Альбина Галеева и Наталья Котельникова - Переход состоялся, но...

Albīna Gaļejeva un Natālija Koteļņikova - Pāreja ir notikusi, bet...

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Ar mīlestību un pateicību sveicu jūs un gribu dalīties savās domās un jaunā materiālā, ar kuru esmu iepazinusies pēdējos mēnešos.

Izlasīju Ņinas Terehovas rakstu: “Kāpēc mums atkal ir stipri paveicies?[1]” Pagājusī nedēļa no 17. līdz 23. jūlijam – tas ir kaut kas neticams! Spēcīgs uzliesmojums uz Saules 2017.07.23. sasniedza X klasi, notikumi Nigērijā, Budapeštā, Ustjkamenogorskā, Ņujorkā! Par sevi varu teikt, ka visu to nedēļu nezinot, kas notiek, es jutu pastāvīgu miegainību, kaut kādu meditatīvu stāvokli. Es pajautāju savam Skolotājam: kas par lietu?

 

Dīvainā nedēļa

2017.07.22

Ar Mīlestību un pateicību es piesaucu tevi, Skolotāj. Es sveicu tevi, manu dārgo Skolotāj.

Skolotāj, es gribētu pajautāt, kāpēc visas šīs nedēļas laikā pastāvīgi gribas gulēt? Un neaktivitātes, iekāršanās stāvoklis. Kas notiek?

Skolotājs: Tāpat kā agrāk, gribu pateikties tev par visiem darbiem, ko pildi līmenī fiziskajā. Par to, ka nepamet, nezaudē un centies iet kopsolī ar laiku. Tas nozīmē, cel vibrācijas savas. Mēs visi atbalstām jūs, jo saprotam, ka pašlaik transformācijas procesi iet spēcīgākie, un jūs noturat to, pateicoties sirsnīgumam savam un izpratnei, apzināšanai.

Dodam mēs impulsu pārveidojumiem jauniem uz Zemes! Tāpēc noturoties, noenkurojoties, caur jums enerģijas ienāk Zemē un palīdz viņai pacelties augstāk. Jūs ar meditācijām un darbu ar sevi noturēt protat tagad visus šos viļņus.

Zeme pašlaik atkal iziet nopietnu izmaiņu stadiju, un vibrācijas līmenis paceļas par vairākām oktāvām, par pāris vienībām! Tas liecina par notikumu nopietnību, par darba monumentalitāti, par procesa šī daudzdimensionalitāti! Zeme pateicas tev, mana mīļā. Bet mēs procesus šos enkurojam un iezemējam caur jums. Iespēja ir ieliet Zemē papildus šīs frekvences. Tāpēc jūs jūtat pastāvīgu miegainību, meditācijas stāvokli. Tas viss ir normāli. Vairāk guliet, nesaspringstiet, nebēdājieties. Tas viss ir uz laiku, procesi šie beidzas, un mēs stabilizējam gan jūs, gan jūsu kanālu. Pie tā visa (pārveidojumi uz Zemes) strādā augstu līmeņu (7.-12. blīvumu) pārvadītāji, Eņģeļu, Audzinātāju, Skolotāju un tehniķu (zinātnieku) brigādes, kuras procesus šos sarežģītos, bet svarīgos, vada.

Pateicamies jums, mūsu Bērni, pateicamies! Un drīz jūs uzzināsiet, kas notiek pašreizējā brīdī, kādas izmaiņas. Es tikai teikšu: globāli tas viss ir, un jūs piedalāties tajā! Jūs varat palīdzēt Zemei, kā arī sev. Jūs noturējāt visu, kas bija nepieciešams! Malači! Lepojos es ar jums!

Klausieties sevi un padariet savu ceļu Maģisku, lielisku, priecīgu, zaigojošu!

Es: Pateicamies. Pateicamies. Pateicamies.

No Ņinas Terehovas raksta “2018. gads un HALO[2]”.

Astruss: “Pāriešana uz jaunu skaitīšanas sistēmu notiks ļoti individuāli, jo cilvēka enerģētiskās informācijas kompleksu iet caur nulles punktu liek viņa paša ritms, kurš ir saistīts ar katalīzi un anabolismu.

