Drakona enerģija

2010. g. jūnijā Kumertau pilsētā Baškortostānā tuvojās beigām mūsu seminārs. Un noslēdzošajā meditācijā ar Ercenģeļiem mums lika priekšā aktivizēt Omnireiki enerģiju, bet pēc tam citu enerģiju – Drakona Enerģiju. Jāsaka, ka gandrīz visi grupā pārvaldīja to vai citu Reiki pakāpi, tāpēc mūsdienu Reiki virzīšana ir dāvana zinoša un šo enerģiju pareizi pielietojoša dziednieka rokās.

Es arī pazīstu Reiki, taču Drakona enerģija man bija liels atklājums.

Kā es vēlāk sapratu, grupa pret šo iniciāciju attiecās ar neuzticību, tāpēc ka dziednieki augustā vēl arvien uzskatīja sevi Reiki 1. vai 2. pakāpes līmenī, kaut arī pārvaldīja visu enerģiju spektru – vai baidoties, vai nesaprotot, kas viņiem iedots rokās. Tā ir pazīstama cilvēciska neuzticība, jo iniciācija taču ir bezmaksas, bet tas pāries, tikko kā viņi sāks uzticēties sev un man. Drošāk, mani draugi, tas viss ir pa īstam. Un, lūk, jums pierādījums.

Tā enerģija, kuru Ercenģeļi nosauca par Drakona Enerģiju, ir dzīva liesma, kura bango no sirds centra. Es par viņu nekad nebiju lasījusi, un tas patiešām ir jaunums un vēl kāds! Viņai ir savs saprāts, un viņa ir kaprīza vai izvēlīga. Viņa, tāpat kā Reiki, pēkšņi sāk plūst pati, kad to vajag, un darbojas patstāvīgi.

Sniegšu piemērus. “Eņģeļu gājiena” laikā aktivizācijā Kulukasovo viņa no manām krūtīm pēkšņi pati pārgāja pie dažiem cilvēkiem. Atcerieties tie, KAS SAŅĒMA INICIĀCIJU NO MANIS! Tie bija apmēram 4 vai 5 cilvēki. Viņa vienkārši kā ugunīga sfēra pārlēca no mana sirds centra viņu sirds centrā.

Otrs piemērs ir saistīts ar dziednieci Klaudiju Josifovnu no Smoļenskas, kuru vairums aktivatoru labi pazīst. Daudzi cilvēki aktivizācijās ir saņēmuši viņas dziednieciskos seansus. Kad mēs ar viņu sarunājāmies, no manām krūtīm pēkšņi sāka rauties ārā Drakona Enerģija, turklāt ar tādu spēku, ka tik tikko noturējos un ļāvu Klaudijai Josifovnai pabeigt domu līdz galam. Bet pēc tam piedāvāju viņai kļūt par šīs jaunās enerģijas ieguvēju. Dziedniece piekrita. Mēs sadevāmies rokās, un Enerģija patstāvīgi pārgāja pie viņas. Drīz Klaudija Josifovna atradīs viņai pielietojumu, un mans Drakoniņš sāks ārstēt cilvēkus.

Bet es viņai atradu citu pielietojumu. Viņa lieliski sadedzina visus astrālos un mentālos atkritumus, kurus mēs no sevis izbrīvējam.

Taču Drakona Enerģija ir izvēlīga un ne pie visiem iet – ir pārbaudīts, ne katrs var viņu no manis saņemt. Un tas no manis nav atkarīgs. Enerģija patiešām ir augsti apzinoša.

Nu ko, paskatīsimies, kā viņu sāks pielietot Kumertau.

 

Pievienots 02.09.2010

http://sanatkumara.ru/stati/energiya-drakona

Tulkoja Jānis Oppe