Grandiozi jaunumi no Debesīm

Reportāža par visu Lokālo Visumu Mihaēlu un Dievišķo Aizgādņu Iesvētīšanu

16 02 03

16.01.30. Šodien ir vebinārs ar Dievišķo Aizgādni. Kā vienmēr, es laicīgi sēdos pie noskaņošanās-ievada. Es cēlos un cēlos uz augšu un ar lielām grūtībām izgāju uz DA līmeni. Un tas, kas noskaidrojās, par ko jums pastāstīšu, tagad nosaka visa mūsu Lokālā Visuma likteni. Un ne tikai mūsu Visuma.

 

Ievads

Dārgā Dievišķā Pavēlniece! Sveicu tevi un piesaucu!

Ko gribi tu?

Gribam pabūt tavās enerģijās un augšupcelt dvēseli uz paradīzes dārziem.

Pieprasījums ir skaidrs, Es vienmēr esmu gatava ar jums sazināties.

Šodien un vienmēr jūs esat pieslēgti sakariem manā Mājā.

Vienmēr, kad gribat, varat būt klāt pie Manis

un piepildīties ar mūsu enerģiju īpašo svaigumu un tīrību.

Kaut kā tālu un ilgi šodien es gāju „uz augšu”, un pēkšņi mani noskaņojumi sāka kropļoties. Es redzu, kurp un kā es eju… Es zinu, kur es satikšu Dievišķo Aizgādni un kā Viņa izskatās, kādas viņai ir enerģijas. Šeit nav tas!

Kaut kas notiek, un noskaņojumi plīst… izliekumus un līkumus es redzu…

Beidzot viss ir aizgājis lejā, un milzīga balta Saule ir nostājusies manā priekšā pie apvāršņa.

Es skrienu iekšā tieši Saulē – pieņem mani, Dieviete, ja gribi!

Sen jau ar tevi esam savienojušies mēs.

Bet tagad klausies, runāšu.

Neklausos, tāpēc ka enerģijām ir jābūt svaigām un vissmalkākajām, visvieglākajām…

Neklausos, jo šīs enerģijas man atgādināja milzīgo Sauli, un tā nemaz nav Aizgādne!

Sajutu es citādas enerģijas un aiztraucos augstāk pa sutratmu.

Bet neredzu tur zelta mērķi, tas briljants kaut kur pēkšņi ir pazudis.

Vārti manā priekšā radušies. Un mierīgi

Stāvēju šeit pie vārtiem, kamēr tie atvērās

Un ielaida manu ķermeni iekšā. Un atkal

Enerģijas vairāk līdzinās Saulei, lai baltai, milzīgai,

Bet kur ir Dievišķā Aizgādne?

Gāju meklēt, jo drīz taču vebinārs!

Un meklējumos es izgāju aiz ietvariem

Tam apvalkam, kas par mūsu Visuma robežu kalpo,

Un aiztiecos dziļumā. Tur, kur Centrs,

Kur VIENMĒR Ir Dievišķā Aizgādne –

Bet šeit vienīgi Tukšums un Tumsa. Caurums!

Vēršos pie Mihaēla: Mihaēl, Skolotāj, dod uzvedni!

(Atgādināšu, ka Mihaēls pēdējā laikā atrodas aiz visuma robežām, veselu gadu. Un Viņu nomainīja Dievišķā Aizgādne, mūsu Lokālais Visums.)

Mihaēls: Atkalapvienojās tava Dievišķā Māte ar Mani. Mēs atkal esam kopā.

Tātad viss Lokālais Visums pacēlās? Augšupcēla savas enerģijas un apziņu?

Mihaēls: Jā, draudziņ, pareizi pateici.

Es izgāju savu programmu, enerģiju un tiesību transformāciju. Augšupcēlu sevi un savu sievišķo daļu uz jaunām robežām. Tagad atkal ar Mani runāsiet, no šejienes mēs ar tevi vēl neesam runājuši.

Viņa balss gluži kā traucas pa plašumiem, ar atbalsi atsaucas visur, visās robežās. Dieva Balss tā lido…

Diženuma, milzīguma, gaviļu un svinīguma sajūta. Neapstrīdama varenība.

