Профилактика онкологии и разговор о молодости тела

Onkoloģijas profilakse un saruna par ķermeņa jaunību

DD seanss 17.02.11.

17 02 28 03

Ievads

Dārgā Diženā Dieviete! Es lūdzu noskaņojumus.

Pēc jautājuma, vai nodarboties ar daudzimensionalitāti, vai fizisko ķermeni, es izvēlējos otro.

DD: Šodien būs onkoloģisko slimību profilakse. Ne jauj gatavu audzēju ārstēšanai, bet, lai novērstu iespējamos cēloņus kā fiziskajā ķermenī, tā arī smalkajos plānos.

Vispārīgo piesārņojumu cēlonis – daudz mentālo atkritumu, kuri krājušies desmitgadēm. Tie labi nolasāmi jūsu ķermeņos. Tās ir gan pārestības, par kurām jūs devāt priekšroku aizmirst, gan bērnības traumas, un pat aizvainojumi savu vecāku vietā, par kuriem jūs no bērnības rūpējaties (kad māmiņa vai tētis darīja pāri otrai pusītei, un bērni juta aizvainojumu viņu vietā.)

Jūs atnācāt kā atbildīgas būtnes, un no bērnības esat pieraduši ārstēt cilvēkus jūsu apkārtnē, pat neapzinoties. Te darbojas jūsu Ercenģeļi, Glabātāji, Sargeņģeļi un fiziskās dzimtas programmas, kuras no savas puses ietilpina taisnīguma, mīlestības un godāšanas zināšanas, iemiesojot dzīvē visas dzimtas izdzīvošanas programmas.

Tās uzlabo jūsu atrašanās ģimenē programmu. Tās caur bērnu cenšas nokārtot vecāku saikni, kopīgo telpu, lai bērnam būtu labāk.

Kā tas ietekmē veselību? Kāds tam sakars ar onkoloģiju? Kur jāmeklē audzēja cēlonis? Kur ir piesārņojuma avots? Mēs varam jums atklāt to, ko jūs vēl nezināt. Vispārējā cīņas programma, jūsu līdz ar mātes pienu uzsūkta, ietekmē jūsu šūnu programmas. Jūs to vienīgi pastiprināt. Trūkuma apstākļos šūnas kļūst par egoistēm. Viņas kliedz – man, man un man!

Nāk ne tikai barības, bet arī finanšu, mīlestības trūkuma programmas...

Šūnu cīņa par izdzīvošanu ietekmē lieko svaru, dabisku attīrīšanās procesu piesārņošanos, tāpēc ka barības ir pārāk daudz, lai to pilnvērtīgi attīrītu. No vienas puses, barības ir daudz, un tā netiek attīrīta, no otras puses – esmu nopelnījusi, iekarojusi savu maizes kumosu, un viņš ir mans! Neatdošu nevienam. Es negribu viņu nevienam atdot! Un tāpat ar pārstrādātu barību, jūs negribat viņu atdot.

(Mēs sakām, ka mantkārīgiem cilvēkiem zarnas slikti darbojas.)

Pašlaik internetā ir parādījies daudz attīrīšanās programmu, saistītu ar zarnu trakta, asins, aknu aizsērēšanu...

DD: Kā jūs domājat, daba paredzēja tādu attīrīšanu? Tā ir dabas parādība? Tā ir piespiedu procedūra, taču, ja neizmainīt noskaņojumus, tad turpmāk tikai papildināsies tas, kas aizgāja.

Kā ar to tikt galā?

Vajag izmainīt noskaņojumus organismā, un tiem ir jābūt apzināmiem. Un Mēs sakām, ka bez jūsu apziņas nedrīkst programmēt cilvēku (kādam), tas ir nepareizi.

Un kā programmēt sevi uz atbrīvošanos no aizsērēšanas?

Šodien mēs ar to nodarbosimies.

 

Seanss

Atslābināšanās...

Attēlos, kuri nolaidās manās smadzenēs, parazīti parādās tur, kur parādās mentāli netīrumi (melnums). Viņiem tas patīk.

Agrāk cilvēks dzīvoja vienkāršāk, bet arī mazāk dzīvoja. Bija dabas atlase, dabiska barība, tīrs gaiss un ūdens, kustību slodze. Cilvēks nebijā pārslogots ar lielu mentālas informācijas daudzumu. Tagad dzīves ilgums ir palielinājies, taču kopā ar to arī slimības ir palielinājušās. Nevar teikt, ka cilvēki agrāk bija veselīgāki, tāpēc ka līdz pat pusei no ģimenes mira bērnībā. Un mentālo atkritumu bija mazāk, vienkāršāk bija dzīvot.

Labas, gaišas enerģijas nāk, attīrošas...

Vai tiešām no tā, ka mēs vairāk zinām, no tā mēs piesārņojamies? Daudz gudrības – daudz skumju...

DD: Dabiski.

