Daudz autoru - Krājkasīte, otrā daļa

1. Drunvalo Melhisedeks

Cilvēku dziedināšana, apdzīvotu vietu vai visas planētas dziedināšana ir viens un tas pats. Vienkārši nepieciešams lielāks daudzums mīlestības – lūk, arī visa starpība.

Prātam piemīt zināšana, lai manipulētu ar matēriju, bet mīlestībā ir spēks, kurš ne tikai vada matēriju, bet arī bez pūlēm rada pašu matēriju. Nav svarīgi, kādu problēmu nepieciešams izdziedināt, mīlestība vienmēr atradīs izeju. Īstena mīlestība nepazīst robežas.

 

2. Irina Žuravļova

Mēs pievienojamies darbam. Šodien strādājām ar verdzības programmu. Stāstīju par Ēģipti, un mēs iegājām tajās enerģijās, kuras bija Džosera Piramīdai, pēc fotogrāfijām, un sākām izstrādāt šo programmu, tā ir daudzdimensionāla. Vācām prom finanšu, materiālo, garīgo, reliģisko, vīriešu un sieviešu, Dvēseles, Mīlestības, vecāku ar bērniem verdzību, skārām ļoti daudz šīs problēmas aspektu. Ļaudīm tecēja asaras, kāds klepoja, dzēra ūdeni, sāpēja sirds, un vēl daudz emociju uzpeldēja. Pulksten 22 izgāju uz ielas pēc nodarbībām – bet debesīs mēness varavīksne.

Nākamajā nodarbībā strādāsim ar karu programmu, arī daudzšķautņainā aspektā, bet sestdien visi pievienosimies kopīgam mīlestības sūtījumam uz visām valstīm, jo katrai valstij jauši vai nejauši ir šī programma, kādai tā ir izpaudusies, bet citām varbūt finanšu, ekonomisks, rūpniecības u.c. karš. Šeit ir vajadzīga daudzdimensionalitāte.

Ja raugās vēl plašāk, tad runa ir par Garīgo Brīvību visā savā daudzdimensionalitātes izpausmē.

 

3. Ņina Terehova

Nataša, man šodien visu nakti rādījās uzmācīgs sapnis, kurā bija uzrakstīts vārds SET, bet es visu laiku mēģināju tam pievienot vēl burtu +, un man pat ieteica H (Seth)+. Taču nekāda transformācija neiedzīvojās, un sapnis sākās no sākuma, 1000 reižu.

Redzams, jāpievērš uzmanība Setam +.

Un tev ir taisnība, ka no verdzības tagad lien ārā tādas saknes, ka maz neliksies. Mēs esam skāruši PASAULES ĻAUNUMU. Manu ķermeni lauž jau 2 nedēļas – kaut kādas klīstošas fantomas sāpes visos orgānos, kaut kas nesaprotams. Kā pēdējā parādījās degoša lode labā pleca rajonā – fantoms – neļāva ne ieelpot, ne kustēties+.

Mēs šodien nodarbosimies ar Gaismu (gan ar brāli, gan ar vīru), bet ir likts nodot informāciju arī tev, dārgo māsiņ Izīda. Ko tu vari teikt šajā sakarā? Palīdzi.

Paskaties tik, ko par viņu raksta: Sets – Pasaules ĻAUNUMS, attēlots ČŪSKAS veidā (???)

Sets bija debesu dievietes Nutas un zemes dieva Geba jaunākais dēls. Bija Ozīrisa, Izīdas un Neftīdas brālis, pēdējai viņš bija arī vīrs. Saskaņā ar Heliopoles kosmogoniju Sets piedzima, izlecot no mātes-Nutas sāna. Viņa dzimšanas diena – trešā pirms jaunā gada – tika uzskatīta par nelaimīgu visai Ēģiptei, šajā dienā centās nedarīt praktiski nekādas svarīgas lietas. Viņam bija vairākas sievas: Neftīda, Taurta, Ugaritas un Feniķijas dievietes Anata un Aštoreta u.c. No seniem laikiem asociējās ar vīrišķo seksuālo spēku, taču viņa bērni nav zināmi.

