Kā kļūt par planētu?

Kā kļūt par planētu? Kā sajust beznosacījuma mīlestību?

Prakse

11.02.23.

Šī apbrīnojamā prakse pie mums atnāca seminārā Permā, ceremonijā „Augšupcelšanās Krēsls”. Krēslā apsēdās jauna sieviete un palūdza Garam sev beznosacījuma mīlestības jūtas pret visiem planētas cilvēkiem. Negaidīti mums atbildi viņai deva viņas pašas četrgadīgais dēls, kurš pagaidām vēl nerunā, viņš bija palicis mājās tajā dienā. Viņš atnāca telepātiskā seansā, lai palīdzētu savai māmiņai. Zēns ir veca dvēsele, atnācis pasaulē kā skolotājs. Māmiņa mums pastāstīja, cik viņam pagaidām vēl ir grūti dualitātes pasaulē – ar viņa beznosacījuma mīlestību… Un viņai arī sagribējās sajust vienotību ar visiem cilvēkiem, bet KĀ to izdarīt?

Dēls palīdzēja, un mēs visi sajutām vienotību ar planētu, viņas gigantisko spriegumu iekšienē, Kundalini krājošos spēku, kurš raujas uz virspusi un tiecas izlādēties jebkurā veidā. Mēs sapratām, kāda nozīme ir Gaismas portāliem, kurus mēs uzstādām pa visu Zemi, lai noņemtu kaut daļu no šī iekšējā sprieguma. Mēs sajutām vienotību ar visiem planētas cilvēkiem bez izšķiršanas, vai viņi ir „tumšie”, vai „gaišie”…

Mēs veicām šo praksi grupā Augšupcelšanās Krēslā Permā un atkārtojām to seminārā Sanktpēterburgā. Tā lieliski strādā, un es rekomendēju to veikt katram gaismas nesējam kaut reizi, lai izjustu savu vienotību ar planētu un visiem cilvēkiem, sajustu spēku, kāds piemīt visa, Kas Ir Zeme un Kas Ir uz Zemes, beznosacījuma pieņemšanai.

Mēs esam iemācījušies ieiet sava sirds centra telpā ar dažādām praksēm (šeit nav uzdevuma nonākt sirds sakrālajā centrā, bet vienkārši – nolaist sevi sirds centrā). Tiem, kas vēl nezina, kā to izdarīt, stāstu: parasti mūsu zemes saprāta un sevis „es” sajūta atrodas galvā, Adžnā. Nosauksim to par „savākšanas punktu”. Mūsu uzdevums – sākumā pārvietot to uz sirds centru – Anahātu. Eksistē divi ceļi – sievišķais un vīrišķais. Sākumā es aprakstīšu loģisko vīrišķo ceļu.

Jums nevajag vērot no augšas, kā „jūs mazais” nolaižaties sirdī, jums ir jāizdara pretējais – jānolaiž „sevi visu” sirdī, it kā liftā. Jūs braucat garām tādām „stacijām”, kā Deguns, Zobi, Mēle, Žoklis un apstājaties atvilt elpu Višudhā, kaklā. Šeit jūs skatāties uz augšu. Augšā ir „palikuši” smadzenes, acis, deguns, kakls un mute. Viss tas ir VIRS JUMS. Tagad, kad jūs ieraudzījāt un sajutāt sevi kaklā, jūs turpināt ceļu, un no kakla jūs nonākat lejā, sirds centrā. Jūs esat šeit un tagad sirds centrā.

Sievišķais ceļš – jūs uzreiz esat sirds centrā, jūs vienkārši zināt, kā tur nokļūt.

Patrenējieties sākumā šajā prakses daļā. Kad pilnīgi apgūsiet, iztaisiet to visu.

Tātad – visas prakses apraksts.

 

Es un planēta – esam Viens

Sazemējieties Planetārajā Centrā, viņa augsto vibrāciju kodolā – Planetārais Kristāls no sava kristāliskā centra – sirds centrā. Šim nolūkam izelpojiet zelta auklu no sirds centra un vērsiet to uz planētas centru. Labi to tur nostipriniet. Nosūtiet planētai mīlestību pa iezemēto auklu. Nesteidzieties…

Tagad pārvietojiet „savākšanas punktu” jebkurā veidā uz sirds centru. Apstājieties un atpūtieties…

Atstājiet pusi no „sevis” šeit, bet otru pusi pārvietojiet uz planētas Centru, uz kodolu. Šeit var palikt pašā kristāliskajā centrā, tur ir harmoniski un gaiši, taču mūsu uzdevums ir no šejienes izaugt uz planetāro globusu, paplašināties līdz visai planētai, kļūt par viņu. Jūs „kļūstat” Zeme-Māmuļa…

Jūs sajutīsiet visus cilvēkus „sevī” un uz savas virsmas. Šie cilvēki ir jūsu neatņemama daļa, kuru jūs, planēta, audzējat kā planetāro rasi.

Jūs sajutīsiet, ka jums – planētai ir vienalga, kādas nacionalitātes, kādas ādas krāsas cilvēki ir uz viņas… kāds ir viņu izglītības līmenis un pat kāds ir viņu garīgās attīstītības līmenis… Kāds ir viņu vecums, materiālais stāvoklis, veselība… Šie cilvēki ir uz jums – Zemes, un jūs esat Viens.

Tā ir jūsu mīļotā daļa. Tā ir jūsu raža, kuru jūs audzējāt lielā mīlestībā un visu, visu pieņemšanā. No šejienes, no šīs pozīcijas, viņi visi ir vienlīdzīgi un vienādi mīļi… viņus nav iespējams citu no cita atšķirt… bet cik viņi ir dārgi… Zeme iziet savu beznosacījuma mīlestības mācību, viņa arī mūs māca pieņemt visus.

Mēs jūtam arī planētas iekšējo stāvokli. Zemes sasprindzinājums ir liels. Sūtiet viņai nomierinājumu, harmonēšanu, tīrību un mīlestību no cilvēka sirds planetārajā sirdī. Piepildiet visu ar gaismu un mīlestību. Varat kopējam darbam piesaukt savus Skolotājus.

Atgriezieties nesteidzoties, savāciet sevi visu atpakaļ cilvēka sirds centrā. Pateicieties sev-planētai un palieciet viņa, lai uz visiem laikiem pieņemtu savā sirdī piedošanu un visu cilvēku kā Vienotās Planetārās Ģimenes pieņemšanu.

 

Pievienots 23.02.2011

http://www.sanatkumara.ru/stati/kak-stat-planetoy

Tulkoja Jānis Oppe