Atbilde nepacietīgajam

16.01.28.

Gribu kļūt apskaidrots. Uztaisiet man!

Mans vecs paziņa man pazvanīja un sašutis sāka bļaut: kāpēc pēc 2012. gada tika solīta augšupcelšanās, visu tumšo aizsūtīšana prom no planētas, pāriešana nākamajā apziņā – un kur tas ir? Kāpēc es nejūtu, ka kaut kas ir izmainījies, bet viss kļūst tikai sliktāk?

Nu jā, karš ar Islāma valsti, Ukraina, sankcijas... Bet aiz loga arvien tā pati ziema, un kur solītā siltāka laika iestāšanās?

Šodien lasu Lī Kerolu, Krajonu, kurš mums apsolīja mieru pēc Pārejas. Raksts saucas KOMUNIKĀCIJAS AR GARU http://novayarealnost.ucoz.ru/publ/novaja_realnost/novaja_realnost/rrrr/3-1-0-999

 

“Bet tagad jūs atrodaties enerģijā, kuru jūs nekad agrāk neesat pārdzīvojuši. Nekad. Civilizācija, kuru jūs saucat Zeme, – tā ir stabilitāte, kura nodrošina izvēli. Taču tas nav tas, kas notiek uzreiz, kā tikko viss ir gatavs sākties. Dažiem jums ir pa 50 gadiem. Enerģijas pārbīdes izplatīšanās, enerģijas un viņas ciklu izmainīšanās var ilgt gadiem. Tas nenotiek “acumirklī”, kā jūs teiktu.”

“Visas lietas notiek tā, kā tām jānotiek, ar tiem cikliem, kā tas ir iecerēts priekš jums, vajadzīgajā laikā un vajadzīgajā vietā, un, ja jums tās ir pārāk ātri vai pārāk vēlu, tās nenostrādās.”

 

Arī man tā liekas. Apziņa nav poga: nospiedi, un viss ir izmainījies. Vajag izmainīt ne tikai domas veidu, bet arī ieradumus, gadsimtiem vecos dzimtas šablonus, atdzīvināt izbojātās dvēseles pēc apstrādāšanas ar “pasaules kārtību”, atrast spēkus nomest manipulācijas ar valsti un tās bērniem... Kur ir mūsu lauksaimniecība? Kur ir mūsu māksla un kultūra? Kur ir rūpnīcas un ražošanas? Turpat ir arī apziņa...

Mana paziņas problēma – “es nevaru iziet 4.5 dimensijā. Iztaisiet man!”

Neizdomāsim bērnu spēles – 4.5 dimensijā, 4.6, 4.7 u.c. Tajā pašā Krajona čenelingā, tāpat kā daudzos citos, lasām:

“Bet tikko kā tu iziesi aiz trīsdimensionalitātes ietvariem: tu nevari noteikt, tu nevari pat saskaitīt, vai tas ir 6, vai 7. Tu pateiksi tika “O!” Tas kļūst daudzdimensionāls, kur nav skaita, ne 6, ne 7, un, ja tu dod kaut kādu skaitlisku vērtību, tad tu esi “lineārs”, joprojām paliekot 3D.”

 

Pilnīgi tam piekrītu. Mums traucē pieradums pie laika, telpas, analīzes un zemes manieres skaitīt un uzskaitīt. Mēs nekādi nevaram no tā iziet, tāpēc ka realitāte (jeb mūsu vienošanās par realitāti) visu laiku mums visu apstiprina ar decimālās sistēmas palīdzību.

Kad izej aiz fizikas ietvariem, tad tikai pēc savām čakrām vari pateikt, ka tagad tu esi astrālā, bet tagad mentālā. Izejot aiz savu ierobežojumu ietvariem, atrāvies no sutratmas, tu neredzi plāksnītes ar uzrakstu – “4.7. dimensija! Laipni lūdzam vai nepiederošiem ieeja aizliegta”.