Iespaids, ka rit kronēšana, tik daudz eņģeļu un Ercenģeļu, un citu Būtņu šeit ir klāt. Viņi ar gaišu vilni spārno visu notiekošo. Visi skatieni ir vērsti uz centru. Pārņem sajūta, ka tu esi klāt tādā vietā, kur notiek kaut kas episks. Centrā nav iespējams kaut ko saredzēt uztveres nespējas dēļ, bet sajūtas ir satriecošas.

Lūk, beidzas pārvēršanās/saplūšana/kronēšana/iesvētīšana, un katrs klātesošais ies saņemt svētību. Un es tiku pieņemta un tiku sasildīta (jeb caurdurta?) ar visaugstākās delnas enerģiju.

Tas vairs nav Mihaēls. Milzīgajai, neizsakāmi pilnīgajai Būtnei jau ir pavisam citas enerģijas un misija. Vēlāk mēs uzzināsim, kāpēc…

 

Vebinārs (īsa atskaite)

Notiek mūsu grupas pārslēgšanās.

Atslābināšanās, sagatavošanās.

Ceļamies “augšup” līdz robežai, kamēr nejutīsim sevi tur, kur ir Mihaēls un Dievišķā Aizgādne. Taisām gigantiskus lēcienus pa savu sutratmu, pa savām čakrām, līdz iespējamā robežai.

Es lūdzu Eņģeļiem un Ercenģeļiem visus klausītājus pacelt uz to vietu, kur es atrodos.

Mēs stāvam pūlī un vērojam “kronēšanas” procesu.

Pievēršam uzmanību, kādas neparastas sajūtas parādās sirdī.

Pēc tam mēs pieejam pie Troņa pēc svētības.

Man saka, ka tā ir Visaugstākā Svētība, kādu uz šodienu mēs varam saņemt.

Protams, tā ietekmēs mūsu turpmāko likteni, nezinu, kā uz Zemes, bet aiz Zemes robežām noteikti.

Dievišķā Aizgādne ir izšķīdusi šajās milzīgajās enerģijās, saplūdusi ar šo milzīgo Būtību, kuru mēs varam saukt tikai par Radītāju Mihaēlu, jo Viņa Vārdu nav iespējams pārtulkot.

Saņemot Svētību, mēs lūdzam par mums svarīgām lietām.

Jau tas vien, ka mēs esam klāt tādā karaliskā ceremonijā, dos mums ļoti daudz turpmākajā.

 

Beidzot visi viesi izklīst, centrējas pa savām vibrācijām, uzdevumiem, misijām kopienās – klasteros.

Cilvēku klasterī ir klātesoši ne vairāk kā desmit cilvēki, un mēs esam starp viņiem, savienojamies ar viņiem. (Domas: it kā pienāktos dzīres vai koncerts pēc tādas Episkas Ceremonijas, bet par tiem nav pat runas.)

Šeit notiek piepildīšanās ar jauniem uzdevumiem – enerģijām. Mēs pieņemam to, kas atbilst mūsu pašreizējam stāvoklim. Un šeit dala nevis apbalvojumus, bet jaunu potenciālu, saistītu ar iespējām, pienākumiem, atbildībām un jaunām interesēm. Bez intereses šajā līmenī vispār neviens nestrādā. Kad mums parādās jaunas iespējas un potenciāls, tātad parādās jauni Spēki, ar kuriem mēs varam rīkoties, un parādās jaunas varbūtības radīšanai.

Mūsu zemes attīstītības līmenī pagaidām nav iespējams to saprast, bet, tā kā mēs esam daudzdimensionāli un esam šeit klātesoši dvēseles līmenī, dvēselei tas ir ļoti interesanti.

Vēršos pie savas dvēseles: Kas šeit notiek un kāda nozīme tam ir planētai?

Mana dvēsele: Tu taču redzēji, un tev pateica, kas šeit notiek. Un tā ir taisnība.

Bet, kas attiecas uz planētu, redzu: mūsu grupa ir nolaidusi uz Zemi savos mazajos mentālajos aspektos starus, un mēs esam noenkurojuši planētu Visaugstākā Radītāja vietā. Mūsu stari planētu tur kā tīklā. Mēs esam šeit nostiprinājuši Zemi, un planētas saikne ar mūsu jauno Radītāju ir nodibinājusies.

