Плюс на минус

Pluss uz mīnusu

17 03 04

17.03.03.

Pateicos! Es piesaucu Zemes Karmas Padomi un lūdzu mani konsultēt. Vairākas reizes es esmu redzējusi, ka lāsti, kurus cilvēki kādam ir devuši pagājušās dzīvēs, atgriežas pie viņiem šajā dzīvē. Tas vienmēr ir tā? Tas ir likums?

Eksistē kompensācijas nosacījums. Dažreiz tā ir kompensācija ar labumu, kuru cilvēks dara nākamajās dzīvēs visiem un tam cilvēkam, kuru ir nolādējis.

Bet vai viņš noteikti satiek šo cilvēku nākamajā dzīvē?

Kā likums, viņu ceļi krustojas vairākās dzīvēs. Lāsts gluži kā pievelk viņus vienu pie otra. Un ir iespēja vienkārši palīdzēt, pārvarot savu naidu vai atsvešinātību. Citā gadījumā notiek negatīva daļas pariešana pie tā, kas to ir radījis. Tu vari ieiet šajā dzimtā un kļūt par krustvecāku, vai vienkārši kļūt par bērnu šajā dzimtā, uzņemoties lāsta sekas.

Ja tu esi uzņēmis lāstu uz sevi, tad turpmāk tas uz pēctečiem neiedarbojas?

Jā, tu atbrīvo šos cilvēkus no ciešanām, kompensējot ar savām ciešanām. Tu noslēdz lāsta turpmāko gaitu.

Kā tas izskatās Maģijas Padomē? Kā lāsts uz dzimtu?

Es paskatījos uz man zināmu cilvēku un pārliecinājos, ka viņš izskatās daudz tumšāks nekā tas, kuru viņš nolādēja vienā no dzīvēm. Un viņa dzimta ir pārtraukusies…

Tur bija pielikts ne viens lāsts, tajā pašā dzīvē. Tāpēc šis cilvēks līdz galam neatbrīvojās no sekām, un pievelk šajā dzīvē pelēkās enerģijas.

Taču viņam darbojas informācijas kanāls!

Kanāls nav augsts, un ir vājš.

Dažreiz dziednieki par citu cilvēku dziedināšanu maksā ar savu ģimeni. Un ģimene cieš līdz pat tam, ka aiziet bērni. Kā man to saprast?

Tā uz ģimeni pāriet sveša karma, kuru dziednieks noņem cilvēkam, ārstējot viņu gadījumā, kad ārstēt nedrīkst. Pats dziednieks atrodas to spēku aizsardzībā, caur kuriem viņš ārstē, bet ģimene šajā gadījumā ir ievainojamāka. Un, kā likums, dziedniekam pašam ir smaga karma, to negatīvo darbu, kurus viņš ir veicis citās dzīvēs, kompensācijas nozīmē.

Pluss uz mīnusu.

Ko vēl jūs varat pateikt par šo tēmu?

Kosmiskā nozīmē darbība vienmēr ir vienāda ar pretdarbību. Ko sēsi, to pļausi. Sējiet labestību un godīgumu. Uzņemieties atbildību kā situācijas autors. Nevainojiet citus, un netiksiet viņu vainoti. Vērsieties pie Mums, lai izskaidrotu situāciju. Izejiet uz augstākiem savas apziņas līmeņiem, lai konstatētu atbilstības un piedošanas.

Cilvēks tiek vests pie neitrāluma. Pluss uz mīnusu.

Bet, ja labais ir pluss, tad vajag gaidīt mīnusu?

Kad tu kļūsti visi cilvēki, tad tu nolīdzsvaro visus plusus un mīnusus, vienkārši nereaģējot un nepieslēdzoties, noslēdzot uzreiz gan labu, gan ļaunu, ejot šodien, šeit un tagad.

Es pateicos jums par palīdzību!

******

Paskatījos internetā informāciju sakarā ar lāstu atgriešanos. Lūk, daži izteikumi (bez autora).

Vai lāsts ir bīstams pašam lāsta izteicējam?

I. 1. Bīstams, un pat ļoti. Pasaules-ēkas likumi balstās uz mīlestību, bet lāsts ir pretējs jēdziens. Mīlestības nogalināšanu soda augstākie spēki. „Nenolādi mīļoto, pazaudēsi dārgo” („Не кляни не любимого, потеряешь милого”) – tautas gudrība.

Un pat ja augstākie pieļaus nolādēt, tad no lāsta cietušie cilvēki vienalga atrod, kurš palīdzēs to noņemt, un tad nostrādās bumeranga efekts, un par maz neliksies.

