Как наше слово отзовется

Kā mūsu vārds atsauksies

(no konsultāciju pieredzes)

17 02 28 01

Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs.

 

17.02.21.

Lūdzu palīdzību!

Mani sauc N (vārds ir slēpts). Gribu palūgt palīdzēt man manā problēmā un pierakstīties uz konsultāciju. Īsumā par problēmu.

Es tiku nodarbojies ar reiki un taisīju eksperimentus ar savu zemapziņu. Es ar enerģijas palīdzību gribēju iekļūt zemapziņā un ar afirmāciju un pozitīvu programmu palīdzību atbrīvoties no bailēm un iegūt pārliecību. Bet, tā kā es nepratu tās pareizi sastādīt un strādāt ar enerģiju, tad viss iznāca otrādi. Es ar stipru enerģiju bailes un citus draņķus iedzinu sev smalkajos ķermeņos, un tagad zināmā mērā ir sagrauti mani smalkie ķermeņi, fiziskais ķermenis ir bojāts. Koordinācija ir traucēta, ķermenis ir kā no koka, kaut gan esmu sportists. Es jau esmu pārracis internetu un meistarus, kuri man varētu palīdzēt, bet pagaidām neesmu atradis.

Es caur jums gribu palūgt augstākajiem spēkiem (jūsu skolotājiem) dot vai nu meditācijas, kā to izlabot, vai padomu, kurp griezties, vai arī dot man kanālu, kurš spēs mani izdziedināt no šiem bojājumiem.

Man bija lieliska skolotāja L., viņa man palīdzēja atjaunoties, taču viņa pirms pusotra gada nomira, un pagaidām man nav, pie kā griezties.

Tā dažreiz sākas vēstules ar lūgumu par konsultāciju. Es ne īpaši noticēju, ka ar afirmācijām var tā “iedzīt sevi stūrī” un nolēmu, ka ir vienkārši jāpaskatās un jāpalīdz.

Manā priekšā ir jauns simpātisks vīrietis, sportists un biznesmenis. Paskaidro, ka ķermenis vienkārši kādu laiku ir atteicies darboties, viss bijis ciets kā akmens.

Atceros, ko sauca par rigīdismu. Griežos pie interneta pēc izskaidrojumiem.

 

Muskuļu rigīdisms – tā ir viņu tonusa paaugstināšanās un stingra pretestība deformējošiem pūliņiem. Tā ir centrālās un periferiālās nervu sistēmas funkcionālās darbības patoloģisku traucējumu sekas. Regulāra elementāru fizisku vingrinājumu izpildīšana atjauno asinsriti un noņem noguruma sajūtu. Ilgstošs muskuļu stīvums kakla un plecu rajonā, kuru pavada stipras sāpes pie mazākās kustības un citi simptomi, var būt virknes nopietnu patoloģiju sekas.

(Avots: http://www.neboleem.net/rigidnost-myshc.php)

Kā izpaužas muskuļu rigīdisms, kādi simptomi uz to norāda?

Parasti viss sākas ar vieglu diskomfortu, nelielu muguras un galvas rajona muskuļu stīvumu. Līdz ar sindroma attīstību saspringums kļūst stiprāks un izplatās uz kāju un roku muskuļiem, parādās sāpīgas spazmas. Pat pasīva miera stāvoklī izpaužas viskozas, vaskveida pretestības sajūta ekstremitātēs.

Stresa situācijās, pie stiprām emocionālām slodzēm, neirozes stāvoklī, aktīvā kustībā ir novērojams muskuļu saspringuma saasinājums. Cilvēks cenšas veikt pēc iespējas mazāk kustību. Tādas lēkmes var ilgt diezgan ilgi – līdz vairākām dienām. Slimnieki žēlojas par miega traucējumiem, par periodisku pamošanos nakts atpūtas laikā.

Lai atvieglotu stāvokli, samazinātu rigīdisma simptomus, slimniekam tiek rekomendēts samazināt slodzi uz ķermeņa traumēto rajonu, vislabāk saglabāt tā nekustīgumu. Ja ir skarti ekstremitāšu muskuļi, nepieciešams pilnīgs miers, atteikšanās no jebkādām slodzēm, līdz stāvoklis atvieglojas, ir aizliegts nest smagumus. Taču, lai izvairītos no saaugumiem, ekstremitātes skarto muskuli vajag delikāti attīstīt, masēt.