Sākotnēji: saules-Ra aizstāvis no Apopa, kara varonības un drosmes valdnieks. Pēc Narmera un īpaši Ptolemaju laikmeta dēmonizēts: no Nīlas tālu zemju un svešzemnieku, pasaules ļaunuma, tuksneša aizbildnis, tuvināts Apopam, antagonists Seta un Ozīrisa-Hora duālismā.

Sets popkultūrā

Hiborijas (Haiborijas) Konana pasaulē Sets ir Stigijas dievs, Melnā apļa burvju aizbildnis un Mitras galvenais antagonists. Pretēji tradīcijām viņš ir attēlots čūskas veidā.

Fantastiskajā seriālā „Zvaigžņu vārti: SG-1” Sets ir viens no goa’uldiem (faraons-citplanētietis). Tieši viņam ir veltīta sērija „Sets”, kurā viņš ir attēlots nemirstīgs, dzīvojošs tagad uz Zemes, un ir totalitāras destruktīvās sektas barvedis.

Spēlē Egypt 3: The Egyptian Prophecy (angļu) ir dievs-antagonists. Viņš uzsūta nelaimes Ramzesam II par godu veltītā obeliska celtniecībai, kas var vest pie: postošas smilšu vētras, nelaimēm un faraona nāves. Spēlē ir dieva simbols: bruņurupucis, čūska, kurā pārvēršas Seta priesteriene; faraona sardzes vīri tiek saukti par „ēzeļiem”, taču tas netiek saistīts ar Setu.

Spēlē Vampire: The Masquerade Bloodlines ir „Seta sekotāju” klans; viņi tiek aprakstīti kā rudmataini, viltīgi, viņu simbols ir čūska. Pēc priekšvēstures spēlē klans ir cēlies no Sudānas (Dienvidu Ēģipte), un vēlāk Seta sekotāji ir ienākuši arī kopienā, kura praktizē vudū.

11 01 19 01

N. Koteļņikova – Ņinai Terehovai.

Vispār viņš saucas gan tā, gan tā: gan Sets, gan Seths.

Skatījos problēmu ar mūsu māju bez sevis piedalīšanās. Izlīda milzīga čūska un sāka plest vaļā rīkli pret mani. Baidīt. Bet es nenobijos – tēlaini kaut kā. Un pēkšņi viss mans ķermenis iemirdzējās, kļuva ļoti gaišs, čūska nobijās un ierakās dziļi tuksneša(!!!) smiltīs, pat redzama nav.

Tagad pameditēju sakarā ar tevi.

Sets: Es priecājos, ka tu piesauci mani. Es gribu palīdzēt manai māsai un brālim Sergejam. Ņina patiesībā nav man sieva, bet māsa. Agrāk māsas bija tuvākas nekā sievas pēc likuma. Dzīvoja kopā, bet bērni viņām bija no dažādām laulībām. Gan viņai, gan man. Čūska ir vieduma un spēka simbols. Spēks ne vienmēr ir bijis vieds. Biežāk spēks un viedums bija dažādos polos.

N.K.: Es vakar sevi ieraudzīju tā, kā tiek attēlots Serapiss, kājas čūsku apvītas, bet šodien arī tevi tā ieraudzīju. Principā, es šodien pamēģināju, staigāt var normāli, KĀJAS NESASPIEŽ, UN ELPOT ARĪ VAR. Mūsu Augstākie Es no augšas kā no turzas raugās, necieš.

Izanalizēju savu attieksmi pret čūskām. Es viņas nemīlu. Es dodu priekšroku drakoniem. Manā dārzā tika nosistas 2 čūskas (no vīriešu puses). Ir pilnības simbols – no augšas drakons, no apakšas – čūska. Šeit čūska ir apakšējais aspekts, bet Drakons – augstākais, taču viens bez otra – tā nav pilnība.

11 01 19 02

Serapiss Bejs: Tas ir mans spēks un viedums. Neuztraucieties, jūs izpeldēsiet! (???) ne no kā nebaidieties!

