Приглашаю на вебинар «Шкала Многомерности»

Aicinu uz vebināru “Daudzdimensionalitātes Skala”

Noslēpumainais ēters

17 07 26 01

Dārgie draugi! Aicinu jūs uz praktisku vebināru

“Daudzdimensionalitātes Skala”

kurš noritēs

2017. g. 30. jūlijā, SVĒTDIEN, pulksten 13 pēc Maskavas laika.

Sīkāk par vebināru lasiet lapā:

http://sanatkumara.ru/seminari-2017-goda/vebinar-efirnie-plani[1]

17.04.25.

Ejot pretī semināram par ēteriskajiem plāniem un pašu zināmāko un pašu noslēpumaināko no visiem jēdzieniem – ēteru, es nolēmu parunāt par to ar Skolotājiem. Šodien mana pirmā saruna ar Šri Juktešvaru.

ŠJ: Ēters ir ļoti plašs jēdziens un ietver sevī visas visuma bāzes funkcijas, to, no kā tiek būvēta viela. Tas ir vielas jēdziens vispār un nogulsnēto[2] (осаждённых) pasauļu celtnieka Svētā Gara jēdziens konkrēti – izpaustu, vielas pasauļu un viņu Radītāja jēdziens.

Kāda ir Svētā Gara un ētera saistība?

Redzu, saistība, ja lietojam cilvēka simbolus – kā cilvēkam ar viņa lietām. Cilvēku aptver lietas, un viņš rada tās un no tām. Kaut ko tamlīdzīgu var iedomāties arī Svētā Gara plānā. Svētais Gars ēteru izmanto, lai izpaustu pasauli visos Esības plānos.

Ēteru nevar saukt par vielu, pat aptuvenā veidā, tāpat kā Svēto Garu nevar saukt par visuma Tēvu-Radītāju. Gan vienam, gan otram tas nebūs spēkā, jo Svētais Gars – tā ir Tēva-Radītāja vadības izpausme blīvajās pasaulēs, tieši tāpat, kā ēters ir bāzes funkcija, stihija, kura vada vielu, lai nogulsnētu viņu vienā vai otrā veidā.

Nikola Tesla ēteru uzskatīja par enerģijas avotu. Vai ēteru ir iespējams saukt par enerģiju dažādos plānos?

Enerģija (jums) – tas ir darbs, tā ir iespēja kaut ko radīt. Radīt kustību, apziņu, vielu, saprātu, domu, plānus un mērķus, to materializāciju, pēcnācējus, audzēt augus un dzīvniekus, lidot kosmosā u.c. Ēters šo iespēju paredz un dod jums radīšanai pamatu, radīšanas iespēju.

Ētera apgūšana ir materializācijas apgūšana?

Visas radīšanas ir balstītas uz ceļu iemīšanu caur praksēm ar ēteru – radīšanas treniņiem, materializāciju domās un pēc tam nogulsnēšanu astrālajā un mentālajā plānā. Lai nogulsnētu fiziskajā plānā, vajadzīgas pamatīgas iespējas pārvaldīt enerģiju jūsu plānā, zināšanas, kuras pagaidām jums nav pieejamas. Bet tas nenozīmē, ka to nav iespējams izdarīt.

Kurš nogulsnē mūsu ķermeņus? Kā viņi tiek radīti? Kas motivē tos, kuri rada mūsu ķermeņus? Kāpēc mēs neredzam savus Radītājus?

Jūsu Radītāji izmanto gatavus šablonus, lai radītu jaunu rasi – bioloģisku ķermeni, šūnu un šūnu ar orgānu šabloniem replikācijas principu. Viņi saprata, kā ētera enerģija dzimst šūnās, un spēja izmantot to, lai radītu domāšanas spējas, tas ir, tā viņi radīja bioloģisku domājošu dzīvnieku. Pēc tam sāka ieviest apmācošus uzstādījumus un normalizējošus noteikumus, lai radītu morāli un ierobežojumus, tabu. Pētījumi parādīja, ka radību iespēju galvenais rādītājs ir viņu attīstītā agresija, tās bremzēšana un vēršana vajadzīgajā virzienā, tās ierobežošana vajadzīgajos ietvaros. Šie ierobežojumi pirmām kārtām ir humānisms un plašs skats uz lietām. Šis smalkais ierobežojums izpaužas, no vienas puses, nobriedušas rases ekspansijā, tieksmē uzvarēt vājo ar spēku un briedumu, no otras, viņu pašu radītās pasaules graušanā.

Radīšana un graušana ir attīstības divas puses. Paplašināšanās un ierobežošana – vēl divas puses, tieši saistītas ar radīšanu. Ir svarīgi zināt – vai radība neaprīs savu radītāju?

Un tikko kā radība tiek galā ar apmācības radīšanā “teorētisko daļu”, krūtīs atklājas spēja radīt materiālus objektus.

Cik gataviem vajag būt tādām iespējām, es tūlīt pat pārbaudīju. Iztēlojos, ka varu radīt visu, ko gribu, un sapratu, ka esmu tik mantkārīga, ka man pagaidām ir par agru dot rokās tādu iespēju. Jā, cilvēks ir ieciklojies uz muļķībām – mašīnas, mājas... Pēc tam attīrījos no šīs īpašības un sāku domāt par visiem.