(Avots: http://www.rasteniya-lecarstvennie.ru/17217-rigidnost-myshc-simptomy-lechenie-konechnostey.html)

Kā redzams no tekstiem, ārstu rekomendācijas ir dažādas – no fizkultūras līdz pilnīgam nekustīgumam. Mūsu gadījumā rigīdisms pārgāja, palika tikai roka, kura slikti darbojas.

Apskatē mani pārņēma šausmas. Cilvēkam bija aizslēgtas gandrīz visas čakras, izņemot trešo, kura spīdēja ļoti labi. Viss ķermenis bija tumšs. Virs galvas dežurēja milzīgs drakons. Sahasrāra sastāvēja no garām burbuļainām alveolām ar melnu lāsmojumu. Ap kaklu bija plata spāņu apkakle pelēkā krāsā. Sirds blīvi noslēgta.

Es no tādām ainām sen biju atgājusi. Pēc 2012. gada cilvēkos krasi sāka nākt klāt gaisma, un man nācās viņus nedaudz izdedzināt auras apakšā un aizvākt pāris būtības, un viss. Bet te...

Tīrīju ilgi. Sākumā aizvācu drakonu – maģisku spēku. Sahasrāra uzreiz iemirdzējās, un man gluži kā acis atvērās, kļuva vieglāk elpot. Pēc tam secīgi iztīrīju visu pārējo. Aktivizēju enerģētiskos kanālus. Sapratu, ka Reiki ar to nav nekāda sakara. Cilvēks nodarbojās ar maģiju, un pat to nesaprata.

Kā mūsu vārds atsauksies? Ko mēs vēlēsimies, to arī dabūjam. Gribēja spēku, piesauca spēku savu enerģiju līmenī, ne pārāk augstā. Mēs taču zinām, ka ir spēka ceļš – tumšs ceļš, un varenības ceļš – gaišo spēku ceļš.

Afirmācija – tā ir vārdu maģija. Tas ir nodoms, tā ir gribas izpausme, tā ir stipra vēlēšanās, tā ir cilvēka iedzimtā varenība.

Gribēja ielīst zemapziņā (uzlauzt pieeju) – uzlauza. Bet kurš tur ielīda?

Ar neapzinātu pieeju un, nepareizi lietojot, varam salauzt sev ne tikai zemapziņu, bet arī fizisko ķermeni, kā mēs tagad redzam.

Otrs secinājums – pareizi lietojot afirmācijas (maģiskas formulas), varam izdziedināt visus savus ķermeņus. Lūgšanas, amuleti, sargājošas formulas – tā visa ir vārdu maģija, un ar maģiju vajag būt ļoti uzmanīgiem. Daudzas reizes atkārtojot vienu un to pašu apbalvojumu, mēs to iedzenam zemapziņā.

Visi N. augstākie un zemākie ķermeņi bija pilnīgā kārtībā. Viss gaiši un lieliski, izņemot to, kas ir mūsu dimensijā. Vēl vairāk, viņam no dabas ir milzīgs potenciāls un augsta misija. Man parādīja viņa mentālo Es ar Teslas potenciālu. Tas nenozīmē, ka tā bija viņa inkarnācija (kas zina?), taču spēki un ievirze, zināma “apsēstība” labā nozīmē viņā ir ielikta. Lūk, arī rezultāts – spēks un laba apsēstība ir, bet zināšanu nav. Uzmanīgi, uzsprāgs!

Pats viņš raksta:

“Es turpmāk varu izmantot savu pieredzi, lai pastāstītu, kā pareizi sastādīt afirmācijas. Par 100 procentiem pareizi sastādīt neiznāk. Mana meistare varēja, viņai labi bija attīstīta skaidrzināšana, vai skolotāji labi teica priekšā. Taču stāstīt par to, ka var izmantot reiki un citas enerģijas, lai tās dzītu iekšā zemapziņā, nedrīkst. Citādi tādu gadījumu, kā man, būs daudz.”

