Vai būs atomkarš?

16 12 01

Es pateicos tiem maniem draugiem, kuri man atsūtīja Selēnas 16.11.06. čenelingu. http://omartasatt.info/poslaniya/vysshie-sily/novaya-kosmicheskaya-ierarkhiya-tekushchee-sostoyanie-vozneseniya-chast-16-noyabr-2016

Šajā čenelingā man likās pārspīlējums un taisna nepatiesība pats sākums. Un man nākas atspēkot šo informāciju, lai kārtējo reizi atceltu Pasaules Galu. Nekā personīga.

Čenelinga sākums:

SElēna: Es lūdzu Lēdiju Raizu atsaukties man. Mums tīklā parādījās informācija, ka augšā ir pieņemts lēmums par dvēseļu izslaucīšanu (зачистка) uz planētas, lai paātrinātu pārejas procesu.

- “Mums ir paziņojams Svarīgs Lēmums, ko pieņēmusi Zemes-Gaijas Padome Dvēseļu lietās. Padome ir pieņēmusi lēmumu par Dvēseļu izslaucīšanu. Mums nav tiesību gaidīt. Lēmums ir vairākuma pieņemts.”

– Kā notiks Dvēseļu izslaucīšana?

L. Raiza: Drīzumā uz Zemes-Gaijas sāks notikt Globāli Notikumi, kuri no cilvēkiem prasīs pieņem Galveno Lēmumu, uz šī pamata tiks iezīmēta skaidra Gaismas robeža Dvēselēs. Balstoties uz to, gaismas starojumu selekcijas darbinieki veiks darbu pa sektoriem. Zemes-Gaijas Dvēselēm ir bijis pietiekoši daudz laika pārdomām. Zeme-Gaija ieiet pārveidošanās fāzē, citiem vārdiem – dabas procesi, daudz dažādu transporta katastrofu.

– Vai būs atomkarš?

Jā.

– Varbūt ir iespēja to novērst?

Izredžu ir ļoti maz.

– Cilvēce ies bojā?

Lielākā daļa – jā.

– Bet tas taču ir pretrunā ar to informāciju, kura nāca no Gaismas avotiem, par to, ka mums neļaus novest līdz karam? Kā tad tā???

Padome pieņēma lēmumu paātrināt procesu.

– Kāpēc?

Jūs nesapratīsiet.

– Kad tas notiks?

Izslaucīšana jau notiek, pēc Jūsu zemes laika 3-6 mēnešus, bet pēc tam, balstoties uz pieņemto lēmumu, būs Globālā Pāreja.

Lūk, tāds 16.11.06. vēstījums par jaunu Pasaules Galu satrauc visus, kuri lasa ezotērisku literatūru. Es lūdzu vairākām Gaismas Būtnēm pakomentēt tādu vētrainu paziņojumu. Es vēršos pie Sanata Kumaras, kurš mums ir vistuvāk. Ko tu vari teikt par tādu nopietnu vēstījumu?

Sanats Kumara: Mana meita, viss uz Zemes ir pavirzījies, politiķu prāti ir kļuvuši informētāki par to, ka atomkarš uz Zemes neatstās akmeni uz akmens, un viņi saprot, ka nomaitās visu civilizāciju. Baumas par karu kādam ir izdevīgas, un tās arvien tāpat biedē cilvēkus, kā biedēja 2012. gadā. Tu taču redzēji, kāda klātbūtne ir apkārt planētai – cik daudz dažāda rakstura novērotāju? Atomkarš ir spējīgs nogalināt arī viņus, jo sarauj smalkos pavedienus aizsegam starp plāniem.

Pats smieklīgākais, ka Planetārā Padome “nevar gaidīt”. Vai tad viņiem ir parādījies laiks? Pati Lēdija Raiza atrodas aiz telpas un laika ietvariem un, ceru, arī Planetārā Padome.

Mums, protams, nav laika un telpas, kā tu saki, bet Es tomēr varu teikt, ka laika cikli mums ir, un ciklu beigšanās norit gadsimtiem. Pašlaik norit cikla beigšanās otrais gadsimts. Jums priekšā ir likumīgi pāris gadsimti, kā minimums, apziņas spēcīgai Pārejai uz jaunu ciklu, un cikls pēc jūsu laika ilgs tūkstošgades. Tad kāpēc gan Padomei ievajadzējās steidzīgi, dodot pāriešanai piecus gadus, mainīt politiku un dalīt cilvēkus, kuri jau nobriest, un viņiem vienkārši ir grūti pamosties?

Panika – tas ir šī vēstījuma mērķis. Panika – strauja vibrāciju pazemināšana un cilvēku sadalīšana pēc gaismas esamības pazīmes dvēselē pazīmes. Cilvēki vēl nav pamodušies, lai savienotos ar dvēseli, ir vēl diezgan daudz laika, lai apzinātos un paaugstinātu apziņas vibrācijas.

Un tiem, kuri uzskata, ka viņi jau ir sakrājuši gaismu dvēselē, ir no savas dvēseles pilnīgi noteikts uzdevums – izplatīt viņu ap sevi un tādā veidā izpildīt savu misiju.

Tu vari pati par to pārliecināties, vēršoties pie Galaktiskās Padomes.

Es pateicos Tev!

