Вспышка на Солнце

Uzliesmojums uz Saules

17 03 16 01

Senie celtnieki, vēršos pie jums! Daži mūsu kanāli runā par uzliesmojumu uz Saules apmēram no 2018. līdz 23. gadam, kad notiks iedzīvotāju filtrācija pēc gaismas daudzuma cilvēka iekšienē. Tā būs it kā atlase dzīves turpināšanai vai separācija, sadalīšana. Ko jūs varat teikt šajā sakarā?

Tas, ko tu sauc par “uzliesmojumu uz Saules”, pēc būtības jau norit, un, kā redzi, neviens nav cietis. Saules aktivitāte pieaug un augs vēl vairākus gadus. Jūs atrodaties ceļa sākumā. Jūs jau esat pieņēmuši sevī daudz īpašas iezīmes enerģijas.

(Redzu, kā Ss “ielien” īpašā milzīgā Gaismas sfērā. Pašlaik mēs jau esam iegājuši par vienu astotdaļu. Šīs sfēras iekšienē mirdz milzīga Saule. Ss spirālveida ceļš ies pa šīs milzīgās Saules perifēriju. Kādu laiku noejot, Ss trajektorija “pagriezīsies” pa kreisi un pēc tam asi pagriezīsies atpakaļ. Un turpinās savu ceļu 90* pret kursu.)

17 03 16 02

Vai es pareizi ieraudzīju?

Diezgan pareizi.

Un kas notiks, asi mainoties kursam – polu nomaiņa? Katastrofa?

Visuma izvērsums.

Kāda visuma? Tas ir kolapss? Pāriešana uz nākamo globusu?

Dzīve netiks apturēta. Dzīve turpināsies.

Kad notiks šis notikums? Pēc 2018. gada?

Neapšaubāmi pēc, bet vēl ļoti ne tik drīz. Kā minimums, priekšā ir pāris gadsimtu.

Un kas tiek plānots tuvākajos 10 gados?

Mēs vēl neesam nolēmuši.

(Notiek apspriešana.)

17 03 16 03

Pēc lielas pauzes es redzu sevi tādā pašā ķermenī, gluži kā man būtu piemērīts kostīms. Manas kājas stāv uz planētas, bet galva ir šeit.

Ko tu nolemtu?

(Redzu, ka stāvu lielā melnā izdedzinātā gabalā uz planētas virsmas – tās ir lokāla kara sekas.)

Nepieļaut! Ar jebkuriem līdzekļiem izvairīties! Es jūs lūdzu – vajag apturēt šos cilvēkus!

(Zemes gabals zem manis ir kļuvis skaists – ir parādījušies kalni un augu sega, svaigas ūdenskrātuves, tīrs gaiss… Redzu, ka cilvēki ir gluži kā aunu bars, nav spējīgi par sevi cīnīties, viņi vienkārši dzīvo… mierīgi un miermīlīgi…)

Kuram ir jāaptur šie cilvēki, kuri grib karu?

Tam, kurš spēj! Es lūdzu jums palīdzību! Ir taču tie, kas var cīnīties, nepārvēršot visu globālā karā!

(Redzu kara sekas – planēta kļūst pelēka… bālē saule, cilvēki sāk smakt no gāzēm atmosfērā, slimot…)

Mēs arī to negribam.

Tā nedrīkst būt! Ko mēs visi varam izdarīt? Ko es varu izdarīt?

Tu lasīji – daudz tiek darīts (materiāli internetā par slepeno karu ar Kabalu). Taču ar to ir skaidri nepietiekami uz šodienu. Mēs domāsim, kā neradīt karu un aizvākt negatīvi domājošas būtnes. Pagaidām risinājuma nav.

Ko tu vari ieteikt?

(Mans Dievs, ko?) Ātrāk celt vibrācijas… Augstās vibrācijās arī apziņa mainās… Tas ir iespējams?

Kā pacelt šīs vibrācijas? Ar uzliesmojumu uz Saules?

Atkal “atbraucām” pie uzliesmojuma. Un kas tāds ir – uzliesmojums uz Saules? Kā tas atspoguļosies cilvēkos?

Skaties.

(Daudz gaismas, karstuma, koki vīst, priedes dzeltē. Saule zemi pārvērš pelnos. Tas ir rudens, tāpēc ka raža, kā izrādās, ir novākta. Septembris. Siltums turpinās līdz Jaunajam gadam. Viss ūdens ir kļuvis radioaktīvs, gaismas vibrācijas ir iegājušas, lūk, tādā augstā diapazonā un piepildījušas cilvēkus un visu dzīvo ar saviem starojumiem. Cilvēki ir dzīvi, un dzīvnieki ir dzīvi. Cilvēku iekšienē plūst ķermeniska uguns, viņi ir gluži kā ugunīgos ķermeņos.)

Ko saki par tādu iznākumu?

Pilnīgi pieņemami. Un kas ir ar kariem?

(Tumšās būtnes nav spējušas izturēt tādu gaismu un ir bijušas spiestas aiziet zem zemes dzīvot patvertnēs un Iekšējā Zemē. Iekšējā Zemē ir nākušas klāt rūpes, bet viņiem tā nav tik liela problēma. Arī tur ir augstas vibrācijas un pavisam citāda pārvaldes sistēma.)

(Augu pasaule ir stipri cietusi, bet nav izmirusi. Koki atjaunosies pakāpeniski. Kaut kas nokaltīs pavisam, protams. Taču mežs izdzīvos. Kļūs zems, mazs. Pēc daudziem gadiem Zeme kļūs ļoti skaista. Redzu augstus kokus, biezokņus un kalnus – visu, ko es mīlu Urālos. Ir arī dzīvnieki. Cilvēku kļūs mazāk, ne visi izturēs tik augstas vibrācijas. Hiperboreja… viņas gars. Cilvēki ir gari, divas reizes garāki par pašreizējiem. Tuksnešos ir sākušies lieti. Zeme izdziedinās.)

Nu ko, tu redzi sekas uzliesmojumam uz Saules?

Redzu, kas viss ir nostājies savā vietās. Bet kad tas būs? Mēs paspēsim pakarot līdz šim uzliesmojumam? Mēs paspēsim izmirt, jeb tas būs drīz?

Mēs padomāsim.

Pateicos par tikšanos! Lūdzu paātrināt gaismas atnākšanu uz planētu

 

Pievienots 16.03.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/vspishka-na-solntse

Tulkoja Jānis Oppe