Беседа с Существами Сфер о Внутренней Земле

Saruna ar Sfēru Būtnēm par Iekšējo Zemi

Seanss ar Saules Brālību 17.03.17

17 03 23 01

Ievads

- Dārgie SB! Sveicu jūs!

(Mans kanāls pēkšņi kļuva ļoti liels, sfērisks. Iespaids, ka esmu kļuvusi milzīga gaismas un uguns sfēra.)

- Kas notiek?

Atbildes nav.

(Galu galā konstatēju, ka Iekšējā Zeme ir noslēgusi manu kanālu ar lielu gaismas lēcu. Es, protams, pa savu sutratmu izgāju no šīs sfēras gar saviem augstākajiem centriem un sapratu, ka sfēra atrodas diezgan zemu, apvienojot Iekšējās Zemes 4 dimensijas un mūsu 4. dimensiju. Es izrādījos ieslēgta viņu apziņas sfērā. Pēdējā laikā no apakšas sākuši nāk pieslēgumi, un Priesteriene, par kuru es stāstīju seminārā “Iekšējā Zeme”, palīdzēja man tos novākt. Tagad, lūk, ir “sagatavojušies” vebināram. Un es palūdzu Skolotājiem aizvākt visus tādus pašus ierobežojumus no citiem visu cilvēku kanāliem, ja tie ir. Jo mums taču tūlīt būs sakaru seanss.

Starp citu, sajūta šajā sfērā bija ļoti laba.)

SB: To varat novākt tikai jūs, ar savu gribu un spēku.

Kā es saprotu, tā ir vibrāciju atšķiršanas mācība, un katram pašam patstāvīgi ir jāspēj to novākt, palūdzot palīdzību saviem Skolotājiem.

Tāpēc mēs tagad paskatīsimies uz saviem kanāliem un notestēsim tos – vai ir brīva izeja, teiksim, līdz 11.-12. čakrai?

Lūdzam mūsu Skolotājiem – SK, El-Morijam, Luciferam novākt visus ierobežojumus, kurus mēs dabūjām pieslēgšanās pie manis vai Iekšējās Zemes kanālu pieslēgšanās pie mums rezultātā. Kā es redzu, tie ierobežo mūs, un tātad ved pie attīstības apstāšanās. Mēs jau ieejam ugunīgajos ķermeņos, bet tie ierobežo mūs ar astrālo plānu.

 

Pašlaik ir pavisam citas sajūtas – plašums, tīrība un brīva elpa.

Tagad mēs izejam uz SB augstumu un no augšas no ugunīgajiem ķermeņiem attīrām sevi līdz kristālskaidrai tīrībai patstāvīgi.

Jautāju Skolotājiem: kādēļ to vajag apakšējiem kanāliem? Ko viņi grib? Vai tad tā ir palīdzība cilvēkiem viņu attīstībā, kā viņi deklarē?

SB: Viņi grib paverdzināt, dodot melīgu informāciju par gaismu un mīlestību, ieslēdzot cilvēku astrālajā gaismā. Kā tu sevi ieraudzīji tādā kanālā?

- Mans iespaids, ka es kļuvu par milzīgu ugunīgu lodi.

Redzi, kādu ilūziju viņi var radīt. Un ko tu jūti tagad?

- Atvieglojumu, brīvību, tāpat kā agrāk.

Jūs ir jāpadara piesardzīgus tādai gaismas telpai – toram, sfērai, kur nav robežu un kura neizlaiž no sevis. Taču jūsu sutratma paliek neskarta, un jūs vienmēr varat pa viņu pacelties un nolaisties cauri visām dimensijām, ņemiet to vērā. Un no ugunīgo ķermeņu augstuma attīrīt sevi un piesaukt mūs palīgā.

(Redzu, ka mūsu telpa visa ir uguns aptverta, un ir kļuvis ļoti karsti.)

Mēs attīrījām jūsu telpu no uzliktajām apziņas lēcām.

- Tas ir uz laiku jeb uz visiem laikiem?

Nekas nemēdz būt mūžīgs. Pārlūkojiet sevi un tīriet ikdienu.

- Vai daudz ir tādu noķerto starp cilvēkiem un, kas ir svarīgāk, starp kanāliem? Viņi nodot melīgu informāciju?

Viņi nedod informāciju, bet noslēdz cilvēku izaugsmi, padarot viņus paklausīgus un paņemot enerģiju.

- Vakar un šodien man bija enerģijas krituma momenti. Tā ir pieslēgumu ietekme?

Viņiem nav vajadzīga fiziskā plāna zemā enerģija. Viņi mēģina vadīt cilvēku apziņu caur enerģētiskā stāvokļa vadību (aiziet apzinātība un pretošanās spēks).