(…)

Bet pašlaik precizēsim tikai vienu momentu, uzdodot jautājumu Kretovam: “Halo informācijas vilnis “virzīs cilvēkus atpakaļ” ar dažādu enerģētisko impulsu? Rezultātā daļa cilvēku atgriezīsies uz Zemi, bet daļa izrādīsies uz planētas-reklostera?”

Kretovs: Tāds moments ir precīzs. Ne nu gluži tieši viens pret vienu, bet jēga ir tieši tāda.

17 08 02 01

2016. gadā iznāca jauna Sela Reičela (Sal Rachele) grāmata “Zemes patiesā vēsture” (Сэл Рейчел. Подлинная история Земли). Lūk, kas tajā rakstīts par nākamo gadu notikumiem:

“Pašlaik Gaismas Darbinieku skaits ir sasniedzis kritisko masu, tāpēc liela mēroga postījumi vairs netiek atļauti. Taču tas nenozīmē, ka kataklizmu vairs nebūs: vienkārši ne visi aizies bojā.

Šī kanāla (autora) pārvadītāji paziņoja, ka tuvākajos gados no Zemes aizies 75-80% iedzīvotāju, kaut arī tikai 10-20% dabas vai mākslīgi izraisītu katastrofu rezultātā. Atlikusī daļa šo planētu pametīs imūnsistēmas kļūmju rezultātā, kad dvēseles apzinās, ka nemācās mācības, pēc kurām ir atnākušas, un gatavosies vēl kaut kurp.

Autora garīgie pārvadītāji, Dibinātāji, vairākkārt ir atkārtojuši, ka starp 2015. un 2020. gadu Zemes iedzīvotāju skaits sasniegs pīķi – 8 miljardus, bet pēc tam, iespējams, uz 2030. samazināsies līdz 2 miljardiem. Vai tā būs tīša samazināšana, vai nē, tā notiks augstākminēto cēloņu dēļ, kā arī pateicoties pārliecīgajam piesārņojumam un nesabalansētībai, kuri pašlaik paātrinās uz Zemes.

Zeme iet cari ceturtā blīvuma apziņai. Uz šīs grāmatas radīšanas momentu apmēram 4,25 pēc šī kanāla blīvuma skalas. Lai paliktu uz Zemes, fiziskajam ķermenim ir jāvibrē svārstības 0,50 robežās no planētas kompozītās vibrācijas. Pašreizējā momentā tas nozīmē – lai droši paliktu uz Zemes, dvēselei ir jābūt fiziskajam ķermenim, kurš vibrē starp 3,75 un 4,75.

Uz 2012. gada 21. decembrī Zeme bija sasniegusi kompozīto vibrāciju 4,00. Kopš tā laika tā ir pacēlusies līdz 4,25. Tā ir ātra izaugsme, salīdzinot ar pagātnē piedzīvotās augšupcelšanās ātrumu. Pēdējo 100 gadu laikā cilvēces vibrācija lēni pieauga no 3,50 līdz 3,60. Tātad cilvēces vidējā vibrācija ir par 0,65 zemāka nekā Zemes vibrācija. Tas nozīmē, ka cilvēku būtņu vairākums vairāk nekā par 0,50 atpaliek pēc fāzes no planētas. Tas ir, drīzumā viņi sāk just pieaugošas grūtības palikt ķermeņos.

Tie, kuru fiziskais ķermenis vibrē ar frekvenci augstāk par 4,75, arī izjutīs grūtības palikt iezemētiem un atrasties uz Zemes un pastāvīgi mēģinās izvairīties no vibrācijas kritiena, kontaktējoties ar zemākā blīvuma cilvēku būtnēm. Tā kā planēta kāpina vibrāciju, ar laiku tā sasniegs līmeni 4,50. Tajā momentā daudzas dvēsele fiziskajos ķermeņos spēs palikt uz Zemes, fiziski vibrējot līmenī 5,00. Planēta sasniegs apziņas līmeni 4,50 pēc vērtējumiem starp m.ē. 2030. un 2050. gadu. Ir sagaidāms, ka šajā periodā vairāki miljoni dvēseļu spēs augšupcelties kristāliskajos gaismas ķermeņos (ekvivalents fiziskā ķermeņa vibrācijai līmenī 5,00 un augstāk). Ēteriskais kristāliskais gaismas ķermenis ir vibrējoša nemirstīga forma, nenovecojoša un neslimojoša. Tagad jūs varat redzēt, kāpēc tiek pareģots, ka nākamajos 20-30 gados 75% cilvēces nāksies pamest planētu. Un tā ir traģēdija tikai no 3. blīvuma skatpunkta. No augstākas perspektīvas visas Dvēseles saņem tieši to, ko viņām vajag, turpmākai mācību apgūšanai.”

