Sarežģīts jautājums un vienkārša atbilde

Vasīlijs Kučiņins (Василий Кучинин)

Natālija, sveicināti.

Jūsu grāmatā „Знания из Огненного слоя” („Zināšanas no Ugunīgā plāna”)[1], vienā no nodaļām, ir Ercenģeļa Mihaēla vārdi kontekstā ar jūsu sarunu par Lucifera eksperimentu, atceraties? Tur Mihaēls saka, ka eksperimenta cena ir pārāk augsta: ciešanu, neveiksmju, ielūzumu daudzums...

Un, cik atceros, sakarā ar galīgo rezultātu Mihaēls piebilda, ka nav absolūtas garantijas, un 100% sekmes nav 100% varbūtīgas. Bet, jebkurā gadījumā viss strādā pēc Plāna – Dieva Plāna, Radītāja Plāna... – un tā uz leju pa hierarhiskajām (lai arī nosacītām) kāpnēm. Zināt, man vienmēr tādos gadījumos nāk prātā Kristus vārdi vienā no Helēnas Rērihas „Agni-Jogas” grāmatām (manuprāt, tā ir „Листы сада Мории” („Morijas dārza lapas”)): “Куда гоните, преследователи ярые,.. в Сад Прекрасный!” („Kurp mūs dzenat, niknie vajātāji... uz Brīnišķo Dārzu!”)[2], vai El Morijas vārdi: “Ядовитые стрелы лишь ярче расцвечивают ваше оперение. Раскраска ваших перьев, от ядовитых стрел темных, приобретает огненно-яркие цвета” („Indīgās bultas tikai spožāk iekrāso jūsu spalvojumu. Jūsu spalvu izkrāsojums, no indīgajām bultām tumšajām, iegūst ugunīgi spilgtas krāsas.”)

Arī Baltās Brālības pārstāvji, Augšupceltie Valdnieki, sauca savus pretimsēdētājus no Melnās Ložas – par Melnajiem Brāļiem. It kā iznāk, ka tumšie ar savu niknumu un dusmām palīdz gaišajiem... L. Semjonovas (Л.Семенова) (Школа Звездных врат 11:11, группа "Звезды Пифагора") (Zvaigžņu vārtu Skola 11:11, grupa „Pitagora zvaigznes”) grāmatā „Послания и Прогнозы”(„Vēstījumi un Prognozes”) ir Valdnieka El Morijas Vēstījums, veltīts 2012. gadam. Tajā visa cita starpā tiek runāts par to, ka trešo reizi (tas ir, divos citos pāriešanas etapos, Pārejā, viņi varēja aiziet tālāk) Melnajiem Brāļiem izeja būs aizvērta. Redzams, viņš ar to domā to, ka gadījumā, ja tie, kuri nevēlēsies iet uz Gaismu zem Gaismas karogiem – nemainīsies, vienkārši sakot, neaizies kopā ar Zemi augstāk.

Un, ja es pareizi esmu sapratis un iegaumējis, Lucifers jums saka to pašu, kurš nevēlēsies, nespēs, negribēs, paliks savās pasaulēs (pasaulē) atbilstoši vibrāciju līmenim, un principā absolūti transmutēt tumsu mums (pagaidām) nesanāks – tur, uz kurieni mēs iesim augstāk: 5., 7. dimensija un pa augšupejošu līkni... – kaut kāds procents tumšo enerģiju tur tomēr ir un būs. No tumsas vaļā netikt.... Tumsa ir vajadzīga. Patiešām, bez + un - zīmju mijiedarbības mūsu pasaulē (dimensijā) nebūs strāvas – būs tumsa vai vāja gaisma, kā pirms „Edisona lampiņas” – sveču vai skalu gaisma.

Jūs piedāvājāt, salīdzinošam raksturojumam „Lielajā Kosmiskajā iniciācijā”, Gaišo un Tumšo Augsto Būtību – Skolotāju vēstījumus. Gaišo vēstījumi ir piesātināti ar Gaismu, Mīlestību un pavīdošām Varenības notiņām. Tumšo vēstījumi – Zināšana, konkrētums, spēks. Tas tā ir. Kam jums vairāk dodat priekšroku, Natālija? 1. Variantam vai 2.?