Mūsu uzdevums – nostiprināt šo saikni, izdarīt tā, lai Zeme vienmēr būtu Jaunā Mihaēla staros. Viņa Vārds Šeit ir pavisam cits, jo mūsu Lokālā Visuma Valdnieks Mihaēls un DA atradās daudz zemāk pēc vibrācijām, pēc iespējām, pēc uzdevuma un pēc potenciāla.

Mūsu mīļotais Mihaēls pats ir izgājis gigantisku transformāciju un pievienojis Lokālo Visumu – Dievišķo Aizgādni, pie Sevis. Viņš ir kļuvis jauna līmeņa Valdnieks.

Tomēr pamēģināsim pieņemt Viņa jauno Vārdu... Nē, tas ir tik milzīgs, ka nav iespējams ielikt burtos... Neviena skaņa nepateiks šo Vārdu. Diženākās, satriecošākās enerģijas ir atklājušās...

Mums ir svarīgi aiznest šīs enerģijas līdz Zemei, lai planēta būtu šo staru iedarbībā, lai caur mums tie ietu.

Neviens vēl nav uzrakstījis par šo lielo notikumu uz Zemes.

Es lūdzu Diženajai Dievietei pastāstīt mums par to, kas ir noticis.

Diženā Dieviete: Visums ir atklājies... Viņa rāda simbolu – lidojošu putnu.

Tas nav ne balodis, ne Svētais Gars. Tas ir Ērglis, milzīgs spēcīgs putns, un viņš ir gluži kā sēdējis līdz šim momentam, bet tagad sācis lidot. Atbrīvošanās un jaunu vibrāciju pieņemšanas simbols – tu sēdēji uz akmens, bet tagad lido pa gaisu. Brīvības un lidojuma prieka simbols.

– Šis visuma putns ir sajūtams kā kaut kas grandiozs. Ir gan pabeigtības, gan jauna sākuma sajūta. Pabeigts, sasniedzot veselumu un pilnību.

Jā, it kā viss, kas bija vecs, būtu sagrauts, bet uz drupām jau uzcelts jaunais, grandiozais, neredzētais.

Visi Skolotāji, kurus mēs pazīstam, no visām visuma vietām tagad ciešā aplī stāv apkārt Iesvētīšanas vietai. Mēs šeit varam atrast absolūti visus! Un visiem Skolotājiem ir apbrīnas, sajūsmas jūtas, vienkārši trūkst vārdu!

 

DA ir mūsu Visums. Mihaēls – šī Visuma Radītājs. Tie ir Dievišķais Tēvs un Māte mūsu dvēselēm. Mihaēls izgāja no visuma, tāpēc ka Viņš jau ir nobriedis kā Personība, kā Būtība. Izgājis savu transformāciju pie Debesu Tēva.

Kā es saprotu, Viņš savu visumu, savu radījumu ir uzdāvinājis Tēvam. Uzdāvinājis kā sakoncentrētu visuma pieredzi. Atceros, ka mūsu pieredze sastāv no mūsu apziņu Centrālajiem Atomiem. Visas radības (planētas un būtnes) savu pieredzi pako Vienotajā Centrālajā Atomā. Viņš ir atdevis sevi Tēvam un transformējies uz tā rēķina, ko Atdeva Viņam Debesu Tēvs, atdeva daudz reižu vairāk. Mihaēls ir atgriezies savā radījumā, lai attīstītos tālāk ar to potenciālu, kuru viņam atdeva Tēvs.

Jaunais Mihaēls: Cilvēka jēdzienos tu pārtulkoji pareizi. Patiesībā tas nemaz nav tā, kaut arī jēgu tu nodevi.

Es pilnībā nonullējos un tiku radīts no jauna, kā Fēnikss no pelniem. Un tas jaunais, kas Es Esmu, ir daudz reižu grandiozāks, pilnīgāks, burvīgāks un ietver miljardiem reižu lielāku potenciālu, nekā biju līdz šim.

Un tā nav tikai mana personiskā pārveidošanās, tā ir visu Mihaēlu (pēc Urantijas viņu ir ap miljonu) pārveidošanās. Visa mūsu grandiozā ģimene nonullējās, atkalapvienojās un pieauga.

