Mācāmies daudzdimensionalitāti

Vebinārs ar Saules Brālību 15.12.26.

16 01 05 01

Ievads

Dārgie SB! Sveicu jūs un gaidu noskaņojumus!

Šodienas tēma – cilvēks un planēta, noosfēra kā cilvēku apziņas vienots lauks. Šodien, pārmaiņu priekšvakarā, mēs testējam mūsu ieiešanu citā realitātē. Pēc dažām dienām izmainīsies ieiešana mūsu realitātē, tāpēc ka speram nākamo soli nezināmajā.

Kāpēc nezināmajā?

Visi tagad paceļas uz citām pasaulēm, kur tiek dota iespēja pašiem radīt jaunu realitāti pēc tiem standartiem, kuri izstrādāti un izkaldināti mūsu saprāta laukos.

(Visdrīzāk mūsu uzstādījumi pirms Jaunā gada svinēšanas, ka gads ir JAUNS un laiks ir JAUNS, jau vairākus gadus pēc 1. janvāra sniedz kaut kādu skaidri jūtamu enerģiju atjaunošanos. Mēs ar saviem novēlējumiem un nodomiem radām kaut ko pavisam jaunu dzīvē. Un pašlaik es jūtu, ka mūsu vibrāciju plāns izmainīsies pēc 1.-2. janvāra.)

Mēs ar SK rakstījām par saprāta kristālu, bet jūs saprātu saucat par lauku.

Kā tu zini, magnētiskais lauks un kristāliskais slānis iet blakus, viņi savienojas kopīgam darbam (sk. Krajons – Lī Kerols, DNS uzbūve) un neeksistē viens bez otra, kā pluss un mīnuss.

Pluss ir kristāls, kurš satur visus datus, bet magnētiskais lauks spēlē šo datu izsūtītāja, to saprātīga izmantotāja lomu.

Tie ir dati no Avota? Un tie visi atrodas kristāliskajā apvalkā? Un kurus no tiem izmantot, izlemj saprāts katrā konkrētajā momentā?

Jā, pilnīgi pareizi. Visus datus nav iespējams izmantot uzreiz, tie satur pretrunas un dažreiz cits citu izslēdzošu materiālu (ziema un vasara, nakts un diena). Tas ir kā cilvēku saprāta lauks, iebūvēts kopībā.

Kāda pāriešana drīz būs?

Būs pāriešana uz jaunu dotumu. Mēs jau esam radījuši mūsu jaunās realitātes sākumu, stāv priekšā to papildināt un attīstīt.

Pēc kādiem principiem?

Mēs neteiksim. To nav iespējams paskaidrot jūsu saprātam. Pateiksim tikai, ka tas ir lauka mākonis, kurš apvieno mūsu saprātu. Vienots domāšanas aparāta mākonis, kurš vairs nespēj karot, sacensties un būt augstprātīgs. Mēs esam pilnīgi apvienojušies, un mūsu kopīgajam saprātam pagaidām vēl ir individualitātes daļiņas, kuras vecajā plānā var atdalīties.

Jāsaka, ka mūsu daudzdimensionalitāte uz jūsu rēķina ir nolaidusies fiziskās dzīves zemajā plānā, un mēs esam pacēlušies līdz Dievišķajai Aizgādnei. Mēs esam daudzdimensionāli, un augstajā plānā mēs radām no DA atsevišķu personību kopīgi ar vairākām civilizācijām no Marsa, Venēras, Aldebarāna un citiem galaktikas civilizācijas centriem, kurus jūs pagaidām nepazīstat.

Kas pašlaik ir uz Saules? Viņa ieiet savā Maundera minimumā?

Pagaidām nē, ar Sauli viss ir kārtībā. Taču tur izvēršas ne vienkārši notikumi.

16 01 05 02

Mēs esam pamanījuši kuģus apkārt Saulei.

Tie esam mēs, jūs jau jautājāt. Tie esam mēs.