Lucifers jums teica, ka viņš neņem vērā (tā ir mana interpretācija) zemāko tumšo darbības, kuri nodarbojas ar sliktām lietām, viņu darbs nav konstruktīvs un nav radošs. Bet arī tas taču ir tumšo darbs. Viņi ir pārraidītāji, krāni, caur kuriem pasaulē līst duļķains ūdens.

Natālija, jums ir starpība, ar kuru iet? Ar kuru patīkamām, ātrāk, efektīvāk?

Atceraties dziesmu no padomju filmas „Гостья из будущего” („Viešņa no nākotnes”): „От чистого Истока в Прекрасное Далеко, в Прекрасное Далеко я начинаю Путь” („No tīrā avota līdz Skaistajam Tālo, uz Skaisto Tālo es sāku Ceļu”), vai: „Врагу не сдается наш гордый "Варяг"! Пощады никто не желает!” („Naidniekam nepadodas mūsu lepnais „Varjags”! Žēlastību neviens nevēlas!), un „Вставай страна огромная, вставай на смертный бой! С фашистской силой темною с проклятою ордой!” („Celies milzīgā valsts, celies uz cīņu līdz nāvei! Ar fašisma tumšo spēku un nolādēto ordu!”) – jo bija taču īsts Armagedons. 1. Pasaules, 2. Pasaules karš... Kurš ar kuru karoja? Par ko? Kāds vektors iznāca rezultātā: pasīvā 20 miljoni cilvēku dzīvību (galvenokārt gaišu) un puspasaule sagrauta, pasaules pārdalīšana, ASV spēka demonstrēšana – divas atombumbas nogūlās uz Japānu, jauns aplis bruņošanās sacensībā... Kas ir aktīvā? Kaut kas noteikti ir? Bet cik kritušu gaismas nesēju, kuri paši varēja strādāt pie Miera un Gaismas būvēšanas uz Zemes, varēja dot dzīvību un audzināt citus lāpnešus? Kurš sāka karu? Tas ir pēc Radītāja Plāna?

PSRS bija spiesta tērēt naudu bruņojuma izstrādei un ražošanai, tā vietā, lai ieguldītu līdzekļus savas tautas labklājībā. Jā, šeit ir subjektīvi faktori – politisko un ekonomisko stratēģiju izstrādāja personības: genseki, Politbiroja locekļi utt. Bet tomēr valsts bija spiesta nostiprināt aizsardzības spējas – visi resursi praktiski gāja tam. Es to uzrakstīju pārdomu gultnē: ar kuriem iet uz priekšu (gribas uz Gaismu) – ar gaišajiem vai ar tumšajiem? Vienalga? Jo gan vieni, gan otri taču risina (pilda) uzdevumus, Dieva Uzdevumus – Plānu. Kā ražošanā, biznesā, jebkurā Darbā: jāstrādā godīgi visiem – tad arī efektivitāte ir augsta. Bet ir taču liekēži, sliņķi, pofigisti (atvainojiet). Gaišie (darbarūķi) nopūlas, bet ne pārāk gaišie (sliņķi) ne pārāk – kāds ir rezultāts, kāds lietderības koeficients? Nokritušajiem Krievijas sistēmas „Glonass” pavadoņiem kaut kādus devējus „nenopietni” strādnieki montētāji bija pielīmējuši ar līmlenti... – piezemes orbīta un līmlente... nu un arī nokrita no debesīm uz Zemi.

Sanats Kumara, saistībā ar zemes cilvēces gaišo un tumšo daļu procentuālo apskatu, “Lielajā Kosmiskajā iniciācijā” (šo nodaļu jūs sniedzat arī citā grāmatā) teica, ka tumsas spēki par 2% pārspēj Gaismas spēkus – pārsvars ir neliels. Viņš vēl pateica svarīgu lietu, ka šie 18% tumšie pārvelk savā pusē neitrālus pārstāvjus (no dažādiem hierarhijas līmeņiem, droši vien). Pārvelk ne vienmēr godīgi!

