Saglabājiet Gaismu un Mīlestību dvēselē

16 11 17 01

Dārgā Diženā Dieviete, es esmu gatava čenelingam.

Sveicu tevi!

Iekšējais Es ietver noskaņojumus, kuri koriģē apziņu un ved viņu uz attīstību pa to ceļu, kurš tika noteikts sākotnēji. Tie ietver vēlēšanos iet uz priekšu, attīstīties, augt un paplašināties nevis cīņā, nevis ekspansijā, bet pieņemot, piesūcinot, apņemot un savienojoties.

Ar ko šie ceļi atšķiras no tā, ko cilvēks izvēlas uz Zemes? Viņš spiež uz leju zem sevis visu, ko redz, piemēslo visur, kur dzīvo, nepiekrīt draugiem un ar vardarbību vai viltību grib piesavināties visu zemi – cilvēkus padarīt par vergiem, dzīvnieku un mežu iznīcināt, izspiest, piemērot pārstrādei.

Viņam patīk būt stipram, un viņš tādēļ ir gatavs nogalināt vai nospiest zem sevis citus un valdīt spēka un varas virsotnē. Tādi cilvēki sabiedrībā nes nesaticību, apjukumu, citam cita nepieņemšanu, nesaskaņas un zemas vibrācijas. Tādi cilvēki “izbaudīs” tādu izvēli vēl ilgi uz planētām, nonākot citās situācijās, kad varēs sajust savu neaizsargātību, briesmas un atkarību no miera un saskaņas.

Tie, kuriem jau ir izveidojies paterns uz viņu laimes atkarību no vispārēja miera un visu pārējo dzīvo būtņu pieņemšanas, var iet tālāk pa viņu dvēseles attīstības ceļu. Tādas dvēseles ir izmācījušās šo mācību, ir sapratušas, ka dzīvo būtņu pasaulē ir ne tikai galvenie un stiprie, kuri izspiež, bet arī liela daļa to, kuri priecājas, ka viņi nav vientuļi uz planētas un var dalīt savu eksistenci ar citām tādām pašām un citādām – patiesi “citādām” būtnēm. Tās ir viena blīvuma un dažādu blīvumu būtnes. Ar viņām nav jācīnās un jāizdzīvo viņas no pasaules. Arī viņas ir dzīvas un eksistē, tāpēc ka viņas tika radītas tāpat kā jūs.

Ceru, ka mēs nerunājam par parazītiem, kuri iemājo mūsu iekšienē un no ārpuses? Viņi spēj mūs visus iznīdēt.

Protams, nē. Mēs runājam par tādām pašām būtnēm kā jūs, kuras mitinās un mitināsies jums blakus citās dimensijās. Tur ir cilvēks, un ir citas būtnes, uz kurām nevajag izplatīt ekspansiju.

Droši vien tas ir kļuvis par problēmu tajās pasaulēs, ka mēs pašlaik par to runājam.

Tas ir viens no Pārejas nosacījumiem, noskaņojums, ar kuru cilvēkam ir jāpaceļas uz Kristus-apziņas līmeni. Ar uzbrukuma un aizsardzības paterniem arī šeit vajag beigt, lai izrautos aiz planētas ietvariem un izietu uz saules aspekta apziņu. Jūs tādus paternus ievadījāt tieši iekš DNS, un tagad vajag radīt citus paternus, lai agresijas un aizsardzības gēnu izvadītu no šūnām. Vairākas dzīves pasaulē veicina tādu atbrīvošanās no nevajadzīgā procesu.

Jā, esmu pamanījusi, ka Saules Brālības Vienotībā nav cīņas un dualitātes.

Tur nav arī nesaskaņu, pretinieku un pretrunu.

Interesanti, viņiem arī taču šeit bija inkarnācijas, un viņi līdz pēdējai asins lāsei cīnījās savā starpā. Kā viņi panāca miermīlīgu eksistēšanu? Ko viņi tādu izdarīja, lai izvadītu no sevis indivīdu, kurš ar savu viedokli pretojas citiem? Es zinu, ka tieši attīstītas individualitātes, nevienādības tiek augstu vērtētas citās pasaulēs, taču pie mums tas ir pārgājis neskaņās un traucē mums būt vienotiem.

Viņi darīja to pašu, ko cilvēki, kuri iet pie Sevis Lielā – apzinājās un iemācījās mīlēt dzīvi. Viņi apzinājās Dzīvi vispār, nevis dzīvi man. Pēc tam viņi saprata, ka Es tad arī ir šī Dzīve, tā ir manī ar visām savām izpausmēm, noderīgām un kaitīgām (pēc mana uzskata).