Un tomēr, pēc autora domām: “Civilizāciju pacelšanās un krišana seko noteiktam paternam. Šis paterns ir NE-izdziedināts PIRMCĒLONIS. Pēc būtības, uz Zemes attīstošās dvēseles atkal un atkal atkārto vienu un to pašu destruktīvu paternu.

PIRMCĒLONIS: Dvēseles ir ļoti zinātkāras. Dvēsele varētu jautāt: “Ja Dievs ir visur, tātad Viņš ir arī zemākajās dimensijās.” Dvēseles bija absolūti nesagatavotas šokam, cik blīvas ir lietas tādās sfērās. Citiem vārdiem, kad jūs pirmoreiz pētījāt 4. blīvumu, pieredze kļuva tik visaptveroša, ka jūs aizmirsāt par savu vienotību ar Dievu, ka jūs esat varena dižena garīga būtne, un sākāt sevi identificēt ar mazu kompleksu “cilvēka ķermenis/gars”. Jūs izjutāt stipras sāpes, kaut ko, ko nekad nepazināt agrāk, pirms tam, kad iegremdējāties 4. blīvumā. Sajūtas bija tik spēcīgas, ka daļa no jums nolēma, ka jums nepatīk stipras sāpes un ka jūs esat pieļāvuši “pirmdzimto grēku” vai “sākotnējo kļūdu”, noticot, ka esat izdarījuši kaut ko nepareizu.

Tajā pašā brīdī, kad jūs noticējāt tam, ka esat izdarījuši kaut ko nepareizu, jūs nolēmāt, ka Dievs kaut kādā veidā jūs soda.

Tieši tāda doma radīja ticību SADALĪTĪBAI, visu sāpju un ciešanu pamatam. Visas sāpīgās negatīvās pieredzes bija sekundārs efekts no sākotnējās kļūdas – ticības tam, ka jūs atrodaties ārpus Dieva bezgalīgās mīlestības un līdzcietības.”

 

“Daudzi sevi ir pārliecinājuši, ka viņi ir apskaidrotie, bet viņi vienkārši ir sasnieguši apziņas starplīmeni aiz karmas dualitātes un pastāvīgās cīņas ietvariem. Jūs varētu teikt, ka viņi ir sasnieguši 5. līmeņa apziņu.

Īsta apskaidrība atrodas aiz šī līmeņa ietvariem. Kaut arī viņi ir iemācījušies mainīt realitāti no iekšienes, 5. grupa tomēr nav pilnībā brīva no ierobežojošiem ticējumiem un pārdzīvojumiem. Viņi ierobežotu realitāti ir nomainījuši uz paplašinātāku, bet tomēr vēl arvien ierobežotu realitāti. Viņi vēl uztver sevi kā atdalītus no Dieva, kaut arī ir paplašinājuši savus aspektus lielākas realitātes ieslēgšanai. Ja jūs kādam no 5. grupas pajautāsiet, par ko viņš sevi uzskata, viņš atbildētu ar daudzām augstām idejām, piemēram, “vienots ar Dievu”, “kop-radītājs ar Dievu”, bet tās ir tikai idejas un koncepcijas. Viņi vēl arvien atrodas domas slazdā, kaut arī šī doma ir cildenāka un visaptveroša.

Jūs esat tas, ko jūs nedomājat. Kad Prāts pilnīgi nomierināsies, jūs vienkārši gūsiet tieši pieredzi par to, kas atrodas aiz visu domu un sajūtu ietvariem.

Protams, pilnīgi iziet no ilūziju kārbas nav viegli. Pēc būtības tas prasa zināmu “ego nāves” veidu. Jums ir jāļauj aiziet VISAM, ko jūs domājat, kas jūs esat, ieskaitot pacilātas domas par savu patieso dabu. Daudzi skolotāji ir teikuši, ka galu galā ir jāaiziet pat pašai apskaidrošanās vēlmei.”