Ar ko nodarbojaties jūs, visi, kuri raksta par augšupcelšanos? Kurš ātrāk, precīzāk un skaistāk aizvedīs cilvēkus pie Augšupcelšanās, gaišie vai tumšie? Jā, katrs izdara izvēli, jā, strādā karmas izplatīšanas sistēmas: kādām ir jāatstrādā kaut kas tieši noteiktā grupas sastāvā. Bet! Viņiem finansējums ir spēcīgās par jūsējo? Tā? Paskatieties vietnes, filmas, publikācijas laikrakstos, finanses, masu informācijas līdzekļus – kā rokās tas viss ir?

Jā, jūs kā gaišs cilvēks teiksiet: izvēle ir cilvēka ziņā, un jums būs taisnība! Bet tumšie raksta, ka tikai viņi ir Kanāls, tikai viņiem Radītājs diktē. Jā, savos vēstījumos viņi skaidri novelk līniju: “Es esmu vienīgais Radītāja kanāls.” Man ienāca prātā kara gadu dziesma: “Эх, дороги! Пыль да туман, холода, тревоги, да степной дурман...” (“Ak, ceļi! Putekļi un migla, aukstums, trauksmes un stepes reibums...”)

Daži tad arī aizved no gaišā ceļa cilvēkus – vispār noved no ceļa... Var teikt (vai padomāt): jā, lūk arī virza uz priekšu Plānu, strādā, popularizē... Un apgalvojums: “Mans Plāns” – skaidrs, bez visādiem “bet”, “vai”?

Daudzi raksta, kad Dievs ir bezgalīgi žēlsirdīgs, un tas, protams, tā ir! Viņš visu laiku dod iespēju izlaboties, izpirkt, atstrādāt. Tādu iespēju Viņš deva arī tumšajiem. Bet pastāv viedoklis, ka viņiem asinīs tādā mērā sēž vārds “kaitēt”, ka viņi nevar apstāties. Zināt, Natālija, man bija atklāsme Lucifera izteikums, ka kosmiskie likumi ir nepilnīgi – tajā rakursā, kad viņš runāja par to, ka uz cilvēci astrālie valdnieki izlādēja savu karmu. Kurš to pieļāva, ka planētas cilvēku lielākā daļa ir aplipināta ar parazitējošām būtībām, kuras nav izmiesojušās dēļ saviem anti-sasniegumiem dzīvē uz Zemes, vai nekaunīgiem augstāk attīstītiem zemu vibrāciju biedriem?

Jūs rakstāt: kādēļ tumšajiem gaišā enerģija. Bet kādēļ tumšajiem tik daudz zelta? Kādēļ no Zemes ir jāizsūknē visa nafta? Kādēļ viņiem nāve un ciešanas, vai cilvēces vidēja imprinta pārstāvju maldināšana un novešana no ceļa? Kādēļ vispār jākaitē? Kaitēt taču arī var “augsti vibracionāli”? Līdz kādam līmenim pēc tumšo vibrāciju augstuma tumšie kaitē, kādā līmenī izstaro Zināšanu un Spēku? Kad viņi apstājas? Kāds tumšais līmenis skaitās augsti hierarhisks? Jautājumi, jautājumi...

Es to visu rakstu Kristīšanas Svētku priekšvakarā. Pulkstenis rāda gandrīz pusnakti...

Apsveicu jūs Svētkos – Gaišā Darba Sieviete!

