Урок многомерного лечения

Daudzdimensionālās ārstēšanas mācība

Daudzdimensionālās ārstēšanas mācība Diženās Dievietes Skolā

Diženās Dievietes seanss 17.03.11

17 04 12

2017.03.11.

Ievads

Dārgā Diženā Dieviete! Es lūdzu noskaņot mani!

Man šodien gribas parunāt par jaunrades spējām. Kā pamodināt sevī radošumu un kā palīdzēt citiem cilvēkiem atrast sevī jaunrades noskaņu.

Vēl viens jautājums: kādā līmenī mēs sāksim ar domām radīt aktīvi. Saprotams, ka jebkuru darbu mēs sākam domās. Es runāju par Radītājiem. Vai mēs varam kļūt radītāji, un kādā līmenī, kādā plānā tas var notikt.

DD: Tavi jautājumi ir saprotami, un man arī ir saprotams, ka sevi par radītājiem jūs ne pārāk uzskatāt. Un velti. Cilvēks ir radītājs jebkurā līmenī. Protams, jaunrade no jaunrades atšķiras.

Kādu definīciju jaunradei jūs varat dot, raugoties uz mums?

Jaunrade ir pāriešana uz augstākajām vibrācijām, uz dzīvi augstākajās čakrās, tā ir dotumu pārspējoša radīšana, izgudrošana vai kādu redzējumu nogulsnēšana, sapņa iemiesošana; veiksme, skaistums, sevis agrākā pārspēšana.

Tu jautā, kāds tam sakars ar veiksmi un skaistumu? Skaistums – tas vienmēr ir redzējums augstākajā plānā, cilvēkam pieejamajā, sapņa un iekšējā atspoguļojuma ienešana ikdienībā. Līdz skaistumam vajag izaugt, un skaistuma jēdziens aug kopā ar cilvēku. No ārējā skaistuma uz iekšējo, no atspoguļošanas uz būvēšanu, no zināšanas uz radīšanu.

Veiksme – tā ir vešanas no augšas, visuma atbalsta pazīme. Tas ir peldēt pa straumi, tas ir traukties pa straumes pašu visu. Enerģētiski – tas ir “es un visums” esam kopā. Visums vienmēr cilvēku ved uz attīstību un jaunā radīšanu. Un radošums – tas ir brīnišķīgs iedvesmojošs stāvoklis pilnīgā mierā un saiknē ar iekšējo Es.

Seanss

Šodien mums ir runa par skaistumu, par jaunradi, par mīlestību. Par to, ko mēs saucam par Gaismu. Par to, kas attīsta cilvēku un pārvērš viņu Radītājā.

Jaunrades process – tas ir Dievišķs Visuma, apziņu, formu, atklājumu, kopību, vienotības veidošanas process. Iedomājieties, ka reiz Radītāji jeb VISS, KAS IR bija iedīgļa, sākuma formā. Tā ir absolūtas pilnības, skaistuma un Absolūtā Visuma forma.

Bet katram Radītājam, kad viņu radīja, tajā skaitā arī mūsu Visuma Radītājam savā programmā ir turpmākā radīšana un turpmākā attīstība, izaugsme un palielināšana. Un protams, šīs VISS, KAS IR jeb Radītājs, kā mēs to sauksim, izdalīju vienu sevis daļu, piepildīja ar šīm turpmākās radīšanas un jaunrades programmām, atstājot sev savu daļu, to, ko mēs saucam par neskartā Pilnību. Viņš vēl izdalīja telpu jeb failu (kā vēlaties), to, ko radīs. To telpu, kurā sāksies šī programma. Un, lai tā sāktos, Viņš no Pilnības izvāca kaut kādas lietas (salauza vai sadauzīja, vai defragmentēja sākotnējo pilnību, ar mērķi šo failiņu samaisīšanai).

Skolotāji man teica par kubiņiem, kurus Radītājs samaisa, kā bērns, spēlējas un skatās, kas no tā var iznākt.

Sākotnējo programmu daudzums ir galīgs (kubiņu daudzums ir galīgs).

Ir iespaids, ka Viņam kaut kas no šiem kubiņiem bija radīts. Viņš to nesāka vākt prom, bet vienkārši nokopēja, bet pēc salauza šos kubiņus. Kā gan vēl var radīt Pilnību? Un viena no programmām bija – tiekšanās uz Citādu Pilnību. Jo viņš taču arī ir Pilnība, bet viņam bija jārada kaut kas jauns un jāsavairojas, jātransformējas un pašam līdz ar to jāizaug.

Mums Pilnības jēdziens – tas ir, kad viss ir un neko nevajag papildināt. Viss ir tik labi, ka papildināt vairs nav ko.
Bet jebkura Visuma mēroga pilnība ietver sevī iespējas attīstībai augstākajā līmenī. Nevis cilvēka līmenī un nevis sīku radītāju līmenī, bet Radītājs to vienalga var mainīt atbilstoši tam, ko Viņš var pieņemt no citiem Radītājiem, kas Viņam patiks, kas Viņam mirdzēs, un Viņš teiks: “Lūk, tas Man patīk. Lūk, to man vajag pievienot savai pilnībai, tāpēc ka tas attīsta, tas dod iespēju turpmākai Radīšanai.”

