Cilvēka un planētas Saules iniciācija

Gan cilvēks, gan planēta pašlaik saņem Saules iniciācijas. Tas nozīmē, ka Saule ienāk mūsu Cilvēku kontūrā, apvienojot savu apziņu ar planētu un cilvēku. Patiesības Ķermenis cilvēkam, kurš saņēmis saules iniciāciju, palielinās līdz Saules sistēmai. Mēs grāmatā “Знания из Огненного слоя” (“Zināšanas no Ugunīgā plāna”[1]) runājām par cilvēka Patiesības Ķermeni, kurš ietver Zemi katra cilvēka apjomā, tagad Patiesības Ķermenis ir paplašinājies un kopā ar planētu ietilpst Saules Apziņas apjomā. Kā tas izskatās praktiski?

10 10 10 01

Kad caur kroņa čakru iezemējies Zemes Centrā, sazemējuma stars iziet cauri Zemei, iziet ārā planētas otrā pusē un atgriežas mūsu saules pinuma centrā, no aizmugures.

Kad sūti augšup staru uz Gaismas Hierarhiju caur sahasrāru, viņš iziet cauri Saulei un atgriežas jaunajā čakrā priekšpusē starp saules pinumu un sirds centru. 1. att. ir parādīta šī shēma.

10 10 10 02

1. att.

Daudzdimensionālā telpā tas izskatās tā (2. att.)

10 10 10 03

2. att.

Šī sistēma ir uzzīmēta lineāri. Kvantu realitātē tai ir jābūt izvērstai uz āru, un Cilvēks (Ч.) ietver sevī Zemi (З.) un Sauli (С.). Zeme un Saules sistēma nostājas Cilvēka Augstākā Es lauku iekšienē.

3. attēlā cilvēks (Ч.) atrodas sistēmas centrā kā punkts. Viņa smalkie ķermeņi aptver šos kontūrus un saglabā viņus sevī.

10 10 10 04

 

Pievienots 10.10.2010

http://sanatkumara.ru/stati/solnechnaya-initsiatsiya-cheloveka-i-planeti

Tulkoja Jānis Oppe