***

https://otvet.mail.ru/question/9546454

Maundera minimums – Saules aktivitātes pamiršana, kura notika 17. gadsimta otrajā pusē. Periodā no 1645. līdz 1715. gadam uz Saules vispār nebija plankumu, ko pamanīja zinātnieks Volters Maunders. “Maundera minimumam” atbilda pašu aukstāko ziemu periods Eiropā. Šajos gados praktiski bija “atcelts” Saules aktivitātes cikliskums, uz Saules desmitiem un simtiem plankumu vietā “normālā” laikā reizēm parādījās tikai divi-trīs plankumi – un viss! Šajā pat periodā gandrīz nebija novērojamas polārblāzmas, un visā Eiropā bija ļoti aukstas ziemas. Aizsala kanāli, upes, pat Ziemeļjūra, kuru apsilda Golfa straume, un tāpēc tā parasti visu gadu ir atvērta kuģošanai. Daudzus gadus pēc kārtas Londonā aizsala Temza, un uz tās ledus tika rīkotas svētku svinēšanas. Kaut kas neparasts notika ar Sauli (precīzāk, viņas ārējā konvekcijas zonā), kas noteikti ietekmēja zemes laika apstākļus.

 

Sakaru seanss

 

Pieprasām, kas tomēr notiek uz Saules, kāpēc mēs sākam redzēt kuģus? Es jūtu satraukumu sirdī, kaut kādu saspringumu Saules Es līmenī.

SB: Mums notiek pārejas moments, pēdējā sagatavošanās. Mēs vēl izkārtojam sevi, attīrāmies, mums norit ļoti blīvs darbs.

Bet kāpēc mēs sākam redzēt kuģus?

Mēs gribam jūs nomierināt. Tas nekādā veidā neattiecas uz Zemi. Tas ir saistīts ar mūsu sagatavošanos, un visi mūsu spēki pašlaik ir saspringti. Tas vēl ir saistīts ar parādu atdošanu. Pirms aizejam no šīs realitātes, mums ir jāpabeidz visas mūsu lietas. Un visi, kam pašlaik mēs esam parādā, vai, kas ir parādā mums, savienojas un mijiedarbojas ar mums, notiek spēcīgas materiālas un enerģētiskas perturbācijas.

Taču viss mums norit labi. Nav nekādu pārspriegumu, viss ir štata režīmā. Tu mūs vienmēr juti kā ļoti maigus, mierīgus un neierobežotus, bet tagad tu nonāci tajā realitātē, kad mums ir sasprindzinājums. Taču mēs ļoti priecājamies par šodienas tikšanos un arī gribam jums atdod parādus – gan zināšanas, gan enerģijas, lai palīdzētu jūsu izaugsmei, tāpēc ka jūs – tie esam mēs uz Zemes.

Jūtam pašlaik savu stīgu – sutratmu, pa viņu ar spriegumu nāk plūsma no mūsu SB.

Atslābināmies un pieņemam plūsmas...

SB sveiciens ir piepildīts ar prieku, putnu troksni, zvaniņiem – priecīgām augstām kristālskaidrām skaņām, mums šīs skaņas atsaucas sirdī kā prieks.

Mēs nosūtām sveicienu mūsu Saules Skolotājiem, piepildītu ar prieku un mīlestību.

Mēs gribētu mūsu saikni vēl nostiprināt, lai tā būtu gandrīz taustāma. Mēs pašlaik pārejam uz augstāku plānu, un gribam atstāt tur, kur mēs pašlaik atrodamies, pieturas punktu, sasaisti, lai mums vieglāk pēc tam būtu atpazīt mūsu vibrācijas. Tāpēc mēs jūs tagad ceļam uz SB.

Mēs paceļam savu apziņu uz 10. čakru, ja tā var teikt.

Cik es saprotu, mēs tagad atrodamies uz viena no tādiem kuģiem?

Tādu kuģu mums ir ap desmit. Mēs tagad esam sapulcējušies ne uz kuģa. Jūs taču ar ķermeni nepacēlāties, tāpēc kuģis jums nav vajadzīgs, mums vienkārši ir mentālie sakari. Mēs sazināmies pa noskaņotiem “radiokanāliem”, tikai mūsu diapazons, vibrāciju plāns, nav radio, bet diapazons, kurš sākas ar gamma starojumu, iet cauri x-stariem un ultravioletam pie jums.