Gribu pie tā pievienot savu insaitu nesen naktī. Es pamodos no tā, ka kāds apmācošais mēģināja man paskaidrot, ka skaitot tevi iegāž sistēma – tu vienmēr noapaļo skaitļus (neapzināti) līdz veseliem – ja tu no 1000 atņem, piemēram, 540, tad sākumā 500, pēc tam 40. Saskaitot rīkojies tāpat. Tas ir, visu laiku balsties uz veseliem lieliem skaitļiem.

Es sākumā tam nepiekritu (neapzinājos), bet pēc tam momentāni enerģētiski aizvācu šo decimālo programmu no saviem noskaņojumiem. Un pēkšņi es gluži kā uzsprāgu, kā šampanietis – mazu burbulīšu straumē. Tagad es saprotu, ka, iespējams, tur nebija decimālās sistēmas, un šis vecais noskaņojums man traucēja.

Vēl es atceros – ja tekstu lasa no kreisās puses uz labo, tad dzimst tēli (tēlainā domāšana), tas ir, tiek radīta enerģija. Bet, ja to pašu tekstu lasa no labās puses uz kreiso, tad no teksta tiek izsmelta, nonullējas enerģija, un, pēc tam to atkārtoti lasot no kreisās puses uz labo, teksts liekas nedzīvs, tukšs. Redzams, mums ir vērts par to padomāt...

 

Par pareģojumiem

Ārpuszemes būtības nevar mums iedot konkrētus datējumus. Tikai tās, kas ir tuvu Zemei, var rēķināties ar noteiktiem datējumiem. Taču viņas mitinās kādā no paralēlajām pasaulēm, kādā no Zemes attīstības variantiem... Un nevar KONKRĒTI mums pastāstīt, kas būs PĒC TAM tieši mūsu pasaules attīstības variantā. Bija jau tāda kļūda – pasaules Gals...

Vēl pirms dažiem gadiem man Sanats Kumara teica: “pareģojumi ir aizliegti”. Padomāsim, kāpēc? Skaidrs, ka pašlaik PRECĪZI neviens nezina, kas būs, teiksim, vasarā. Ir varianti, un būtiski.

Precīzāka programma guļ Augstākajā mentālajā plānā. Taču tur nav lineārā kalendāra...

Ja paskatās dažādu pareģu visus pareģojumus par Krieviju, tad tajos nav datējumu. Ir vispārējs attīstības virziens Krievijas atdzimšanas un diženuma virzienā, taču neviens nav norādījis datējumus. Protams, ka trijos gados neatdzims tā Krievija, kur bija līdz valsts sabrukumam. Taču par to, ka viņa atdzims, nav šaubu.

Lai valsts nostātos uz kājām, nepietiek ar viedu vadību, vajag pāraudzināt jaunatni, kurai nav iemācīts strādāt un ražot. Eiropa daļēji atkal ir pacēlusi “dzelzs priekškaru”, un tas droši vien nav slikti, ja ņemt vērā, ka mums tagad pašiem nāksies ražot, piemēram, pārtikas produktus?

Ja padomā, droši vien atkal sākies “atvelšanās” uz mūsu pašu izglītību, audzināšanu un atdzimšanu? Vai tas ir slikti, vai labi? Grūti laiki mobilizē kolektīvo garu un veicina vērtību pārvērtēšanu. Viss, kas notiek...

 

Tātad, vai apziņa attīstās, un kādos tempos?

Raidījumi pa Ren-tv ir kļuvuši līdzīgi noslēpumu atklājumiem – un noslēpumi, arhīvi, viens pēc otra, ir sākuši vērties vāļā. Droši vien arī pa citiem kanāliem nāk pilnīgi jauna informācija, vienkārši es skatos šo kanālu. Ja vēl pagājušajā gadā raidījumos bija tādi izteikumi kā “Bet jūs ticat, ka citplanētieši eksistē?”, tad tagad tiek sniegti daudzi PIERĀDĪJUMI citu civilizāciju dzīvei uz Zemes. Un ne tikai seno, bet paralēlo... Kaut kas no daudzā, kas bija ar grifu “slepeni”, nez kāpēc ir izlīdis vispārējai apskatei.

Vai tas bija iespējams līdz 2012. gadam? Diez vai tik plašā veidā.