Jeb pieliek punktu šai radīšanai, arī tā ir viena no pazīmēm, ka Radītājam tas var patikt. Tas ir tik labi, ka neko nevar pievienot, bet tas atšķiras no Sākotnes.

Un galvenā programma – katram Radījumam, katrai Būtnei un Katrai Radībai ir dota attīstības perspektīva.

Radīšana – tā ir šīs perspektīvas, šo iespēju, šo resursu izmantošana, un Visuma enerģiju vadīšana. Jebkura Radīšana – tā ir Visuma enerģiju vadīšana, pat ja jūs vārāt zupu, aprušināt augus vai sarunājaties ar bērnu.

Un ja jūs tam pieiesiet radoši, jebkuram savam aktam – radoši, tad šodien tas būs labāk nekā vakar, vakar būs labāk nekā aizvakar, bet rīt būs vēl labāk. Lūk, tas tad arī ir Jaunrades moments jūsu parastajā, ikdienišķajā dzīvē. Jūs neatkārtojat kā automāts, bet šodien jūs zupā ieliekat tādus ingredientus, rīt citus, parīt trešos. Un viss attīstās. Attīstās jūsu kulināra māksla, attīstās jūsu saziņa ar bērnu, attīstās jūsu dārzkopība. Tur, kur jūs vēl pagaidām neesat stipri, uz jūsu pūliņu un darba mīlestības rēķina jūs sāksiet sevi virzīt jaunrades un skaistuma līmenī. Un veiksme pie jums atnāks pati, tāpēc ka Visums, ieraudzījis Radītāju, kurš mīlestību, sirdi, sevi ieliek jebkurā savā darbībā, radīšanā, nāk viņam pretī. Un viņam uzplaukst neredzēti skaiti ziedi, viņam ir ļoti garšīga zupa, bet bērni aug kā brīnumbērni. Tas ir, jūs varat ar jaunradi nodarboties katru mirkli.

Un katrs cilvēks rada sevi. Arī tā ir Jaunrade, viens cilvēks dod sev iespēju augt un, neskatoties uz to, ka vispārējās programmas ir “nu kas tu tāds esi”, “nu kādēļ tev to vajag” utt., cilvēks dod sev iespēju augt. Bet otrs klausās citu un saka, ka “es droši vien ne pie tā esmu ķēries”, un “būšu, kā visi”. Šī programma – “būt kā visiem”, no vienas puses, palīdz jaunajām Dvēselēm sasniegt vispārējo līmeni, bet no otras puses, mums ar jums, tādiem kā jūs, tā traucē attīstīties. Tas ir, viena un tā pati programma uz dažādiem cilvēkiem iedarbojas dažādi, saprotiet.

Kad jums savos resursos ir Diženā Dieviete, visi viņas spēki, viņas vibrācijas, viņas enerģijas, ar kurām var ārstēt, jūs, protams, atšķiraties no tiem, kam tā nav. Un pielīdzināt sevi citiem jums jau ir par vēlu. Jūs jau esat transformējušies un saņēmuši dažādus iesvētījumus savā ceļā, un atgriezties pie ikdienišķā, kas aptver jūs, jau ir par vēlu.

Un te aktualizējas jautājums: kad jūs esat pacēlušies, un jums ir tik daudz enerģiju, resursu un iespēju, ar ko jums nodarboties? Kā jūs varat izmantot savas jaunās iespējas, kuras jūs esat ieguvuši savā garīgajā ceļā? Ko jūs varat ar to izdarīt? Praktiski izmantot. Izmantot to, ko jūs zināt un ko jūs protat, iemiesot to savā jaunradē. Es ar to nedomāju, ka jūs tagad visi gleznosiet gleznas ar eļļas krāsām un sacerēsiet mūziku.

Jaunrade, kā mēs teicām, ir jebkurā jūsu rīcībā, jebkurā darbībā, kuru jūs varat, pabeiguši šo seansu, sākt darīt. Un, pats galvenais, izplatīt šo jaunrades programmu savas ģimenes, īpaši bērnu vidū. Iemācīt viņiem radīt, iemācīt viņiem domāt: bet kāpēc tas ir tā, bet kas būs, ja es izdarīšu savādāk? Jums tas saucas par kreativitāti, vārds atspoguļo būtību. Create – tas ir radīt, radīšana.

Radīt var mīlestību, veselību, skaistumu, attieksmi, ģimeni, bērnus, būvēt savas mājas arī mīlestībā, attieksme pret dabu – arī tā ir radīšana.

Dieviete man rāda, ka nevis vienkārši kabacīšus iestādīt un aizmirst par viņiem, bet sazināties ar viņiem, sarunāties, jautāt, saprast viņus, it kā viņi būtu tavi mājdzīvnieki.

DD: Un augi atbildēs. Viņi ir jūsu spoguļi: kā jūs pret viņiem, tā arī viņi pret jums. Un jebkura jūsu uzmanība un saziņa, un tiekšanās ieraudzīt tās būtnes, kuras smalkajā plānā dzīvo gan dārzā, gan mežā, gan kalnos, gan mājās, ir slavējama, tāpēc ka jūs jau sākat iemantot šīs īpašības – just elementāļu smalkās enerģijas.

Vēl jūs varat iemācīties likt iekšā savos radījumos stihiju – uguns, ūdens utt. – enerģijas. Izmantot to, ko jūs varat vadīt.