Daudz negatīvas informācijas nāk sociumā. Kāda informācija galvenokārt par 90% nāk uz planētu? – negatīva. Visa jūsu dzīve ir sākusi veicināt negatīva pastiprināšanos.

Pašlaik liela uzmanība tiek veltīta apzinātībai. Un tāpēc uz planētu steidzīgi atnāca šis Pestītāju vilnis, t.i. “zvaigžņu sējums” – paskatījās nākotni, ka tumsa var sagrābt visu planētu. Sakarā ar to atnāca ešelons vecu Dvēseļu, kuras var garīgas zināšanas uztvert un dot citiem cilvēkiem, var turēt gaismas un tumsas balansu.

Arī mēs turam šo gaismu, tā ir mūsu funkcija uz planētas. Un mums gribētos būt veselīgiem, nevis tādiem pašiem, kā cilvēku vairākums.

DD: Lūk, mēs jūs arī glābjam. Vēlreiz uzsveram – apzinātība un visu procesu izpratne ir pārprogrammēšanas galvenais nosacījums.

Protams, onkoloģiskas saslimšanas programmas cilvēkam nav. Tā notiek cēloņu kompleksa dēļ.

1. Fiziskās aktivitātes, kustības samazināšanās.

2. Barības un ūdens piesārņojums, ekoloģija (mākslīgā, ĢMO utt.).

3. Cilvēku nevēlēšanās samierināties ar to, kādā dzīvē viņi dzīvo, tas ir, tā ir iekšēja un ārēja cīņa. Nesamierinātība ar dzīvesveidu, ar to, kas ir tev apkārt, ar vidi.

4. Programmējums uz ļoti augstu materiālās dzīves, lietu līmeni (gan šo vajag, gan to vajag). Šī mērķa dēļ cilvēks daudz strādā un nepaspēj atjaunoties. Tādejādi cilvēks “sadeg”.

Lūk, šī programma – “lietas man svarīgākas par veselību”.

Cilvēks 100 000 gadu laikā praktiski nav izmainījies. Un agrāk cilvēks tā nestrādāja kā pašlaik, viņš praktiski ir nonācis verdzībā.

Cilvēka resursi ir ierobežoti. Nepieciešama kustības un garīgo slodžu mainīšana, ir prasmīgi jābarojas un jābūt pozitīvā noskaņā.

Pie mums ir kļuvis daudz negatīva, pozitīvs ir aizgājis no masu informācijas līdzekļiem, un dominē reklāmas virziens uz lietu iegādi. Un arī dziesmas pašreizējā laikā ir kļuvušas kaut kādas nabadzīgas, bet mūzika ļoti ietekmē zemapziņu.

Un cilvēkam ir jābūt mērķim, arī tā ir veselīga cilvēka programma.

Pašlaik notiek mūsu ķermeņu skenēšana. Un man rāda manu zarnu trakta stāvokli. Un arī tā ir programma – “nedošu, visu manu nesu sev līdzi”.

Esmu konservatīva, un man grūti šķirties no lietām, cilvēkiem. Man ir tāda programma. Tas nāk no bērnības. Tā ir no ģimenes, māmiņa – studente, bet tētis pārnācis no kara, no kurienes būs pietiekamības programma? Un visa valsts tā dzīvoja.

Un visa Eiropa karoja, un tā ir planetāra programma – “labāk zīle rokā, nekā mednis kokā” (“лучше иметь синицу в руках, чем журавля в небе”). Pēc dzērves debesīs neviens nelidos.

Šī programma pastāvīgi tika pakota – kā tu esi apģērbts, sasukāts, kāda mašīna, kāda māja... Jauni telefoni, mašīnās, datori...

Apzinieties savas tāda paša plāna programmas.

Un tagad mēs šo programmu atlaižam.

Es esmu brīva no lietām.

Es esmu brīva no attiecībām (esmu neatkarīga no citiem).

Es esmu brīva no jebkurām piesaistēm – valstij, savai mājai, saviem bērniem, saviem vecākiem, reliģijai, visām zināšanām, kuras es iegūstu, lai kur tas nebūtu.

Es varu brīvi atlaist.

Es varu izmantot vai nē, ko iegūstu.

Es varu viegli atbrīvoties no lietām, kuras man vairs nekalpo.

Es varu viegli atbrīvoties no attiecībām ar cilvēkiem, kuri uz mani iedarbojas negatīvi.

Es varu brīvi rīkoties ar to informāciju, kura pie manis atnāk, ja tā ar mani nav saskanīga – es to neklausīšos, nelasīšu, neskatīšos.

DD: Nepatīk – neēd, nepatīk – nelasi, nepatīk cilvēks – nekontaktējies, nepatīk raidījums – neklausies...

Mēs daudz ko darām pret sevi, to, kas mums nepatīk. Sakot no skolas, mums saka – to vajag. Tev ir jādara tas un tas... Mēs esam pieraduši pakļauties, tāpēc ka tā vajag. Mūsu paklausības programma ir audzināta no bērna autiņiem.