***

Vēršos pie Galaktiskās Padomes. Mans pieprasījums: Vai ir iespējams atomkarš un dalīšana gaismas un tumsas cilvēkos mūsdienu apstākļos? Tas saucas Dvēseļu “izslaucīšana”. “Balstoties uz to, gaismas starojumu selekcijas darbinieki veiks darbu pa sektoriem.”

Galaktiskā Karmas Padome: Dvēseļu “šķirošana” norit jau vairākus gadus, mēs taču runājām par Pastaro Dienu. Bet runa nav par sodīšanu vai dalīšanu “labajos un sliktajos”. Tiesneši apkopo rezultātus par dvēseles attīstību atskaites periodā un pēc cilvēka nāves norīko viņu vai nu vēlreiz uz planētu, vai arī dod iespēju pāriet uz smalkāku pasauli uz pastāvīgu dzīvesvietu. Tās dvēseles, kuras vēl briest, un viņu ir vairākums, turpinās inkarnēties uz planētas un apskaidroties kopā ar viņu. Daļa cilvēku tiks pārvietota uz gaišākām planētām, bet otra daļa turpinās miermīlīgu dzīvi uz Zemes.

Mēs zinām par kariem uz jūsu planētas, un arī Mēs mācāmies, progresējam savā cilvēka dabas izpratnē. Un Mēs visiem spēkiem pretojamies kara kurināšanai, tādiem pravietojumiem un baiļu uzdzīšanai.

Ja ņem vērā, ka vienai dvēselei ir vairāki cilvēki inkarnācijās, tad var pieņemt, ka zināma dvēseles daļa, tā, kura ir nobriedusi, vairs neatgriežas uz Zemes, bet pārējās zemes dvēseles fiziskās daļas vēl arvien pildīs dvēseli ar pieredzi. Vai tas tā ir?

Jā, daļa mentālo būtņu no dvēseles apjoma var sākt inkarnēties dzīves skolas nākamajās pakāpēs. Un tas ir lieliski. Un tas likumīgi, un Mēs visādā veidā mudinām tādu studentu, lai viņš justos uz pareizā ceļa.

Vai uz Zemes būs atomkarš?

Uz šodienu ir iespējams lokāls karš starp ziemeļu un dienvidu Koreju un, iespējams, Ķīnu, taču pasaules karā tas nepārvērtīsies. Tas būs īslaicīgs, ja vispār spēs sākties. Bet, domāju, ka pasaules kopiena nepieļaus nevainīgu cilvēku bojāeju un citu valstu saindēšanu.

Saprotiet, ka kosmosa un kara apgūšana nav savienojama, un būtu laiks jau to saprast. Neizdosies izrauties no planētas gūsta, kamēr jūs nesamierināsieties un neatbruņosieties. Valdības to jau saprot.

Es pateicos jums par informāciju.

***

Vēršos pie Skolotājiem Augstākajā Mentālajā slānī, pie Zemes Padomes. Vai uz Zemes būs atomkarš?

Zemes Padome: Nekādā gadījumā. Tas nav savienojams ar mūsu plāniem planētas vibrāciju celšanā.

Otrais jautājums: Kas būs ar cilvēkiem pēc nāves? Vai būs tā saucamā dvēseļu izslaucīšana?

Zemes Padome: Ir paredzēta ietekme uz cilvēku apziņu ar mērķi celt planētas vibrācijas. Tā ir garīgu skolu un apvienību organizēšana, bērnu audzināšana jaunā garā, planetāru garīgu un medicīnas centru atvēršana, dziedniecisku un psiholoģisku skolu atvēršana iedzīvotājiem visur. Tas ļaus īsākā laikā paaugstināt apziņu cilvēku vairākumam. Pārējie tiks norīkoti uz vibrāciju ziņā zemākām planētām, lai attīstītos un izietu apmācību. Bet tā nav izolācija un dalīšana kastās. Mēs atceramies Atlantīdu.

Mēs piešķirsim tiesības neattīstītām dvēselēm attīstītībā panākt savus biedrus un turpināt savas dzīves augstākos plānus.

Mums ir kodolieroču noturēšanas spēki, un mēs neļausim dažu cilvēku emociju dēļ nogriezt planētas nabassaiti pirms laika. Mēs esam sardzē.

Kas tas ir – “Galvenais Lēmums”? Drīzumā uz Zemes-Gaijas sāks notikt Globāli Notikumi, kuri no cilvēkiem prasīs pieņem Galveno Lēmumu, uz šī pamata tiks iezīmēta skaidra Gaismas robeža Dvēselēs.

Mēs neesam lietas kursā par tādiem lēmumiem Var uzzināt pie Lēdijas Raizas.

Es pateicos Jums!

***

Piesaucu Lēdiju Raizu un lūdzu atbildēt man uz svarīgiem jautājumiem.

Vai būs atomkarš uz Zemes?

(Meklējot Lēdiju Raizu, es sākumā uzdūros astrālai būtībai, jo biju teksta vibrāciju līmenī. Bet, saprotot, ka Lēdija Raiza ir gaismas būtība, pacēlos augstāk, un patiešām atradu viņu līmenī nedaudz zemāk par Diženo Dievieti.)

Mans bērns, man nav zināms. Es ne pārāk sekoju planētai. Un Man ir vienalga. Es saprotu tava jautājuma svarīgumu, bet droši vien ir būtnes, kuras tuvāk pazīst šo tēmu. Vērsies pie viņām.

Es pateicos Tev.

 

Pievienots 01.12.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/budet-li-yadernaya-voyna

Tulkoja Jānis Oppe