 

No sevis personīgi iesaku šo grāmatu izlasīt visiem, kas vēlas Zemes vēsturi aplūkot ar paplašinātu skatu. Tā aizpilda daudzus garām palaistus kosmiskās puzles fragmentus. Autors ir skāris daudzas tēmas: civilizācijas Pangeja, Lemūrija, Atlantīda, šo civilizāciju mācības, Maldeka vēsture, drakonieši, arkturiānieši, plejādieši, orionieši, andromediānieši, ebreji, šumeri, druīdi, ķelti, agnostiķi, inki, acteki, šamaņi, alkioni, Ordenis Elohim, Metatrona Ordenis, Melhisedeka Ordenis, Sanandas mistēriju skola, Izīda, Tots, dogonu ciltis, nūbiešu ciltis, kabala, hiperborejieši, Vecās Derības Dievi un daudz kas cits. Bija interesanti uzzināt, ka karalis Arturs nebija karalis, bet bija garīgs skolotājs, bet viņa sirdsdraugs Merlins bija nevis mags, bet draudzīgs garīgs pavadonis. Bruņinieki patiešām eksistēja un bija Artura mācekļi. Kā arī, ka Tots ir plejādietis, mīt 7. blīvumā. Ēģiptiešu rakstos Totam kļūdaini tiek piedēvēta putna galva, tas noticis dēļ kropļojumiem leģendās un mītos. Cilvēki ar ibisa-veida galvām bija plejādiešu hibrīdi ar orioniešu-drakoniešu asins līnijām. Un tādas neordināras informācijas grāmatā ir daudz.

Izlasījusi šo monumentālo darbu, es sajutu, ka esmu kļuvusi vecāka. Stāvoklis bija tāds, it kā tu būtu paskatījusies atpakaļ un ieraudzījusi visu savas dzīves ainu. Zemes vēsture – tā ir arī mana vēsture. Lai tā ir bijusi sarežģīta un satraucoša, bet tie esam mēs, kas to radījām. Mēs esam visu šo zvaigžņu grupu hibrīdi. Un tagad es šo vēsturi pieņemu ar Mīlestību un Pateicību.

Sela Reičela grāmata ““Zemes patiesā vēsture”:

“Jūs esat paplašinātas ainas cilvēks. Jūs neiestrēgstat detaļās, taču veltāt tām uzmanību. Tās ir svarīgas, bet ne pārāk. Vairs nebūs sajūtas, ka jūs cīnāties ar tumsu. Tā vietā jūs varēsiet darboties no savas būtības centra un spīdēt ar savu gaismu visos virzienos. Jūs mācāties redzēt Dievišķo visos un katrā. Un tā nav vienkārši ideja vai koncepcija, tā ir enerģētiska realitāte. Jūs jūtat sevi kā vienu ar visu radījumā. Katrs kontakts – tas ir kontakts ar Dievišķību. Iedomājieties, ka katrs viesis jūsu mājā – tas ir Jēzus, bet jebkurš pasākums ir saistīts ar Budu. Jūs ar citiem apejaties tā, it kā no tā būtu atkarīga jūsu dzīvība, nevis vienkārši tāpēc, ka tas ir labi, bet tāpēc ka tā ir jūsu dabiskā reakcija, kad jūs ieejat augšupceltas apziņas stāvoklī.”

 

Ar dziļu cieņu, Albīna.

***

Reičels Sels. Grāmatas tiešsaistē

http://www.koob.ru/rachelle/

Sela Reičela grāmata ““Zemes patiesā vēsture”:

https://www.litres.ru/avtor/podlinnaya-istoriya-zemli-17366912/

 

Nav vērts biedēt vai draudēt

P.S. no Natālijas Koteļņikovas

 

17 08 02 02

17.08.01.

Es pateicos Albīnai par lielisko informāciju. Domāju, ka tā būs interesanta mums visiem. Es dziļu cienu šo autoru par viņa drosmīgajām koncepcijām un čenelingiem.

Gribētos precizēt pie dažādiem Skolotājiem sakarā ar tādu informāciju no Dibinātājiem un Sela Reičela:

“nākamajos 20-30 gados 75% cilvēces nāksies pamest planētu.”

(Tātad līdz 2035.-2045. gadam.)

***

Maitreija, dārgo Skolotāj, cik lielā mērā tā ir taisnība?