DD: Ja līdz 3-5 gadiem jums savi bērni ir jāierobežo no tā, ko nedrīkst, ar mērķi saglabāt viņu dzīvību, tad tālāk ierobežošana ved pie tā, ka viņiem aiziet visas vēlmes un iespējas.

Un daudzi vecāki žēlojas, ka pēc skolas beigšanas bērniem ir grūti tikt skaidrībā ar tālākās apmācības virzienu.

- Ir parādījusies liela iespēju izvēle, un bērni apmulst (Helēna).

DD: Mēs augšupceļamies uz astrālo plānu. Tālāk izvēle palielināsies daudzkārtīgi. Parādīsies daudz resursu un iespēju, un specialitāšu skaits, rasu, cilvēku, noslieču atšķirība. Liels potenciāls būs visam.

Tajā pašā laikā vajag iemācīties orientēties šajā informācijā. Ar ko jūs nodarbojaties atpūtas laikā? Padomājiet par savu dzīvi, par saviem mīļotajiem, par saviem mērķiem un vēlmēm, par sevi.

Jūs esat pārstājuši domāt par sevi. Jūsu smadzenes ir aizņemtas ar nebeidzamu darīšanu plūsmu – izlasīt, sagatavot, piedalīties... Mēs jūs atgriežam pie sevis, lai jūs saprastu, ka tas ir veselības pamats. Pazīt, just savu ķermeni? Kas viņam vajadzīgs? Ko tu tā labā dari?

Uzdodu jautājumu: Es rakstu rakstus, čenelingus, atbildu uz vēstulēm, plānoju savas nākamās uzstāšanās utt. Vai tad es to nedaru sevis labā?

Ir vēl ķermeniskais līmenis. Tu to dari “sevis labā” sabiedriskā kārtā. Ir vēl ķermeniskais līmenis, tas ir, ķermeņa vajadzības – miegs, laba barība, gaiss un ūdens, kustība. Šajā nozīmē cilvēks ir sācis atpalikt. Viņš ir ķēries pie milzīga darīšanu daudzuma, un aizmirst to, ka viņš pirmām kārtām ir fiziskais ķermenis, kuru nepieciešams uzturēt.

Telpas sausais un siltais gaiss – tas nav tas, ko vajag cilvēkam katru dienu. Nepieciešamas dabiskas kustības gaisā (tiek domāta iešana). Tīra gaisa trūkums dod ķermeņa piesārņojumu, asins paskābināšanos. Asinis “smok” un sāk grābt visu, kas pagadās – viņas to mēģina papildināt caur kaut kādām citām komponentēm. Un ja jūs vairāk lietosiet ūdeni un staigāsiet, tad konstatēsiet sevi “tīrāku”. Tas veicinās organisma pašattīrīšanos, pašprogrammēšanu uz veselību un atgriešanos pie dabiskuma.

Es pašlaik redzu, ka visas manas šūniņas ir piepildītas ar šķidru gaismu (astrālo gaismu).

DD: Jā. Viss ir pareizi. Pašlaik norit attīrīšana astrālajā līmenī no mantkārības, patvaļības programmām (gribu tortīti, kaut gan zinu, ka ir kaitīgi, “par spīti”).

Man vāc prom ļoti grūto šķiršanos no lietām un cilvēkiem.

Un jūs varat uztaisīt revīziju, no kā jūs varat šķirties, kas jums tagad nāk prātā? Mums palīdz tikt galā ar šo programmu. Šķiršanās no lietām programma ļoti saskan ar šūnu attīrīšanu. Šūnas taču ir cilvēks, uzvedas tāpat kā cilvēks. Visbiežāk mēs nezinām, ko domā mūsu šūnas. Bet mūs viņas lieliski dzird.

Pašlaik norit atbrīvošana no šīm programmām. Man rāda čemodānus – nevajadzīgo lietu glabāšanu.

DD: Atrodiet to, ko jums nevajag, un atdodiet to citiem, kam pēc tā ir vajadzība.

Vēl viens moments. Kā jūs turklāt jutīsities? Nožēlosiet vai ar prieku atdosiet?

Programma – ja nu pēkšņi ievajadzēsies?

DD: Ir jāsaprot, ka pašlaik nav karš, un jūs neesat taigā.

No nevajadzīgām grāmatām man ir smagi atbrīvoties.

DD: Tās grāmatas, kuras jūs vairs nelasīsiet, arī var nodot tiem, kas lasīs.

Un man iekšienē – ja nu pēkšņi es izlasīšu?

DD: Nu nē.

Jums ir jāpierod pie tā, ka informācija “smelsies” tieši jums galvā bez grāmatas veida nesējiem. Vēlēsieties kaut ko izlasīt, informācija ienāks tieši no planētas informācijas slāņa. Jāpierod, ka informāciju var neglabāt. Jūsu informācija vienmēr būs ar jums.

Pieradiniet sevi pie domas un mācieties tagad saņemt šo informāciju no telpas.

Rāda mentālo AEs, ar kuru mēs jau esam savienojušies.

