Astrālā ķermeņa attīrīšanas prakse

Šī prakse man atnāca pēc izvērsuma caur astrālā ķermeņa centrālo čakru, par ko es tikko, kā rakstīju. Es apsēdos patīrīties un ieraudzīju savu auru, kā vienmēr. Tā nav gluži ola, taču forma ir izstiepta uz augšu. Es nolēmu viņu iztīrīt ar zelta tīkliem. Un šeit pēkšņi auras perifērijā es no vienas puses ieraudzīju daudz dūņu un cieta materiāla, tik cieta, ka tīkli neņēma. Tad es šos pārakmeņojumus salauzu, man nav pirmā reize, un aizvācu uz “vannu”, pēc tam sāku tīrīt ar dažādu acu zelta tīkliem, sākumā ar lielām acīm, pēc tam sīkām. Tīklus kopā ar atkritumiem atkal saliku vannā un palūdzu eņģeļiem-palīgiem tos sadedzināt un utilizēt.

Atcerieties, El-Morijam un citiem Augšupceltajiem Skolotājiem katram palīgos sev bija leģions eņģeļu. Nezinu, kā ir ar leģionu, taču daudz mūsu neredzamo palīgu blakus mums ar mīlestību un prieku palīdz mums augt, turklāt aug arī paši. Tāpēc, jo biežāk mēs par viņiem atceramies, jo labāk ir katram no mums. Viņi dara to darbu, kurš mums nav pa spēkam. Atcerēsimies Pelnrušķīti, kā viņai peles pa graudiņam pārlasīju visus putraimus.

Eņģeļi aizvāca visu, ko es attīrīju.

Un es pēkšņi saprotu, ka aura sastāv no šķidruma, no ūdens vai kaut kā ļoti līdzīga. Viņa iekšienē ir šķidra. Dūņu atliekas nosēžas vienas vertikālās daļas pusē. Tās kopā ar dūņām var noliet caur nelielu atvērumu auras apakšā. Un tīrs ūdens tad piepilda visu auru ar tīrību.

Tāpat es attīrīju arī Vladimiru.

Nākamajā dienā nedaudz dūņu un smilšu parādījās pa vertikāli, nosacīti sakot, labajā pusē. Es saprotu, ka tie ir atkritumi, kuri nosēdušies dienas laikā. Bet kāpēc tie nav dibenā, nav apakšā, bet pa vertikāli vienā pusē? Gluži kā tas būtu dibens?

Jā! Protams! Es zinu, jo es taču pati pirmajā grāmatā uzzīmēju ķermeņu transformāciju no vertikālās ass uz horizontālo. Nākamais – astrālais – ķermenis būs pa horizontālo asi pēc laika kolapsa!!! Slavenais pagrieziens par 90 grādiem! Es jau sen izsekoju šo asi, tā ir Saules sistēmas ass. Torsionu lauks pa šo asi iziet priekšā no čakras ķermeņa priekšpusē starp saules pinumu un sirds centru. Un ieiet aiz muguras, apliecis visu Saules sistēmu. Es, šķiet, reiz rakstīju par šo torsionu lauku... Viss sakrīt, jo mēs taču pārejam uz saules ķermeni.

Pašreizējais sāns tad arī ir nākamā ķermeņa dibens, tikai jaunajā astrālajā apjomā, un auru nāksies pagriezt par 90 grādiem, viņa nostāsies pa horizontālo asi, un sāns kļūs par dibenu! Lūk, tā! Un astrālais ķermenis ir piepildīts ar ūdeni, mēs taču zinām, ka astrāls ir ūdens pasaule...

10 08 05

Gribas pirmoreiz nokomentēt šo zīmējumu, kuram ir jau 4 gadi. Kad es rakstīju pirmo grāmatu, es nevarēju atļauties komentāru, jo attieksme pret pirmo grāmatu man bija – svētas trīsas, un savus vārdus es neuzdrošinājos likt iekšā. Ko es ieraudzīju? Es biju vienkārši novērotājs, un visu ieraudzīju ļoti skaidri,

Pirmajā zīmējumā es attēloju, kā matērija vai enerģija no iekšienes pastāvīgi pieaug, un spriegums parādās uz ekvatora (mēs runājam par jebkuru formu: vai tā būtu planēta, laika lauks vai cilvēks). Ekvators ārpusē sāk irt ārā, jo iekšējie slāņi spiež uz āru: tie ir nobrieduši. Gaismas lauka forma ir kārtaina (atcerēsimies torsionu laukus, tiem ir slāņi, tās ir mūsu augstāko gaismas ķermeņu formas, sākot ar kauzālo ķermeni).

Nākamais zīmējums atrodas augšā pa labi. Ziemeļ- un dienvidpols satuvinās pie nulles punkta, salīp, un sānu saplēstās daļas apliecas uz augšu un uz leju. Tās savienojas ziemeļos un dienvidos apjomīgākā ķermenī, un trešais zīmējums apakšā pa kreisi rāda šo starpformu. Mēs redzam, ka kustība sākas jaunā tora centrālajā daļā – notiek paplašināšanās pa horizontāli. Poli saspiežas un pievelkas pretim viens otram. Tie kolapsējas nulles punktā un izzūd. Starp citu, nesen tika fiksēts gadījums, kad pilnībā bija pazudis Zemes magnētiskā lauka dienvidpols.

Pēdējais zīmējums pa labi apakšā rāda, kā kustība pa horizontāli pieaug un vertikālo toru pārvērš horizontālā. Tātad, lūk, viņš, pagrieziens par 90 grādiem.

Atgriezīsimies pie prakses. Atlicis pateikt, ka šī prakse izrādījās astrālā ķermeņa tieša attīrīšana, kas vispār arī mums visiem ir vajadzīga, panervozēji, mazliet uztraucies – ātri nolej dūņas, piepildi ar gaismu no tīrās daļas...

Starp citu, vēl viena interesanta lieta: mēs varam paņemt pa pilienam no “augšējās” daļas un no “apakšējās” un “sasaldēt”. Paskatieties, cik kristāliska būs šī forma? Pārbaudiet pie Masaru Emotu[1], kam ir jāiznāk, un salīdziniet ar to, ko jūs redzat...

10.08.04

 

Pievienots 05.08.2010

http://sanatkumara.ru/stati/praktika-ochistki-astralnogo-tela

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Masaru Emoto (Tulk. piezīme)