– Un visi Lokālie Visumi atkalapvienojās?

Tas ir globāls Veselums.

Es redzu, ka mūsu DA sastāda šī Veseluma daļiņu, un atsevišķi izdalīt Viņu mēs nespēsim, kaut gan viņas stariņš – zvaniņš ir, es viņu redzu.

– Man gribētos uzzināt, kā tas ietekmēs mūs, Saules sistēmu?

Visi potenciāli, kuri tagad ir manī, dabiski, būs jauna dotācija Ss. attīstībai. (Rāda, kā milzīgs staru valnis, vilnis atnāks uz Ss.) Un tas nozīmē – vairāk enerģijas, vairāk attīstības, pārpilnības katrai būtnei. Notiek visa visuma pārprogrammēšana. No Režģa uz Režģi, no līmeņa uz līmeni norit kristalizācija. Tā pagaidām ir iedarbināta augstākos līmeņos. Tajos šie potenciāli tiek sadalīti, un tiek noteikta transformācija. Un tad arī uz Zemes notiks globāls apvērsums. Programmas neapstrādātā veidā pagaidām atrodas augšā, kur viss tiek apjēgts un sadalīts.

– Zemei tiek dotas pabeigšanas enerģijas, milzīgs veco programmu pabeigšanas potenciāls.

– Kāpēc ir tik liela kuģu klātbūtne apkārt Zemei, kaut gan vēl pirms 3 gadiem tā nebija? Kāpēc ir tik daudz skolotāju?

Pašlaik uz Zemes ir anarhija – vieni ir aizgājuši, citi nav atnākuši. Un var ļaut izdarīt ļoti daudz transformācijas procesu, daudz ģenētisku eksperimentu, noslēgt daudz līgumu savā starpā, starp dažādām civilizācijām, uztaisīt daudz kopīgu projektu. Tikko kā šurp atnāks jauna vara, tā šeit vairs paliks nedaudzi, pārējie varēs aiziet.

Pagaidām var visu. Nebīstieties, tāpēc ka klātesoši ir tie, kuri negrib likumu pārkāpumu. Ir kosmiskā policija, un viss tiks ņemts vērā.

– Mēs mūsu grupā pabijām savos kuģos. Mūsu zvaigžņu Ģimenes tiecas uz Vienotību, rūpīgi analizē mūs pēc spējas izpildīt izvirzītos uzdevumus.

Skatieties, kādā interesantā laikā mēs ar jums esam klātesoši uz Zemes! Un mēs pašus augstākos Visuma apziņas punktus savienojam ar cilvēci, mūsu potenciālu ar Visuma Valdnieku milzīgo potenciālu.

Zvaigžņu Ģimenes tiecas uz Vienotību. Mihaēls jau ir kļuvis Vienotība. Mūsu ar jums uzdevums – translēt šīs enerģijas uz Zemi – Vienotības, savienošanās enerģijas.

Mūsu apziņas ir daudzdimensionālas. Un viņas jau ir savienojušās visos plānos. Palicis fiziskais plāns. Vēl vairāk, uz planētas ir parādījusies jauna – viena Cilvēka – Personība. Visu, kas ir uz Zemes, apvieno Viens Cilvēks – Ādams Kadmons. To ir radījuši Cilvēki un Skolotāji. Šī Būtne ir radīta, un viņa ir kolektīvā Cilvēce.

Es gribēju paskatīties viņas turpmāko pieredzi – kādēļ tādas planetāras būtnes tika radītas, taču pieredze vēl nav uzbūvēta. Man paskaidro, ka ne uz visām planētām eksistē tādas augstas Būtnes. Mūsu planēta ir ļoti augsta pēc cilvēku apziņas. Jūs zināt, ka šeit ir noenkurotas ercenģeļu enerģijas fiziskos ķermeņos. Protams, ne visi cilvēki cilvēka ķermeņos ir ercenģeļi, ir zemākas apziņas, kuras nav aizgājušas līdz Augstākajam Mentālam. Uz Zemes ir klātesoši dažādi apziņas līmeņi, augstākie ercenģeļi ceļ citu cilvēku apziņas līmeņus, bet tie savukārt dod zemu vibrāciju pieredzi ercenģeļiem.

