Apziņas attīstības ceļi uz Zemes

10.08.07

“Jūs gājāt pa regresa spirāli, ja mēs to tā varam nosaukt. Jūs klasificēja kā “kritušos”, tāpēc ka jūs kritāt no svētības; jūs kritāt no apziņas augstākajiem līmeņiem blīvajā pasaulē, kur jūs guvāt iespēju izjust matērijas blīvumu. Tagad jūs esat sasnieguši sazarojumus uz ceļa, kur jums ir iespēja, vai nu turpināt pētīt blīvuma un matērijas pasauli, kā jūs to darījāt pagātnē, vai arī izvēlēties ceļu, kur jūs vienlaikus dzīvojat matērijas blīvajā pasaulē un esat savienoti ar augstākajām gaismas pasaulēm.”

“Valdnieks Kuthumi-Agripa”

Nodots caur Mišelu Elofu[1]

Apziņas attīstības ceļi ir trejādi, kā trejāds ir Radītājs. Šie ceļi veidojas apmēram tā, kā zīmējumā. Daļa cilvēku iet uz Gaismas pasauli, eņģeļu un Ercenģeļu pasauli, piecas reizes vairāk cilvēku iet uz neitrālo pasauli, pie Tēva-Radītāja, un milzīgs vairākums, piecas reizes lielāks nekā uz neitrālo pasauli, iet uz Svētā Gara pasaulēm, jeb, kā mēs saucam, uz tumšo pasauli. Taču tā vienalga ir evolūcija, tā ir gara attīstība-kustība, jaunā apgūšana un jaunas pieredzes iegūšana.

10 08 07 01Ko var teikt par to, ka garīgo cilvēku vairākums tomēr iet uz Svētā Gara pasauli? Tikai to, ka viņu dvēselēm ir tāds uzdevums. Šīs pasaules ir ļoti jaunas, tur ir daudz darba, salīdzinot ar Gaismas pasaulēm. Gaismas pasaules ir vecas un pilnīgas pasaules. Protams, darba pietiek visur, taču nez kāpēc Tēvs savu bērnu lielāko daļu sūta uz neiekārtotām un līdz saprātīgam stāvoklim nenovestam pasaulēm. Viņš grib, lai arī šīs pasaules kļūtu pilnīgas, savā veidā saprātīgas un savā veidā skaistas. Viss ir dievišķs – gan skaistais, gan nejēdzīgais, taču Tēvs savu pasauļu spogulī grib Sevi redzēt tikai Skaistu un Pilnīgu.

Šajā punktā Tagad, no kurienes es ieraudzīju kustību trīs virzienos, ir vēl kustības varianti, nekavēšos pie tiem, bet, pats galvenais, šeit vēl ir cilvēki, kuri apziņu neattīsta, parasti cilvēki, kuri ir iestrēguši. Viņi ne uz kurieni nevirzās, neapzinās sevi un netiecas attīstīties. Apbrīnojami, taču viņi sēž bez kustības, un tādu ir vairākums.

Lūk, bīstamība, par kuru runā Skolotāji – iestrēgt purvā. Var pētīt blīvo pasauli, tīrīt viņu, vest uz pilnību, bet tas ir jādara apzinoties. Tajā izejas punktā, no kurienes viss tagad iet, ir daudz cilvēku, kuri nav atvēruši apzināšanos.

10 08 07 02

Apzinājušos cilvēku ir apmēram viena ceturtdaļa, pārējie nekustas, bet daži iet atpakaļ.

Stādieties priekšā, ja katrs no mums spētu izvilkt uz apzināšanos kaut vai divus cilvēkus? Tad mūsu būt trīs ceturtdaļas! Un pēdējā ceturtdaļa pamostos pati vairākuma iedarbībā.

Es izsekoju arī savu ceļu un Vladimira ceļu, ja mēs nesatiktos. Viņš aizietu uz tumšu pasauli, bet es – uz gaišu. Bet savienojušies, mēs neitralizējam viens otru un ejam pie Tēva.

No šī punkta, ja pagriežas atpakaļ, var izsekot, no kurienes mēs atnācām. Jaunas dvēseles, kuras nāk no gaišām pasaulēm, bieži pilnībā iegremdējas Svētā gara tumšā pasaulē, tāpēc ka viņas šo pasauli vēl nav pētījušas. Viņas gribētu iegūt tādu pieredzi, tāpēc ka tā dvēseli labi attīsta. Bet vecākām dvēselēm savā dzīvē ir bijusi visa pieredze, gan gaismas, gan tumsas, tāpēc viņas atnāca uz Zemes tīģeļi, lai kļūtu par neitrāliem Dieva Dēliem un atnāktu pie Tēva.

No divām pusēm Svētā Gara spēki un Dēla spēki palīdz mums kļūt par tiem, par ko mēs vēlējāmies kļūt. Viņi strādā roku rokā, izdarot jaunus eksperimentus un pētot Zemes jauno pasauli pilnā mērā, spēlējot šeit šahu.

Tādejādi, uzsveru: Zemes pasaule ir unikāla vieta, kur ir iespēja savienot harmonijā gaismu un tumsu, spēku un varenību, un KĻŪT TĒVAM.

 

Pievienots 07.08.2010

http://sanatkumara.ru/stati/puti-razvitiya-soznaniya-na-zemle

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Michelle Eloff; Мишель Элофф (Tulk. piezīme)