 

Izīda: Jūsu punkts Kuveitā – čūsku ala, tur dzīvo daudz melnu čūsku. Viņas nepārkāpj neviena ierašas, viņas vienkārši tur dzīvo. Čūska ir pretnostatījuma, preventīvas cīņas simbols – kamēr tevi nav nogalinājuši – nogalini! Bet tas ir simbols, čūskām pašām par sevi ar to nav sakara. No senatnes uzskatīja, ka čūska ir kundalini spēks, kuru agrāk prata labi izmantot daždažādos gadījumos. Magiem piemita čūskas spēks, tas ir, viņi labi satika ar Zemes spēku.

Interesanti, kad es pirmoreiz Ēģiptē piesaucu Izīdu, sākumā atnāca Čūska un izrādīja sašutumu, kad mēs godājam tos, kas nemaz nav tā cienīgi.

Piesaucu Neftīdu. Aizvāc sarkano lodi no tevis, norij to. Viss, pasaki, ka es novācu. Sets un Neftīda ir tavi aizbildņi. Nav viņiem kaut kāda negatīva, viņi ir ļoti mierīgi.

 

4. Alsu Saljahova

Sveika, Nataļja!

Es te nedaudz papētīju Kuveitas tēmu pēc Krajona skaitļu kodiem[1]. Nosūtu tev rezultātu. Bet tas ir tikai sākums. Pagaidām viengabalaina aina nav redzama, kaut arī kaut kas noskaidrojas. Turpinājums sekos...:)

Kuveita – 73/198 – jūsu uzdevums = robeža = savienošanās = beigas= faraons = Akcents uz Mātes mājām = kopā mēs varam visu = viss būs labi = jūs paspēsiet daudz ko = jūs paspējāt uzminēt = devītais aplis = lauvas enerģijas = mentālais plāns = nots “Do” = naba ir atvērta = gara un matērijas kāzas = izdariet savu izvēli = noņemt no krusta = centrs ir atvērts = līdzsvara punkts = plaša pāreja.

Kas ir Kuveita – ieiet pa Rietumu vārtiem = burvju zeme = manas dzīves galvenā lieta = nemirstības durvis = punkta Alva durvis = pasaules mīlestība = jaunu spēļu sākums = Jauna spēka ēra = Cilvēku atbrīvošana = zīmogu noņemšana = Tell El Amarna (Ēģipte) = Tā ir atbrīvošana = es uzminēju, es paspēju.

Kuveitas Valsts – liela māja = sarežģīts uzdevums = kauja vēl nav beigusies = apzināšanās jautājums = galaktiskā karma = durvis uz punktu Alva = Ēģiptes zeme = atslēga “11*11” = mentāli nogruvumi = mēs uzvarējām bailes = pienākusi mūsu stunda = attīrīt pagrabu = pārvadīt enerģiju = izdziedināšanās brīnums.

Pirmais, kam es pievērsu uzmanību, ir tas, ka visās frāzēs, kuras attiecas uz Kuveitu, figurē Ēģipte. Kuveita viennozīmīgi ir turpinājums uzdevumam, kuru jūs sākāt risināt Ēģiptē.

Otrais ir tas, ka Kuveita ir durvis uz punktu Alva. Kas tad ir punkts Alva? Šo jēdzienu izmantoja hiperborejieši (jeb, kā viņus dēvēja – alvi). Saskaņā ar “Teiku par Hiperboreju”[2] alvus dēvēja par klejotājiem pa Pasaules Koku. Pasaules Koka (jeb Pasauļu Koka) jēdziens ir galvenais Ziemeļu Tradīcijas kosmogonijai. Šis tēls koncentrē sevī mācību par Trīs Telpas Likumiem. Kuri vēl alegoriski saucas: Pasaules Koka trīs Saknes.

Šie likumi ir sekojoši:

  • "zarojošās" alternatīvas veido Telpu.
  • Dziļumi saskaras.
  • saskarsmes mērs ir Mīlestība.