Jums jau ir iespēja no šī plāna uztvert informāciju. Biežāk ejiet tur iekšā un mācieties to darīt. Meditējiet, jautājiet, saņemiet atbildes, pierakstiet tās. Tā jūs attīstīsiet paša izaugsmi, tas ir savu kanālu. Balstoties uz visplanetārajām zināšanām, jūs varat uzbūvēt savu kanālu un saņemt pa to zināšanas.

Mēs pašlaik virzāmies pa mūsu programmu “onkoloģisko slimību profilakse”.

Un tagad pievērsiet uzmanību tam, kur jūs ieraudzījāt tumsu ķermenī?

Pašlaik zarnu traktā man deg gaisma. Viss zarnu trakts man ir labi iztīrīts. Kā man pašlaik skaidro, man šī programma ir bijusi stipri attīstīta - saglabāt visu sevī, visu zināšanu, visu prasmju, attiecību un lietu, mūzikas utt. iekšēja konservācija.

DD: Tagad tev šī programma ir aizvākta, un paskaties, kā tā strādās turpmāk. Kā tu šķirsies no lietām, cilvēkiem, cik tas tev būs nepatīkami vai sāpīgi. Apzināti pieej jaunajai uzvedībai tavā dzīvē. Sāc darīt to, ko agrāk tu nedarīji. Un tāpat tas attiecas arī uz Vladimiru. (Mums ar viņu ir vienādas programmas.)

Palīdziet saviem bērniem, jūsu draugiem un jūsu paziņām, tāpēc ka jūs atrodaties šo cilvēku kopienā. Viņu programmas iedarbojas uz jūsējām, bet jūsējās – uz viņiem. Un, ja to būs daudz vairāk, tad jūs varat atgriezties pie viņu programmām. Jūs esat savstarpēji atkarīgi, un kaut arī tā vēl nav pilnīga vienotība, taču sabiedrībā ir stipras sociuma programmas – kā dara citi, tā daru arī es.

Un saprotot to, psihologi, kuri strādā TV, rada jaunu cilvēka psihotipu, kurš ir atkarīgs no lietu kulta, no modes, no citu cilvēku viedokļa.

Tā ir manipulēšana ar cilvēku apziņu, lai viņi tērētu naudu šajā virzienā, domātu par to uz īstenu rūpju par sevi rēķina.

Lūk, skatieties, ja jūs tagad nonāktu uz salas un dzīvotu kā Robinsons, vai jūs nodarbotos ar novājēšanu, moderniem tērpiem, kosmētiku, figūru?

Un ar ko jūs tad nodarbotos?

- Mēģinātu izdzīvot (Vladimirs).

DD: Bet pārējo laiku? Jūs domātu par sevi un nodarbotos ar savu dvēseli. Jūs justu, ko man pašlaik vajag, un kas ir lieks.

Jūs nodarbotos ar mīlestību pret sevi...

Dvēselei mīlestība ir vajadzīga. Jo vairāk mīlestības pret sevi, pret savu dvēseli jo komfortablāk arī dvēselei. Viņa barojas un dzīvo mīlestības enerģijās.

Es tagad pacēlos pie DD un uzreiz visu sapratu. Tur vispār nav formas. Tur nav rūpju par to, kā tu izskaties. Tur ir rūpes par to, KAS TU ESI (КТО ТЫ ЕСТЬ и ЧТО ТЫ ЕСТЬ). Ja tu jūti, ka tev kaut kas sevī nepatīk, ne ārienē, bet iekšienē, lūk, tam ir vērts veltīt uzmanību.

Tavs uzdevums uz planētas – pārveidot sevi tā, lai iekšējās programmas būtu saskaņotas. Lai tu būtu harmonisks pat ar sevi. Lai tu nenosodītu pats sevi un neierobežotu sevi, bet dzīvotu brīvi. Brīvība – tā nav patvaļība – es daru visu, ko gribu un esmu neatkarīgs no sabiedrības. Bet tas nozīmē, ka manas programmas nevienu neaizskar un nevienam netraucē, tāpēc ka turpmāk savienošos ar sev līdzīgiem. Un ja visiem būs tādas pašas programmas kā man, kuras būs graujošas, protams, es nevarēšu dzīvot tajā sabiedrībā, kurā man gribētos būt. Es nonākšu tajā sabiedrībā, kurā ir tādas pašas graujošas programmas. Un man tur būs labi? Nu nē, protams. Atkal cīnīšos ar citiem un uzspiedīšu savu. Tāpēc iekšējām programmām ir jābūt ļoti harmoniskām ne tikai ar jums, bet arī ar kopienu, taču dvēseles līmenī.

Un atgādina, ka laime ir tieši dvēseles stāvoklis, nevis mantiskais. Arī ļoti bagāti cilvēki mēdz būt nelaimīgi, bet ļoti nabadzīgi mēdz būt laimīgi.

Protams, laimei pats galvenais – tā ir veselība un mīlestība. Un es tagad tikko apzinājos, ka tieši ar to mēs arī nodarbojamies seansos ar DD.