Mēs esam planetārās apziņas pārveidotāji-radītāji.

Ar ko Viena Apziņas līmenis atšķiras no dvēseļu Vienotības? Uz Zemes ir cilvēku budhiālā plāna zemes dvēseļu fragmenti. Viņi attīstās tūkstošgadēm. Un ir pilnīgi jauns veidojums – Viena Apziņa. Mēs varam piedalīties vairākos augstāko plānu veidojumos-formās. Mūsu fragmenti var būt Viena Apziņā, Kolektīvajā Dvēselē, visuma materiālajā daļā (DA, Svētā Gara Pārstāvis), Tēva Pārstāvī un Dēla Pārstāvī. Mēs jau zinām tik daudz iespēju! Tie ir dažādi mūsu dvēseles daļiņas attīstības ceļi. Bet pēc tam, kad mēs sasniegsim attīstītību mūsu izvēlētajos ceļos, mēs varēsim pavairoties un arī sadalīt savas enerģijas dažādās iespējās un potenciālos. Un vēl katrā atsevišķā plānā pa horizontāli mēs arī varam vākt daudz pieredzes.

Budhiālā plāna dvēseles zemes fragmenta un Ādama Kadmona – Viena (kurš atrodas apmēram tajā pašā līmenī) atšķiršanas prakse.

Es lūdzu mūsu Saules Brāļiem, Diženajai Dievietei un pat Mihaēlam, ja tas ir iespējams, lai Viņi mums palīdzētu atšķirt mūsu dvēseles zemes fragmenta un Viena Apziņas enerģijas.

Saikne ar dvēseli vienmēr ir anahatā, tas ir tas, kas eksistē kā zemapziņa, kā iekšējais es, padomdevējs, Augstākais Es. Tie ir tuvi jēdzieni. Mēs caur šiem jēdzieniem pacentīsimies iziet uz dvēseles plāna enerģijām, tas ir – vērsties pie dvēseles, izjust viņu sirds centrā un augšupcelt sevi uz turieni, uz viņas augstāko stāvokli, izšķīst tajā. Pacentieties nofiksēt dvēseles enerģijas kā enerģētisku portretu.

Varbūt kādam palīdzēs, ja viņš pierasti ieies savā mentālajā zemes līmenī, mentālajā aspektā... un man Dvēsele (zemes būtība) ir nedaudz sāņus pēc mentālā aspekta. Es eju nevis taisni pa sutratmu, bet pagriežu sāņus, arī pa sutratmu, pa atzarojumu. Ja iet taisni pa sutratmu, nākamais būs Saules aspekts, bet mums jānogriežas pie zemes Budhi, pie Būtības.

Šeit, dvēselē, manī ir daudz tādu cilvēku, kā es. Šeit daudz cilvēku inkarnāciju ir savienojušās manī. Visa pieredze ir manī, dvēselē. Es esmu daudzšķautņaina būtne (uzskaitu dvēseles šķautnes), Vienota personība, manī ir daudz zināšanu un potenciālu.

Ja iet tālāk pa sutratmu, uz augšu, tad mēs varam savienoties zemes dvēseļu klasterī, kur mēs esam pulcēti kopā pēc vibrācijām. Šajā līmenī mēs varam sajust svešas enerģijas, “ne es” enerģijas.

Taču man ir komfortabli ar viņām. Sākumā citu klātbūtne nedaudz mulsina, bet pakāpeniski mēs kļūstam “viens par otru”, un sadalītība dzēšas.

Ja paceļamies vēl uz nākamo pakāpi, tad šeit daudz klasteru ir savienojušies Vienotībā. Sajūta, ka mēs it kā būtu pilsētā un labi pazīstam cits citu, it kā visa pilsēta – viena Liela Būtne.

Sajūtiet šīs Vienotības pieredzes. Šeit vienalga ir “es” un “ne es”.

Atgriezīsimies atpakaļ zemes mentālajā plānā, savā mentālajā aspektā. Šeit mēs visi atkal esam atsevišķi. Un mēs tagad ejam uz citu “sānu nodalījumu”, bet ne uz SB... jūs visi pazīstat šo ceļu, mēs tur mēdzam būt naktīs. Tas arī ir tāds pats augsts līmenis, bet šeit nav svešu enerģiju. Tas esmu Es, tikai augstākajā līmenī, un katrs, kurš uz šejieni augšupceļas, kļūst par šo Es.