Turklāt jums ir daudz spēku, kuri palīdz jums radīt vienu vai otru radījumu. Un ja jūs viņus piesaucat un dzirdat, un jūtat, tad jums viss izdodas citādi, nekā, ja jūs vienkārši nodarbotos ar radīšanu fiziskajā plānā.

Dieviete man rāda, ka Spēki ir jāpiesauc, pirms jūs kaut ko iemiesosiet fiziskajā plānā. Jo, kad jūs pārdomājat, teiksim, kleitu vai ziedu kompozīciju dārzā, jūs taču piesaucat palīgā savus eņģeļus, savus palīgus, pirms sākt strādāt ar rokām. Lūk, te viņi tieši var jums palīdzēt, paskaidrot un ieteikt kaut ko pārtaisīt. Un tas vienmēr būs uz labu.

Mums ar jums ir tēma – veselība, tāpēc mēs tagad nodarbosimies tieši ar to. Jūs visi gaidāt manus vārdus par to, kā jums labāk iemācīties sevi just, brīvāk elpot, labāk dziedāt, vienkārši dzīvot. Vispirms gribu teikt – pēc iespējas biežāk iniciējiet mīlestības plūsmu, nolaistu jebkurā jūsu dzīves momentā no šejienes, no Diženās Dievietes. Turiet to sevī, tā ir jūsu plūsma, tā pieder tikai jums, un jūs man neko neatņemat. Tā ir mūsu ar jums saikne, jūs to vienkārši aktivizējat, jūtat un piepildāties ar tām pašām enerģijām, kuras ir maksimāli dziedinošas enerģijas cilvēkiem.

Ja kāds atceras, pirms dažiem gadiem mūsu seansi bija fiziskā ķermeņa ārstēšana, pēc tam mēs sākām ārstēt mentālās programmas, pēc tam mēs sākām strādāt Dvēseles līmenī, pēc tam mēs sākām mācīties diagnosticēt, pēc tam mēs sākām ārstēt no Dievietes līmeņa. Un tagad mēs turpinām ārstēt no Dievietes līmeņa, attīstīt šo praksi, lai jums būtu ar ko nodarboties uz Zemes. Ieguvuši Diženās Dievietes Spēkus, zināšanas no Diženās Dievietes, jūs varat to realizēt savā praksē un pelnīt naudu seansos vai ārstēt savus radiniekus un sevi.

Skan vārdi: Diženās Dievietes Skola.

Jā. Mums ir Sanata Kumaras Skola, Saules Brālības Skola un tagad būs Diženās Dievietes Skola.

DD: Tātad pirmkārt eksistē dažādi veselības līmeņi un dažādi apskaidrības līmeņi, kuri atbilst dažādiem vibrāciju plāniem. Un tā kā katrs no jums jau ir cilvēks daudzdimensionālais, tad mēs cilvēku daudzdimensionālo sākam aplūkot ne tikai kā fizisko ķermeni, ne tikai kā mentālās programmas, kuras arī var traucēt veselībai (nosodījums vai sevis kritikas sajūta utt.), bet ugunīgajā plānā jūs jau varat sākt darboties apzināti.

Un pati labākā ārstēšana ir no ugunīgā plāna, tā sniedz lielas iespējas, lielāku varenību, lielākus resursus un labāku cēloņu izpratni. Kad jūs konsultējat cilvēkus, ārstējat cilvēkus vai nodarbojaties ar sevi, vislabāk raudzīties no mana plāna uz savu daudzdimensionalitāti. Un tagad mēs ar jums “skriesim pāri ar acīm” pēc kārtas cilvēka aspektiem, līdz pat pašam apakšējam, minerālajam, un pacentīsimies pastāstīt par dziedināšanas iespējām šajos līmeņos.

Tātad mēs tagad ar jums atrodamies pie Diženās Dievietes kājām. Un mēs jūtam viņu. Un mēs savienojamies ar viņas sirdi.

Nav obligāti jābūt manā sirdī, lai ārstētu. No šī līmeņa mēs pievēršam uzmanību “lejup”.

Iztēlosimies daudzdimensionalitāti vertikālas līnijas (sutratmas) veidā, tas mums ir čakru kanāls, un mēs sākam laisties lejā pa “Jēkaba kāpnēm”. Speram solīti un pirmā pakāpieniņa no augšas un sākam sevi just šajā virsotnē.

Un es jau sajutu, ka pazibēja kāda šaubas, nedrošība – vai es daru to, vai atrodos tur. Jūs pašlaik mani jūtat? Speriet no manis vienu solīti uz leju. Un jūs esat pareizajā vietā.

Un tā ir jūsu varenība. Šo aspektu, kurā jūs pašlaik atrodaties, mēs sauksim par Ercenģeļa aspektu, Ugunīgo aspektu, Pilnības aspektu.

Un tagad jūs varat noskriet savu ķermeni no šejienes, no augšas līdz lejai, paskatīties savus orgānus. Un, ja kaut kur sajutīsiet sāpes vai vienkārši kaut kādas enerģētiskas zīmes, jūs varat to visu harmonizēt. Nav tā, ka jūs tagad ārstēsiet – kaut ko vāksiet prom, kaut ko liksiet klāt, bet tikai harmonizēsiet. Šajā plānā harmonizācija ir pati labākā ārstēšana, tas ir, visu orgānu balansēšana vienotā sistēmā.