Maitreija: Zināmu dzimstības samazināšanos mēs novērosim tuvākajās desmitgadēs. Taču pie noteikuma, ka nebūs karš, tik milzīgs dvēseļu atplūdums no planētas netiek paredzēts. Karu mēs nepieļausim, un tāpēc var uzskatīt, ka Dibinātāju Plāni ne ar ko nav pamatoti. Un jūsu bērni būs veseli un neskarti.

Līdz pat 30. gadam mēs realitāti redzam skaidri. Būs grūtības, nesaistītas ar pandēmiju vai vispārēju karu. Pēc tam telpa pagaidām nav noformēta un paredz vairākus attīstības variantus. Tā kā runāt par planētiešu vairākuma aiziešanu ir nepateicīga lieta un saistīta ar vēlēšanos pabiedēt cilvēkus, kas lasa tamlīdzīgas grāmatas, lai mākslīgi pastiprinātu motivāciju tiekties uz apziņas pacelšanu. Tāda motivācija bija ziņas par 2012. gadu, kuras labi sapurināja cilvēci.

Pēc manas pārliecības nav nepieciešams atstāt cilvēci nelaimē un izmiršanā, pat ja viņa nespēs pacelt apziņu līdz nepieciešamajam līmenim. Planēta ir aizklāta no pārējām pasaulēm, izolēta no negatīvu iedarbības uz citām apziņām, un tiek pielikts daudz spēku, lai atvērtu Zemes apziņu.

Nav nekādas nepieciešamības steidzīgi mosties kā visai pasaulei, lai apgūtu planētas apziņas jauno līmeni līdz 2050. gadam. Laiks ir.

Zemes vibrācijas iedarbojas uz visu cilvēci, un, atrodoties uz Zemes vai planētas astrālajā apgabalā, jūs paši tiekat pakļauti planētas Spēku un Skolotāju pulku, kuri aptver cilvēci, apziņu ietekmei.

Nav vērts biedēt vai draudēt,

CILVĒCE IR PĀRGĀJUSI!

Ir laiks to saprast un pārstāt ar draudiem un piebikstīšanām stimulēt apziņas pacelšanu. Ar varu to neizdarīt.

Dzīvojiet mierīgi un nedomājiet par nākotni negatīvā nozīmē. Jūs ar savām domām radāt nākotni, un jūsu domām ir jābūt tīrām un priecīgām.

Pateicos tev, Maitreija!

 

***

Sanat Kumara, es uzdodu tev analoģisku jautājumu: Vai būs cilvēku masveida iziešana no planētas tuvākajās desmitgadēs?

Informācija ir veca, un tika tumšo Valdnieku dota līdz 2012. gadam. Vērsies pie Valdnieces Marijas.

Labi, es piesaucu Planetāro Valdnieci Mariju (atbildīgo par cilvēci šajā laikmetā).

Valdniece Marija:

Es atnācu uz planētas pārejas periodu, uz 200-300 gadiem, pēc tam mani var nomainīt cits Valdnieks, uz jaunu planetāro laikmetu. Daudz cilvēku tuvākajos gadsimtos pāries uz augstākajām pasaulēm, bet tas nenozīmē, ka Zeme panīks, jo apkārt planētai ir miljardiem dvēseļu, kuras tiecas ieiet inkarnācijā uz augšupceltas planētas (20-30 miljardu dvēseļu rezervē). Un nav jēgas deldēt rezervi, kura plāno ieiet inkarnācijā un veikt to paredzēto, ko mēs visi dodam cilvēkiem – radīt jaunu gaismas laikmetu uz planētas.

Tā dēļ nevajag atteikties no saprāta vai vākt prom savu ego, viss var noderēt, pārkārtojoties uz saprātīgu dzīvi. Aizvācot savu apakšējo apziņu, jūs nesaglabāsiet to, kā dēļ atnācāt uz inkarnāciju – savu pieredzi un saprātīgumu. Atsakoties no vēlmēm un iespējām, jūs atkal pārejat dvēseles būtībā, pamiršanai, kaut gan ir arī variants radīt sociumu, balstoties uz jaunām tiesībām – Saules sistēmas un galaktikas mentālajos apgabalos. Jūsu dvēseles iestrāde turpmākajai pieredzei augstākās un jaunās pasaulēs formējas tieši pašlaik jaunā laikmetā jaunos plānos. Šeit ir vajadzīga absolūti visa kopienu būvēšanas pieredze, kā vēsturiskā, tā arī mūsdienīgā, lai pieļautu minimāli maz kļūdu turpmākajā.