(Pagāja zināms laiks, un es ieraudzīju, kā šīs 4. dimensijas lodes visu laiku peld virsū, es viņas vācu prom, bet viņas organizējas.)

SB: Mēs uzstādām elektromagnētisku starojumu ģeneratorus, aizsardzību, kura traucē tādiem laukiem atkal atjaunoties. Uz visiem laikiem.

(Es sajutu, ka telpa ir attīrījusies no uguns.)

- Cik bīstami ir tādi pieslēgumi? Varbūt informācija par Iekšējo Zemi tika atklāta ar nodomu, lai tīklā piesaistītu pēc iespējas vairāk kanālu un cilvēku?

(Informācijas kanālam ir pieslēgušās Sfēru Būtnes. Tie ir mūsu Ciltstēvi, Senie Celtnieki, kuri ir atgriezušies Ss pēdējā laikā. Viņi būvēja pirmās civilizācijas.)

Sfēru Būtnes: Tie bijām mēs, kas atklājām informāciju. Cilvēkiem ir laiks zināt visu patiesību un saprast, kādā pasaulē viņi dzīvo. Pietiks maldu un bērnišķīga naivuma. Cilvēkiem ir jāuzzina par pasauli, kurā viņi mitinās, un tās vairs nav ne pasakas, ne mīti, tā ir realitāte – tāda, kāda ir uz šodienu.

Mēs devām iespēju atklāt informāciju un sākām novērot, kā reāli uzvedīsies tie, kuri uzzinās par pasauli arvien vairāk – cik lielā mērā viņu psihe ir gatava iegremdēties ne pārāk vienkāršajā ceturtās dimensijas pasaulē, cik lielā mērā jūs spēsiet vienoties par mieru un pastāvēt par savām tiesībām.

- No kurienes atnāca ideja par zelta miljardu?

Tik daudz cilvēku viņi spēs vadīt nesāpīgi.

- Iznāk, ka mums ir parādījušies jauni ienaidnieki?

Neko nezināt par ienaidniekiem – tā nav izeja. Tas nenozīmē, ka viņu nav. Un viņiem, tāpat kā jums, nav vajadzīgi kari. Jums ir jāiemācās satikt ar visiem, kuri atrodas ap jums.

- Man ir iespaids, ka es no pirmās klases esmu uzreiz pārvesta uz piekto, un man saka – tagad tu mācīsies šeit.

Ha, ha! Patiesībā jūs esat piektklasnieki, kuri izliekas, ka atkal mācās pirmajā. Tu piekrīti?

- Tā negribas “līst ārā no māmiņas svārku apakšas”!

Jums ir un paliek jūsu Skolotāji. Viņi ir ar jums, gan sniegs palīdzību, gan paskaidros, gan nostāsies par jums kā kalns. Bet tomēr jums pašiem ir jāpieaug. Viņi nekādi nevarēs padarīt jūs par pieaugušiem.

Katram no jums būs savas grūtības arī turpmāk. Pasaule nav tāda, kādu jūs iedomājaties. Ar mannas biezputru barojas tikai mazi bērni. Jums ir laiks nostāties uz spārna.

- Ko jūs liekat priekšā? Kā mums tālāk attīstīties? Iespējams, atradīsies tie, kas vedīs mūs tālāk tā, kā to vajag piektklasniekiem?

Iespējams. Paskatīsimies, cik uztverīga tu esi un kā strādās tavs kanāls. Šodien seansā mēs pārbaudīsim. Mēs šodien vadīsim jūsu seansu paši.

Seanss

Ja Sfēru Būtnes ieiet jūsos, nemulstiet, tas ir normāli augstākajām būtnēm un mums. Sfēru Būtnes ir aptvērušas Saules sistēmu ar milzīgu sfēru, droši vien tādēļ, lai tumšās būtnes varētu attīstīties šeit un neizplatītu tumsu pa visu visumu (tā ir mana versija).

Atslābināšanās

Pārlūkojam un tīrām kanālus

Lūdzam Skolotājiem palīdzēt mums atbrīvoties no visiem ierobežojumiem un pieslēgumiem.

Viduszeme atrodas daudz augstāk par mums attīstītības ziņā, un viņi mūs līdz šim neaiztika. Bet pēdējā laikā virszemes zinātniskie eksperimenti ir sākuši viņiem ļoti kaitēt – tie ir gan kodolsprādzieni, gan dažādi tehniski izmēģinājumi ar skaņu, enerģijām u.c. Saprotot, ka mēs pietiekamā pakāpē vēl neesam attīstīti, viņi nolēma mūs pakļaut, kā izdarīja ar iekšējās Zemes dzīvniekiem un citām iekšējām civilizācijām, saglabājot viņām dzīvi. Ja viņi mūs pakļaus, tad visiem būs labi, gan viņiem, gan mums. Taču mūsu nevar būt vairāk par miljardu, tad viņi spēs mūs pārvaldīt, kā es saprotu.