P.S. man ir darbs “Белый Город” (“Baltā Pilsēta”), no turienes: “...Pienākam pie Pilsētas vārtiem. Tie ir no zelta. Trīsas, gaidot kaut ko gaišu, pastiprinās... Mirdzošie vārti viegli un nedzirdami atveras. Mēs stāvam, Dievišķās Gaismas apžilbināti. Tās Tīrība un Spēks pārņem mūs, bet mēs smaidām, sajūsmināti un aizgrābti! Mēs pazīstam vaibstus Tam, Kurš mūs sagaida! Viņš vienmēr ir bijis blakus mums, sargājis un glabājis, mācījis un piedevis, upurējis sevi mūsu dēļ! Pestītājs un Skolotājs Jēzus Kristus – cilvēces Cerība un Balsts!

Šī mirkļa dēļ, šīs Tikšanās dēļ ir vērts dzīvot, ir vērts mīlēt, ir vērts strādāt ar sevi un strādāt cilvēku labā!

Mīliet, piedodiet, strādājiet ar sevi!

Palīdziet cilvēkiem!

Baltā Pilsēta gaida jūs!

Viņas Zelta Vārti ir atvērti visiem Labajiem Cilvēkiem!”

 

Ceru, mēs ar jums reiz ieskatīsimies viens otram acīs.

 

Natālija Koteļņikova:

Manu dārgo Vasīlij! Mīlu jūs, un man jūs esat dārgi jūsu meklējumos un pārliecībās.

Ir eņģeļu pasaules, no kurām es reiz atnācu un kurp mūs virza visi gaišie spēki. Viņi cīnās ar tumšajiem spēkiem. Tas ir pareizi. Taču mums jāvirzās nevis uz gaišo spēku uzvaru, bet uz GAIŠO UN TUMŠO PARITĀTI.

Bet mans Vladimirs ir atnācis no tumšajām pasaulēm, un Skolotāji mūs saveda, lai mēs nonāktu pie Neitrāla. Un iznākuši mēs ar viņu esam no vienas ģimenes, no viena Tēva, un esam brāļi.

Neitrālie spēki, Sanats Kumara, Ercenģelis Mihaēls, visi DEBESU TĒVI, tā ir visu spēku paritāte, tā nav gaisma vai tumsa, bet VISS, KAS IR.

Alise Beilija un Džvals Khuls – tumšais skolotājs.

Hermejs Trismegists – arī.

Par ko mēs ar jums runājam, par nesamierināmību vai par mieru? Par iecietību vai par ienaidu?

Gribu piebilst, ka vārdi “trešo reizi Melnajiem Brāļiem izeja būs aizvērta” nozīmē, ka tas ir trešais eksperiments uz planētas Zeme, fiziskajā plānā, kur divi beidzās ne ar ko, ar apziņas nolaišanu blīvumā un viņas nesēju apziņas degradēšanos. Tajās reizēs eksperimentus veica citi Radītāji, ne Lucifers. Šajā trešajā reizē tika mākslīgi izraisīta apziņas izaugsme ar katalizatoru palīdzību, kuri tad arī ir – vērtējums, salīdzinājums un vēlme kļūt labākam par, augstākam par un gaišākam par konkrēto. Vērtējums un salīdzinājums mums palīdz izzināt šo pasauli, attīstīt sevi un savu apziņu, vēloties aizsteigties priekšā, apiet sacensībā, kļūt bagātākam, apskaidrotākam utt., un tajā pašā laikā tur mūs dualitātē.

Dualitātes apziņa visu laiku mums saka: mēs un viņi. Mēs esam vieni, viņi ir citi. Mēs gaiši, viņi – tumši, mēs dziedinām, viņi ķēza... Mēs gribam mieru un vienlīdzību, bet viņi grib varu, karu un paverdzināšanu.

 

Viss jūsu vēstījums, tik gudrs un plašs, ir piesātināts ar dualitāti – mēs un viņi. Tas ir pretnostatījums, un mīlestība šeit pat prātā nenāk. Mēs, mūsu Sanata Kumaras Skola, vedam uz MIERU un sevis apzināšanos uz apziņas nākamā pakāpiena: ES – VISA PLANĒTA.

Kā pavēlēsiet man dalīt manas PLANĒTAS daļas? Noliegt savas apakšējās čakras, tāpēc ka viņas vibrāciju ziņā ir zemākas? Jeb tīrīt viņas, jo arī viņas taču strādā uz planētas?