Tagad par Reiki. Nabags 100 reižu nožēloja, ka ir saistījies ar šo kanālu. Taču šī eņģeļu enerģija ir pārāk vāja, lai nodarītu tādu kaitējumu. Viņa var tikai izdziedināt. Bet, lai dziedinātu, pašam ir jābūt attīrītam augstā līmenī un augstā apziņā.

Pašlaik Reiki tiek dalīta visiem pēc kārtas, neatkarīgi no enerģiju līmeņa un, cik attīrīts esi, ka tikai naudu maksātu, un velti. Pēc tam cilvēki sāk domāt, ka tā ir Reiki, kura nedarbojas. Bet tie esat jūs, kuri nenostrādājat vajadzīgajā reģistrā un nepareizi lietojat enerģiju, ne tam mērķim. Es uzskatu – lai nodarbotos ar Reiki ar jēgu, ir jābūt atbilstošai izglītībai, tīrībai un dziļai izpratnei, ko un kādēļ tu dari.

Reiki vienmēr iet cauri cilvēka, kurš pieņem, ķermenim, pirms tam piepildot viņu ar dziedinošu enerģiju, bet pēc tam caur rokām tiek nodota recipientam. Ar netīrām rokām var, protams, ārstēt… Bet cik tas būs higiēniski?

Ja jūs ar vijoli sitīsiet naglas, tad domāsiet, ka vijole ir slikts instruments, ar to neko piesist nevar. Patiešām, maģijai Reiki nav piemērota. Taču uz aicinājumu visumā cilvēka gribas izpildīšanai atnāk tas, kuram tas ir jāizpilda. Lūdzējam tiek dots!

„Lai ar tādām lietām nodarbotos, vajag stipru atbalstu un drošināšanu no augstākajiem spēkiem, kuri spēs dziedināt tos, kuri ir kļūdījušies („накосячил”) ar afirmācijām. Vispār par ko tādu labāk nestāstīt…

Vienkārši ar tādām manipulācijām, kā vakar, var uz laiku uzlabot auras stāvokli, taču izskaitļot vibrācijas tai enerģijai, caur kuru gāja iekšā afirmācijas – nesanāks. Šeit ir jābūt spēcīgam kanālam no augstākajiem spēkiem.”

„Man ir kanāls (nu, tāds kā kosmoenerģētikā) mentālā plāna tīrīšanai. Lūk, viņš var viņus, ja kas, iztīrīt, ja bija kļūdas. Nu, bet citu ķermeņu un fiziskā no šī negatīva var arī neiztīrīt. Lai ar tādām lietām nodarbotos, vajag stipru atbalstu un drošināšanu no augstākajiem spēkiem, kuri spēs dziedināt tos, kuri ir kļūdījušies ar afirmācijām.”

Es rakstu:

„Jūs droši vien neesat sapratis, ka nodarbojāties ar maģiju. Drakons – tas ir tas spēks, kurš deva jums spēku apmaiņā pret tumsu. Es viņu aizvācu.

Kas attiecas uz mani, tad man, liekas, ir ļoti spēcīgs kanāls. Un ar Augstāko spēku atbalstu es esmu nodrošināta. Es tīru pat ugunīgos ķermeņus. Katrā līmenī iesvētot tiek doti Spēki (dzīvas būtnes), kuras tad arī izpilda visu darbu. Patstāvīgi to neviens nedara.

Tieši tāpat strādā arī tumšie spēki. Viņi tieši arī strādāja ar jums pēc jūsu piesaukuma.”

 

Es vēlreiz ar šo piemēru gribu uzsvērt, kāds spēks ir mūsu nodomam, pārliecībām, VĀRDU un DOMU SPĒKS, un cik vajadzīgs ir PRASMĪGI izmantot tos spēkus, kurus jūs pārvaldāt.

Īpaši tas attiecas uz attīstītām dvēselēm. Pret jums ir gan citas prasības, gan cita atbildība. Nedrīkst domāt par kādu negatīvi un vēl jo vairāk runāt un vēlēt kaut ko negatīvu. Jūsu spēki ir sastrādāti, un jūs pat nezināt, cik stipri tie ir sastrādāti citos aspektos, citās dzīvēs. Jūs varat ievainot, saplēst auru, piesaukt negatīvus spēkus, pašiem to nenojaušot, vienkārši vēlot kādam sliktu, būdami sašutuši vai saniknoti.

