Kristāliskā pasaule

Visa pasaule ir kristāliska, izņemot trešo dimensiju. Šeit zeme ir kristāliska, ūdens ir kristālisks, bet bioloģiskā dzīvība apvieno kristāliskas un amorfas formas. Kādā nolūkā cilvēks pāriet kristāliskā stāvoklī? Viņa iekļaušanai sabiedrības apziņas kristāliskajos tīklos. Viņa smalkajai pasaulei jau ir kristāliska uzbūve, bet blīvie ķermeņi traucē savstarpējās saiknes un tehnikas un bioloģijas pasauli noliek īpašā tehnogēnās pasaules rindā.

Ir pasaules, kuras ir tālu aizgājušas šajā virzienā – bioloģijas un tehnikas apvienošanā. Tā ir mazo radītāju, tas ir, tehnikas un biotehnoloģijas lietišķās pasaule radītāju, pasaule. Tā ir lietu un mākslīgu materiālu pasaule, pasaule, mazo radītāju radīta.

Pasaule ir kristāliska. Tas nozīmē daudzdimensionālās ģeometrijas, atkarību, formu, proporciju, ģeometriskās valodas izmantošanu. Gaismas pasaule paredz nevis atsevišķu konstrukciju izmantošanu, nevis sadalīšanu elementos, bet kopumu un savstarpējo atkarību, saiknes, savienojumus, sasaistījumus un sarežģītas konstrukcijas. Gaismas pasaule neizmanto skaitli un lineāro leņķi kā vienības. Ja skaitļi – tad tās ir rindas, progresijas, atkarības, formulas. Ja leņķis, tad tā ir daudzstūru stereometrisku formu daļa, tas ir, atsevišķi skaitļi un plakani leņķi – tā ir trešās dimensijas daļa, kuru atstājam pagātnē.

Katrs atsevišķs jēdziens ir līdzīgs graudam, no kura pēc tam izaug vesels augs. Nav vienādu skaitļu rindu, tāpat kā nav vienādu vārpu, koku, zāles stiebriņu.

Enerģijas-formas būtība attēlojas ar stariem, kopumu no stariem, kuri iznāk no formas un veido viņas specifiku – izmēru, skaņu u.c. Uztverošais izvēlas šos starus (vairākus desmitus vai simtus) un uz to pamata izveido priekšstatu par priekšmetu, personību, būtību utt. Šos starus ieņem sevī daudzi dažādu orgānu receptori un nodod apziņas dziļumā, balstoties uz visiem ienākošajiem datiem. Tiek radīts vienots tēls, un visa informācija attēlojas ar staru palīdzību, uz visiem laikiem nospiežoties atmiņa, radot neatkārtojamu tēlu, kurš uzreiz tiek klasificēts un ielikts vajadzīgajā atmiņas šūniņā.

Receptoru ir vairāki tūkstoši, un viņi informāciju sadala katrs savā veidā. Viens uztver vienu enerģiju spektru, otrs – citu... Ir receptori, kuri nolasa DNS kodu un replicē to savā iekšienē, labākai attēlošanai uz kopējā tēla „paneļa”.

Atbilde tiek radīta uzreiz, jo viss notiek tagad. Būtībā uztveršana un atbilde ir viena darbība. Tā kā apziņa ir grupveida, katra vienība no grupas kļūst grupa. Viņai vienkārši ir daudz ķermeņu, bet apziņa viena, kura sastāv no visas grupas pieredzes. It kā viena apziņa vadītu visus simfoniskā orķestra instrumentus ar simts ķermeņu palīdzību.

Šie ķermeņi ar savām apziņām sasaistās Vienā caur apziņas kvantu režģi, Gaismas režģi, kurš savieno apziņu grupas, balstoties uz vienu vibrāciju frekvenci. Šeit nav vadošās apziņas un pakļautās. Tā nav hierarhiska sistēma, bet vienotība pa horizontāli, vienkārša kopība. Šeit nav vadoņa vai vadītāja. Šī sistēma jums pagaidām nav pazīstama, taču jūsu bioloģiskie orgāni ir ierīkoti pēc šī principa, un katrai orgāna šūnai it sistēmas apziņa.

Kristalizācija – sakārtošanās no amorfas struktūras kristāliskā.

Fiziskā ķermeņa gaismas struktūra ir atmagnetizēta, viņai ir haotisks vektoru virziens. Magnetizācija, vektoru magnetizēšana vērš enerģijas uz nulles punktu, tas liecina, ka sākas enerģiju kustība uz kolapsēšanos nulles punktā, tas ir, uz pāriešanu jaunā struktūrā. Tieši caur nulles punktu, kur saiet kopā pluss un mīnuss, notiks iziešana uz nākamo gaismas struktūras slāni, uz kristālisko.

Mēs visi, kas esam kanālā, jūtam šo briestošo pāriešanu ar „visām dvēseles šķiedrām”, taču neko nevaram pateikt, kās tas konkrēti notiks. Domāju, ka gatavam cilvēkam tas būs automātisks process, ielikts DNS.

Es atcerējos divas savas augšupcelšanās, un tās abas ritēja automātiski.

Struktūras centrālie atomi (PA) dod komandu un pārstāj būt fiziskās struktūras centrālie atomi. Visi ķermeņa atomi sāk izklīst un transformēties jaunā struktūrā, kuru vada nākamie, astrālā vai mentālā ķermeņa, PA. Šī struktūra – jauna dzimšana, pēc būtības saglabā indivīda apziņu un personību, pārved vibrāciju fonu, izmantojot augstāko mentālo plānu un augstākās jūtas. Lūk, kāpēc mēs cenšamies attīstīt augstāko jušanu un iemācīties dzīvot augstākajās domās, tas it, pēc būtības, bezdomāšanā, jo augstākais mentāls ir brīvs no domām un problēmām.

Protams, mēs pagaidām paliekam parasti cilvēki fiziskos ķermeņos, taču arvien vairāk laika veltām visu plānu attīrīšanai un pārkārtošanai, darbam ar Palīgiem.

Augšupcelšanās un pāriešana citā gaismas ķermenī ir līdzīga vaboles vai tauriņa dzimšanai no kokona. Šķiet neticami, ka no lienoša kukaiņa dzimst lidojošs, spārnots, skaists, ar pavisam citu apziņu. Metamorfoze liekas neticama, taču tā ir acīmredzama. Mūsu metamorfoze būs tikpat skaista. Un rāpot dzimušais – lidos!

 

Pievienots 27.09.2010

http://sanatkumara.ru/stati/kristallicheskiy-mir

Tulkoja Jānis Oppe