...Dziļumi saskaras – ir tiešas sekas Pirmajam. Ja pasaules Telpa patiesi nav haoss, bet Izvēļu Koks, tad dziļajā līmenī viss paliek saiknē ar visu. Dievam viss ir vienīgi TAGAD un ŠEIT. Moments, kad realizētās alternatīvās izvēles vēl nebija tālu aiznestas (stumbra un sakņu dzinumi) turpina eksistēt līdzās momentam, kad tās atdala jau milzīgs attālums (mūžsenā koka saknes galotne un stumbra galotne). Visumā ir “dimensija”, kura momentāni sasaista Dziļumus vienai no otras ļoti lielā attālumā esošām pasaulēm. Ar planētas vai zvaigznes Dziļumu Noslēgtā Krusta zinātnieki saprot punktu, kurš telpā sakrīt ar konkrētā debesu ķermeņa ģeometrisko centru, taču nav tam identisks, jo tas pieder “citām dimensijām”. Rase, kurai piederēja šīs zināšana, Dziļumu dēvēja par punktu Alva. Tāpēc arī pašus viņas pārstāvjus – “atnākušos no punkta Alva” – nodēvēja par alviem.

Dziļumi saskaras. Tātad, saskaņā ar Ziemeļu Tradīcijas mācību, Saules Dziļums ir tas pats, kas Mēness Dziļums, tas pats, kas Zemes Dziļums, tas pats, kas visu zvaigžņu Dziļums... Tas ir – punkts Alva ir vienīgs. Viņš pēc būtības ir Pasaules Koka neiznīcīgā PirmsēklaVisuma Saule.

Interesanti, ka saskaņā ar Vārdnīcu, tieši Kuveita ir durvis uz šo punktu Alva.

Jaunais uzdevums – Kuveita 183/272 – Lielā Misija = vispārēja kalpošana = durvis uz nemirstību = enerģijas sazemēšana = zīme: Mēness Saulē = zelta griezums = zelta atslēga = zelta vārti = Dāvida Maģiskā Zvaigzne = negaidīt palīdzību = īpašas durvis (lūk, tās, atkal durvis) = attīrīt prātu = pasaules pārkodēšana = pēdējais zvans = tā ir Alfa un Omega = divkārša kalpošana: Debesīm un Zemei = Zelta Saules Lauva (Sfinksa) = sākotnējais stāvoklis – aplis = īsts apvērsums = iegūt atbrīvošanu.

Tā ir vīrišķā aspekta problēma 340/169 – lauvas sirds.

Interesanti ir arī, ka visur klāt ir Sfinksa un lauvas enerģijas, lauvas sirds, kas atkal atgriež mūs pie Ēģiptes. Es sāku lasīt tavus čenelingus no Sfinksas Ēģiptē, nez kāpēc aizķērās pēdējā frāze: “Tiksimies citā līmenī.” Un ja nu tā arī ir Kuveita.

Tiksimies citā līmenī – 335/312 – jaunā paātrinājuma enerģija, mentālo aizgruvumu attīrīšana (tas jau tika pieminēts frāzēs par Kuveitu), sekojiet garīgajam kompasam, sapulcināt tos, kas spēja spēlēt, iesvētītu cilvēku padome, jūs gaida kārtējais āķīgais uzdevums, kā ieiet Aizspogulijas zemē, mentālie aizgruvumi ir novākti, pāriesim uz jaunu liemeni.

Kādēļ mēs braucam uz Kuveitu – 252/253 – iziet uz jaunas oktāvas “Do” = mēs uzvarējām savas bailes = laika durvju atvēršana (sfinksa arī runāja par laiku) = pārtraukt visus karus = atnest gaismu uz centru = savienot detaļas veselā = savienot debesis un zemi = saruna ar Lielo sfinksu (kārtējā sakritība???) = mēs ienācām apļa centrā = mēs izmainījām programmu = vajag ieraudzīt neredzamo = nekas tāds vēl nav bijis.

Augstāk Kuveitas frāzes aprakstā jau skanēja nots “Do”, iziet uz jaunas oktāvas “Do” atkal figurē aprakstos. Tas ir jauns līmenis, cits līmenis, kā arī teica Sfinksa.