Paceļamies uz 10. čakru, un paliekam šajā SB līmenī.

Iztēlosimies, ka mēs sēžam ērtos dīvāniņos saulītē, un tā ir tikšanās ar Sfēru Būtnēm. Tāda ainiņa ir radīta mūsu iekšējam mierīgumam, atslābinājumam. Mums norit privāta saruna. Mēs esam komfortablā stāvoklī, mums ir gan ūdens, gan viss, ko mums vajag.

Sfēru Būtnes: Cilvēks vienmēr ir ļoti piesardzīgs, kad viņš dzird, ka kāds uzstājas pret cilvēci, sāk baidīties. Un pirmais iespaids ir – viņš baidās, ka viņu sodīs. It kā bērns kaut ko būtu izdarījis ne tā, un tagad viņš gaida, ka šie ļaunie cilvēki viņu sodīs. Tā ir dabiska bērnišķīga reakcija, instinktīva, intuitīva. Ir jābēg vai jāaizsargājas, nogalinot ienaidnieku.

Mēs negribam no tiem lieliskajiem cilvēkiem, kuri atrodas Iekšējā Zemē (IZ), radīt ienaidnieka tēlu, tāpēc ka viņi patiesībā mēģina saglabāt savu dzīvi. Viņi mēģina saglabāt arī jūsu dzīvi, bet ne ar zaudējumu sev, tāpēc ka cilvēce ir kļuvusi ļoti agresīva, viņa lien iekšā IZ, meklē šīs ejas. Šīs ejas ir noslēgtas ar elektromagnētiskiem laukiem. Ja viņi grib parunāt ar kādu uz virsmas, viņi paši atnāk vai paņem pie sevis.

IZ nav verdzības. Verdzība ir palikusi tikai uz virsmas. Tie ir jūsu trūkumi – mantkārība, trūkums, viltība, un vēl Sātana apziņa darbojas.

Viņi grib tikai vienīgi saglabāt savu dzīvi – tas ir pats galvenais postulāts, pēc kura ir jāvadās, tas, kas palīdz jums viņus saprast un pieņemt.

Otrkārt: jūs esat savas telpas saimnieki. Un jūsu uzdevums – kļūt augstākiem pēc apziņas līmeņa un attīstīties patstāvīgi.

Jums vienmēr ir bijusi ideja, ka kādām ir jāatnāk – citplanētiešiem, Pestītājam, dieviem, kuri dumjo neizglītoto cilvēci izvestu uz gaismu un mīlestību. Un tas patiešām ir bijis daudzas reizes, un nāca ārā cilvēki no Iekšējās Zemes pēc katastrofām uz virsmas un palīdzēja atjaunot civilizāciju. Bija arī citplanētiešu atlidojumi.

Ir tādi avatāri – Izlūki-Skolotāji, iemiesojušies cilvēku ķermeņos, lai dotu cilvēkiem nākamos uzdevumus.

- Mūsu Skolotāji visi ir Pārgājuši, izdarījuši kvantu lēcienu. Vai IZ ir izdarījusi kvantu lēcienu?

Nē, nav izdarījusi. Un viņi neiet uz virzību, tāpēc ka viņiem arī tāpat ir pietiekami komfortabli. Viņiem ir līgums par neiejaukšanos starp pilsētām un ģimenēm, taču ar to izrādījās par maz. Viņu kopienā notiek strīdi par informācijas par IZ atklāšanu.

Jūsu kanālu noslēgšana pašlaik – tas vienkārši ir mēģinājums aizturēt izlēkušo informāciju par IZ, noturēt šo plūsmu.

No otras puses, mums ir jāatzīmē, ka cilvēcei ir jāaug. Pagaidām daudzas augstas būtnes viņu uztver gandrīz kā dzīvniekus – tik zema apziņa ir cilvēkiem. Tieši tāpēc pastāv ass jautājums – pacelt Zemes apziņu. Un IZ atklāšanās būs grūdiens uz jaunām zināšanām – par citas neredzamas pasaules eksistēšanu. Kaut arī cilvēcei jau ir informācijas pārpildījums viņas apziņas līmenim.

Ko gribam likt priekšā? Katram, kurš šeit ir klātesošs, ir JĀIET savs ceļš. Nedrīkst apstāties nekādā gadījumā, tāpēc ka ir tik daudz cilvēku, kuri ir apstājušies, un tik maz to, kuri ir saglabājuši sevi šajā situācijā. Un tas pirmkārt liecina par to, kāda augsta apziņa ir tiem, kuri ir palikuši, par viņu misijas apzināšanos un uzticību šim ceļam.