Kas strādā ne tā? Pēc vibrācijām uzreiz sākat redzēt kādus orgānus kā tumšākus. Piepildām viņus ar šo harmonizācijas enerģiju, kura citos orgānos ir, bet kādā orgānā, pieņemsim, nav. Iekļaujam šo orgānu kopīgajā sistēmā, šajā vienotībā, ar lielu mīlestību, bez kritikas.

Sajūta, ka šis vilnis ienāk pakāpeniski, ne uzreiz šajos orgānos. Un orgāni nedaudz pretojas. Mēs nelietosim spēku. Mēs pieiesim ļoti uzmanīgi, kamēr tas viss harmonizēsies pilnīgi. Nekur nav jāsteidzas. Laika šeit nav.

Mēs ielejam šo substanci orgānos, kuru mēs redzam citos, viņa ir tāda ugunīga – šķidrums vai ugunīga gāze, kaut kas vidējs.

Es pajautāju, varbūt palūgt piedošanu? Tie taču esam mēs, kuri novedām orgānus.

Nē, neko nevajag. Vaina – tās atkal ir zemas vibrācijas. Iemācieties uztvert sevi tajā līmenī, kādi jūs esat pašlaik, bez vainas, bez nosodījuma un kritikas. Lūk, tagad tas ir, bet es taču to varu izlabot. Es arī laboju. Šī ārstēšanas plāna uzdevums – lai viss darbotos kā labi noregulēta mašīna, vienādi. Viens orgāns klausītos otru, visa sistēma strādātu saskaņoti, un nekur nebūtu kļūmju. Un jūs varat nākt šeit iekšā paši un atkārtot sev šo seansu, jau savā paša režīmā, sarunājoties ar Mani.

Iedomāsimies, ka mēs esam liela civilizācija, kura atnākusi uz Zemi un sniedz atbalstu tām būtnēm, kuras vēl nav līdz mums izaugušas, bet mēs gribam viņām palīdzēt. Lūk, apmēram tādam stāvoklim jums pašlaik ir jābūt, tas ir, mēs ar mīlestību, ar cieņu un godbijību palīdzam tiem saviem orgāniem, kuri nedarbojas harmonijā ar visu organismu.

Dzirdu jautājumu, no kurienes es zinu, kāds orgāns man nav harmonijā?

Mēs taču noskenējām savus orgānus, paskatieties vēlreiz uz galvenajiem orgāniem. Atrodiet sev sāpju punktus, ja to nav un orgāni ir kārtībā, vienkārši paskatieties, cik viņi vienādi mirdz. Viņiem ir apmēram jāizstaro viena un tā paša vibrācija, tad viņi būs sistēmā. Ja viens no viņiem vibrē zemāk, viņš kļūst tumšāks gaismas ziņā, un jūs uzreiz sākat dzīt viņu klāt sistēmai, palīdzēt viņam, pagrūst viņu, ārstēt, mīlēt, liet tur iekšā DD dievišķo enerģiju.

Es redzu, ka jums veicas labi. Mēs vēl nedaudz pagaidīsim. Un tas, kurš ir izdarījis, vienkārši baudiet manu enerģiju, un varat vēl paskatīties savus tuvos radiniekus no šī plāna... Palīdzēt viņiem ar to, ka varat no veseliem orgāniem nolaist slimajā veselīgu enerģiju, uzlādējot it kā ar to slimo orgānu, programmējot ar veselību, tīrību, aktivitāti.

Pašlaik mums ar jums šīs etaps beidzas, un mēs ejam tālāk.

No ugunīgā plāna nolaižamies mentālajā (nolaižoties vēl par vienu čakru). Lūk, no šejienes mēs varam redzēt, kā cilvēka doma programmē viņu uz necienīgumu, zemu pašvērtējumu, uz savu spēku atdošanu kādam, kurš ir stiprāks, gudrāks, labāk zina. “Es tev samaksāšu, es priekš tevis izdarīšu, tu tikai man pasaki – kā.” Tā ir normāla parādība uz Zemes – mēs izsaucam speciālistus un daudz ko nedarām paši. Taču šajā gadījumā – mēs ar jums esam mentālā plāna speciālisti. Tāpēc mācieties šeit lasīt negatīvas programmas, un sāciet ar sevi.

Ko jūs jūtat? Pārstaigājiet visus orgānus, kur ir kaut kādi “caurumi”, kurus var “aizlāpīt”, saistīti ar jūsu pārliecībām. Jums ir vēl daudz pārliecību, kuras neļauj jums kļūt pilnīgi veseliem un uzticēties sev.

Es dzirdu jūsu jautājumus – kā uzticēties sev, ja man orgāni ir neveseli? Es esmu “pāruzticējies” un tagad nezinu, ko ar to darīt.

Pirmkārt, kad jūs sabojājāt savus orgānus, kurā gadā? Kādi jūs bijāt tajā laikā? Cik lielā mērā jūs esat izauguši kopš tā laika?

Katra smalkā ķermeņa aktivizēšana dod jums milzīgus jaunus resursus un iespējas. Jūsu spēki un iespējas aug. Tagad jums ir citas spējas, var teikt, talanti. Tie atklājas pašlaik. Izmantojiet tos, pieņemiet to, kas jums ir.