DD: Bez mīlestības pret sevi nekādas veselības nebūs, tāpēc ka jūs sevi noliegsiet. Uzkarināsiet nepietiekamības programmas vai neatbilstību cilvēku kanoniem.

Es no savas puses gribu piebilst DD, ka nepietiek tikai sevi mīlēt. Vienalga gribas par kopienu pateikt savus vārdus, atnest savu, ieliet okeānā savu pilienu, kurš nav līdzīgs citiem, tieši no pozitīva skatpunkta. Un tā nav tikai mīlestība pret sevi, bet arī pret visiem cilvēkiem.

DD: Tā vienalga ir mīlestība. Vairs nav nozīmes objektam, kuru tu mīli. Dabiski, mīlestībai pret sevi, pret kopienu ir jābūt, un pret Dievu arī jābūt, pret saviem Skolotājiem, pret Diženo Dievieti, pret veselību. Un mīlestībai pret sevi ir jāprevalē pār mīlestību pret savu vīrieti un savu sievieti, pret citu cilvēku, pat ja tie ir bērni. Un bērniem arī ir jāiemāca sevi mīlēt, lai viņi iemācītu saviem bērniem mīlēt sevi.

Protams, mēs esam pret upurējošas mīlestības programmu, bet arī mīlēt ne līdz tādai pakāpei, lai nedomātu ne par vienu, izņemot sevi. Saprotiet taču, ja jūs iemācīsieties mīlēt sevi, jūs iemācīsieties mīlēt citus tā, kā viņus mīl Avots. Tā, kā viņus mīl Radītājs. Viņš dod iespēju kustēties, saņemt pieredzi, kļūdīties, dod brīvību gribas paušanai, dod iespēju dzīvot ar mērķi vai bez mērķa, nenorādot uz to. Viņš jūs mīl tā. Viņš mīl jūs tādus, kādi jūs esat.

Un tāpēc aicina mīlēt bērnus (ne mazuļus) ne vairāk kā sevi.

Ne vairāk.

Es saprotu, ka tas mums skan nedaudz kā jaunums. Mēs par to neesam domājuši, neesam runājuši. Un uzskatām, ka bērni – tas ir viss.

DD: Ja mēs ar bērniem nodarbosimies vairāk nekā ar sevi, tad kad gan mēs nodarbosimies ar sevi? Cilvēkam nav tik daudz brīva laika. Vai nu vecāki savu brīvo laiku velta sev, vai arī bērniem.

Par to ir vērts padomāt. Viņi uz to uzstāj.

Un saprotiet, ja jūs rūpēsieties par sevi, tad darīsiet bērniem tikai labu, tāpēc ka pārstāsiet slimot. Un bērni nebūs spiesti rūpēties par jums vecumā. Tāpēc rūpējieties par sevi. Nevis bērniem ir jārūpējas par jums, bet jums pašiem ir jārūpējas par sevi. Un bērniem ir jārūpējas par sevi un saviem bērniem. Jūsu uzdevums ir palīdzēt saviem bērniem saglabāt jūsu veselību, lai jūs nebūtu nasta saviem bērniem.

Jā, tā ir ļoti svarīga lieta.

Un vēl mēs jums gribam teikt un izdarīt – neļaut jums atgriezties uz vecajām programmām.

Tāpēc ka mans ķermenis ir sācis atgriezt to, kas bija. Gaisma tagad ir aizgājusi, un viņš ir sācis atjaunoties.

Viņš speciāli tā rāda, ka nav nekā tāda, ko var izdarīt uz visiem laikiem. Tāpēc ka jūsu iekšienē vienalga ir klātesošs noskaņojums.

Un vai jūs esat gatavi uztvert jaunus ķermeniskus noskaņojumus, lai šūnas vairāk pašattīrītos? Lai pastiprinātu pašattīrīšanās programmu un novāktu jūsu programmas, kuras sevī atstāj visu „smagā darbā sastrādāto”.

Protams, mēs piekrītam.

Un tagad tiks programmēts mūsu mentālais aspekts.

Nāk diezgan smags vilnis uz augšu caur mentālo aspektu. Virs galvas ir radies smagums. No augšas attīra.

Tagad smagums ir pārgājis, ir savākuši.

Un tā vietā tiek ienesta pārpilnības programma – viss vienmēr ir, putniņa programma. Vienā vai otrā veidā viss nepieciešamais ir vienmēr. Un Zemei-Māmuļai ir viss, ko vajag cilvēkiem.

Ieraudzīju attēlu – Māte zeme ir bagātīga, un uz viņas ir viss, ko vajag cilvēkam. Radītāji un visi, kas strādā ar cilvēkiem, nolaiž uz planētu visu, ko vajag cilvēkiem.

DD: Tikai ņem. Tu dažreiz pat ņemt negribi.