Mēs nevienu nevelkam un neprovocējam iet tālāk, bet tas, kurš ir palicis, nedrīkst noiet no šī ceļa. Atpakaļceļa nav.

Bet iet uz priekšu – tas nozīmē virzīties pa vibrācijām, paplašināt savas kalpošanas areālus – pēc iespējas vairāk cilvēku piesaistīt zināšanām. Kad atklāsies informācija, atkal būs pieprasījums pēc garīgām skolām.

Justies kā Zemes saimniekiem – tā ir atbildība par planētu. Kristus-apziņas kopiena ir atbildīga par Zemi, un jūsu mentālās būtnes pašlaik strādā bez apstājas, tāpēc ka apkārt planētai tiek darīts daudz kas tāds, ko jūs pagaidām nezināt. Un jūs nedrīkstat teikt: “ko tad es viens varu? es mazs pagaidām esmu, vēl neesmu gatavs”.

- Es noķēru sevī jūtas, ka ir bail atbildēt par planētu – iziet uz politiku, uzstāties forumos. Kā es saprotu, mans uzdevums ir piebikstīt citiem cilvēkiem sākt tādu darbību, lai viņi justos nevis kā bērns bērnudārzā, bet kā bērnudārza direktors.

Nav jāiet uz alām, kapenēm, tāpēc ka tur ir zemas vibrācijas, bet jūs mirdzat ļoti labi, daudz vairāk nekā citi cilvēki, un jums var būt vairāk uzbrukumu. Jo vairāk cilvēks mirdz, jo viņš ir pieejamāks.

- Ko viņi no mums var paņemt, ja viņi barojas ar tumšu?

Dzīvības spēku, to, kas saucas “dievišķība”, tas visām būtnēm ir vienāds.

Un tagad mēs esam gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem.

- Kad jūs bijāt Saules sistēmā?

Apmēram pirms miljarda līdz pusmiljardam gadiem. Tas bija smalkais plāns. Tajā laikā uz planētas bija vairākas civilizācijas.

- Vai tie cilvēki bija līdzīgi jums?

Nē, mūsu ķermeņi tagad ir kļuvuši citādi, mēs savus ķermeņus praktiski neizmantojam, mēs viņus savācam, kad sazināmies ar tādiem kā jūs.

- Vai Putins mēģina pretoties iluminātiem un IZ?

Putins mēģina vienoties ar viņiem. Vajag iemācīties vienoties visām civilizācijām, kuras eksistē uz Zemes, lai viņas netraucētu attīstīties cita citai.

- Finanšu galotne ir paverdzinājusi visu pasauli, mēs atrodamies izdzīvošanas režīmā.

Lūdzam sajust, kādas jūtas ir iekšienē jautājumu uzdevušajam? Ienaidnieku, protesta, cīņas un naida jūtas. Mūsu sarunai nekādā gadījumā nav jāmodina tādas jūtas. Mēs neatklājam jums jaunus ienaidniekus. Pirmām kārtām saprotiet, ka tie nav ienaidnieki!

Tie ilumināti, par kuriem jūs runājat, ir attīstītākas būtnes, augstākas pēc apziņas nekā cilvēki, un ar viņiem ir daudz vieglāk vienoties nekā ar cilvēkiem, kuriem uzreiz rodas protesta, cīņas, pretošanās jūtas. Šie ilumināti ir no tām ģimenēm, kuras ir IZ, viņiem ir iekšējo civilizāciju DNS. Iekšējo civilizāciju pārstāvji vienmēr ir ieņēmuši vadošo stāvokli Zemes valstīs (Ēģipte, Hazāru kaganāts, Maiji). IZ būtnes deva pēcnācējus augšā. Un IZ vada viņus un valstis caur saviem starpniekiem savās interesēs.

Nevar teikt, ka IZ visiem intereses ir vienas un tās pašas. Ir tādas ģimenes, kuras grib vienkārši miermīlīgi dzīvot un lai viņas neviens neaiztiktu. Viņām arī nākas kļūt pieaugušām, tāpēc ka viņas tagad atrodas kopienā ar visām pārējām, un viņas saprot, ka viņām un IZ ģimenēm ir dažādi mērķi.

- Vai būs telpas noslāņošanās pa 3D un 4D?

Un jūs to gribētu? Un kādēļ jums to vajag? Tie, kuri spēj, “izgaist, iztvaiko” no planetārās vielas kā atsevišķi atomi, bet viela paliek.