Tas ir, kad viņi iegāja apziņā “Es Esmu Viss Tas”, kļuva par šo visu to, viņi izmainīja savu attieksmi pret apkārtni?

Viņi ne tikai kļuva par visu to, viņi sajuta cieņu Sevis iekšienē pret visiem un visu, viņi sāka augstu vērtēt visu to, līdz kam bija attīstījušies, viedi regulējot Sevi Iekšienē.

Bet kā viņi pacēla savu apziņu līdz tādam augstumam, ja viņi atradās nesaskaņu biezoknī? Ko viņi tādu izdarīja, lai sāktu cienīt? Vai tiešām izmira fiziskajā plānā?

Jā, tā bija viņu dzīves skola. Sākumā viņi iznīcināja cits citu, bet pēc tam cilvēki kā nikna un agresīva suga pabeidza viņu atrašanos uz planētas. Jūs taču negribat viņu vēstures atkārtošanos?

Taču viņi nepazuda, bet kļuva mums Skolotāji, kuri turpina savu dzīvi Vienotības augstākā plānā. Kas ar viņiem notika tālāk, pēc tam, kad viņi pārstāja inkarnēties uz mūsu planētas?

Viņi sāka apmeklēt citas, astrālas planētas ar dažādiem dzīves apstākļiem, lai pabeigtu apziņas pāriešanu uz augstāku skatu. Bet jums tagad rodas dabiski tādas pāriešanas apstākļi. Jums nav jāizmirst vai jāpārmācās. Jūs jau esat diezgan labi attīstījušies, lai saprastu, cik atkarīgi jūs esat gan cits no cita, gan no planētas. Un jūs pārejat uz smalkāku plānu, kur gan realitāte, gan apziņa sāks jums palīdzēt vākt prom no sevis nepieņemšanu un nepiedošanu.

Garīguma skolas sāk pagriezienu uz noskaņojumiem jūsu iekšienē – savienošanās ar Tēvu, Skolotājiem, Audzinātājiem, kuri jums translē tādus noskaņojumus, palīdz atrast sevis iekšienē tādus kodus, lai pāriešanas uz jauniem vienotības paterniem ietekme izrādītos no iekšienes, kuru jūs apzināties kā savus personīgos kodus.

Tie ir Apziņas Režģu iekšienē?

Apziņas Režģu iekšienē tādi kodi ir, svarīgi, lai cilvēkam būtu prasība pievērst tiem savu uzmanību, lai tādi noskaņojumi iznāktu virspusē un izkārtots viņa dienas apziņā, saprātīgumā un sapratnē. Tam, kā cilvēka iekšienē nav, dienas apziņa uzmanību nepievērš, ignorē, kā ignorē visas informācijas lielāko daļu, tāpēc ka tā nesaskan ar to, kas apziņā jau ir uzplaucis.

Bet uzplaukušas ir robežas starp tautām, nošķirtība, nacionālisms, kastas, sociālie starpslāņi, individuālisms, neatkarība un citas sociālās pasaules vērtības.

Tās kļūst vairāk izplūdušas – notiek nāciju samaisīšanās, valodas barjeru dzēšanās, apmainīšanās ar vīrusiem un citām slimībām, jaunatnes starptautiskā izglītība un preču un pakalpojumu noteiktu starptautisku sertifikātu esamība, internets un starptautiski zinātniski institūti, projekti, granti un apvienības.

Tā visa vēl nebija pirms gadsimta. Ir skaidri redzama attīstība visu apziņu vienotības virzienā.

Taču pēdējais solis ir ārkārtīgi grūts. Tieši pēdējā tādā solī notiek tautu globālas katastrofas. Individuālisma pēdējais balsts cīnās līdz galam, un jums ir svarīgi saglabāt sevī visus tos noskaņojumus, kuri jau ir izgājuši jūsu apziņas virspusē, neļaut sevi nolaist, nepakļauties cīnošos spēku ietekmei, saglabājot dvēseles gaismu jebkurā gadījumā.

Mēs redzam, ka gaisma jau dominē, un ir svarīgi viņu nepazaudēt pēdējo notikumu laikā. Priecājieties, mīliet un ziediet kā jūsu “reālajā” dzīvē, tā arī noskaņošanās uz augstākajiem aspektiem laikā. Dvēseles gaismu, pieņemšanu un mīlestību izplatiet ap sevi, kultivējiet sevis iekšienē un iemācieties tā dzīvot.

Pateicos Tev, Diženā Dieviete!

 

Pievienots 17.11.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/sochranyayte-svet-i-liubov-v-dushe

Tulkoja Jānis Oppe