam. Jūs varat radīt video par šo tēmu un nopublicēt to Youtube.

Zinātniski pētījumi ir apstiprinājuši pozitīvo efektu, kādu atstāj masveida meditācijas uz cilvēku sabiedrību, tāpēc katrs no jums, kurš piedalās šajā meditācijā, patiešām var palīdzēt tuvināt informācijas pilnīgu atklāšanu un Notikumu.

Ieeja uz meditāciju 21. augustā pulksten 19:30 pēc Maskavas (arī Latvijas) laika:

https://my.webinar.fm/go/sanat209/cvb

bez paroles

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Šī meditācija palīdzēs Gaismas spēkiem iezemēt Gaismas enerģiju uz planētas virsmas, lai nostiprinātu Gaismas tīklu, kurš nepieciešams, lai paātrinātu pilnīgas atklāšanas un augšupcelšanās procesu. Cilvēku, kuri nodarbosies ar šo meditāciju, skaits ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, ar kura palīdzību virsmas iedzīvotāji var radīt vislielāko ietekmi uz šī procesa paātrināšanu.

Mēs varam sasniegt kritisko masu 144 000 cilvēki, kuri piedalītos šajā meditācijā! Tas radītu masveida mērķtiecīgu ķēdes reakciju enerģētiskajā laukā visā pasaulē. Galvenā uzmanība tiks veltīta Savienotajām Valstīm, kurām nepieciešams daudz dziedināšanu.

Mūsu meditācijas astroloģiskā karte rāda lielu spēcīgu trinu starp Galaktikas centru / Saturnu / Lilitu Strēlniekā, Erīdu / Urānu Aunā un Marsu / Mēness Mezglu / Sauli / Mēnesi Lauvā. Šī lielā trina kodols ir precīzs lielais Galaktiskā centra trins Strēlnieka 28 grādos, Urāns Auna 28 grādos un aptumsums Saule / Mēness Lauvas 28 grādos. Aptumsuma laikā atbrīvošanas elektriskās uguns enerģija plūdīs no Galaktiskā Centra (Pleromas) pa visu Saules sistēmu un tiks virzīta caur Urānu un caur aptumsumu Saule / Mēness, tie visi atrodas ugunīgajās zodiaka zīmēs. Tāpēc mūsu meditācijai aptumsuma laikā ir potenciāls milzīgam izrāvienam uz planētas virsmas, jo tas ir moments pašiem tiešākajiem sakariem ar Galaktisko centru.

17 08 16 01

Tas būs pirmais aptumsums kopš 1918. gada, kad viss tā ceļš ies caur kontinentālo ASV teritoriju. Šis aptumsums ir lieliska iespēja mums pieņemt lēmumu par vienotības radīšanu. Pamodinātu indivīdu vienotība ir pats spēcīgākais katalizators planētas atbrīvošanai. Šī iemesla dēļ es, Korijs Guds, un daudzi citi apvienojas, lai savāktu kritisko masu, vismaz 144 00 cilvēku, kuri piedalītos tieši šajā meditācijā.

Speciāli šī iemesla dēļ tika ierakstīta kopīga intervija Kobra / Kori, kura tiks izlaista tuvākajā laikā.

17 08 16 02

Aptumsums sāksies Salemas, Oregona, tuvumā 10:18 no rīta PDT (Klusā okeāna vasaras laiks) un beigsies Čārlstonas, Dienvidkarolīna, tuvumā 14:47 pēc austrumu laika. Cilvēkiem ASV rietumu daļā aptumsums jau beigsies, kad sāksies meditācija. Meditācija sāksies tieši pirms maksimālā aptumsuma punkta, bet cilvēki ASV centrālajā daļā meditēs tieši pilna Saules aptumsuma periodā. Cilvēki ASV austrumu daļā pilnu aptumsu varēs vērot pēc meditācijas.

Saules aptumsuma pārklājuma karte rāda, ka cilvēkiem ASV rietumu daļā ir vislielākā varbūtība ieraudzīt aptumsumu:

17 08 16 03

Mēs šo meditāciju veiksim Saules aptumsuma maksimuma momentā pirmdien, 21. augustā, 11:11 PDT Losandželosā. Tas ir vienlīdzīgs 21:11 Maskavā, 8:11 vakarā EET Kairā, 8:11 vakarā CEST Parīzē, 7:11 vakarā BST Londonā, 2:11 vakarā EDT Ņujorkā, 13:11 CDT Čikāgā, 12:11 vakarā MDT Denverā un 2:11 no rīta CST otrdien, 22. augustā Taipejā.

Jūs varat uzzināt meditācijas laiku savai laika joslai šeit:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=UNITY+MEDITATION&iso=20170821T111111&p1=137

Instrukcijas:

1. Izmantojiet savu paša metodi, lai ievestu sevi atslābinātā apziņas stāvoklī.

2. Izsakiet savu nodomu izmantot šo meditāciju kā instrumentu, lai paātrinātu harmonijas un vienotības sasniegšanas procesu uz planētas Zeme un viņas iedzīvotājiem.

3. Iztēlojieties Gaismas stabu, kurš nāk no Galaktikas Centrālās Saules, iet cauri visām Gaismas būtnēm mūsu Saules Sistēmas iekšienē, cauri vienam otru apēnojušajiem Saulei un Mēnesim, un pēc tam caur jūsu ķermeni uz Zemes centru. Vizualizējiet vēl vienu Gaismas stabu, kurš paceļas no Zemes centra, augšup pa jūsu ķermeni un pēc tam augšup uz debesīm virzienā uz visām Gaismas būtnēm mūsu Saules sistēmā un mūsu galaktikā. Tagad jūs sēžat divos Gaismas stabos, un Gaisma plūst vienlaicīgi augšup un lejup. Turiet šos gaismas stabus aktīvus vairākas minūtes ilgi.

17 08 16 04

4. Tagad vizualizējiet maigu rozā dziedinošu dievišķu enerģiju, kura dziedina visus planētas cilvēkus no pagātnes traumām, nes mieru, harmoniju, izpratni, pārpilnību un vienotību. Vizualizējiet šo maigo rozā gaismu, kura dziedina prātus un sirdis visiem cilvēkiem visā pasaulē. Iztēlojieties visus Gaismas Darbiniekus un Karavīrus, un patiesības atklāšanas piekritējus, kuri vienotībā strādā ar Jaunās Zemes apziņu. Skatieties, kā Zemes cilvēki svin un ar prieku piedalās mūsu jaunās realitātes radīšanā, kur katrs var iegūt to, ko viņam vajag, un brīvi pēc saviem ieskatiem izvēlēties to, kā viņam dzīvot.

17 08 16 05

Ieteicamais meditācijas ilgums - 15 minūtes.

Dieviete vēlas vienotību, un šī vienotība iestāsies!

http://www.divinecosmosunion.net/t1766-topic

 

Mums vietnē ir tikai 60 vietu

Ieeja uz meditāciju 21. augustā pulksten 19:30 pēc Maskavas (arī Latvijas) laika:

https://my.webinar.fm/go/sanat209/cvb

bez paroles

 

Pievienots 16.08.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/vseobschaya-meditatsiya-sveta-i-liubvi

Tulkoja Jānis Oppe