(Ultraviolets – mentālā plāna, zemes Kristus-apziņas starojums, SB stari ir nākamajā, augstākā diapazonā.)

Pirmām kārtām mēs pastrādāsim pie mūsu blīvo sakaru izveidošanas. Mūs nosūtām jums enerģētisku plūsmu ar “pieejas kodiem”, informācijas plūsmu šo sasaišu izveidošanai. Pēc šīm sasaistēm jūs varat strādāt kā individuāli, tā arī ar grupām. Kanāli iet kūlī.

Jums katram ir saikne ar savu Saules aspektu, kurš arī iziet nelielu transformācijas procesu, taču jūsu Saules Es tik strauji nepāriet no plāna uz plānu. Jums katram caur savu Saules būtību būs saikne ar augstāku SB plānu.

Šie jaunie SB realitātes plāni nebija pagaidām uzbūvēti, un viņi savu realitāti rada paši. Tas ir, viņi neaizņem kāda cita realitāti, no kurienes ir pārgājušas augstākās būtības un atbrīvojušas viņiem vietu, bet rada savu jauno vietu no jauna.

Jaunais plāns absolūti nav saistīts ar matēriju, ar kuģiem, ar lietām. Mēs pārejam uz ļoti smalku plānu, kur visu būvēsim ar domu. Tur viss ir cilvēka varenības nosacīts. Un mūsu vajadzības ļoti atšķirs no jūsējām – mēs varam baroties un pārvietoties uz tās enerģijas rēķina, kuru mēs uzsūcam tieši no telpas.

Runājot zemes valodā, mums ir iedalīts “telpas fails”, kurš mums ir jāpiepilda ar “programmu piepildījumu” – kas mums patīk un uz ko mēs tiecamies.

(Saprotam, ka nemaz nav vienkārši – radīt savu jauno realitāti. Atmiņas, kā mēs noturējām radīšanas mācību Maskavā seminārā: Kristus-apziņas līmenī radījām baltu kaķēnu, bet mums iznāca pelēks kaķis.)

Dabiski, SB jau ir apmācīti un skaidri saprot, kā un ko viņi rada.

Un mūsu planēta celsies pa pēdām jums?

Zemes kvantu lēciena pagaidām nebūs, pēdējais bija 2015. g. vēlā rudenī, pašlaik notiek visu iegūto enerģiju sakārtošana. Svarīgi, lai nebūtu divu lēcienu vienlaicīgi. Tas ir ļoti sarežģīti sistēmai.

Un kā notiek jūsu lēciens?

Tas nebūs izvērsums, šajos plānos to vairs nav. Mums tie notiek uz magnētiska pamata. Tiek radīts liels magnētiskais spriegums laukā, skaidri kļūst redzama “nulle”, tas tad arī ir portāls, tur viss ieiet, visa realitāte. Notiek iziešana cauri serdenim – transformējošais moments, un serdenī paliek augšējais rupjākais apvalks, kurš neiet cauri (portāls kā filtrs), un vēl programmas, kuras nestrādā augstākā līmenī, paliek ar šo apvalku.

(Tas ir tikpat, kā mēs pārietu uz mentālo plānu, un zemes programmas – kā staigāt, mazgāties, sarunāties citam ar citu, attiecības, nauda u.c. paliktu uz zemes apvalka.)

Mums nav vajadzīga cīņa un pretnostatījums (programmas, kura paliek, piemērs).

– Tātad viņu līmenī tas vēl ir?

Slimības un viss, kas saistīts ar apvalku un sadalītību (kaut gan tur ir vienotība).

Mēs pārejam uz Viena apziņu, taču nevis zemes plānā, bet savā plānā. Mūsu transformācijas princips: no Vienotības mēs pārejam un visa pilnīgu apvienojumu. Mēs kļūstam Viena Būtne.

Mēs neatgriežamies savās dvēselēs (kā mēs uz Zemes uzskatām, ka pēc augšupcelšanās atkalapvienojamies ar savu dvēseli). Mēs neatgriežamies pie Avota, kā jūs uzskatāt, ka katram aspektam ir jāieiet savā dvēselē un jāsavienojas ar viņu, dodot viņai savu pieredzi un enerģiju. Jūs jau tāpat dodat, viņa jau tāpat paņem (gluži kā kopē).