Nosodiet arī mani, Natāliju, jo es taču biju uz verdzības atklāšanas ceļa. Bet tagad esmu atnākusi novākt savas pagājušās kļūdas un rīcību. Piekrītiet, ka es ne viena tur biju. Iespējams, arī jūs bijāt ar mani, ne velti taču jūs pievilkāties tieši šajā momentā? Bet varbūt jūs bijāt sīriusietis vai cits atnācējs, KURŠ PIRMOREIZ PAMĒĢINĀJA PAKAROT, JO TAS TAČU IR TIK AIZRAUJOŠI! BET TAGAD JŪS ATNĀCĀT IZLABOT SAVAS KĻŪDAS VAI PALĪDZĒT TO IZDARĪT CITIEM. Kādēļ jūs atnācāt uz planētu, to jūs esat apzinājies?

UN VAI JŪS, LASĪTĀJ, ZINĀT, KAS JŪS BIJĀT, KĀDĀ NOMETNĒ, KĀDĀ ĶERMENĪ, KĀDĀS DNS LEMŪRIJAS UN ATLANTĪDAS LAIKOS? JO JŪS TAČU ARĪ ESAT AR MANI VIENĀ LAIKĀ UZ PLANĒTAS, UN JUMS, ES APGALVOJU, ŠEIT IR SVARĪGAS DARĪŠANAS, NEVELTI JŪS TO PAŠLAIK LASĀT.

Visu Valdnieku mērķis – pamodināt cilvēku apziņu un vest visus uz augšupcelšanos. Visiem Valdniekiem – gaišajiem un tumšajiem Brāļiem ir kopējs mērķis, nevelti viņi ir brāļi.

Pamēģiniet novākt vērtējuma un nosodījuma momentu. Tā ir iziešana no dualitātes.

Jums ir absolūta taisnība, kad sakāt, ka “tie, kuri nevēlēsies iet uz Gaismu zem Gaismas karogiem – nemainīsies, vienkārši sakot, neaizies kopā ar Zemi augstāk”. Un “kurš nevēlēsies, nespēs, negribēs, paliks savās pasaulēs”. Un tā ir viņu izvēle. Bet mēs no savas puses darām visu, lai aiznestu līdz viņiem savu gaismu un savu mīlestību, SAVAS ZINĀŠANAS.

Vēl viens apspriešanas moments: “absolūti transmutēt tumsu mums (pagaidām) nesanāks – tur, uz kurieni mēs iesim augstāk: 5., 7. dimensija un pa augšupejošu līkni... – kaut kāds procents tumšo enerģiju tur tomēr ir un būs. No tumsas vaļā netikt.... Tumsa ir vajadzīga.”

Tas ir tas, kas jūs, šķiet, neapmierina?

Lieta tā, ka Lielā Tumsa tad arī ir VISS, KAS IR, NEIZPAUSTĀ PIRMMATĒRIJA. Un Gaismu jeb vibrācijas radīja Radītājs, kad viņš piepildīja to pasauli, TO DAĻU, KURU ATDEVA SEVIS IZZINĀŠANAI MŪSOS, SAVAI IZPAUSMEI UN KLĀTBŪTNEI FORMĀS. SĀKUMĀ VIBRĀCIJAS BIJA LĒNAS, PĒC TAM PAĀTRINĀJĀS UN SASNIEDZA GAISMAS ĀTRUMU, pēc tam vēl un vēl. No šejienes izriet pēc ātruma dažādas pasaules.

Gaismas Pasaules – neliels visuma procents, kuru apdzīvo apziņas. Un tā gaisma, kura mums tagad ir mūsu vibrāciju augšanas mērķis, nākamajā dimensijā kalpos par tumsu, no kuras mēs atgrūdīsimies. BET PIRMĀ UN OTRĀ BLĪVUMA PASAULĒM MĒS ESAM GAISMA.