Mēs pašlaik ar jums nodarbojamies ar jaunradi sevis Augšupcelšanas uz citu plānu ceļā. Tā ir sevis pārvarēšana – pāriešana pāri kaut kādiem saviem ierobežojumiem, tās ir gan zināšanas, kā tam pārkāpt pāri, gan atvēršanās jaunajam. Mēs ar jums atveramies jaunajam, un attiecieties pret to kā pret jūsu sasniegumu. Jūs gribējāt atnākt un atnācāt.

Un, lūk, TAS IR!

Tātad mēs pašlaik jūtam tās programmas, kuras mums vēl traucē. Un, ja mums viss ir labi, mēs skatāmies uz saviem pretimsēdētājiem (uz to, ar kuru mēs strādājam).

Un ir vēl tāds interesants priekšlikums no Dievietes puses. Nolieciet metra mēru vertikāli uz augšu un pajautājiet sev, cik jūsu jūtas un programmas, cik jūsu vibrācijas ir augstas pašlaik (norma – tas ir metrs). Un var tagad noteikt savas vibrācijas, par cik zemāk viņas ir. Un tad sāciet noskaidrot, kas tad dod jums zemākas vibrācijas?

Un tagad objektīvi skatieties, nežēlojot sevi, kur jūs atrodaties. Līdz simtam nu gan neviens neaizsniegs...

Un tālāk jūs jautājat sev, kas tad jums traucē spert vēl vienu soli augstāk? Kāda programma man traucē? Kas mani aptur? Mēs jautājam tikai par aplamām programmām, kuras mums traucē izdarīt kaut ko, ko mēs varam iemiesot 99% līmenī. Tas var būt kā veselības, pašsajūtas sfērā, tā arī attiecību sfērā vai biznesa, vai jaunu programmu, kuras jūs iemiesojat dzīvē, jautājumos. Varat paskatīties dažādus aspektus, it kā jūs pāršķirtu lappusītes (attiecību lappusīte, veselības lappusīte utt.). Tādā veidā var sadalīt jūsu enerģijas, kaut gan šeit viņas ir viengabalainas, un saprast, kādā sfērā jums vajag pastrādāt un ko vajag izdarīt, lai jūs paceltos vēl par dažiem punktiem.

Es aicinu būt jutīgākiem, ieklausīties sevī iekšējā, tāpēc ka tas ir augsts plāns, un mēs jau daudz esam atstrādājuši, bet tā kā vibrācijas vēl nav tik augstas, kā gribētos, mums nākas šeit nodarboties arī ar jaunradi. Saprast, ko vēl es varu izdarīt mentālā plāna, programmu un pārliecību jomā. Pārliecības var būt dažādas, piemēram, cik man vajag naudas, lai es būtu laimīgs, barības jomā – kas man ir jāēd, lai būtu apskaidrots, var būt veselības sfērā – kāds mēģina novājēt, kāds domā – dzert vai nedzert tabletes, kādām ir neuzticēšanās ārstiem, neuzticēšanās sev, trūkst pārliecības par savu ceļu, ticības. Pašlaik daudzas pārliecības var tikt atvērtas, un DD aicina paskatīties.

Tas attiecas uz mani, mana programma – uzticies, bet pārbaudi. No vienas puses, tas man ir devis iespēju nodarboties ar ārstēšanu, no otras puses, ārstēšanas jomā mēs varam vairāk uzticēties sev. Dažiem nāksies aizvākt pārliecību, ka tikai no augšas var izārstēties, un pārstāt ignorēt ārstus un tabletes, bet citiem aizvākt pārliecības, ka no augšas nekas ārstēts netiek, un ārstēties vajag tikai ķirurģiskā veidā.

Tas ir, gan to, gan to vajag. Nenoraidiet fizisko plānu pilnīgi. Neuzticieties tikai Ercenģeļiem, tāpēc ka dažas lietas jūs neredzat un nejūtat, kā viņi var jūsu vietā kaut ko izdarīt? Viņi var jūs nosūtīt uz slimnīcu pie laba daktera, kurš jūs ātri izārstēs. Jūs cerēsiet uz Dievišķību un palaidīsiet garām šo momentu, un pēc tam būs daudz sarežģītāk visu ārstēt. Arī tā var būt viena no pārliecībām, kuru mēs pašlaik aizvācam. Es vienkārši mēģinu uzdurties tām programmām, kuras jūtu, un katram tās ir savas.

Viena no programmām, kura mani pašlaik skāra, ir ļoti sāpīga. „Es neesmu līdz galam laimīgs, veiksme no manis aiziet, jeb es tai vienmēr dzenos pakaļ.” Ļoti sāpīgi ir iekšienē. Mūsu domas rada mums nelaimi vai laimi. Uz vienu un to pašu var paskatīties dažādi.

Viens var just – es esmu laimīgs šajā dzīvē, šajā mājā, ar šo cilvēku, bet otram vienalga kaut kā pietrūkst… Pirmais visu laiku atrodas laimē, bet otram arvien nepietiek kaut kā, lai justos apmierināts. Katrs cilvēks svētību jūt savā veidā. Tam ir jābūt iekšienē. Un ja iekšienē šīs svētības nav, tad kaut vai paradīzes dārzos atrodies, vienalga būs „kaut kas trūkst” sajūta. „Ķirsīša uz tortes.” Šo momentu man pašlaik parādīja DD – arī šīs programmas mēs varam paskatīties.