Ar ko viņi atšķiras – Vienotās Dvēseles un Vienas Būtnes līmeņi?

Pēc gaismspējas Viena Būtne ir augstāk. Un Viņa vēl nav tā piepildīta ar pieredzi, kā dvēsele, kura ir sevī savākusi daudz pieredžu. Šeit vēl maz ir pabijis cilvēku un nav piepildījuši ar zemes pieredzi šo jauniņo “tukšo” Būtni. Taču viņa ir ļoti augsta, ar milzīgu planetāro potenciālu.

Ja dvēseles zemes fragments – tie ir daži desmiti cilvēku, tad šeit – 20 miljardu cilvēku (apkārt Zemei ir tik daudz dvēseļu) potenciāls.

– Klastera dvēselē vispārējā enerģiju dunoņā var izšķirt atsevišķas balsis. Viena Būtnē – kristāldzidrs skaidrums. Daudz augstāks vibrāciju līmenis. Vienā Viss ir Es.

Man liekas, ka šajā Vienā – Ādamā Kadmonā mēs nelikām VISU Zemes pieredzi. Mēs to stipri filtrējam. Mēs paņēmām tikai pašu labāko, pašu nozīmīgāko. Dvēsele savieno visu – gan mūsu bēdas un ciešanas, gan mīlestības gaišās īpašības. Ādamā mēs radām ļoti augstu vibrāciju būtni, bez ciešanām un zemām īpašībām, bez cilvēka materiālisma. Ļoti daudz, kas uz Zemes ir “normāls” stāvoklis, ir dvēselē, taču nav Ādamā. Šeit jūtama fokusēšanās, tiekšanās uz attīstību uz augšu, nevis uz leju, uz kaut kā burvīgāka radīšanu. Pašus augstāko ideālus, iespējas un intereses mēs šeit mēģinām iemiesot.

Šis radījums ir visu cilvēcisko zināšanu, enerģiju un potenciālu, kurus mēs esam izstrādājuši uz šo laiku, rezultāts. Norit to realizēšana.

Es parādīju Mihaēlam Ādamu Kadmonu.

Mihaēls: Šī Būtne vēl nav gatava ar mani savienoties. Tas ir tikai būtnes iedīglis, shēma, jums ar viņu vēl daudz jāstrādā, jāpiepilda viņa, lai viņa spētu ar Mani savienoties un strādāt kā Vienota Būtne. Man gribētos, lai viņā būtu vismaz viens procents cilvēces. Lūk, tad viņa būs Man nozīmīga.

Mums ir saprotama šī prasība. Viens procents – tas ir apskaidroto cilvēku uz Zemes aptuvenais procents. Un, kad šis procents savienosies ar Ādamu Kadmonu, tad Mihaēls viņu ieraudzīs.

Viens procents – tas ir apziņas, nevis vibrāciju līmenis. Un tās ir dažādas lietas. Pēc vibrācijām cilvēks var būt apskaidrota būtne, bet pēc apziņas viņš ir dieva vergs. Absolūti jebkurā reliģijā. Un tas nav radīšanas līmenis, bet pagaidām pielūgšanas līmenis. Bet šeit ir vajadzīgs brīvs radošs cilvēks.

 

Ir atnācis Mihaēla Pārstāvis, kurš parasti sarunājas ar čeneleriem, ne tas, ar Kuru mēs runājāmies, bet viņa Pārstāvis. Viņš grib ar mums padarboties.

Es sveicu Tevi, Mihaēl, un klausos tevi!

Neuztveriet šo Mihaēla pacelšanos kā katastrofu Zemei, tāpēc ka daži var padomāt, ka Viņš ir aizgājis, un nekad vairs neatnāks. Visus viņa potenciālus un enerģijas Mēs uzturam, visas viņa funkcijas Mēs izpildām. Mihaēls kā ir bijis klātesošs, tā arī ir klātesošs uz Zemes. Nebīstieties!