Viss kaut kādēļ ir vajadzīgs. Un tas mums ir jāņem vērā. Ļaunums uz planētas ir vajadzīgs, lai mēs, sadūrušies ar to, uz visiem laikiem iegūtu sapratni, ko mēs nedrīkstam darīt augstāku vibrāciju pasaulēs. Cita lieta, ka mūsu pasaule ir tik maz vadāma, ka ne vienmēr viss tiek darīts tā, kā Mēs Lielie Iecerējām.

Pamēģiniet nostāties virs planētas un atrast valstu robežas, atsekot nacionalitātes, izsijāt caur sietu tumšos un gaišos, it kā jūs sijātu visas savas ķermeņa šūnas. Šī šūniņa ir no smadzenēm, bet šī – no ģenitālijām – fui!

Kad jūs pacelsieties virs planētas, pirmais, ko jūs vēlēsieties izdarīt – attīrīt viņu. Visu organismu. Ja jums ir pa spēkam, tad darbojieties ar tiem pieejamajiem līdzekļiem, ar kādiem esat spējīgs. Tā galvenokārt ir Radītāja mīlestība pret visu planētu kopumā.

Pacēlies Saules sistēmā, jūs sapratīsiet, ka jūs bez ierunām mīlat šo burvīgo planētu kā vienību ar savu apziņu, kura arī planētai aug. Jūs ar mīlestību nesijāsiet to, kas uz viņas aug. Jūs vienkārši mīlēsiet un atbildēsiet Sevis Lielā priekšā par to, kas uz viņas notiek. Jūs tieksieties uzsākt darbības, kuras kalpos savas brīnišķīgās pērles sirdī dziedināšanai.

Jūs satrauksiet visus cilvēkus un celsiet viņus jaunām un jaunām kalpošanām, JŪS IZGLĪTOSIET VISUS BEZ IZŠĶIRĪBAS. Kāds no cilvēkiem noreaģēs uz jūsu gaišajiem vēstījumiem, bet kādam tuvāka ir kaila informācija un tumšās daļas skubinājumi un uzsaucieni. Viņi ir tādi, viņiem vibrācijas un rezonanse ir citādas, un ko tu viņiem padarīsi? Kur viņus likt? Jo tā taču ir puse planētas!

Kad jūs pacelsieties uz nākamo apziņas slāni, jūs sapratīsiet, ka jūs tad arī esat VISS, KAS IR. Un daļa no manis ir gaiša, bet daļa vēl tumša. Viena mana daļa karo ar otru manu daļu. Bet Es Lielais vēroju un mācos.

Tātad atbildes uz jūsu jautājumiem:

“Kurš ar kuru karoja? Par ko? Kurš sāka karu? Tas ir pēc Radītāja Plāna?”

ES ESMU VISS, KAS IR. TĀ IR MANA PERSONĪGĀ ATBILDĪBA.

“Kurš to pieļāva, ka planētas cilvēku lielākā daļa ir aplipināta ar parazitējošām būtībām, kuras nav izmiesojušās dēļ saviem anti-sasniegumiem dzīvē uz Zemes, vai nekaunīgiem augstāk attīstītiem zemu vibrāciju biedriem?”

ES ESMU VISS, KAS IR. TĀ IR MANA PERSONĪGĀ ATBILDĪBA.

Pamēģiniet novākt vērtējuma un nosodījuma momentu. Tā ir iziešana no dualitātes.

Ar Mīlestību

Natālija Koteļņikova

 

Pievienots 20.01.2011

http://sanatkumara.ru/stati/slozhniy-vopros-i-prostoy-otvet

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/sanat_kumara/znaniya_iz_ognennogo_sloya (Tulk. piezīme)

[2] Citāts pilnībā skan šādi: “Преследователи ярые, куда гоните? Сами не зная, приближаете к светлому Прибежищу”, Братство, 340 / “Niknie vajātāji, kurp jūs mūs dzenat? Paši to neapzinādamies, tuvināt mūs gaišajam Patvērumam”, Brālība, 340 http://urusvati.agni-age.net/AJ/bratstvo.html (Tulk. piezīme)