Negribi kaut ko izdarīt, lai nopelnītu pietiekami. Neslinkot, nebaidīties no dzīves un nebaidīties darīt kaut ko jaunu un izvirzīt sevi šī jaunā realizēšanai. Baidāties, tāpēc ka “ir kauns” būt labākam par kādu, pamācīt kādu, būt “gudrākam” par kādu. Tas ir “nepieklājīgi” cilvēku vidē.

Mēs to vācam prom. Mēs jūs visu laiku disciplinējam, pamācām un neuzskatām, ka tas ir nepieklājīgi. Tā ir dabiska parādība, kad tas, kurš zina, dalās informācijā un palīdz citam – augstākstāvošam vai zemākstāvošam. Šis pienākums jums būs kopienā, kad jūs pāriesiet uz augstākiem plāniem: ja tu zini labāk, tev tas ir jāliek priekšā.

Es atcerējos, ka man parādīja mentālo “internetu”, kur var paņemt informāciju pašā augstākajā līmenī. Un saņem nevis simts atbilžu, bet atlasītu pašu labāko informāciju uz šodienu. Un, ja kaut kas ir kļuvis par viena ieguvumu, tad vajag dalīties šajā informācijā, lai citi netērētu tam savu laiku un kopienas enerģiju. Tā ir kopienas augstākā līmenī atšķirība no cilvēku sociuma (kur 20 laboratorijas dažādās pasaules malās var nodarboties ar vienu un to pašu jautājumu un slēpj savus secinājumus).

Tāpēc, ja jūs vēlēsieties būt skolotājs vai dziednieks, vai palīdzēt cilvēkiem kādā citā līmenī, jūs varat uzskatīt, ka jums ir pienākums to darīt. Ja katrs atdos citiem cilvēkiem savas zināšanas, tad gan karš beigsies, gan cilvēki izdziedināsies no dažādām slimībām, gan sabiedrībā būs daudz izmaiņu.

 

Pašlaik norit programmēšana mentālajā līmenī. Informācijai ir jāplūst brīvi un viegli, nepiespiesti, bez kaut kādiem tur samulsumiem. Runāju to, ko zinu uz šodienas momentu. Rīt es zināšu ko citu un runāšu ko citu. Un arī tas ir vajadzīgs. Ja parīt es šajā programmā zināšu trešo, es atkal runāšu. Varbūt es runāšu pilnīgi pretējo tam, ko zinu pašlaik, bet es vienalga to teikšu. (Tā ir tāda programma, kas nāk.) Nemulsīšu, ka pirms trīs gadiem es teicu ko citu.

Rīt es pacelšos augstāk, un telpa ir izmainījusies, un teikšu to, kas eksistē tur. Klusēt par to, ko es zinu, nedrīkst. Noslēpumi ved pie slimībām, sabiedrības pūšanas, finanšu nestabilitātes.

Jūsu sabiedrība ir būvēta uz nesaskaņotības un uz cīņas. Bet mēs runājam par sabiedrību, kura ir harmoniska un būvēta uz savstarpēju palīdzību. Tā ir pilnīgi citāda sociāla sabiedrība, pie kuras cilvēce tad arī vēlas atnākt, sapņo no senatnes.

Kopš bērnudārza mums māca klusēt, nerunāt, un tā mēs sākam programmēties pēc šīs sistēmas.

Un, tā kā jūs atnācāt kā skolotāji no citām mentālām kopienām, dažreiz šī sistēma jums liekas nenormāla. Un jūs to nepieņemat, un tas aiziet līdz depresijai, līdz cīņai ar sevi vai ar kādu. Sākat aiziet ilūzijās, piemēram, alkoholā, narkomānijā, tāpēc ka nesaprotat, kā tā var dzīvot.

Tāpēc ka jūs esat no citas sistēmas, un šie noskaņojumi dažreiz sāk jūsos rauties ārā un darboties. Īpaši pašlaik jaunatnei, kura atnākusi no augstiem plāniem.

- ! (Ludmila).

- Mani vienmēr pārņem doma, kāpēc gan cilvēki nedalās savās zināšanās (Irina).

Tie taču ir laikmeti ar inkvizīciju, reliģijām, kuras karoja cita ar citu. Tu kaut ko zini, bet reliģija saka – to nedrīkst.

- Gadsimti – tie ir mūsu senči, kuri saka, ka ir jāklusē, citādi tevi nomaitās. Nāk dzimtas programmas.

Nupat mums bija mentāla pārprogrammēšana uz savu zināšanu brīvu izpaušanu. Un mums ir jādalās tajā, ko mēs zinām.

Un jāstrādā kopienas labā, kā apzinošiem Planetārajiem Skolotājiem.

Šo informāciju mēs nopublicēsim visiem, kas vēlēsies to izlasīt.

Un man gribētos apspriest vēl, lūk, ko, ja var. Tūlīt es pajautāšu DD kanālam.

DD: Jā. Esam ar mieru.