- Bet mums tika teikts, ka daļa pāries uz citu globusu?

Cits Zemes globuss jau ir radīts, un tur ir civilizācija. Tā nav kaut kāda cita sfēra, tā ir paralēlā Zeme, tāpat kā ir paralēlās dzīves cilvēkiem.

- Korijs Guds[1] (Corey Goode) runā par priekšā stāvošajām tiesām pret Kabalu, tas atbilst īstenībai?

Kaut kādās lietās viņiem var piesiet vainu, bet lieta tā, ka planētas apziņa nebija gatava pieņemt “jaunumus” no IZ, pārāk smaga viņa ir, materiālā apziņa. Mēs redzam – ja tas būtu atklāts agrāk, tad tiešām būts vēl viens karš. Kabala maģiski saistīja Zemi, bremzēja viņas apziņas attīstību ar speciāliem līdzekļiem, manipulēja ar cilvēkiem, radīja attīstības aizturēšanas programmas (alkoholismu, narkotikas, homoseksuālismu, dzimum-izlaidību, verdzību, aizliegtas grāmatas, jaunus atklājumus izdarījušu zinātnieku slepkavības u.c.)

Mēs esam pret tiesām, tāpēc ka tās ne pie kā nevedīs. Pietiekami vienkārši ir atklāt informāciju. Tiesas – tā atkal ir atmaksa, cīņa, apmelojumi u.c. Tās atkal ir atriebības, soda, prieka par to enerģijas. Tās ir dzīvnieciskas jūtas (otrā čakra).

Tie, kuri noturēja cilvēku apziņu, ir karmas izpildītāji. Ir pārāk daudz tumšā, kas vēl nav sabalansēts uz virsmas. Planēta ir pārāk tumša, un cilvēki reaģēs ar cīņu, nesapratni, izsmieklu, neticību un ar atvelšanos uz trešo dimensiju (cīņa ar raganām).

No otras puses, mēs tagad redzam iespēju 10 gadu laikā izdarīt atklāšanu, un tā jau ir sākta. Bet to vēl nav sankcionējusi iekšējā Zeme, viņu starpā nav kopīgas vienošanās.

Mēs ceram uz priecīgu tikšanos ar IZ, kā ar tiem, kas daudz reižu ir izpalīdzējuši cilvēcei pēc katastrofām. Taču jūs viņus varat uztvert kā tos, kurus vajag iznīcināt. Viņi redz jūsu kodolspēku, ka jūs jau esat nonākuši līdz šīm rotaļlietām, un ļoti baidās no jums. Tāpēc viss ir neviennozīmīgi.

No vienas puses – tās ir tiesas, atmaksa. No otras puses, tas var būt jauns karš.

- Kādas transformācijas notiek uz planētas? Kā tam var izsekot?

Un tas, ka tu sarunājies ar mums, vai tad tās nav augšupcelšanās procesa sekas? Un vibrāciju celšanās? Protams, apziņas augšupcelšanās process norit, un notiek cilvēces daļas pāriešana un otru planetāro globusu. Cilvēki pēc aiziešanas var arī atpūsties un sarīkot sev “pralaiju”. Jeb var atkal atgriezties uz Zemes, ja vēlēsies, lai virzītu apziņu šeit. Taču pakāpeniski, samērā ar apziņas, paaugstināšanos, jūs sāksiet pārtecēt uz jauno globusu, kur būs mazāk agresīva un kulturālāka civilizācija.

- Vai ir kaut kas, kas zemes civilizāciju atšķir no citām tamlīdzīgām sistēmām?

Ir atšķirība. Jūs esat atpalikušāki. Tas neliecina, ka jūs esat slikti. Tas liecina par to, ka jūs ir jāatgriež pie jūsu gaismas, pie jūsu spēka, pie jūsu iespējām. Patiešām, cilvēki bija paverdzināti. Patiešām, bija aizvērti informācijas kanāli. Ja ņemam kaut vai Bībeli, kuru jūs lasāt jau 2 000 gadu kā pašu progresīvāko vēstījumu, kaut arī tādu vēstījumu kopš tiem laikiem ir bijis jau ļoti daudz. Bet jūs nezin kāpēc esat pieķērušies Bībelei, Jēzum un nevirzāties uz priekšu. Tas liecina par apziņas apstāšanos, par to, ka jūs tālāk negribat attīstīties, un jums arī neļauj. Bija daudz atvelšanos tumsā enerģiju ziņā, piemēram, inkvizīcija, Lielais Tēvijas Karš.