DD: Cilvēks vienalga nekad nebūs līdz galam apmierināts, tāpat kā arī Radītājs nekad nebūs apmierināts ar savu radījumu, tāpēc ka to vienmēr var pilnveidot un padarīt skaistāku. Un tā, no vienas puses, ir laba neapmierinātības sajūta, bet no otras puses, ja tā ir hipertrofēta, tad nedod jums prieku no radīšanas, no savas dzīves jaunrades. Katrs cilvēks savā dzīvē kaut ko rada, un, ja viņš atradīsies pastāvīgā neapmierinātā stāvoklī, tad tas ir ļoti zemu vibrāciju rādītājs. Tā ir sevis, kādas savas lomas nepieņemšana.

Sevis nepieņemšana – tā ir destrukcija, disharmonija organismā. Kad Dvēsele nepieņem ķermeni, ko viņa rada? Kādas programmas? Viņa rada postījumus.

Pilnīgai veselībai vajag sevis pilnīgu pieņemšanu tādā veidā, kādā jūs pašlaik esat. Un uzlabot tālāk – gan domas, gan jūtas, gan vibrācijas, gan strādāt ar fizisko ķermeni. Ķermeni vajag noslogot.

Un vēl – pieņemt savas karmas programmas. Šajā gadījumā vajag pieņemt savu slimību un saprast, ka tā kaut kāda iemesla dēļ ir dota no augšas. Cilvēkam ir ļoti grūti samierināties, kad viņš ir smagā stāvoklī, un viņš sāk zaudēt ticību visam.

Viss kaut kādēļ ir vajadzīgs. Un smagās slimības arī ir vajadzīgas, lai apturētu dvēseli sabrukšanas momentā. Dvēselei ir bijis daudz iznīcināšanas programmu, kuras iemiesojās dažādās dzīvēs, viņa grāva sevi un citus. Tagad viņu aptur, lai izciestu par to un padomātu, kā gan dzīvot īsteni?

Ņemiet vērā, ka, ja jūs ārstēsiet citus cilvēkus, ir nepieciešams saprast, ka ne visus var ārstēt un ne visus var izārstēt. Ir tādi ierobežojumi gan fiziskajā plānā, gan garīgajā plānā, ar kuriem nav iespējams strādāt, un arī nevajag.

Ne visus var izārstēt.

No otras puses, ja garīgam cilvēkam ir kaut kādi ierobežojumi fiziskajā plānā, tas rada milzīgu radošu impulsu viņa Dvēselē, lai pārvarētu savu slimību. Mēs zinām dažus lieliskus zinātniekus, rakstniekus, dziedniekus, kuri izgājuši smagas slimības un kuri cilvēcei devuši daudz programmu atveseļošanā, kā garīga, tā fiziska ierobežojuma pārvarēšanā.

Lūk, tieši tādi šo cilvēku ierobežojumi radīja viņiem milzīgu radošu impulsu, un mēs šodien runājam tieši par radošo impulsu. Radošais impulss – tas nav obligāti “viss ir labi un lieliski”, biežāk tas mēdz būt “kā to izlabot un kā to pārvarēt”, un vēl citiem iemācīt. Sākumā patstāvīgi, bet pēc tam noskaidrojas, ka tu vari palīdzēt arī citiem.

Nupat izskanēja vārds “potes”. Šī medicīniskā pošu izgatavošanas jaunrade sākās kā nāves un slimības pārvarēšana. Un mēs zinām arī negatīvo attieksmi pret visām potēm pašreizējā laikā.

Arī tas ir jaunrades veids. Mēs nesakām, ka potes vispār nav vajadzīgas, citādi cilvēks atkal sāks slimot. Mēs sakām, ka arī šo sfēru vajag pilnveidot, pārzinot to. Nepieciešams pošu sistēmu pārveidot noderīgā, nevis kaitīgā darbībā. Un tie cilvēki, kuri no tā ir kļuvuši invalīdi, arī saņem tādu pašu spēcīgu radošu impulsu, kurš var viņus aizvest uz zinātniskām laboratorijām, lai izlabotu šos rezultātus, lai pilnveidotu sistēmu. Šie cilvēki labi apzinās programmas, kuras viņus sagrāva, un lieliski saprot, ko var izdarīt, lai uzlabotu šo sfēru. Tas ir viens no piemēriem, kā negatīvs ietekmē radošo impulsu. Tāpat arī ārsti pilnveidojas, un mēs ar jums pilnveidojamies.

Mēs nesakām, ka mēs jums dodam panaceju vai ka mēs jums dodam programmas visiem dzīves gadījumiem. Mēs jums dodam izdzirdēt šīs programmas, saprast tās, atšķirt tās. Tieši šajā plānā, kur mēs ar jums esam apstājušies, ir dažādu cilvēku destruktīvas pārliecības un programmas.

Tas ir ļoti svarīgs plāns, un jūs tagad varat vēl dažus cilvēkus paskatīties, lai papraktizētos un saprastu, par ko es runāju, lai redzētu šīs aptures un destrukcijas. Pastrādāsim vēl nedaudz šajā plānā, tāpēc ka šis ir cēloņu plāns. Tas ir mentālais, nevis kauzālais plāns, bet principā šis ir slimību un neveiksmju, kuras dzīvo cilvēku domās, programmās, plāns.