Ieejiet grāmatu veikalā. Cik daudz tagad ir plašas (populāras, nevis ezotēriskas) literatūras par tēmu – citplanētu civilizācijas, spoki, mūsu acu priekšā atklājošies noslēpumi, atklājumi fizikas un psiholoģijas, astronomijas un NLO sfērā... 2015.-2016. gada izdevumi.

Un daudzie laikraksti, līdzīgi kā “Orākuls”?

Un jaunā tipa bērnu skolas?

Un semināri un prakses par ezotēriskām un maģijas tēmām?

Cilvēki enerģētiski ir kļuvuši daudz gaišāki un tīrāki. To es redzu.

Nesen sāku lasīt grāmatu Roberts Antons Vilsons (Robert Anton Wilson). Prometejs dumpinieks (Prometheus Rising)[1]. Autors raksta:

“Kā atzīmējis Dr. Leonards Orrs, cilvēka smadzenes uzvedas tā, it kā viņas sastāvētu no divām daļām: Domājošās un Pierādošās.

Domājošais var domāt praktiski par visu. Domājošais var sevi uzskatīt par mirstīgu, nemirstīgu, vienlaicīgi mirstīgu un nemirstīgu (reinkarnācijas modelis) vai pat neeksistējošu (budisms). Viņš var domāt, ka dzīvo kristīgā, marksistiskā, zinātniski relatīvā vai nacistiskā pasaulē – un tie ne tuvu vēl nav visi varianti.

16 01 29 01

Kā bieži ir novērojuši psihiatri un psihologi (par lielu vilšanos viņu medicīnas kolēģiem), Domājošais var sev izdomāt slimību un pat izveseļošanos.

Pierādošais – tas ir daudz vienkāršāks mehānisms. Viņš strādā pēc vienīgā likuma: lai ko nedomātu Domājošais, Pierādošais to pierāda.”

Domāsim tā, lai pierādītu sev to, kas mums ir vēlams. Neviens mums netraucē nodarboties ar to pašu, ar ko nodarbojas visi apzinošies cilvēki – radīt no savām domām nākotni. Ja mūsu Domājošais rada pasaules modeli labvēlīgu un skaistu, tad mūsu pasaulei vismaz būs iespēja radīt tādu attīstības variantu.

Bet, ja visi Domājošie sāks radīt pesimistisku attīstības variantu, tad kas notiks ar mūsu pasauli? Un mūsu Pierādošais sāks mums pierādīt, ka “viņš taču zināja, ka tā būs!”

Un es teicu manam paziņam: bet jūs pats kā domājat? Ja jūs gribat apskaidrību, vai jūs domājat tikpat gaiši kā apskaidrotie? Jeb jūs no savas nākotnes būvējat Golgātu?

 

Krajons domā tieši tāpat: “Un tā vietā, lai lūgtu – tu ģenerē to pats. Tu vari atrasties šajā vietā un radīt miermīlību un mieru!” “Tev jāiegūst Mīlestība PRET SEVI, sākumā.

Tā mans paziņa domāja un pierādīja, ka nekas nemainās. Bet tas taču ir pierādīts vēsturiski, ka nav nekā pastāvīga. Tas pirmkārt. Otrkārt, absolūti visi zinātnieki (par ezotēriķiem tas tāpat ir skaidrs!) raksta un runā, ka viss mainās. Un ir jāapzinās šīs izmaiņas.

Mēs esam sākuši vairāk runāt par mīlestību. Mēs esam sākuši savu attieksmi mērīt ar mīlestību. Šis vārds arvien biežāk parādās uz ekrāniem un grāmatās. Un atkal un atkal mēs šo jēdzienu savienojam ar Radītāju, Visumu, Visu, Kas Ir. Mēs sākam saprast, ka mēs no tā esam radīti – no mīlestības un labklājības. Un mums vienkārši ir par to jādomā. Un mūsu Pierādošais mums to pierādīs.

16 01 29 02

 

Pievienots 29.01.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/otvet-neterpelivomu

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Роберт Антон Уилсон. Прометей восставший http://royallib.com/book/uilson_robert/prometey_vosstavshiy_psihologiya_evolyutsii.html (Tulk. piezīme)