2. Tā kā ar tādām lietām saduros diezgan bieži, uzreiz varu teikt, ka lāsts ir bīstams kā upurim, tā arī cilvēkam, kurš iniciēja šo lāstu. Paskaidrošu, kāpēc lāsts ir ļoti spēcīgs enerģētisks caursitiens ar programmu, un iedomājieties, ka jūs esat palaiduši lāstu uz cilvēku, kuram stāv, piemēram, spēcīga atstarojoša aizsardzība. Jūs stādāties priekšā, kas ar jums būs? Varu aprakstīt detaļās – maz ar to, ka jūsu dāvana atlidos pie jums pašiem, tā vēl arī barosies ar jūsu negatīvajām emocijām, tas ir, ēdīs jūs no iekšienes un ārienes vienlaicīgi.

II. 3. Lāsta būtība ir jūsu radinieku un pēcteču asins hromosomu virknes formēšanās traucējumos. Šie traucējumi atgriežas jaunā paaudzē, kurai tiek dota tāda pati epizode dzīvē, kāda bija, kad lāstu saņēma jūsu sencis. Ja izdodas pareizi „izstūrēt” situāciju, tad hromosomu virkne atjaunojas visā dzimtā, un otrādi.

Un, lūk, fragments no raksta „Lāsts – nolādēt, sodīt, lamāt… Viss atgriežas kā bumerangs. Vispirms domā, pirms saki.”

http://www.liveinternet.ru/users/3352530/post217329768

„Dzīvei ir savi likumi. Mēs jau runājām par to, ka nosodījums, naids, lāsti atgriežas pie sava „autora”. Žēl, ka no modes ir izgājušas dienasgrāmatas, un maz ir to, kas fiksē notikumu datumus. Jo taču ir ļoti viegli izsekot, ka bumerangi” atgriežas noteiktā ritmā – 7, 9, 30, 40, 49 dienas, 7 mēneši, 9 mēneši, gads.

…Lilī mīļoto kaķi kāds sabrauca pie pašas mājas. „Neģēli, – viņa kliedza, apglabājot nabaga dzīvnieku, – Lai tu nosistos, slepkava! Tev to pašu!” Burtiski pēc tam – avārija: Lilī brālis zaudējis vadību. Automobilis – plācenī. Visi palika dzīvi, kaut arī guva nopietnas traumas. Tikko atjēdzās pēc slimnīcas un pārdzīvojumiem – un Lilī vīrs „ielidoja” ārzemju auto. Tagad jau divas mašīnas ir druskās (par laimi, visi ir dzīvi). Un atkal tādēļ, ka mašīna nezināmu iemeslu dēļ zaudēja vadību… Paskaitīja laikus. Kopš tās dienas, kad Lilī nolādēja nabaga šoferi, kurš sabrauca kaķi, līdz pirmajai avārijai bija pagājušas 49 (7x7) dienas. Un starp divām avārijām – 98 dienas (49x2), tas ir, (7x7)x2. Ko te vēl var pateikt?

Kur tad Lilī nav taisnība? Sērojot pa bojāgājušo mīluli, viņa aizmirsa, ka mājdzīvnieki uzņemas gan saimnieku slimības, gan viņiem draudošās briesmas. Visdrīzāk kaķis uzņēmās nāvi, kura draudēja Lilī un viņas vīram. Jo pat brīdinājums bija tajā kļūmīgajā dienā, no rīta taksometrā Lilī gandrīz sasita pieri straujas bremzēšanas dēļ: tieši mašīnas priekšā ceļu pārskrēja ruds kaķis!!!

Dažas mātes reizēm saka bērniem: „Kāda neglītene gan tu esi!; „No tevis nekad dzīvē nekas neiznāks!”; „Uz tevi neviens puisis nepaskatīsies”; „Tu velti mācies, kāds gan no tevis speciālists?!” „Tu ne uz ko neesi spējīgs!” Tādi lāsti piepildās VIENMĒR: tie iekļūst zemapziņā un rada dzīves programmu. Un tie paši vecāki savus „neveiksmīgos” bērnus – vientuļus, dzērājus, nervozus – ved ĀRSTĒTIES, paši ciešot no BUMERANGA, no atgrieztā LĀSTA.

******

Arī man bija grēks. Dusmās par vienu dienu tā pateicu… Jauna biju, un ieskaidrot nebija kam. Iznāca, ka pati sevi… Tikai es tad par to nezināju, 6 gadi moku… Pēc tam nācās vērsties pie ekstrasensa. Ar viņa palīdzību kaut kas sāka mainīties uz labo pusi. Taču atbalsis vēl uz šo dienu ir klātesošas. Lūk, tā arī lido šis „bumerangs” blakus… Pašam nāvīgākajam ienaidniekam nenovēlēšu to, cauri kam es izgāju…

Aizsardzība no lāstiem http://magomagii.ru/zashhita-ot-proklyatij-kak-zashhititsya-ot-proklyatij/

 

Pievienots 04.03.017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/plius-na-minus

Tulkoja Jānis Oppe