Piezīmes no semināriem

10 11 0910.11.06.

Augšupcelšanās enerģijas vibrāciju pieaugšana izpaužas viļņiem. Pavasaris – paātrināšanās, vasara – enerģiju trakošana, rudens – stabilizēšanās, neliela atgriešanās, kura rada potenciālu jaunam vilnim vai paātrinājumam. Pēc vētrainas vasaras pašlaik ir novērojama enerģiju nomierināšanās.

Uz Zemes attīstās viss enerģiju spektrs – no blīvās (tumšās) līdz gaišajai (vieglajai). Visas enerģijas palielina savu potenciālu, ne tikai gaišās. Tumšo enerģiju kvalitāte arī paaugstinās, palielinās to vibrāciju frekvence, intelekts, savdabīgais skaistums, estētika. Attīstās drāma, traģēdija. Ir autori – komponisti, dzejnieki, mākslinieki, dramaturgi, kuri apdzied ciešanu un grūtsirdības, nāves un sāpju, rupja spēka un vājuma, nebrīvības pasauli.

Tajā pašā laikā aug arī subkultūra, kuru var saukt pat „apmuļķošanas plāksni”, tāpēc ka tā atdala no gaišām enerģijām, no pasaules priecīgas un tīras jušanas ar „enerģētisku plāksni virs galvas” – diskotēkas, seksuālā izlaidība un pornogrāfija, kas aizver kanālus uz gaišo pasauli, aptur cilvēku attīstību, iesloga fiziskos ķermeņos kā muciņā. Tās patiešām ir astrālo egregoru „muciņas”, kuras nav tieši apsēdošas, taču piebarojas ar mākslīgi izsauktām ciešanu, zaudējumu, vientulības, grūtsirdības un skumju subkultūras enerģijām, bailēm. Ar šīm enerģijām piebarojas tās būtības, kuras pārvalda tādu cilvēku prātus caur televīziju, šausmu, nāves un kauju filmām.

Daži gaismas darbinieki baidās, ka aktivizācijā grupveida meditācijas laikā darbs kanālā var piesaistīt tumšas astrālas būtības vai, ka mūsu gaišās enerģijas var viņām kalpot kā barība. Gaišie barojas ar gaismu, bet zemu vibrāciju būtības – ar zemu vibrāciju enerģiju. Tiem, kas barojas ar bēdām vai grūtsirdību, nepatīk prieks un mīlestība, harmonija vai miers. Tas viņiem ir nesagremojams.

Sakarā ar vibrāciju paaugstināšanos ir kļuvis mazāk drāmu dzīvē, toties ir uzplaukušas mākslīgas – masu informācijas līdzekļos. Ja miljoniem cilvēku pa televizoru skatās briesmīgu filmu, tad, lūk, viņa, barība tumsai – zemas jūtas tiek mākslīgi izraisītas lielās cilvēku masās, lai uzreiz būtu daudz barības.

Mūsu gaišajai pusei ir vajadzīgs prieks, mīlestība, laime, miers, harmonija. Tumšajai pusei tas nav vajadzīgs, viņa nesagremo tādu enerģiju. Aktivizācijās, kur jūs būvējat augstus gaismas un mīlestības portālus, nepastāv nekāda bīstamība saķert zema astrāla būtību.

Bet, lūk, transportā, telpās, kur ir daudz cilvēku, caur internetu tādas iespējas eksistē. Taču ne velti mēs strādājam ar sevi, pastāvīgi tīrot to, kas kalpo par iespēju mums piestiprināties būtībām. Viņas var piestiprināties tikai „savējam”. Iztīrot no sevis visu negatīvu, mēs veicinām Zemes, bet pašlaik, pēc daudzu cilvēku saules iniciācijas – arī Saules sistēmas – attīrīšanos. Mēs iztīrām to, kas aizēno dzīvi, kuru mēs būvējam ar saviem uzskatiem, pārliecībām, programmām. Mēs tīrām sevi, un mūsu spogulis kļūst tīrāks. Jo vairāk mēs attīrāmies, jo mazāk drāmu un traģēdiju ir uz planētas. Paaugstinās Zemes vibrāciju vispārējais diapazons, un viss dzīvais uz Zemes paaugstina savas vibrācijas.

Gribu atgādināt, ka vibrāciju līmenis skumji nesakrīt ar apziņas līmeni. Bieži duālā apziņa padara veltīgu cilvēka vibrāciju līmeņa paaugstinājumu. Ja tas vienkārši automātiski paātrinās, tad atgādina svārstu, kurš iešūpojas ātrāk un ātrāk – neattīstās un neevolucionē.

Nodarbības un prakses skolā dod apziņas ātras augšanas iespēju. Taču dažreiz skolas klausītāji nekādi nevar uzticēties sev, baidās, šaubās, nedodot sev iespēju uzplaukt, atvērt sirdi. Sirds atvēršana ir garīga ceļa svarīga daļa. Lieliski beidzās Sanata Kumaras Skolas pirmā pakāpe Jekaterinburgā. Meditācijā ar Ercenģeļiem visi klausītāji saņēma ugunīgo iesvētījumu no Sanata Kumaras. Tas notika pirmoreiz visas Skolas vēsturē. Bet man nomainījās vecais astrālais ķermenis pret jaunu, mirdzošu un izmērā lielāku.

Ņinas van Denženas seminārs „Eņģeļu medicīna”[1], kurš sekoja uzreiz pēc Skolas, deva savus lieliskus rezultātus katram klausītājam. Piemēram, mums ar Vladimiru šis seminārs beidzās ar Sanata Kunaras Zvaigznes uzstādīšanu mūsu kopīgajā transporta punktā.

Mēs ar Ņinu van Denženu norunājām katru rudeni taisīt viņas semināru, savienojot to ar mūsu Skolu. Man patika triju skolotāju savienošanās vienā komandā: katrs sekmīgi papildināja pārējos, bet mācekļi saņēma daudz prakses, kas mācībās ir pats galvenais.

Mēs pateicamies visiem mācekļiem, kuri atbrauca uz Skolu, un aicinām uz otro pakāpi, kura notiks 2011. g. 25. februārī Jekaterinburgā. To var apmeklēt arī tie, kas nebija pirmajā pakāpē, bet jūt, ka ir gatavi otrajai.

 

Pievienots 09.11.2010, atjaunots 15.11.2010

http://www.sanatkumara.ru/stati/zametki-s-seminarov

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.angel-practitioner.ru/ (Tulk. piezīme)