Pārpilnības enerģija

„Maizi, drošību un mīlestību Tu dod man.”

10.09.09.

Pirms strādāt ar pārpilnības enerģiju, ir jāsaprot, kas tas ir – pārpilnība, uztvert starpību jēdzienos „dienišķā maize” un „krāšana un patērēšana”. Šopinga reklāma un stimulēšana – sociālas „makšķerītes ar burkāniņu ēzelītim”. Tās ved mūs uz veikaliem pēc arvien jaunām un jaunām precēm, kurām vajadzīga jauna un jauna nauda.

Taču „visu, kas sakrāts ar smagu darbu”, nāksies atstāt augšupceļoties – māju, dzīvokli, vasarnīcu, mašīnu, ģimeni, varu, naudu, autoritāti, panākumus, slavu.

Ko tad mēs sev atstāsim? Mīlestību, prieku, brīvību, pašcieņu, tiekšanos pie Dieva savienojumā ar visiem. Sajūtu, ka esi Viss, Kas Ir, vienots ar Zemi, Sauli, cilvēkiem.

Kad jūties Viss, tad vairs nav vajadzīgs pārspēks, vara, konkurence, sevis celšana augstāk par kādu. Saproti, ka katra dievišķā daļiņa savā vietā piedalās kopējā dievišķā plānā un dara to, ko caur viņu un ar viņas palīdzību dara Radītājs.

Lai es mūžīgi esmu Tevī,

Un Tu – manī.

Radītājs radīja visas dievišķās daļiņas tādēļ, lai viņas attīstītos un pilnveidotos. Un šai programmai Viņš dod visu nepieciešamo.

Gaisma un harmonija, dzīve priekā,

Pārpilnība un mīlestība – Tavs Plāns uz Zemes.

Attīstoties tu atdod. Ko tu atdod? Enerģiju Zemes kolektīvajā matricā. Ko tu saņem pretī? Dievišķo pārpilnību savam attīstības līmenim. Attīstoties tu audz enerģētiski. Tu kļūsti par arvien lielāku enerģētisku kontūru un vari apgūt arvien lielāku enerģijas daudzumu. Jo vairāk tu spēsi atdot, jo vairāk tu saņemsi saviem projektiem.

Lai atgriežas pie manis tas, ko atdodu Tev,

Lai atgriežas pie Tevis tas, ko atdod Tu man.

Pārpilnība neatnāks zem guļoša akmens. Tā ir saskanīga tikai ar aktīvu darbību. Aktivizē sevi un aktivizē citus. Esi aktīvs un radi priecīgu un bagātīgu dzīvi. Atrodoties Dievā, gaišās domās, piepildītās ar labestību un prieku, dalies savā mīlestībā. Kļūsti mīlestība un radi ap sevi telpu, bagātu ar mīlestību.

Mīlestība ir mūsu pārpilnības matricas celtniecības materiāls.

Aktivitāte – tas ir pārpilnības radīšanas katalizators.

Mīlestība, radoša attīstība un aktivitāte – trīs „jā”, kurus mēs atbildam Radītājām uz pārpilnības enerģijas sūtīšanu mums.

Tagad, kad tu esi sapratis, kam tiek dota dievišķā pārpilnība, izsaki tīru nodomu bagātīgai dzīvei paša garīgās attīstības apstākļos.

Pārpilnības meditācija

1. Mēs piesaucam visus Saules Ercenģeļus, Plejāžu un Sīriusa Ercenģeļus, mūsu Skolotājus un Gaismas Hierarhijas vadītājus.

Mēs piesaucam arī jauno Ercenģeli Alanīlu, kristālisko Ercenģeli, kurš noenkurojis pārpilnības enerģijas uz Zemes.

2. Mēs atveram un aktivizējam visas čakras gar mugurkaulu, viņas gluži kā lotosi sāk atvērties.

3. Mēs aktivizējam visas jaunās astrālās čakras, piemēram, Kristus čakru, deguna čakru, augšupcelšanās čakru utt.

4. Tagad mēs lūdzam Ercenģelim Mihaēlam un Ugunīgajam Ercenģelim Irahīlam nogriezt visas mūsu piesaistes materiālajam, lai mēs dzīvotu un izmantotu, taču nebūtu piesaistīti visam, kas ir uz Zemes – mājām, zemes gabaliem, bērniem un pretējam dzimumam, ģimenēm, dzīvniekiem un naudai, profesijai.

5. Tagad mēs piesaucam ienākt mūsu dzīvē dievišķajām pārpilnības enerģijām, kuras atbilst mūsu attīstītībai un enerģētiskajai jaudai. Mēs apsolām atbilst mūsu aktivitātē šīm enerģijām un attīstīties tālāk, neapstājoties atpūsties.

6. Mēs pateicamies visiem, kas ir veicinājuši mūsu virzīšanos pārpilnības enerģiju iekšienē, kas ir apbēruši mūs ar savām veltēm.

Lai notiek tā!

 

Pievienots 15.09.2010

http://sanatkumara.ru/stati/energiya-izobiliya

Tulkoja Jānis Oppe