Tas ir Krajona vēstījums no 2017.01.07 caur Lī Kerolu:

“Pašreizējā jaunajā enerģijā jūs dzīvosiet daudz ilgāk. Pašai apziņai, attīstītākai, pateicoties Gaismai, būs iespēja risināt veselības problēmas, apziņas problēmas, pašvērtējuma problēmas. Jūs nemirsiet no “salauztas sirds”, jūs nemirsiet no tā, ka jūs esat izmisumā, ka jūs neticat sev. Tas viss ir vecā šablona daļa, un, kad jūs nonākat tādā “scenārijā, tad jūs pametat planētu, un jūs atgriežaties no jauna, lai jūs varētu turpināt. Taču pēkšņi... pēkšņi tas kļūst citādi. Un jūs sākat vilt ārā tādas lietas no savām senajām Akaši, kuras jums nodrošina dzīves, turklāt ilgas un veselīgas, saglabāšanu. Jūs varēsiet vairāk piedāvāt citiem cilvēkiem. Jūs spēsiet būt Meistari savos “nejaunajos gados”. Jo pašlaik iepriekšējie 60 gadi – tie jau ir 80 gadi (pašlaik 80 gadu vecumā jūs esat tādā stāvoklī, kādā cilvēki agrāk bija 60 gadu vecumā), un jūs virzāties vēl tālāk. Jums nav ne jausmas, kādam dzīves ilgumam jūs esat uzbūvēti, dārgie... ar to DNS, kura jums ir!

Mēs jau esam par to runājuši agrāk. Simts gadu – tas ir niecīgi maz, tas ir pārāk īsi! Cilvēka ķermenis ir uzbūvēts tā, lai dzīvotu gadsimtiem! Viņam piemīt paš-replicēšanās, paš-atražošanās spēja. Viņš sevi atjauno un turpina dzīvot! Un vecajā enerģijā viņš to darīja slikti. Bet jaunajā enerģijā viss ir citādi. Un tomēr jūs vēl arvien dzīvojat ar veco šablonu, kurš ir uzprojektēts tā, lai... nogalinātu jūs!!! Nu kā, jums tas patīk?”

Tālāk runa ir par to, kā var pārrakstīt veco šablonu.

“- Dārgā šūnu struktūra, es esmu šeit, lai turpinātu dzīvot, un nekas no pagātnes neierobežos MANU Nākotni! Es vēl dzīvošu tik, cik uzskatīšu par vajadzīgu, cik būs mērķtiecīgi. To tikai Es izlemju: kad man pienāks laiks aiziet! Un nevis novecojušais šablons! Tāpēc ka Man ir nodoms nodzīvot ilgāk un paspēt izdarīt vairāk, pateicoties tam! Es, vecā Dvēsele...”

 

DD: Nevar lūgt vienkārši tā, ir jābūt mērķim. Un ja tu nepaspēj izpildīt savu mērķi, augstu izpildāmu, tad jā. Tev vēl ir jāpierāda, ka tu esi Radītājs. Un šajā dzīvē tev jāienes tas, ko vēl neesi paspējis. Tu jau zini, ko tu gribi, zini, kā tu to darīsi, un saproti, ka tas ir izpildāms. Lūk, tas Karmas Padomei būs pamatots iemesls izskatīt tavu lūgumu.

Mans ķermenis saka; “Es negribu. Kādēļ man to vajag? Dvēsele arī tāpat ir nemirstīga. Mēs visu izdarīsim līdz 80 gadiem, to, ko esam iecerējuši, un pēc tam aiziesim.” Kādas programmas ir klātesošas? – vecuma un slimību sakars. To saka mans ķermenis.

Ko jūs domājat šajā sakarā? Kā jūs uz to reaģējat?

Ieklausieties sevī.

- Lielisks aicinājums!

- Es skatos uz saviem vecākiem un vēl vairāk dievinu viņus. Viņi ir kā motoriņi, visu laiku uz priekšu! Kādas prakses? Galvenais – mērķis. Es vienmēr cenšos būt kā viņi (Irina).

- Saruna ar šūnu struktūru – tā ir izvēle. Man tas ir saskanīgi. Man ir mērķis, un tad ņemu sev šo izvēli (Ludmila).

- Ķermenis grib. Daudz plānu (Vasīlijs).

- Tur jau garlaicīgi būs. Nu nē (Irina).

- Ķermenis grib, bet prāts netic, ka tā būs veselīga dzīve. Taču noskaņa tomēr ir pozitīva (Nikolajs un Tatjana).

Ko DD domā par mūsu iespējām pārprogrammēt mūsu ķermeņa dzīves ilgumu pilnīgā veselībā un ar stipru atmiņu?

DD: Jūs varat dzīvot arī 150 gadu, taču jūs tikāt audzināti padomju sabiedrībā un uzsūcāt sevī programmas, kuras eksistēja 20. gadsimtā. Jūs gribat nodzīvot līdz 21. gadsimta beigām. Tur būs tik citādas programmas, ka jūs varat sajusties kā mastodonts, kurš nespēj uzsūkt sevī šīs jaunās programmas.