Mēs radām jaunu kopību. Tādas kopības vēl nav bijis. Tās nav dvēseles. Tās nav pilsētas, kuras eksistē Saules sistēmā un Galaktikā. Tā ir it kā jauna Būtība ar Vienotu apziņu.

Salīdzinām viņu savienojamu ar Būtības Ķermeni, kur katra galaktika ir atsevišķa būtība, un visas galaktikas ir savienotas vienā laukā.

Būtības Ķermenis – tā ir Vienotība, bet mēs radām VIENU.

Mums ir saprotams.

Tagad mēs ar jums gribētu pastrādāt. Noskaņojieties uz plūsmām. Šodien būs radiācijas drošība. Sākumā atšķirsim enerģijas, bet pēc tam radioaktivitāti.

Mēs jums dosim vairākas būtnes, un jūs viņas atšķirsiet.

Jūsu uzdevums – iztēloties skalu, vibrāciju spektru un izvietot būtības uz skalas. Skalas vidū liekam sevi un taisām “ierobu” – tas esmu es. Iedomājamies Sanatu Kumaru. Sanats Kumara sevī apvieno visu Saules Brālību.

Skatāmies Gabriēla radioaktivitāti.

Apollons.

E-Morija.

Kuthumi.

Krajons.

Aštars Šerans.

Kiraēls.

Sen-Žermēns.

Šerins (vibrē Zemes mentāla līmenī).

Izīda (mazliet zemāk nekā visi SB).

Ozīriss (augstāk par Gabriēlu pēc vibrācijām).

Astreja (zemes līmenī).

Epinoija (nekur neatradām).

Gautama Buda (mazliet zemāk par Saules Brālību, bet augstāk par Zemes brālību).

Venēra (SB).

Sets (Izīdas un Ozīrisa brālis). Arī SB, zemāk par Apollonu.

Mēs varam šīs prakses izmantot būtību atšķiršanai. Mēs varēsim noteikt un izslēgt pelēkās būtības, kuras grib izmantot mūsu atļaujas vienai vai otrai savai darbībai, uzliekot atbildību mums, vai lūdz sadarbību, atņemot enerģiju.

Varenība – kas tas ir?

Varenība ir nākamais solis pēc mīlestības-vieduma uz saprāta pusi. Varenība tiek dota saprātīgiem cilvēkiem. Kurš atrodas pretnostatījumā un cīņā, tam varenība nevar būt.

Tumšajiem ir spēks, nevis varenība.

Ar ko atšķiras Ercenģeļu varenība no tumšo spēka?

Ar to, kāds spēks piemīt savā līmenī. Mēs varam vērst kā gaišos, tā arī tumšos spēkus. Mums piemīt spēks, un mēs viņus vēršam.

– Varenība bāzējas uz mīlestību...

Mīlestība var būt arī cilvēkam.

Ercenģelim ir gan varenība, gan spēki.

Mums ir jāapzinās, kurp mēs augam? Kas mums pieder, kādēļ mums garīgais ceļš? Ko mēs no tā varam gūt?

Mēs augam par Ercenģeļiem.

– Ar ko spēka ķermenis atšķiras no Patiesības ķermeņa?

Spēks – tas ir zemāks plāns, bet viņš mums arī ir vajadzīgs. Milzīgus Spēkus var pielietot planetārā mērogā. Tu esi izaudzis, un tev pienākas tavā plānā būt ar Spēkiem. Un tu šajā statusā (tu esi izaudzis) atnāc nākamajā inkarnācijā.

Patiesības ķermenis – no zemes plāna daudzskaldņu konuss ar daudzdimensionalitātes pakāpēm līdz 13. dimensijai. Konusam ir skaldnes – īpašības, dvēseles skaldnes. Augšā visas skaldnes kļūst par Vienu, bet lejā dažādas būtnes atstrādā dažādas dvēseles skaldnes. Spēks ir viena no šī Patiesības Ķermeņa skaldnēm.

