Meditācija „Sveicam elemetālās enerģijas sevī”

Sazemējieties, atklājieties Augstākajam Es un piesauciet Sanatu Kumaru. Sajūtiet, kā jūsu sirds sāk kust Lielā Iesvētītāja ugunīgajās enerģijās.

Mani mīļotie, sveicināti! Ar jums meditāciju novadīs Sanats Kumara.

Sākumā pieņemiet pašas patiesākās manas mīlestības un godāšanas jūtas pret jums, tiem, kas palīdz man radīt un virzīt mūsu Zemes augšupcelšanos. Tagad, kad jūs mani esat piesaukuši, es ar sevi gluži kā ar zvanu esmu apklājis jūsu fizisko ķermeni un visus smalkos ķermeņus.

Es vienmēr esmu ar jums, mani dārgie. Pietiek tikai jums piesaukt mani, un pēc maigās, mīkstās un tīrās enerģijas, kura sāks līt jūsu sirdī, jūs varat atpazīt mani jūsu krūtīs. Es esmu tur klātesošs kā jūsu dvēseles liesma, es esmu saistīts ar jums tiešā veidā. Un es tā mīlu jūs...

Sākumā sasveicināsimies ar Mātes-Zemes apziņu. Katra jūsu šūna sastāv no Zemes atomiem, un šūnas pastāvīgi aug, noveco, mirst un atkal dzimst uz tā rēķina, ko jūs ieelpojat, dzerat un ar ko barojaties... Jūsu cilvēka ķermenis ir zemes elementālo enerģiju – zemes, ūdens, gaisa, uguns un ētera – sateces centrs.

Dārgā Māte-Zeme! Es pateicos tev par pajumti manai apziņai, par tavu mātes mīlestību un pacietību. Es jūtu tavu pamošanos un lūdzu tev sajust tagad manas rūpes par tevi un tavu likteni. Tavs liktenis ir mūsu visu liktenis. Mēs esam tu, PLANĒTA, un mūsu karstākā vēlēšanās ir, lai tu augtu tīrībā un tevi mīlošo bērnu gādībā.

Tagad nedaudz pagaidīsim, kamēr Mātes-Zemes atbilde nepiepildīs jūsu ķermeni ar savām maigajām mātes enerģijām. (Pauze)

Bet tagad apsveiksim jūsu fizisko ķermeni kā jūsu tiešas saiknes ar planētu un viņas minerālās, augu un dzīvnieku pasauļu valstībām, cilvēku gaismas un mīlestības valstību – pārvadītāju. Ķermenim ir sava apziņa, jūsu bioloģiskā ķermeņa būtība. Šis elementālis ir pats lielākais jūsu fiziskajā ķermenī. Tieši viņš vada jūsu vēlēšanās apēst barību, izdzert šķidrumu, viņa emocijas atspoguļojas garšās un aromātos, kurām jūs dodat priekšroku, jūsu vēlmē būt siltumā un mierā, jūsu vēlmē pēc fiziskas aktivitātes un svaiga gaisa.

Dārgā mana ķermeņa apziņa, es dzirdu tevi, es mīlu tevi! Es esmu šeit un tagad sakaros ar tevi! No šī brīža es arvien uzmanīgāk ieklausos tavos signālos! Pateicos tev par to, ka tu esi ar mani, kalpo man un mīli mani!

Palūdziet ķermeņa apziņai atbildēt uz jūsu apsveikumu... (Pauze)

Tagad apsveiksim zemes valstības jūsu ķermenī. Tās ir minerālā valstība – kauli un šķidrumi, augu valstība – tā barība, kuru jūs lietojat, dzīvnieku valstība – jūsu lieliskie orgāni, jūsu saprātīgās šūnas un tie vienšūnas organismi, kuri dzīvo jūsu vidē un palīdz jums sadalīt un absorbēt barību un attīrīt gaisu, sveicam pašu gaisu un dažādās enerģijas, ar kurām viņš apgādā jūs jūsu ķermeņa iekšienē, un, visbeidzot, ēterisko ķermeni – jūsu organisma vadošo daļu. Viss, kas ir uz zemes, kalpo jums kā būvniecības un barības materiāls jūsu apziņas saformēšanai fiziskā ķermeņa formā.