Kuveita – cits līmenis – Ēģiptes aplis ir pabeigts = Augšupcelšanās Liesmas Uzvara = Punkts Alva – zemes centrs = neatgriešanās punkts ir iziets = gatavoties ceļojumam = jums ir īpašs maršruts = saņemt atslēgu 11:11 (augstāk mēs redzējām, ka Kuveita – tā ir atslēga “11*11”) = redzēt gaismu pilnīgā elles tumsā = vajag savienot nesavienojamo.

2011. gadā mēs iesim caur vārtiem 11:11, un, spriežot pēc skaitļiem, tieši Kuveita mums dos no tiem atslēgu.

Ar mīlestību un pateicību, Alsu.

 

5. Tatjana Sļizņeva

Sveicināti, Natālija! Es esmu no Ivanovas, mēs pavisam nesen šķirāmies. Sakarā ar Kuveitu: redzams, man nav bijuši “kuveitiski” iemiesojumi, tāpēc mani turp nevilka. Taču kara ideja man ir dziļi NESIMPĀTISKA. Tāpēc es nolēmu dalīties vienā no spilgtajiem iespaidiem, kurus es saņēmu Jūsu prakses laikā. Augšupcelšanās Krēsla laikā pašā pēdējā dienā man izdevās pieskarties ļoti interesantai parādībai – vīrišķās un sievišķās enerģijas savienošanai. Man tas izskatījās tā: liels stabs istabas vidū, tur, kur stāvēja krēsls, kuram uzvērts plakans aplis, kaut arī tam bija biezums, taču viņu uztvēru kā plakanu. Un no tā visa nāca pilnīgs miers, absolūts aprimums. Turklāt ne stabs, ne aplis nebija bezgalīgi. Izmēri bija iestādīti līdz mikronam tādā veidā, ka aplis aizņēma tieši tik lielu laukumu, kāds varētu izturēt staba “spiedienu” (jeb svaru, nezinu, kā te pareizāk).

Vienkāršāk sakot, ja ņemam papīra lapu, izduram tai cauri, bet pē tam caurumā liekam dažāda izmēra un svara zīmuļus, tad kļūs skaidrs, ko es domāju. Man nez kāpēc liekas, ka “vīrieša darbam ar sievietes atbalstu” enerģētiskajā plānā ir jāizskatās tieši tā. Tas ir, mums sāpīgajā punktā ir tā jāsabalansē savas enerģijas, lai iepriekš aprakstītā figūra būtu stabila un, kas arī ir ļoti svarīgi, lai no viņas nāktu pilnīgas harmonijas sajūta.

Esmu pārliecināta, ka sestdien visa mūsu grupa pievienosies darbam, taču es vienkārši plīstu no vēlēšanās dalīties tieši pašlaik.

Ar cieņu, Tatjana, Ivanovo

 

6. Radošā apvienība “Праздник Жизни” (“Dzīves Svētki”)

Un lai par jau pienākušā 2011. gada devīzi jums atkal kļūst Mātes Terēzes vārd:

“Dzīve – tā ir Iespēja, nepalaid to garām!

Dzīve – tas ir Skaistums, brīnies par to!

Dzīve – tas ir Sapnis, īsteno to!

Dzīve – tas ir Pienākums, izpildi to!

Dzīve – tā ir Spēle, nu tad spēlējies!

Dzīve – tā ir Mīlestība, tad mīli!

Dzīve – tas ir Noslēpums, tad atmini to!

Dzīve – tā ir Traģēdija, izturi to!

Dzīve – tas ir Piedzīvojums, uzdrošinies to!

Dzīve – tā ir Dzīvība, izglāb viņu!

Dzīve – tā ir Laime, radi to pats!

Dzīve ir tā vērta, lai DZĪVOTU!”

 

Pievienots 19.01.2011

http://sanatkumara.ru/stati/kopilka-chast-vtoraya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Крайон. Числовые коды. Sistēma darbojas tikai ar krievu valodu. http://www.koob.ru/semenov_l/numerical_codes (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Предание о Гиперборее. http://www.koob.ru/fatyanov_kirill/giper (Tulk piezīme)

saskarsmes mērs ir Mīlestība.