 

Man vēl nepatika frāze: “Daudzi skolotāji ir teikuši, ka galu galā ir jāaiziet pat pašai apskaidrošanās vēlmei.”

Jā, iespējams, kad jūs augšupcelsieties, “galu galā” jums šī vēlēšanās izsīks. Bet uz planētas, ja jūs nekur neejat, jūs nekur arī neaiziesiet. Turēt mērķi un apzināties sevi kā ejošu ir ļoti svarīgi augšupcelšanās procesā. Ja nav vēlēšanās, tad nav arī kustības, jūs atpaliekat un nolaižaties.

“Vienmēr turiet rokas uz laikmeta pulsa” – ja Zeme virzās, jūs nevarat nevirzīties vai nevēlēties virzību. Jūs tad radāt “nevēlēšanos nekur virzīties”, jo jūsu domas materializējas. Un jūs bremzējat ne tikai sevi, bet arī planētu.

Pateicos tev, Valdniece Marija!

***

Es piesaucu Dibinātājus un uzdodu analoģisku jautājumu.

Ar tevi nav viegli strīdēties, bet mēs arī nemēģinām. Tāda informācija patiešām tika nodota sen un pašreizējā laikā nav aktuāla. Cilvēce no šī ceļa nogriezās 2009. gadā, nomainoties Zemes Matricai.

Bet ne visas garīgās būtnes apkārt planētai ir nomainījušas kursu, dažas turas pie vecajām zināšanām. Dogmas ir raksturīgas ne tikai cilvēkiem, bet arī daudzām gaismas būtnēm.

Mēs varam apliecināt, ka daļa informācijas ir kļuvusi neaktuāla, viss mainās gaitā, un jēgas likt šķēršļus dvēseļu inkarnācijai uz planētas vairs nav. Cilvēce patiešām ir pārgājusi, kā mēs arī gaidījām, un grūtības, kuras vajās cilvēci, ir atrisināmas un pieejamas izpratnei.

Man vēl gribas pajautāt par reklosteru – vai patiešām uz Marsa ir radīts rezervuārs dvēselēm, kuras nav tikušas galā ar programmām?

Dvēsele patiesībā nedzīvo uz planētām, bet mīt ugunīgajā slānī. Dvēselēm nevajag telpu un laiku. Dvēselēm, kuras ir inkarnējušās uz visām Saules sistēmas planētām, ir daudz patīkamāki laika pavadīšanas varianti, jo ir vibrāciju ziņā arī zemākas pasaules, kur dvēsele var augšupkāpšanu sākt no sākuma. Kādēļ gan ņemt ārā augšupkāpšanas varbūtības vai pareģot neapmācāmību? Mēs neredzam jēgu jaunu cietumu uzstādīšanā.

Bet kas patiesībā ir uz Marsa? Vai ir iespējami tādu rezervāciju varianti kādā paralēlā pasaulē?

Planētas iekšienē ir daudz dzīvības, pat fiziskajā pasaulē, un īpaši astrālajā pasaulē. Tā ir apdzīvota planēta.

Kas attiecas uz rezervācijām īpašiem noziedzniekiem, tad tās ir sen radītas, un tās visas paredz apmācību un apziņas izvešanu uz jaunu līmeni. Tikai apakšējo pasauļu iemītnieki var gribēt nāvi vai aizmirstību tiem, kuri, pēc viņu domām, nav labākas dzīves cienīgi. Kādām gan dusmām ir jābūt uz viņiem, lai neatstātu gaismas spraugu uz viņu nākamām inkarnācijām? Tādas dvēseles neatceras savas analoģiskas darbības uz planētām, uzskatot sevi par daudz cienījamākām, un viņas turpina cīnīties ar savas pagātnes ēnām, redzot tās citu atspoguļojumā.

Pateicos jums, Zemes Dibinātāji!

17 08 02 03

 

Pievienots 02.08.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/perechod-sostoyalsya-no

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1218-nina-terehova-un-natalija-kotelnikova-kapec-mums-atkal-ir-stipri-paveicies (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1219-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-2018-gads-un-halo (Tulk. piezīme)