No otras puses, jums piemīt īpaša Ticības (Dievam) īpašība, kura jums palīdz pašos grūtākajos momentos. To Skolotāji ir spējuši aiznest līdz cilvēcei, – ka ir gaišākas pasaules, ir Vispārējā Apziņa, kura palīdz Sev un tādiem kā jūs virzīties. Var taču arī lūgt un lūgt, un neko nedarīt. Un tā nav virzīšanās.

- Kā savstarpēji attiecas Iekšējā Zeme un Šambala?

Sfēras Būtnes rāda Kristus Apziņas Režģi, kur sakoncentrētas tās pašas apziņas, kuras ir apskaidrotie Skolotāji. Visās šīs būtnes, kuras bija IZ, ir augšupcēlušās uz mentālo plānu. Mums Šambala ir apkopots jēdziens, kurš ietver visas būtnes, kuras ir pulcējušās mentālajā plānā Kristus Apziņas kopienā, lai palīdzētu planētai.

- Kā IZ būtnes sazinās ar šo mentālo kopienu?

Pirmkārt, IZ pārstāvji ir augstākā plānā, šajā Kristus kopienā, un otrkārt, IZ nav Šambalas jēdziena. Ir analoģisks jēdziens par iekšējām pilsētām un kopienām. Cilvēcei Šambala – tā ir IZ, bet IZ izpratnē Šambala – tā ir mentālā Kristus kopiena. Jūs meklējat ejas uz Zemes iekšieni, lai nonāktu augstākas dimensijas kopienā. Bet viņi meklē ceļu tālāk.

- Es lūdzu dot mums vēstījumu – kā domāt, kā rīkoties tālāk?

Atgriežam jūs pie sevis. Jūs nedrīkstat būt atkarīgi ne no kādiem Skolotājiem. Nedrīkstat uzskatīt, ka jums pastāvīgi ir jābūt viņu vadībā, jāsaņem instrukcijas. Jums ir jākļūst pieaugušiem, jāapzinās, jāsaprot, jājūt, jāanalizē. Jākontaktējas ar apakšējām un augstākajām pasaulēm, lai ieietu augstākā sociumā, salīdzinot ar jūsējo, lai smeltu no turienes jaunu informāciju. Jums ir iespēja it kā jau “dzīvot” tur. Bet mēs atgriežam jūs pie sevis, lai jūs strādātu sava trīsdimensiju plāna labā, to cilvēku labā, kuri ir ap jums.

Jūs tā dēļ arī atnācāt. Jūs esat tie paši izlūki-avatāri, kuri kā rūsa dzelzi saēdat blīvumu, pārvadāt to citā stāvoklī – brīvākā, mobilākā.

- Kā mums pārveidosies fiziskais ķermenis? Cik lielā mērā savus savārgumus čeneleri pasniedz kā augšupcelšanās stāvokli? Vai šis pārveidošanās stāvoklis var radīt neērtību vai slimīgumu?

Sanata Kumaras Ģimene (puse planētas) atrodas īpašā stāvoklī, par cik gan SB, gan pats SK jau veselu gadsimtu nodarbojas ar planētas augšupcelšanu. Viņi radīja īpašus apstākļus savu DNS virzībai.

Smalkajā plānā Zeme ir sadalīta starp Ģimenēm, un katra Ģimene nodarbojas ar pašas virzību atbilstoši savām zināšanām un iespējām. SK Ģimene iet vismīkstāk, gandrīz bez sarežģījumiem veic savus eksperimentus šajā plānā. Jums tādēļ nav jāslimo vai kaut kā slikti jājūtas. Otrādi, jūs varat just gaismas, prieka, enerģijas un spēku pieplūdumu, apzināties sevi kā laimīgu cilvēku, cienīgu, stipru, ar lielām iespējām. Tas ir raksturīgi SK Ģimenes apziņai. Un jums tas ir jāizplata uz visiem, kuri jums pievelkas.

Un, ja jums ir slimīga reakcija, vajag pievērst uzmanību tam, kas notiek jums organismā – kurš ir iemājojis vai kurš ir paņēmis šo enerģiju, vai jums ir negatīvas programmas, dvēseles brūces utt. Novākt tās jūs jau varat.

- Vai bija atomkarš pirms 200 gadiem?

(Rāda Venēciju.) Šeit bija karš pirms gadsimtiem.

- Bet es jautāju par Krievijas teritoriju.

Pirms 400 gadiem bija karš (un pārbīda manu skatu uz Eiropu). Tajā laikā Krievijas teritorijā kara nebija. Iespējams, pirms 1000 gadiem bija arī Krievijā. (Visu laiku bīda mani uz Eiropas dienvidiem, un tur ir bijis lokāls karš.)

Itālijā ir ļoti daudz katakombu, un tur bija kontakts ar IZ. Lūk, kurš apslāpēja pretinieku – cilvēki no IZ. Tālāk par Itāliju konflikts neaizgāja.