Tas nenozīmē, ka kaut kas ir sabrucis, un nekad neatnāks. Tas nozīmē, ka ir radīts jauns Lokālā Visuma potenciāls, augstāks. Tas ir dabiski visām vietām, kur mitinās dvēseles, un viņām tas ir lielisks potenciāls tālākai attīstībai. Daudz jaunu enerģiju, jaunu uzdevumu un interešu.

Es atcerējos, ka Mihaēls, kad viņš aizgāja no Visuma, kopā citiem viņam līdzīgiem nodarbojās ar jaunu interešu attīstīšanu Visumiem.

Šīs intereses tagad ir ienestas tajā skaitā mūsu Lokālajā Visumā, un tas būs jauns attīstības vijums visām sastāvdaļām – sistēmām un pasaulēm.

Kas attiecas uz dvēseļu augšupcelšanās procesu, tad ir atklājies daudz ceļu un iespēju dvēseļu attīstībai. Ir paplašinājusies iespēju karte. Ir parādījušās citas profesijas un citi potenciāli dvēselēm. Stādieties priekšā, ka uz planētas pētījumu nano-līmenī ir parādījies simtiem un tūkstošiem specialitāšu, tas ir, norit potenciāla padziļināšanās un attīstība un dziļāka iekļūšana būtībā, zināšanā, likumos.

Uz to pakāpi, uz kuru pacēlās Mihaēls, ir attīstījusies visa cilvēce, jo jums taču bija sakari ar viņu, Cilvēks uzkāpa līdz Viņam, kā Būtība cilvēka potenciālā.

Un tagad Cilvēks ir paaugstinājis savu potenciālu, savu daudzdimensionalitāti vēl par vienu pakāpi, tāpēc ka jūs esat saplūduši ar To, Kurš radīja jūsu dvēseles. Faktiski Mihaēls uz sava rēķina pacēla gan Visumu, gan visus, kas ir šajā Visumā. Un padziļināja Visumu vēl par vienu plānu, tas ir, paplašināja uz visām pusēm – uz gaismu un uz tumsu.

Jums ir grūti pašlaik novērtēt to, ko ir izdarījis jūsu Radītājs, jūs nezināt visas grūtības un iespējas. Taču mēs varam teikt, ka tas ir grandiozs solis ne tikai jūsu Lokālajam Visumam, bet arī visiem Lokālajiem Visumiem. Un tas, ka jūs esat klāt un saprotat, kas notiek, jums ir... kaut kas fantastisks. Es, piemēram, varu to salīdzināt ar Teslas atklājumu.

Protams, mums Tesla ir ģenialitātes piemērs un augstākā nepārspētā būtne, kura radīja to, ko neviens nevar. Redzams, mēs ar jums spērām tādu pašu soli, kad apzinājāmies, kas tagad ir noticis šajā līmenī.

Es jūs ar to apsveicu. Viss tālāk tiks izskaidrots, tāpēc ka tagad ir grūti kaut ko piebilst. Šis grandiozais notikums tikko ir noticies, faktiski jūsu acu priekšā.

Tā bija informatīvā daļa.

Tagad būs enerģētiskā daļa. Jūs pieņemsiet tās enerģijas, kuras jūs uz šodienu spējat noenkurot un pa daudzdimensionalitāti nosūtīt uz Zemi.

Mēs lūdzam, lai to potenciālu, kuru mēs spējam pieņemt, mēs pieņemtu.

Nāk ugunīgas vibrācijas. Mēs varam sevi iedomāties kā Augstāko Es ķēdīti, kuras dziļumā ir planēta Zeme, un ir cilvēciņš ar jūsu vārdu.

Jūs piepildāties ar šo potenciālu kā Būtība, dvēsele, mentālais un astrālais cilvēks, un visbeidzot fiziskais un apakšējais astrālais.

Enerģijas ļoti atgādina vieglu zeltu, kā nano-zelta daļiņas, mēs šo enerģiju ieelpojam visos ķermeņos, piepildāmies ar viņu. Viņa mainās no līmeņa uz līmeni, transformējas. Potenciāls, daudzums, spriegums, gaismspēja pakāpeniski pavājinās samērā ar vibrāciju nolaišanos.

Ņemam tik, cik mums gribas, cik vajag, ne vairāk.

