Misijas atklāšanās

Šajās piezīmēs ir divas nodarbības no mūsu koučingu atklājumiem. Man ļoti patīk nodarboties ar koučingu, tas atnes labumu ne tikai klientiem, bet dod arī man vielu pārdomām, apzināšanām un sapratnei.

16 04 04 01

Klients – N., kura jau sen stāv uz garīgā ceļa, apzināti uzvedas dzīvē, nodarbojas ar konsultēšanu. Viņa tiecas un nevar organizēt garīgu grupu, kaut gan pēc iekšējiem un ārējiem parametriem viņa ir gatava, var un grib to izdarīt.

Gribu piebilst, ka pašreizējā laikā tas ir grūti visiem, un manā acu priekšā viena garīga grupa pēc otras izjūk pretrunās un grūtībās. N. uztur personīgas attiecības ar daudziem garīgiem cilvēkiem un palīdz viņiem viņu ceļā.

Kārtējā koučinga nodarbība. N. atzīmē, ka mūsu nodarbību rezultātā ir sākusi vairāk gulēt, kļūt mierīgākai un atslābušākai, nokārtojas attiecības, tiek pārskatīta uzvedība un attieksme pret radiniekiem.

Šodienas nodarbības mērķis – pastrādāt ar īpašību, kuru viņa sevī ir pamanījusi – ar neuzticēšanos sev. Izlemjam pastrādāt ar neuzticēšanās īpašību ar Eriksona hipnozes un sešu soļu refreiminga palīdzību.

Ieeju hipnozē un savienojos ar radošo daļu (iekšējo es). Ejam pa sešu soļu refreiminga pakāpēm.

Tā ir ļoti laba tehnika, lai meklētu jaunu, efektīvāku uzvedību.

To ir ļoti viegli automatizēt – iedarbināt to uz pašizpildīšanos neapzinošā līmenī. Seši soļi palīdz atrast jaunu, efektīvāku uzvedību, turklāt vairākus jaunus variantus.

6 soļu refreiminga shēma: problēmas formulēšana – kontakta nodibināšana ar radošo daļu – pozitīva nodoma definēšana – uzvedības trīs jaunu variantu atrašana – šo variantu ekoloģiska pārbaude – atbildības uzņemšanās.

N. viegli iegāja savā iekšienē un savienojās ar savu radošo daļu, kura tad arī nosaka noteiktu uzvedību dzīvē, ar kuru mēs strādājam – neuzticēšanos. Noskaidrojam, ka šī uzvedība ir N. aizsardzība dažādās dzīves situācijās. Ievedam jaunus uzvedības variantus šajās situācijās.

N. ir tikai jāuztver tas, kas nāk no iekšējās radošās daļas.

Pēc kāda laika sāku teikt priekšā vienu pēc otra variantus, kurus izdod mana iekšējā daļa.

Bet, kad N. sāk saukt to, ko ir pieņēmusi no iekšienes, tas viss izrādās pilnīgi citāds, par ko arī nav jābrīnās, jo katram cilvēkam, vēl jo vairāk iekšējai radošajai daļai, ir daudz kas tāds, kas stāv AIZ apzināšanās ietvariem.

Trīs jaunās uzvedības varianti – ceļojumi, darbs ar rokām un aktīva rīcība un nodarbības ar bērniem.

Noskaidrojam detaļas, tieši hipnozes laikā. Pārbaudām ekoloģisko aspektu (drošību visos līmeņos).

Izrādās, ka N. 30 gadus ir strādājusi bērnudārzā, un viņai ir milzīga audzināšanas pieredze bērnudārzos.

Aktīvā rīcība – sākt vākt informāciju, kā uz šodienu pareizi un netriviāli audzināt mūsdienu bērnus – varavīkšņainus, gaismas, indigo un citus bērnus ar augstu gaismas līmeni iekšienē. Savākt informāciju, ceļojot pa citām valstīm un pilsētām, un savos atklājumos un metodikās dalīties ar jaunajiem speciālistiem bērnudārzos. Organizēt audzināšanas kursus vai skolas, uzrakstīt grāmatu par audzināšanas pieredzi, ko nepieciešams zināt un prast tiem, kas ir ar mūsu bērniem, mūsdienu apstākļos. Lasīt dārziņos lekcijas vecākiem, kā viņiem labāk saprast mūsdienu bērnus, kā ar viņiem sarunāties un mīlēt viņus.

Izejot no hipnozes, vēlreiz balsī izsakām un līdz galam izstrādājam to, kas ir saņemts seansa laikā. Atzīmējam, ka ne N., ne es nebijām gatavas tādai notikumu attīstībai. Abām tā izrādījās atklāsme.

***

16 04 04 02

Kliente NG pēdējā laikā ir pārdzīvojusi it kā depresiju. Nav gribējies nodarboties, noskaņojums nav bijis augsts. Pēc zināma pārtraukuma – otrā koučinga mācība. Skatos – viss ir gaiši un labi, izņemot sirds centru un otro čakru.

Nedaudz nodarbojos ar attīrīšanu, izķeru sīciņas būtības un lūdzu savus Spēkus attīrīt sirds centru no kaut kādām nevajadzīgām detaļām. Sirds centrā ir mierīgi, bet it kā ir kaut kas lieks, nevajadzīgs.