Es sveicu visas Zemes valstības manā ķermenī! Es Esmu Zeme! Es Esmu visas viņas valstības! (Pauze)

Vērsīsimies pie ūdens burvīgās enerģijas. Tas ir ķermeņa informācijas slānis, jo šķidrie ūdens kristāli ir jūsu informācijas reizē ar DNS kristālisko gaismas matricu glabātāji. Viss, kas ierakstīts jūsu emocionālajos ķermeņos, ir atspoguļots jūsu ķermeņa ūdens struktūrā. Atcerieties, kā jūs programmējāt vai uzlādējāt ūdeni. Tā arī jūsu ķermenis pastāvīgi programmējas un uzlādējas ar to, ko jūs sajūtat un jūtat.

Dārgā ūdens stihija! Es sveicu tevi savā ķermenī! No šī brīža es ar katru dienu arvien uzmanīgāk attiecos pret tavām jūtām, saprotot manu emociju un jūtu tiešo saikni ar mitruma noskaņojuma tīrību sevī, mana ūdens un manas veselības saikni, un manu saikni ar manas planētas okeāniem.

Dārgā Māte-Zeme! Mans ūdens ir daļa tava ūdens, Es esmu tava meita (dēls), miesa no miesas, asins no asins.Un es tagad noskaņoju sevi un savu ūdeni šūnās ar lielas mīlestības un pateicības pret savu ūdens elmentāli jūtām... Es attīru visas savas jūtas un emocijas un piepildos ar mīlestību un pateicību pret ūdeni mana ķermeņa iekšienē.

Palūdziet ūdens elementālim atbildēt jūsu apsveikumam... (Pauze)

Gaisa stihija – tā ir gāzu apmaiņa jūsu ķermeņa iekšienē. Tas ir enerģiju, nepieciešamu dzīvei uz planētas ķermenī, nesējs.

Sveicu tevi, gaisa elementāli! Es ieelpoju tīru un aromātisku gaisu, piepildītu ar skābekli un prānas enerģiju. Es ar gaisu izelpoju manam ķermenim nevajadzīgās enerģijas.

Es katru savu ieelpu un izelpu svētu un pateicos. Lai Dzīvība manī pateicas un pielūdz tīro gaisu un dabas brīnišķīgo aromātu.

Ieklausieties, kā gaisa elemetālis atbild jūsu apsveikumam... (Pauze)

Uguns stihija ir mana stihija. Es esmu Agnišvata, Uguns un augstāko metagalaktisko enerģiju Valdnieks. Ķermenī uguns enerģija ir pārstāvēta jūsu domās. Viņas ir to vēstījumu, kurus jūs uztverat no jūsu ķermeņa mentālā slāņa no jūsu Austākās Apziņas, uzliesmojums.

Sveicu tevi, mana ķermeņa, manu domu, manu smalko ķermeņu uguns! Sveicu ugunīgās ercenģeļu enerģijas manos smalkajos ķermeņos!

Sveicu mana Augstākā es uguni!

Es sveicu tevi, Lielais Pavēlniek! Lai tavas sirds Uguns saplūst ar manas sirds un manu smalko ķermeņu sirdi! Es mīlu tevi, Sanat Kumara!

Pateicos tev, mana iemīļotā, mans bērns! Lai visas tava ķermeņa elemntālās enerģijas būtu saskaņotībā ar tavām domām un tavas sirds mīlestību.

Lai viss, ko tu izjūti un pārdzīvo uz planētas tavā burvīgajā ķermenī, atnes labumu visiem, kas ir ap tevi, Visiem Mums un mūsu Lielajam Avotam.

Lai notiek tā!

 

Pievienots 24.06.2010, atjaunots 28.06.2010

http://sanatkumara.ru/stati/meditatsiya-privetstvuem-elementalnie-energii-v-sebe

Tulkoja Jānis Oppe