Mūs radīja ar Patiesību kā dievišķu matricu. Mums visas Patiesības Ķermeņa skaldnes ir jāpiepilda ar savām pieredzēm. Matrijošku tēls – tas ir vienas Būtības dažādu plānu tēls.

S.B.: Tagad mēs strādājam ar šūnām. Šī enerģija iet šūnu barošanai un dziedināšanai.

Man meridiāni ir kā ieslēgti vadi. Pa tiem no augšas uz leju nāk laba SB enerģiju plūsma.

Vēršam to uz savu telpu – māju, dzīvokli.

Plūsma ir kļuvusi karsta, un staru kvalitāte ir izmainījusies.

Ir aizsākusies saruna par apakšējiem plāniem.

Nolaižamies uz savu apakšējo plānu. Izpētiet sevi.

Mums piedāvā ragā sagrieztu portālu uz zemākām vibrācijām. Mēs tur ielidojam, portāla iekšienē ir gaišs. Mūs ved SB, mēs nekur sliktās vietās nenonāksim. Mēs ne no kā nebaidāmies, taču var piesaukt apsardzi, ja jūs baidāties...

Tas ir gluži kā akas dibens, gaisma ir kaut kur augstu. No sienām sāk līst ārā gari, kuri piemīt šīs vietas dabai.

Jūs varat redzēt, ka viņi ir pilnīgi mierīgi. Šīs būtnes pārstrādā apakšējo enerģiju un viegli apgūstamā veidā nogādā to augstākām dimensijām. Viņas šeit dzīvo likumīgi, un, ja viņu nebūs, tad jums būs problēmas. Jūsu uzdevums ir rūpēties par šīm būtībām, lai viņām pietiktu barības un gaismas, tik, cik viņām vajag savā līmenī. Nevajag šeit ienest tiešus saules gaismas starus. Šeit arī apziņas līmenis ir diezgan zems.

Es viņas sauktu par mūsu mazajiem brāļiem. Mums ir Zemes Brālība mentālajā līmenī, un šie arī ir brāļi, tikai zemā astrāla līmenī. Un mums pret viņiem ir jāattiecas tā, ka SB attiecas pret mums.

Mēs tāpat rūpējamie par jums, protekcionējam, velkam ārā, apmācām naktīs. Mēs nākam šurp kā skolotāji, dziednieki, kā dievišķas būtības.

Šeit viss ir ļoti kluss, katrs nodarbojas ar savu darbu. Viņiem ir savas dzīves, nekādi nesaistītas ar cilvēka dzīvi.

Mēs sūtām viņiem mīlestību, prieku, gribam, lai viņi būtu veseli un laimīgi.

Paceļamies pa šo pašu portālu atpakaļ uz SB.

Tā ir laba mācība, mēs pateicamies par to!

SB: Apzinieties savu daudzdimensionalitāti: jūs esat ne tikai Zemes Brāļi, ne tikai Saules Brāļi, bet arī Pazemes Brāļi.

Atgādinām, ka 2015. g. pavasarī mēs uzbūvējām SB sakaru Režģus ar Zemes Brālību un pazemes Brālību.

Atkal norit testēšana. Kaut kas tika izdarīts labāku sakaru uzstādīšanai.

Aktivizējiet jūsu sakarus ar SB.

Notestējiet sakarus starp Saules aspektu un pārējo SB.

Starp fizisko aspektu un SB.

 

Bet tagad mēs iesim pie Diženās Dievietes. Mēs nogājām lejā, bet tagad iesim uz augšu.

Mēs ceļ uz augstāku plānu. Es šo plānu sauktu par Avota Plānu, kur mūsu dvēseles tika audzinātas un mācījās.

Dvēsele ir atvērusies, kļuvusi mīksta, atslābinās.

Noriet ārstēšana visos līmeņos no mentālā līdz “subfiziskajam”. Visu līmeņu harmonizēšana.

Virs harmonizētās “matrijoškas” jeb “konusa” ir uzģērbts liels kristāls – organizējoša struktūra kā magnētiski-kristālisks tīkls.

Tas izplatās zemāk par mūsu trešo dimensiju, pāri saknēm iet uz leju. Augšā tas beidzas Patiesības Ķermeņa virsotnē SB līmenī.