Pie pārējā nav, pie kā piesieties.

Mani Palīgi-Spēki ir tādā mērā tikuši galā ar savu darbu, ka anahātā rodas milzīga mirdzoša saule. Izbaudām šo mirdzumu un ar šo uguni ārstējam otro čakru, atjaunojot viņu pilnīgi. Tas ir sajūtams pat fiziskajā ķermenī – kā otrā čakra piepildās ar uguni.

Skatos Augstāko Es un mentālajā aspektā galvā neredzu visu galvu, bet tikai centrālo daļu. Tādēļ galva izskatās maza.

Sapratu, kas tas ir kaut kas tumšs, kas aptver galvu, kā cepure.

Lūdzu saviem mentālajiem Spēkiem attīrīt līdz normai NG mentālo aspektu.

Lūk, aspekts nomet „cepuri” kā parūku, un galva sāk ļoti stipri mirdzēt. Viņai ir normāls izmērs, vienkārši „cepures” dēļ viņa nebija redzama pilnībā.

Jautāju mentālajai būtnei, kas tas bija ap galvu. Atbilde – mūka atribūts (mūka melnā cepure). Noskaidroju, ka šī programma kaut kādā veidā ir bijusi NG iekšienē, viņa to sākusi realizēt 15-16 gadu vecumā. Dzīvē NG ir bijusi laulībā, un viņai ir pieaudzis dēls, ar kuru ir lieliskas attiecības. Taču padomājot, ka atkal varētu apprecēties, iekšienē rodas protests.

Kamēr mēs sarunājamies, mentālajā aspektā rodas ļoti spēcīga gaisma un iedegas arvien vairāk un vairāk. NG mentālā aspekta galvai uzliek jaunu cepuri, kura atgādina apaļu tiāru jeb krieviski куколь[1], tikai bez lejup krītošā ietērpa. No cepures nāk ārkārtīga gaisma, kura iedegas arvien vairāk.

Pati mentālā būtne sākumā iztaisnojas, pēc tam kļūst par milzīgu figūru ar spārniem zem apmetņa, un pēc tam pārvēršas par lielu saulainu būtni, ar izplestām rokām kā Jēzum Riodežaneiro.

Lūk, rokas ir pastieptas augšup pateicības lūgšanās.

Pēc tam mentālais aspekts izraujas augstāk, un virs viņa rodas mirdzošs ugunīgs caurspīdīgs aspekts, kurš it kā iznāk no blīvākā mentālā. Kļūst saprotams, ka notiek iesvētīšana, kura veicina NG mentālās būtnes iziešanu uz augstāku mentālo līmeni – kvantu lēcienu.

Visa situācija ir ļoti svinīga un nopietna, bez kaut kādiem kliedzieniem un apsveikumiem, bez mūzikas, un ir piepildīta ar milzīgu mirdzošu uguni. Virs būtnes tiek lasītas lūgšanas vai kaut kādas iesvētošas runas.

Pēc tam enerģija no mentālā aspekta pakāpeniski nolaižas uz visu daudzdimensionālo NG, nolaižoties līdz pirmajam apakšējam aspektam.

Skatos NG fizisko aspektu un neredzu viņu milzīgās apaļās auras – vienotās čakras, kā mēs viņu saucam – dēļ. No sirds centra nāk mirdzums uz visu apaļo auru, un visi pārējie centri vienkārši nav redzami vispārējā mirdzuma dēļ.

Tagad kļūst skaidrs NG depresīvais stāvoklis, kāds dažreiz mēdz būt pirms iesvētīšanas.

Šīs dzīves mērķis ir izpildīts. Taču kopā ar aspekta pacelšanos uz jaunu pasauli un jaunām enerģijām gluži kā atveras aizsegs visu aspektu priekšā, un kopā ar iesvētījumu atnāk jaunas atbildības un jaunas misijas enerģijas. Mums paskaidro, ka visas detaļas atnāks vēlāk, tagad nav vietas un laika kaut ko noskaidrot.

Mūsu dvēselēs ir daudz prieka, dziļa izpratne par iesvētījumu, svinīgumu un laimi.

NG nobeigumā saka: „Es, lūk, atrodoties ne labākajā stāvoklī, domāju – kā tev neapnīk ar mums nodarboties. Tagad es saprotu, ka tas ir viens vienīgs prieks!”

Es piebilstu – prieks un laime.

Natālijas Koteļņikovas tiešsaistes koučinga programmas

Pierakstīšanās uz koučingu

 

 http://www.sanatkumara.ru/seminari-i-drugie-sobitiya-shkoli/kouchingovie-programmi-u-natali-kotelnikovoy

 

Pievienots 04.04.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/otkritie-prednaznacheniya

Tulkoja Jānis Oppe[1] Ку́коль (lat. kapuce) – Krievijas Baznīcā kopš XVII pēc patriarha Nīkona reformas – lielās shimas (sk. схимонах) mūka augšējais ietērps smailgala kapuces ar divām garām, muguru un krūtis aizsedzošām auduma sloksnēm, veidā.