Viens no cēloņiem jau tika nosaukts – tie ir ierobežojumi fiziskajā plānā, lai cilvēks no ierobežojumiem radītu jaunu radījumu. Un ir parastie cilvēki, kuriem nav tādas virsprogrammas, un viņi slimo. Atrodiet tādus cilvēkus savā vidē un paskatieties, kādi viņiem ir ierobežojumi šajā plānā. Tas nebūs izteikts vārdos, jums ir jāsajūt šis cilvēks, kāpēc viņš tā uzvedas vai kāpēc viņš tā domā, un ko var izdarīt. Un droši vien jūs spēsiet noteikt, ko var izdarīt, lai izmainītu šīs programmas, kādus vārdus teikt, kā rīkoties.

Un vēlreiz palūkojieties apkārt, kur jūs atrodaties. Lūk, augšā mums ir DD, bet apakšā astrālais plāns. Nostiprinieties šajā zināšanā un jušanā, ka mēs skaidri atrodamies šajā plānā.

Un tagad mēs nolaižamies zemāk vēl par vienu plānu – jūtu un vēlmju, piepildītu un nepiepildītu, vilšanos un asaru, prieka un mīlestības – plānu.

To visu mēs tagad aplūkosim savā astrālajā telpā. Mēs iedomāsimies, ka mēs vienkārši esam kā zivtiņa ūdenī, peldam un jūtam ar sevi, ko mēs vēl varam aizvākt un saprast uz šodienu.

Cik daudz prieka man ir? Kā es jūtos? Kāpēc es par to domāju? Tāpēc ka man ir tādas jūtas, sajūtas, noskaņa? Vai es to varu izlabot?

Ja jūs skatāties citus cilvēkus, dabiski, jūs nevarat vadīt viņu jūtas, bet par to var pavēstīt. Pieņemsim, tev it daudz baiļu, un ir vainas sajūta, padomā par to un piedod sev. Tad tu pacelsies vibrāciju ziņā un spersi nākamo soli uz fizisko un psihisko veselību.

Un ja jūs tagad esat ieraudzījuši kaut kādas kļūdas, kuras jūs savā dzīvē nosodāt, kuras jūs vēl neesat piedevuši, tad paskatieties uz tām pēdējo reizi un piedodiet sev.

Un jūs uzreiz sajutāt, kā jums kļūst vieglāk... Un kas tas ir – “vieglāk”? Tā ir pacelšanās pa vibrācijām. Un šeit vēl ir svarīgs moments – citu nenosodīšana, citu saprašana, jušana, bet ne nosodīšana. Atbalsts un līdzcietības jūtas attiecībā pret citiem. Pieejiet tam bez kritikas, bez vērtējumiem.

Un atkal rāda mūsu pirmo tēlu – ka jūs esat citplanētieši, kuri atnākuši cilvēkiem palīgā, bet palīdzības vietā jūs viņiem rādīsiet, kādi nepilnvērtīgi viņi ir. To nevajag darīt. Ļoti akurāti, mierīgi, maziem solīšiem ir jāpalīdz, jādod saprast, kā var tikt ārā no tām “plaisām”, kurās viņi ir iestrēguši.

No jums pašlaik nāk informācija, ka ne visi var to saprast. Mēdz būt ļoti sarežģīti aiznest kaut ko, lai tas būtu pareizi uztverts.

Bet tas ir jūsu uzdevums. Tas nav vienkārši, bet jūs taču pilnveidojat sevi. Iespējams, ka jūs šobrīd nesaprotat, kā ar cilvēku strādāt, bet padomājiet par to. Piesauciet savus Skolotājus un kopā atrisiniet šo problēmu. Ja šis cilvēks nav gluži gatavs, viņš “paņems” tik, cik spēs.

Diženās Dievietes Skola – tā ir dziednieku un skolotāju Skola.

Un beidzot fiziskais plāns, uz kurieni mēs pašlaik nolaižamies, un te ir visu plānu (ugunīgā, mentālā, astrālā) projekcija. Tās jūtas, programmas, kuras jūs tur jutāt, šeit tās ir aplūkojamas. Šeit ir daudz cita, savējā. Cilvēks izdara zemapziņas secinājumus no savām jūtām un programmām un tā uzvedas. Cilvēka uzvedību nosaka viņa jūtas, domas un programmas – tā ir viņa patiesība. Un cik smalkam ir jābūt šajā audzinošajā momentā, lai nebūtu pamācītājs. Nepieciešams cilvēku akurāti pievest pie sapratnes par Gaismu un Mīlestību, kuras viņā vienalga ir, atgriežot viņu pie savas Dvēseles, kura grib būt laimīga un atrasties pilnībā. Un tas ir jādara tikai caur mīlestību.

Skatieties, cik jūs tagad varat viegli ieraudzīt cilvēka negatīvas būtības ēteriskajā plānā, auklas, pieslēgumus, un tikpat viegli jūs varat tos aizvākt. Aiz jums ir daudzdimensionalitāte, jūs neatrodaties tikai vienā no ķermeņiem, jūs atrodaties daudzdimensionalitātē un varat viegli tagad notīrīt cilvēku, bet tikai ar viņa atļauju. Nekad neatļaujieties “patvaļīgu programmu”, kā saka: es vēlējos un notīrīju viņu. Cilvēkam vienmēr par to ir jāzina un jādod tam sava piekrišana.