17 02 28 02

Cilvēks AR KATRU DIENU kļūst arvien stiprāks, un tas pirmkārt attiecas uz viņa psihisko spēku, kurš tiek regulēts ar nodomu, izteiktu dažādās vēlmēs (reizēm neapzinātās), apgalvojumos, afirmācijās un lūgšanās.

Zemapziņa – tas ir jūsu Iekšējais Es. Viņš ir kā aisberga zemūdens daļa. Viņam ir atvērta pieeja pie visa tā, līdz kam cilvēks ar savu prātu aiziet nevar.

Un Iekšējā Es mērķi var nesakrist ar fiziskās dimensijas cilvēka aspektu. Cilvēkam ir doti milzīgi resursi zinātnei un atklājumiem, bet viņš tos izmanto cīņai ar bailēm un zemu pašvērtējumu. Jums ir doti Spēki jūsu garīgo nodomu izpildīšanai, bet jūs meklējat to darbu, kurš sāks jūs graut.

Lai izpildītu jūsu vēlēšanos, visums vienmēr saka „Lai notiek tā!”

Es baidos – „Lai notiek tā!” – tu baidies.

Es gribu – „Lai notiek tā!” – tu gribi, gribi arī tālāk.

Es varu – „Lai notiek tā!” – tu vari, jā, vari.

Es to izdarīšu – „Lai notiek tā!” – tu izdarīsi.

Es kļūšu – „Lai notiek tā!” – tu kļūsi.

Nevis mēs priekš tevis izdarīsim, bet tu izdarīsi, tu kļūsi, tu vari.

Vēl viens svarīgs moments – labi pārdomāt to, ko vēlies. Jo taču nāksies to pieņemt. „Nu, tu ar galvu izsiti caurumu sienā. Un ko tu kaimiņu kamerā darīsi?”

Stādot afirmācijas maģisko formulu, ir jāstādās priekšā, ka tas jau ir realizējies. Ko tu jūti? Kādā mērā tas tev ir nepieciešams? Cik ātri tev tas apniks, un ko tālāk?

Stipras priecīgas un pozitīvas jūtas ir nepieciešamas. Tas ir viens no buramo vārdu – afirmācijas izteikšanas noteikumiem. Kā tas pie tevis atnāks – tu redzēsi, un pieņemsi, lūdzi taču.

Daži pēc kāda laika nevar saprast, ka viss, ko viņi lūdza, JAU IR ATNĀCIS PIE VIŅIEM. Jeb viņi jau ir aizmirsuši, ko lūdza. Jeb vīlušies saka – un tas ir viss? Lūk, to man gribējās toreiz? Bet tagad vairs negribas!

Taču visas jūsu vēlēšanās izpildās, balstoties uz JŪSU ENERĢĒTIKU. Jūs patērējāt savu dzīves enerģiju, lai izpildītu savu vēlēšanos, jo taču ar jūsu „rokām un kājām” jūs saņemsiet vēlamo, iespējams, paši tam nesekojot.

Labāk saprast, apzināties, just – lūk, tā mani ved uz mērķi, un, ja kaut ko esmu vēlējusies, tad gan daru, gan pieņemu.

Afirmāciju sastādīšanas noteikumus jūs atradīsiet internetā, lūk, piemēram, šeit: http://www.positive-spirit.ru/printsipy-sostavleniya-affirmatsii.htm

vai šeit: http://www.liveinternet.ru/users/irzeis/post287590598

vai šeit: http://www.magicwish.ru/publ/pravila_sostavlenija_rabotajushhikh_affirmacij/20-1-0-2465

Es novēlu jums skaistumu un harmoniju dzīvē.

Un daudzas reizes sev jautāt – un to tu patiešām gribi?

Reiz nodarbībās (kādā praksē) es uzdevu jautājumu, kāpēc man nepietiek cilvēku konsultācijā un koučingā. Jo es taču lūdzu vairāk? Atbilde, kuru es saņēmu – kādēļ tev tas? Tev pietiek ar tik daudz, jo tu taču gribi vairāk atpūsties?

Jā, gribu vairāk atpūsties, bet lūdzu darbu…

 

Pievienots 28.02.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/kak-nashe-slovo-otzovetsya

Tulkoja Jānis Oppe