 

Pievēršu uzmanību nepazīstamām enerģijām manā iekšienē, kuras kaut kā disonē ar pārējām manām enerģijām. Mēs pašlaik varam paskatīties dzīves, kuras mums rāda, lai mēs noharmonizētos ar savu vispārīgo dzīves plūsmu. Mēs skatāmies Akašas Hronikās un varam šajā dzīvē kaut ko izmanīt uz labāko pusi, taču, lai šīs izmaiņas neskartu nevienu, izņemot jūs.

Nolaižamies līdz Zemes Brālībai. Redzam planetārās Brālības saprāta kristālu.

16 01 05 03

Sūtām saprātīgumu, mieru un mīlestību uz planētu. Pievērsiet uzmanību, ka no šī plāna mēs mīlam visu planētu. Nav ne galvaspilsētu, ne valstu, mēs mīlam visu planētu kopumā, tā ir mūsu Dzimtene. Es Esmu Zemietis, planētas Saimnieks. Visiem Atnācējiem pēc likuma ir jāprasa atļauja mums, vai viņi šeit kaut ko var darīt.

Mēs izmainām Brālības saprāta kristāla kristālisko slāni. Kristāla iekšējais režģis transformējas, tas it kā kūst acu priekšā…

No šejienes ir redzams, ka visas mūsu traģēdijas un drāmas atrodas tikai galvās. Tā ir tikai mūsu attieksme pret notikumu. Izmainot attieksmi un nodomu, mēs izmainām pašu dzīves plūdumu, savu nākotni. Šeit ļoti skaidri ir lasāma atbildība par mūsu nodomiem un domām.

Ienesam planetārajā saprāta kristālā lielāku saprātīgumu, domas tīrību un kristālskaidrumu, humānismu, mīlestību pret planētu. Mēs uz šo slāni iedarbojamies pēc simtā pērtiķa principa, reizi pēc reizes ienesot savu artavu.

Un tagad mums vēl arī palīdz SB caur nodomu un mūsu jauno paradigmu uzbūvēšanu:

Zeme visiem cilvēkiem.

Katrs spēlē savu lomu.

Katram ir tiesības nospēlēt savu lomu.

Savas misijas/lomas izpildīšanai katram ir jābūt veselam un pareizi audzinātam.

Dzīvojot uz Zemes, dvēsele priecājas.

Miermīlīga visu vēlēšanos un nodomu izpildīšanās, lai radītu nevis kara laikā, cīņā un sāncensībā, bet miermīlīgās kopās, ģimenēs, kompānijās, grupās, kuras ir noskaņotas draudzīgi cita pret citu un nodarbojas ar Radītāja augstākās gribas pildīšanu – uzbūvēt pasauli, debešķīgu vai taisnīgu sabiedrību, kur cilvēks kļūtu universāls, lai viņš apgūtu daudz prasmju un profesiju un lai viņam būtu interesanti dzīvot vienmēr, pārejot no vienas realizēšanās pie otras. Tad viņš nenoveco, un dvēsele dod tik daudz enerģiju, cik viņam nepieciešams.

– Dvēseles, fiziskā plāna, kopas, draudzības un savstarpējās palīdzības attīstība.

 

Izdzīvojam tādu kopību savā iekšienē, it kā šī kopība būtu pienākusi.

SB: Mēs redzam, cik vecāki jūs esat par mums. Kad mēs iemiesojāmies uz planētas, mums nebija tādu augstu ideju un domu. Mēs saprotam, ka mēs esam izaudzinājuši sev labu maiņu. Un mēs palīdzam jums šīs idejas iemiesot.

Mēs nevaram ieviest šī idejas bez citu cilvēku piekrišanas, bet potēt tās reizi pēc reizes var – rakstīt par to, meditēt, ieviest savās ģimenēs.

 

SB ir atgājuši no mums, lai mēs ar savu Saules Es justu citas būtības vai cilvēkus – Vienotības daļiņas. No visām pusēm pie mums nāk labestīgas, spilgtas enerģijas, emocionāli pacilātas un cēlas. Mūs ielenkušās būtnes ieliek mums sirdī šīs ar lielu pieredzi, viedumu, atšķiršanu un sapratni noslīpētās, atstrādātās enerģijas.