Tas ir karmiski sodāms, ja jūs kaut ko darīsiet bez viņa piekrišanas. Kā šī karma pie jums atnāks? Kāds izdarīs ar jums to pašu savā paša līmenī. Jūs vienmēr saņemsiet atgriezenisko saiti. Tāpēc iegaumējiet noteikumu: jums ir iespēja ārstēt cilvēku, ja viņš to vēlēsies.

Un tagad ejam saknēs. Jūs varat vienkārši ieraudzīt, ka jūs Zieds aug uz zemes, viņam ir saknes, un mēs ejam uz turieni. Sākumā uz savām paša saknēm. Tur ir jūsu apakšējās būtnes, viņas var būt vairākas. Jūs viņām esat Augstākais Es.

Padomājiet – ko viņām gribas? Pajautājiet: ko es jūsu labā varu izdarīt? Nevajag tur ieviest uguni un daudz Gaismas, tur ir zemākas vibrācijas nekā trešajā dimensijā, pusgaisma.

Man ir labklājības sajūta no mana plāna: nav lūgumu par palīdzību, viņas dzīvo pašas par sevi, un viņām viss ir labi. Ja ir lūgumi, tas ir jādod viņām. Tas var būt lūgums attīrīt no parazītiem, un no DD jūs viegli to varat izdarīt.

Mēs dodamies vēl dziļāk, vēl zemāk. Šeit ir minerālais plāns. Ir svarīgi ar savu dvēseles apziņu būt sakritībā ar savu apakšējo minerālo apziņu, turklāt neko neapgaismojot un neizdedzinot, bet vienkārši pacensties saprast, kādas apziņas šeit ir.

Kā likums, cilvēcisku problēmu šeit nav, un mēs ar jums nolaižamies Iekšējā Zemē. Mums ar jums ir vēl viens aspekts, un mēs ejam caur zemi uz savu Iekšējās Zemes aspektu. Šeit ir daudz Gaismas...

Gaisma ir ļoti maiga, silta, un cilvēka Dvēselei ir komfortabls stāvoklis. Vienkārši apraudzīsim savu aspektu, un, ja kaut kas nav kārtībā, tad noskaidrojiet, kas, kādi ir cēloņi un ko var izdarīt. Un ja jums šis aspekts saka, ka vajag izdarīt to un to vai aiziet uz kaut kurieni, tad tā ir intuīcija, kura jums saka priekšā, ko vēl vajag izlabot.

Vēl ir planētas kodols, mēs tur lejā nelaidīsimies. Ir pietiekami, ka mēs atrodamies šeit. Un tagad visus savus aspektus savācam ķēdītē un – atkal mēs esam pie DD. Mēs gan no tā gala varam ieiet pie DD, gan no šī.

Viss, ko mēs ar to darām, tie mēs arī esam. Un ļoti viegli mēs varam sevi mainīt, kad apzināsimies programmas, kuras mums traucē. Viegli varam sevi transformēt, pacēlušies uz vienu no līmeņiem un tikuši galā ar šo programmu, ne tā, kā cilvēki tiek galā fiziskajā plānā, bet citā līmenī un daudz ātrāk. Apzināšanās un enerģētisks darbs daudzdimensionalitātē sniedz mums iespējas izdziedināt sevi jaunā veidā.

Es jūtu milzīgu pateicību DD. Es pajautāju, ko mēs tagad varam izdarīt tavā labā? Kā mēs varam atlīdzināt tev?

DD: Pateicieties sev. Jūs arī esat es. Jūs esat manas daļas, un man visas manas daļas vajag apskaidrot, dziedināt, pievest pie pilnības. Tā ir mana karma, mans uzdevums – iemācīt jums to, ko jūs darāt ar sevi. Un es varu jums pateikties par to, ka jūs pildāt manu uzdevumu – palīdzēt visām dzīvajām būtnēm, dziedināt viņas un apmācīt.

Mums kļuva viegli no šiem vārdiem, bet DD smejas, tik priecīga, tik laimīga un brīva.

DD: Un man gribētos, lai jūs būtu tādi paši savā zemes līmenī, tāpēc ka tas ir pats galvenais, ko jūs darāt ar sevi. Šeit, manā līmenī, jūs vēl paspēsiet izmainīt sevi daudz reižu, tāpēc ka, kad jūs dzīvosiet šajā līmenī, jūs varat sevi pilnveidot arī citā plānā, gan trešajā, gan ceturtajā, bet, pats galvenais ir, lai jūs saprastu, ka viss, ko mēs darām, ir tam, lai jūs uzlabotu savu dzīvi fiziskajā ķermenī.

UN LAI NOTIEK TĀ!

Mēs pateicamies DD.

***

Dārgie lasītāji! Aicinu jūs uz tādiem pašiem Diženās Dievietes seansiem, kuri regulāri notiek caur internetu kā dzīvi čenelingi. Visa informācija ir vietnē sanatkumara.ru

Ar mīlestību, Natālija Koteļņikova.

 

Pievienots 12.04.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/urok-mnogomernogo-lecheniya

Tulkoja Jānis Oppe