 

Ja jautājumu vairāk nav, tad mēs jūs palaižam. Mums bija prieks noskenēt jūsu apziņas, enerģijas, galvenokārt jūsu jūtas, un gribētu, lai visa informācija, kura parādīsies, neizraisītu jums negatīvas jūtas. Lai neatrastu uzreiz ienaidniekus. Lai jūs nenoliegtu to, kas ir patiesībā.

Kaut kas, iespējams, jūs neapmierina, kaut kas neiet kopā ar jūsu priekšstatiem – mums ar to nav nekāda sakara (smejas).

Viņi atvadās no mums un aizver kanālu.

Mūsu saruna ar vebināra dalībniekiem turpinājās, un Sfēru Būtņu komentāri vēl arvien bija dzirdami, tāpēc ka viņi sekoja mūsu apspriešanai. Runa bija par cilvēku nabadzību.

Sfēru Būtnes: Padzīvojiet Āfrikā, un tad jūs uzzināsiet, kas tas ir – nabadzība. Notiek manipulācija ar apziņu, ka jums ir jādzīvo bagāti. Daudzi jūsu vietējie (Urālu) cilvēki ir pabijuši Pataijā, Emirātos u.c., bet nav bijuši Urālu kalnos, kuriem blakus viņi dzīvo. Viņi pat nemēģina ieraudzīt to skaistumu, bet brauc uz turieni, kurp viņu apziņas ir nomanipulētas.

Saplūstot ar kalniem, ar upēm, ezeriem, ar mežu, ar dabu, viņi atpūstos labāk. Viņu apziņā ir Pataija, Emirāti, viņi nesaprot, kādā skaitā zonā viņi dzīvo, kādas te ir bagātības un cik labi te ir.

No vienas puses ir ierobežojumi finansēs, no otras puses – nepareiza svētības, atpūtas izpratne. Kad jūs iemācīsieties atpūsties iekšienē, jūs nebūsiet atkarīgi no izklaižu vietām. Un šīs izklaižu vietas ir piepildītas ar dzerošiem zemu vibrāciju cilvēkiem, kuri rada jums lieku spriedzi citā plānā.

Rāda baseinus, peldes jūrā, diskotēkas, hoteļus – šīs domformas ir šī biznesa īpašnieku radītas – ka tikai tā arī ir jāatpūšas. Tur ir ļoti daudz negatīvu vibrāciju. Mēs jums iesakām saplūst ar dabu netālu no savas mītnes vietas. Iemācieties gūt labsajūtu un prieku no saziņas ar klusumu, ar skaistumu, ar putniem, ar dzīvniekiem, ar gaisu, ar sauli. Sabiedriskās vietās jūs ar to nenodarbosieties. Iemācieties priecāties par to, kas jums ir iekšienē un kas ir blakus jums.

 

Mūsu pateicības.

*****

Olgas Habarovas atskaite

 

Natašeņka, labdien! Sūtu tev savu atskaiti par pēdējo vebināru 18. martā.

 

Pirms vebināra noskaņojos viegli un ātri. (Bija ietekme no nodarbības S.B. Skolā tajā dienā, tas bija “trieciennieka” darbs, kā ģenerālā tīrīšana. Vienā elpas vilcienā gandrīz trīs stundas pēc kārtas! Pēdējā laikā Mācekļos bija jūtams gan “spiediens”, gan emocionāla iztukšošanās. Sutratmas tika “berztas” gandrīz burtiski!)

Pacēlos pie S.B., tur noritēja “gatavošanās” VIESU uzņemšanai. Apsēdos, paraudzījos apkārt, man uzsēja “kaklasaiti”; pajautāju, ar ko šodien nodarbosimies? Un no S.B. paskatījos uz Zemi, izbrīnījos: kas tas par “burbuli”? Un ierīce, līdzīga antenai – radioteleskops. Un bija jūtams zemfrekvences starojums, kurš izplatās apkārt Zemei. Šajā laikā augstu virs Zemes un Saules parādījās enerģija sfēras veidā, palielinājās, atveroties un aizsedzot Zemi. No viņas nāca tāda… SENATNE! Atsevišķi tika nosegts “izstarotājs” uz Zemes. Un ar to nodarbojās gan cilvēki (cilvēciskas figūras), gan necilvēciski, cilvēkiem līdzīgi (vēlāk Natālija uz ekrāna parādīja zīmējumus).

17 03 23 02

- LŪK, AR TO ARĪ ŠODIEN NODARBOSIMIES AR MŪSU VIESIEM.