(Cilvēki lidos, bet jūsos tas nebūs ielikts.)

Pati šūnu struktūra tika ielikta 20. gadsimta vidū, un pavisam viņu pārtaisīt, lai viņa būtu kā jauniem, vienkārši nav iespējams. Tāpēc jūs būsiet paveci cilvēki, varbūt jūs ilgi dzīvosiet, bet paveci. Medicīna būs citāda, un orgānus varēs nomainīt.

Un ir jāpadomā, cik lielā mērā jums to vajag. Vai vienkāršāk nav atnākt jaunā ķermenī, ar jaunām programmām, ar jaunām DNS, atbilstošām 21. gadsimta beigām? Atnākt un nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi jaunā sabiedrībā, uz jauniem pamatiem, DNS, mentālām programmām. Kāda jēga tik ilgi saglabāt savas vecās programmas un savu ķermeni?

- Ķermenis saka, ka tikai tagad man pievērsa uzmanību. Gribu vēl. Nu un, lai paveci (Vasīlijs).

- Pie tevis seminārā “Akašas Hronikas” mēs tā izdarījām, paņēmām veselību vienā no dzīvēm (Irina).

- Lūk, es arī saku – būs garlaicīgi, viņi lido, bet mēs uz viņiem, muti atvēruši, skatāmies (Irina).

- Mērķa iemiesojums, nav obligāti līdz 150 gadiem. Kādēļ? (Ludmila).

Lūk. Mēs jau esam nokoriģējuši uz kaut kādu termiņu, pieņemsim... 90 gadi Tikai, lai pilnvērtīgi.

- Jautājums ir – kādēļ? (Ludmila).

Lūk, tā man Skolotāji arī teica, ka nevis vienkārši dzīvot, bet nospraust mērķus un dzīvot augstu mērķu vārdā. Tad parādās dzīves jēga. Ja Dvēsele jau ir pārstājusi apmācīties, tad kādēļ? Mēs taču pēc pieredzes atnācām šurp, kuru pēc tam paņem Dvēsele.

DD tieši arī saka, ka vajag būt mērķim, lai dzīvotu ilgāk. Vajag savus radošus plānus, un iemiesot. Un plāniem tad ir jābūt domātiem tādai garai dzīvei.

Bet vai tā nav piesaiste savam ķermenim? Savai valstij? Planētai? Savam darbam? Ko var nosaukt par piesaisti, un ko par plāniem radošai dzīvei? Man gribētos saņemt izskaidrojumu.

DD: Pašlaik uzdevums ir vairāk cilvēku pamodināt. Savas dzīves darbu nevajag mīlēt vairāk nekā sevi. Kad jūs augšupcelsieties, jūs to sapratīsiet. Pašlaik to vēl ir grūti saprast tiem, kuri ir fanātiski uzticīgi savam darbam un uzskata to par ļoti svarīgu.

Arī es tāpat uzskatu. Tas, ar ko es nodarbojos, ir ļoti svarīgi.

Savs ķermenis, sava nākotne, sava veselība, pašcieņa ir jāmīl vairāk nekā uzticību darbam.

DD: Ir cilvēka statuss – daudzdimensionāla būtība. Un, ja tu “salūzīsi”, tad tas būs daudz sliktāk. Lūk, kāda jēga slēpjas aiz tā.

Man gribētos saņemt mūsu seansa rezumē.

DD: Tas, kam jūs ticat, tas arī notiek. Ja jūs ticat šai frāzei, tam, kas var būt, tas var būt.

Ja jums iekšienē ir neuzticēšanās, tad tas tā arī būs. Tad tu dzīvosi tik, uz cik tavs ķermenis ir ieprogrammēts. Šeit ļoti svarīga ir iekšēja pārliecība un ticība tam, ka tas darbojas. Tāpēc ka jūs radāt ar domām ar savu ķermeni. Viss, kas ir iekšienē, tas arī ārienē. Ja jums iekšienē ir neticība, konflikts, noskaņojumi “neatlaidīšu”, tad arī ķermenis tā uzvedas. Viņš ir jūsu programmu spogulis.

Ja jūs skaidri ticat, ka jums ir iedota tā programma, kura jums bija nepieciešama ķermenim, lai pagarinātu viņa dzīvi kaut kādu augstu uzdevumu vārdā, skaistas nākotnes dzīves vārdā, kura pilna ar jaunradi un veselību, Gaismu un Mīlestību, tad jā. Tas darbojas! Cilvēks var ar sevi to visu izdarīt.

Faktiski pārprogrammēšana norit viņa iekšienē. Tu pats sarunājies ar sevi, ja tu mīli sevi un uzticies sev. Un pilnībā saproti, ka tas darbojas, tad jā. Tas izdosies!

- Izvēle un saskanēšana! (Ludmila).

Pateicība jums, Dvēselē Lielie!

 

Pievienots 28.02.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/profilaktika-onkologii-i-razgovor-o-molodosti-tela

Tulkoja Jānis Oppe