MEDITĀCIJA VENĒRAS ENERĢIJĀS SEMINĀRĀ IVANOVĀ

2010. G. 6. DECEMBRĪ

Atnākusi Venēra – enerģijas ir mīkstas, maigas, trīsošas, graciozas. Skaistas sudrabaini gaišzilas, tirkīza krāsas.

Venēra: Iestājas sievišķo enerģiju laikmets, miera, mierīguma, pateicības, svētlaimes un harmonijas laikmets. Ir beidzies aktivitātes un agresijas enerģiju trakošanas laikmets. Pašlaik sieviete, zemes būtne, pārņem savas tiesības.

Ko var teikt par mani, Venēru? Es esmu Sanats Kumara, pagriezies pret jums ar sievišķo pusi. Manī ir viss – gan vīrišķais, gan sievišķais.

Jums liekas, ka jūs pie kaut kā esat vainīgi. Uz jums tik daudz vainas ir uzkāruši jūsu valdnieki, lai turētu jūs pakļautībā. Pagājušais laiks bija enerģētiski pats spēcīgākais, stiprākais, dramatiskākais, enerģija mutuļoja, vārījās...

Visi ļoti baidījās, ka jūs atkal cīnīsieties cits ar citu līdz pēdējai asins lāsei. Tāpēc šīs mutuļojošās enerģijas turēja ciet, kā varēja. Jūsu potenciāls bija ļoti spēcīgs, un tajā pašā laikā viņš bija speciāli nospiests. Jūs radījāt ļoti daudz blīvas spēcīgas fiziskās enerģijas, kādu reti bija izdevies dabūt fiziskajā plānā. Fiziskās planētas bez cilvēka, uz kurām tu esi bijusi, ir ļoti mierīgas un atgādina paradīzes dārzu. Bet jūs pateicāt savu jaunu vārdu fiziskajā slānī.

Nedomā, ka Zeme ir ļoti tumša. Ir tumšākas planētas. Tu esi dzirdējusi par maģijas planētu. Ir arī gaišākas planētas, kur valda miers, labklājība. Viņas jau ir pārgājušas uz apziņas nākamo līmeni. Bet jūs cilvēka Dievišķo apziņu savienojāt ar zemu apziņu, ar to, ko mēs saucam par sātana apziņu – ar ļoti individuālistisku, cilvēka sākotnējo apziņu. Lūk, šo sākotnējo apziņu deva cilvēki-dzīvnieki, kuri uz Zemes globusiem atnāca no minerālās pasaules līdz cilvēka apziņai. Viņiem apziņa ir ļoti negatava, asa, nenoformēta. No šejienes gan cietsirdīgums, cīņa, gan pretnostatījums. Jūs brīnīsieties, bet tas ir jauns vārds 3. dimensijas pasaulē. Lai cīnītos, pretotos un izcīnītu uzvaru, bija jāizdara liels solis savā izaugsmē, sevis kā spēka, varenības apzināšanā, izmantojot visas iespējas, tajā skaitā arī maģiskas, kuras eksistē jūsu pasaulē. Tā ir visu tumšo spēku sintēze. Tā ir tā, ko mēs saucam par “tumšo skolu”, pāriešana uz jaunu līmeni, uz augstāku savas attīstītības pakāpi. Faktiski jūs “tumšos” pievedāt tur, kur tumšie pāriet gaismā.

Man (Natālijai) vienmēr ir bijis jautājums – “Vai “tumšie” var pāriet gaismā? Esmu redzējusi tumšus kanālus daudziem cilvēkiem, “krēslā” vākusi tos prom. No kurienes viņi ir pārnākuši?”

Venēra rāda: ar vienu spārnu jūs esat tumši, ar otru spārnu gaiši.

Venēra: Tas mēdz būt ļoti reti. Līdz šim tev visi spārni bija gaiši. Bet tagad tev viens spārns ir pelēks, ne gluži tumšs, bet otrs balts.

Tā ir tāda pasaule, kur jūs pētījāt jūsu iespējas. Tu izmantoji šo momentu, lai sevi attīstītu šajā nozīmē, lai apzinātos labu un ļaunu, lai sajustu sevi visvarenu līdz galam, jo Gaismai vienmēr ir bijušas kaut kādas bailes Tumsas priekšā. Bet tagad ne gluži tā, ka tu pārvarēji šīs bailes. Taču tu paplašināji sevi un teici: “Es neesmu puse. Es esmu viss, kas ir.” Tu apzinājies, ka tie ir tavi spēki, tā ir tava daļa, un nav jāpretojas viņai. Tā ir tava likumīgā daļa, tāpat kā Gaisma. Starp Tumsu un Gaismu nav nekādu robežu, sarežģīti ir noteikt šīs robežas, kur beidzas Tumsa un sākas Gaisma.

Es uzdodu jautājumu par Vladimiru: “Vai patiešām viņš no Tumšās Hierarhijas pārgāja Neitrālajā?”

– Vladimirs vienkārši pa vibrācijām pacēlās uz turieni, kur nav ne Tumsas, ne Gaismas, tāpat kā tu. Un šajā neitrālajā telpā jūs arī satikāties. Un pēc tam, kad jūs satikāties, jūs nelaidāt viens otru tālāk – viņš neatlaida tevi Gaismā, bet tu viņu Tumsā. Lūk, tā būs pareizāk.

Bet kāpēc mēs pie Tēva nevarējām pacelties pa vienam, patstāvīgi – es caur eņģeļiem, bet viņš caur tumšajām pasaulēm?

Tēvs rāda garu, garu ceļu vienatnē.

Tēvs: Jā, var pacelties arī tā, bet tas ir garš ceļš. Jūs pašlaik ejat taisni. Tieši tāpat jūs varējāt satikties pie Manis katrs no savas puses, taču tam bija vajadzīgas vairākas dzīves.