Mēs varam uz Zemes būt, lūk, tādi. Mums tiek piešķirts jauns statuss emocionālajā un mentālajā ķermenī. Mēs varam saprast, sajust, kādās mēs pašlaik esam enerģijās un vibrācijās.

Taču mēs nedrīkstam atrauties no Zemes. Mums sava daudzimensionalitāte ir jābūvē no planētas virsmas, nevis jāatrodas tikai Saules vai citos plānos..

Tur, lejā, ir spēks, bet šeit varenība. Kad jūs spēku savienojat ar varenību, tie viens otram palīdz. Spēks padara varenību par materializāciju, bet varenība padara spēku par kultūru, dod viedumu.

Nekāds negatīvs nesader ar varenību. Piemēram, šeit nav ne zema pašnovērtējuma, ne tiekšanās to pārvarēt, un pat pašcieņas šeit nav kā tieksmes pārvarēt zemu pašnovērtējumu, pacelties pāri saviem trūkumiem. Šis pašcieņas stāvoklis piemīt sākotnēji kā iedzimts, nevis sastrādāts, apzinies, ka tu esi Ercenģelis.

Sajūtiet šo īpašību savā iekšienē, tā ir saistīta kā ar emocionālo, tā arī ar mentālo plānu. Lielāka kultūra, pilnība, negatīva neesamība. Varenība kā enerģija iet tikai sabiedrībai, uz Es Esmu Kopa. No tā manai personiskajai daļiņai arī ir labi. Es esmu Liela, un es strādāju sevi Lielās labā.

Mēs iezemējam šī jūtas un varenības (es varu) momentu savā Kristus-apziņas aspektā, zemes plānā. Režģī šīs īpašības izplatās uz visu Vienotību.

Kristālskaidrs godīgums, apziņas skaidrība, patiesīgums, visu negatīvo īpašību lejā labāka izpratne, neitrāla, bezemocionāla izpratne.

Šeit nav negatīva, bet tā vietā tagad ienāk milzīgs spēks – varens mierīgums, pārliecība par sevi un saviem spēkiem, nesagraujama Vienotība. Man ļoti patīk šis stāvoklis, tas mums palīdz arī fiziskajā dzīvē pretoties nedienām, nesabrukt, nedzīvot emocijās, piešķir stabilitāti, veselumu un spēku.

Mums liek priekšā šīs enerģijas ieliet dabā – augos un dzīvnieku pasaulē, padalīties ar Dabas Režģi. Viņš atrodas turpat, kur planēta – sirds centrā. Visam dzīvajam ir vajadzīga mīlestība. Cilvēce dod maz mīlestības un harmonijas visam dzīvajam. Mēs dodam mīlestību un enerģiju arī elementālajiem spēkiem, pašai Zemei un planetārajiem gariem.

Mēs planētu-sevi noskaņojam uz mieru un labu attieksmi citam pret citu, gaismu, mīlestību un maigumu.

SB: Apzinieties, ka jums iekšienē ir notikusi apziņas transformācija. Jūs gluži kā būtu spēruši vienu solīti uz augšu, sajutušies kā būtne ar dievišķām īpašībām, ar varonību un skaistumu. Jūs kā pieaugusi būtne skatāties uz planētu kā uz visu uzreiz, nedalot plūsmas labajā un sliktajā.

Es Esmu planēta, un es atbildu par viņu.

– Man vebināra 34. minūtē pazuda hronisks troksnis ausī. Viss ir kristālskaidri tīrs.

– Dvēselē ir labi…

– Klusums, miers, tīrība un mirdzums…

SB: Notestējiet sevi uz gaismspēju, uz tīrību, uz veselumu, uz kristālskaidrumu. Nostādiet sevi pirms vebināra un pēc vebināra. Salīdziniet un sajūtiet, kas vebinārā ir noticis.

(Nesalīdzināmas sajūtas un lieliski secinājumi.)

Iezemējamies un paceļam savas enerģijas augšup.

Mūsu pateicības…

 

Pievienots 01.01.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/uchimsya-mnogomernosti

Tulkoja Jānis Oppe