Es atkal izrādījos pulcēšanās “laukumiņā”. Nataša sāka lasīt… Apkārt man, vietai, kur mēs bijām sapulcējušies, no augšas parādījās, pastiepās PAVEDIENI (mēs izrādījāmies it kā lapenē), pēc tam tie sablīvējās, no tiem veidojās-parādījās ķermeņi. Viens Viesis “iekārtojās” blakus, es viņu redzēju arvien labāk un “dzīvāk”. Viņu ķermeņi nespīdēja, nemirdzēja. Viņi šķita caurspīdīgi un blīvi vienlaikus. Un “pieskaņojās” manas uztveres ērtībai. Un visa tikšanās vietas aina kļūst telpiskāka un DZĪVĀKA. Lūdz savienoties ar viņiem. Jūtu sevī pretestību: ielaist sevī? Ne no šīs pasaules… Mēģinu atcerēties. Es viņus esmu redzējusi šajā dzīvē. Saprotu, ka mans Viesis translē man atmiņas par šo tikšanos un klātbūtni (dalību) darbā, kad kopā ar Skolotājiem nodarbojāmies ar Zemi.

Viņš ienāca manī. Es jutu Viņu galvā, bet savā iekšienē redzēju informācijas kanālu, ar tādu ātrumu un apjomu, ka mans saprāts “apstulba”.

- TU ESI ĻOTI SASPRINGTA…

Es skaidri dzirdēju un atšķiru Viņa balsi, pārstāju censties visu saredzēt un uzreiz visu saprast. Pārslēdzos uz jušanu: mierīgi, silti, NEITRĀLI. Un attēlus sāku redzēt un pat piemērojos “ar vienu ausi” klausīties Natāliju, ar “otru” – Viņu, un salīdzināt, analizēt. Tas nebija viens un tas pats teksts, BŪTĪBA viena, un arī manas reakcijas un jautājumi bija mani… Piemēram, uz manu jautājumu par viņu darbu uz Zemes tālā pagātnē mans Viesis man atbildēja: Uzstādījām dzīves MAKETU. Un vienlaicīgi Zemes bildīte smalkajā plānā, trīs pussfēras, un tajās – iekārtojas atnācēju kolonijas.

Kad Natālija stāstīja-tulkoja par Iekšējo Zemi, es uzdevu savu jautājumu, kāpēc pašlaik tas viss notiek, un izdzirdēju:

Jūs – LŪDZĀT, mēs – ATVĒRĀM.

Es nepaspēju izbrīnīties, kad no manas atmiņas mans Viesis “salūkoja” kādu vebināru (šķiet, ar Saules Saprātu), kur mēs izteicām vēlēšanos uzzināt PATIESĪBU par Zemi, viņas vēsturi. Un vēl, tiekoties ar Saules Brālības Vadītāju, es pierakstīju čenelingu ar Viņu, un Pisandrs toreiz teica: mēs ar jums radījām telpu, kur jūs mācīsieties un strādāsiet, nodarbosieties ar saviem jauniem pētījumiem un kur jūs tiksieties, iepazīsieties un sadarbosieties ar DRAUDZĪGĀM citu pasauļu Būtnēm.

Nerakstu par visu, kas bija vebinārā, izlaižu identisko un Natašas labāk izteikto, izvēlos personisko…

Kad bija runa par nepieciešamību kļūt pieaugušiem un par Sanata Kumaras Ģimeni, visu uztvēru kā jušanu-apzināšanu: lūk, no kurienes “privileģētais stāvoklis” un tiesības strādāt ar Zemi – MĒS ESAM VISS, mūsu CEĻŠ, mūsu neitrālums. VISI mūsu Spēki, mūsu Varenība. AR KURU varam runāt! Sadarboties!

Vēl paspēju pajautāt, ko mēs pašlaik kopā varam izdarīt Zemes labā: ieraudzīju gaišzilu, gaišzilu lūzumu, kā brūci ķermenī, uzreiz radās vēlēšanās sadziedēt, aizvērt… tā AIZVILKĀS, AIZVĒRĀS viegli un gandrīz nemanāmi, ka ūdens sakustēšanās glāzē, ja pakustina. Pateicos Tev, mans Viesi! Pateicos, Visuma Celtnieki!

Jau otro dienu jūtu PIEPILDĪJUMU – ESMU PIEAUGUSĪ… (un liekas kopā darba, manas dzīves intervālu un manas daudzdimensionalitātes “puzles”).

 

Pateicos tev, Natašeņķa, un VISIEM, kuri bija šajā vebinārā.

 

Ar mīlestību, Olga.

 

Pievienots 23.03.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/beseda-s-suschestvami-sfer-o-vnutrenney-zemle

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://divinecosmos.com/ un http://divinecosmos.e-puzzle.ru/ (Tulk. piezīme)