Vai tas nozīmē, ka cilvēki, kuri pašlaik pāriet Neitrālē šajā dzīvē, var Tevi sasniegt?

Tēvs: Var. Nekas nav aizliegts. Viss ir atkarīgs no tā, kā viņi ies. Bet lieta tā, manu meitenīt, ka daudzi nevis vienkārši grib Mani sasniegt, bet pa ceļam iegūt pieredzi. Atgriezies pie savas Venēras. Viņa gaida.

Venēra pašlaik ir manī. Un tā mirdz, tik patīkami...

Venēra: Sievišķās enerģijas pašlaik ieiet ne tikai sievietēs, bet arī vīriešos. Viss it kā apgriežas uz priekšu ar savu sievišķo pusi. Bet vīrišķā nostājas aizmugurē. Agrāk bija otrādi, gan vīriešiem, gan sievietēm. Vīrišķā puse dažām sievietēm ir daudz stiprāka, nekā vīrišķā puse dažiem vīriešiem. Jūs taču zināt, ka ir sievietes, kuras ir neatlaidīgākas un “krutākas” par vīriešiem.

Vienmēr nozīme ir bijusi vīrišķajai pusei. Bet tagad priekšā iziet vājums, mierīgums, vienkāršums, harmonija, maigums, pieņemšana, piedošana. Jūsu jūtas kļūst smalkākas, lūk, kāpēc mēs sākam runāt par skaistumu – lai atrastu un aktivizētu jūtu augšējo robežu:

skaituma pieņemšanu,

tā izdzīvošanu,

tā radīšanu,

tā veidošanu.

Jo vairāk skaistuma būs uz Zemes, jo ātrāk cilvēki pāries jaunā apziņā. Gan mūzikai, gan poēzijai, gan glezniecībai ir jākļūst smalkākām.

Toreiz, pirms 26 000 gadiem, arī iestājās Sievišķo Enerģiju Laikmets. Cilvēki kļuva maigāki, atbildīgāki par savām darbībām. Viņi gan atskatījās, gan raudzījās uz priekšu – apzinājās savu darbību, domu rezultātus. Tā turpinājās 13 tūkst. gadu. Tas bija Atlantu Zelta Laikmets. Viņi netiecās parādīt savu spēku, viņi baudīja dzīvi, skaistumu, pētījumus.

Tas bija bāzes zinātnes Laikmets. Sievišķajā periodā norit bāzes pētījumi – matemātiķu, fiziķu, kosmosa, cilvēka pētīšanas utt. Šajā momentā enerģijas iet cilvēka iekšienē, tajā skaitā arī vīrišķā – iekšējai attīstībai. Planēta nopūtās, sāka paust savas sievišķās īpašības.

Pēc tam sākās vīrišķo enerģiju Laikmets. Sākās lietišķais laikmets zinātnē – iņ perioda visu velšu izmantošana, visa tā iemiesošana dzīvē, kas bija sastrādāts sievišķajā periodā. Arī Tas ir ļoti svarīgs laiks. Taču sākās spēku pretnostatīšana. Sievišķā puse – tas ir viedums, vīrišķā – aktivitāte, spēks. Vīrieši reti vēršas pie vieduma.

N. K.: Ja viņi arī vēršas pie vieduma, tad viņi vēršas pie savas sievas. Mēs zinām tādus prezidenta pārus. Vēsturē ir zināms ne viens vien tāds pāris.

Sievišķais sākums ir radošs, bet vīrietis – vairāk ir izpildītājs. Tāpat, ka bērnu dzemdēšanā. Vīrietis dod sēklu, viņš savu pienākumu ir izpildījis, bet sieviete 9 mēnešus veido un rada. Sievišķais sākums sevi vairāk izpauž iekšējo problēmu pētīšanā – ģimenes, dvēseles, psiholoģijas, bet vīrietis – vairāk ir ārējā spēka izpausme.

Tagad ir iestājies laikmets, kad mēs esam nonākuši pie apziņas, ka pienācis laiks beigt dalīt pasauli vīrišķajā un sievišķajā. Un dvēsele lūdz, lai jūs viņu paklausītos. Ieiesim dvēseles apgabalā, tur, kur nav dalīšanas vīrišķajā un sievišķajā, un paklausīsimies no eņģeļa pozīcijas. Dvēsele saka, ka tiem, kuri paliek 3. un 4. dimensijā, viņiem vēl šī apzināšanās ir priekšā. Jūs esat pionieri, jūs jau dzīvojat dvēseles līmenī. Pacentieties apzināties savu vīrišķo un sievišķo daļu, izanalizēt viņu vienotību.

N. K. Lūgums no Dvēseles – kā mēs varam par to pastāstīt cilvēkiem, par vīrišķā un sievišķā sākuma apvienošanos? Jūs taču vienalga paliekat vīrieša un sievietes ķermeņos?

– Vajag būt harmonijā. Būt pašpietiekamam un dot šo pašpietiekamību citiem. Nebūt atkarīgiem no ārējiem apstākļiem.

– Neviens nav jāpārtaisa. Vienkārši jāpieņem tādi, kādi ir. Savienojot vīrišķo un sievišķo, jūs kļūstat viens vesels.

Kā vīrišķais un sievišķais sākums pēc saplūšanas papildina viens otru?

– Iekšienē viss ir. Es esmu pašpietiekama. Es esmu pāris. Es apzinos sevi kā visu.

 

Pievienots 15.12.2010

http://www.sanatkumara.ru/stati/meditatsiya-v-energiyach-veneri-na-seminare-v-g-ivanovo

Tulkoja Jānis Oppe