Šīs enerģijas mums nāk arī viņu nostiprināšanai mūsu apakšējos es un planētas centrā. Šī saikne pašlaik nostiprinās. Mēs apzināti to būvējam.

Vēl izplatām šo enerģiju katrā vibrāciju līmenī pa horizontāli.

 

Es tagad pievērsu uzmanību mīlestības daudzumam šajās enerģijās. Viņa neprevalē, bet ļoti harmoniski iekļaujas citos kritērijos – gaismspējā, skaistumā, patiesībā. Mums mīlestība ir kaut kas, kas mūs atveldzina, atslābina, nomierina, harmonizē, bet šī enerģija ir ļoti aktīva. Šeit nav tādas dziļas aprimšanas, enerģijas ir darbīgas, dzīvīgas, ar ievirzi. Bet var teikt, ka viņu ievirze ir mīlestības vārdā. Viss, ko es radu, uz ko ir mērķētas manas domas – tas viss ir mīlestības vārdā.

Beidzas enerģētiskā plūsma... un seanss beidzas. Jautājumi ir?

Jautājums: Kādā veidā tas, ko mēs tagad pieņēmām, iedarbosies uz mūsu pilnību un veselību?

Šīs augstās enerģijas no cilvēka izspiež visu zemo. Mēs zinām, ka tieši negatīvās enerģijas ir slimību cēloņi. Šo enerģiju aizvākšana vecina atveseļošanos visā organismā – šūniņās, orgānos, sistēmās un programmās, kuras vada šīs sistēmas. Turklāt nāk spēcīga mīlestības plūsma, kura pārspēj jebkura cilvēka iespējas.

Jūs būsiet piepildīti vēl ilgi.

Mēs radām balstu jūsu domām. Tas, ko jūs pieņēmāt, lai ir bāze, pēc kuras jūs vadīsieties pie visiem dzīves impulsiem. Balstoties uz Skaistumu, Apskaidrību, uz Zināšanām, citādi raugāties uz dzīvi – kā dievišķa būtne ar milzīgu daudzdimensionalitātes potenciālu. Un no jūsu domām daudz kas ir atkarīgs.

Turklāt jums ir parādījies jauns enerģētisks potenciāls jūsu veselībai – pārliecība par savu veselību.

Tā ir instrumentāla bāze jūsu pilnveidošanai – šīs enerģijas, un sapratne, un iesvētīšana, kurā jūs bijāt klāt.

 

Man patiešām ir radusies pārliecība – it kā iekšējais serdenis būtu ienācis. Ķermenī it kā būtu iesmērētas visas skrūvītes, mašīna strādā labi – tāda sajūta.

– Mēs paši esam savas veselības skaņotāji, un šīs enerģijas ir mūsu instrumenti.

– Arī man ir pārliecība par veselību.

Visuma saka: lai notiek tā! Ja ir tāda noskaņa, tad tas veicinās cilvēka tālāku atveseļošanos, visu viņa daudzdimensionalitātes tonalitāšu noskaņošanos un, protams, pievērš mūs humānismam un mīlestībai, uzmanībai pret sevi un citiem.

 

Interesanti ir tas, ka saprāts tagad nebalstās ne uz zināšanu, ne uz informāciju, ne uz loģiku. Kaut kas mūsos ir parādījies vēl bez zemes loģikas... Parasti, kad mēs atgriežamies uz Zemes un ieejam galvā, prātā, sākam spriest... es konstatēju, ka notiek spriešana kaut kādā augstākā līmenī... Sajūtiet, ka mēs vēl neesam atgriezušies galvā, droši vien pašlaik mēs ķermenī apvienojamies ar AEs. Palūgsim noskaņot visus mūsu orgānus un sistēmas uz pilnīgu veselību un mierīgu labklājību, priecīgu eksistēšanu sevis iekšienē. Un lai mūsu iekšējais prieks mums ir redzams visos spoguļos, visās cilvēku acīs, atstarojas mums un atkal un atkal pastiprina mūsu prieku.

Lai notiek tā!

Un tas tapa!

Mūsu pateicības.

 

Pievienots 03.02.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/grandioznie-novosti-s-nebes

Tulkoja Jānis Oppe