Iztēlojos, ka varu nodarboties ar labdarību – dot patvērumu tiem, kuri ir bez pajumtes, radīt atkritumu pārstrādes un attīrīšanas, un dabas atjaunošanas rūpnīcas, slimnīcas un sanatorijas... Jā... sapratu, ka ilgi es dzīva nepaliktu...

Un arī paši cilvēki – cik lielā mērā viņi novērtētu tādas rūpes par viņiem? Atcerējos stāstu, ka vācieši pārceļotājiem uzcēla tīras jaunas mājas, kuras tie pieķēzīja jau pirmajos dzīvošanas mēnešos. Ne viss ir tiek vienkārši, kā liekas pirmajā acu uzmetienā. Cilvēki nekad nemēdz būt apmierināti ar to, kas viņiem ir. Kas tā ir par īpašību?

Radītājs arī nekad nemēdz būt apmierināts ar radīto, lai radīšana netiktu pārtraukta.

“Un Dievs uzlūkoja visu, ko Viņš bija darījis, un redzi, tas bija ļoti labs. Un Dievs pabeidza septītajā dienā Savu darbu, ko Viņš bija darījis, un atdusējās septītajā dienā no visa Sava darba, ko bija darījis.[3]

Viņam bija brīvdiena, un pēc tam radīšana tika pārnesta uz citu sfēru.

Ar ko stihija atšķiras no vielas? Stihija – enerģijas izpausme citā veidā?

Tas ir svarīgs pamata jautājums. Viela – tā ir stihijas forma. Tā ir stihijas fiziska izpausme. Vielai savukārt ir daudz formu, piemēram, ūdens – tā ir gan migla, gan virpuļvētra, gan okeāns, gan šūnu iekšējā sula. Bet ūdens stihijas īpašības – tas ir mīkstums, plastiskums, valgums, šķidrums un tajā pašā laikā kristāliskums. Izmantojot stihijas, tika radīta pasaule tās fiziskajā izpausmē. Arī stihijai ir apziņa. Ūdens apziņa – tās ir visas iezīmes – dzemdināt bioloģiskās pasaules dzīvību, uzturēt viņu, uzzināt un fiksēt jauno, nostiprināt to dabā un cilvēkā, uzturēt apziņas līmeni un daudz kas cits.

Kāds termins ir visvairāk piemērots cilvēka ķermeņa ēteriskajai kopijai – tas ir projekts? gaismas kopija? rasējums? uzmetums? jeb fiziskā ķermeņa uzbūves sīka instrukcija?

Tas visdrīzāk ir fiziskā ķermeņa visu īpatnību atspulgs ēteriskajā plānā.

Mums ir priekšstats, ka fiziskais ķermenis tiek būvēts pēc ēteriskā plāna, ka ēteriskais ķermenis nav atspulgs, bet projekts, pēc kura tiek būvētas ķermeņa šūnas. Cik lielā mērā tas tā ir?

Ēteriskais ķermenis ir fiziskā, astrālā un mentālā ķermeņa dubultnieks.

Tātad mums ir arī vēl astrālais ēteriskais dubultnieks un mentālais ēteriskais dubultnieks bez mentālā un astrālā apvalka?

Protams. Katram atomam ir vairāki apvalki. Var teikt, kā pluss un mīnuss: pluss – garīgā gaismas kopija, un mīnuss – materializētā gaismas kopija (pēc analoģijas – vīrišķais (jan) – ideja, sievišķais (iņ) – matērija).

Ēters vairāk pieder dvēselei vai ķermenim?

Ķermenim ir savs ēters, dvēselei kā radītājai ir savs ēteriski-ugunīgs apvalks. Viņš neļauj ķermenim “izirt” un tur struktūru kopā.

Tāpat arī fiziskajā plānā – tur ķermeņa struktūru kopā, salipina viņu?

Jā, pilnīgi pareizi, sabrūkot ēteriskajam ķermenim, fiziskais sāk ciest un slimot, brukt kopā.

Kas ir ēters kā stihija dažādos plānos?

Mēs teicām, ka stihijas ir tas, no kā ir salipinātas pasaules, izejmateriāls. Bet formu stihijai piešķir ēters.

Vai tas nozīmē to, ka ēters nav stihija?

Pasaules-ēkas sākotnējās sadaļas pēc jūsu priekšstata.

Gars, dvēsele un matērija.
Avots – apziņa – viela.
Ideja – saprāts – iemiesojums.

Ēters ir izpausts iemiesojuma stadijā. Viņš ir pasaule-ēkas savienojošā viela, kura savieno visus iemiesojuma plānus, zināms Radītāja Kosmiskais Režģis, kurš ļauj materializēt idejas un formas.

Daudz ko citu par ēteru un ēteriskajiem ķermeņiem jūs uzzināsiet vebinārā svētdien. Nāciet pie mums viesos!

2017. g. 30. jūlijā, SVĒTDIEN, pulksten 13 pēc Maskavas laika.

Sīkāk par vebināru lasiet lapā:

http://sanatkumara.ru/seminari-2017-goda/vebinar-efirnie-plani

17 07 26 02

Pievienots 26.07.2017

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/priglashaiu-na-vebinar-shkala-mnogomernosti

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1215-vebinars-eteriskie-plani (Tulk. piezīme)

[2] Nogulsnēšana – materializācija. Sk. http://iam-that-iam.net/index.php/materializaciya

[3] 1. Mozus grāmata 1:31; 2:2. (Tulk. piezīme)