Fragmenti no meditācijas Permā

Pie mums atnākusi Saules sistēma Hēliosa personā. Es izdzirdēju frāzi: “Pastiepiet plaukstas, es jums iebēršu sauli!” Hēlioss tagad veiks saules iniciāciju mūsu grupai. Kādreiz es teicu, ka cilvēks ir Zeme, un viņa Patiesības Ķermenis sevī ietver Zemi. Kopš tā laika mēs esam izauguši, un cilvēka apjoms ietver sevī arī Saules sistēmu. Faktiski mēs visi kļūstam saules, kļūstam Sanati Kumaras, Hēliosi, Ra un citas Būtības, kuras ir Saules sistēmā. Un pašlaik tāda savienošanās ar Saules Hierarhiju notiks Hēliosa vadībā. Sajūtiet, kā stari, kuri savieno jūs un Sauli, iznāk no jūsu sirds centra. Viņi caururbj Sauli un atgriežas jaunajā čakrā, kura ir starp saules čakru un sirds centru astrālajā ķermenī. Stars šajā čakrā var ieiet no priekšas vai aizmugures. Iznāk no sirds centra, caururbj Sauli pa asi un ieiet jaunajā čakrā. Tādā veidā mēs savienojamies ar savu astrālo ķermeni caur Sauli.

Elpojiet caur to vietu, kur jums ir saspīlējumi vai spriegumi, veriet to vaļā, attīriet ķermeni.

Tā ir viena cilpa, bet otra cilpa – faktiski tas ir mūsu sazemējuma stars, viņš iet cauri zemei un atgriežas sirdī. Lūk, mēs arī esam savienojuši Zemes orbitāli un Saules orbitāli sevī, sirdī. (...) Cilvēka uzdevums – sabalansēt šīs enerģijas sevī un Saules Logosā. Piepildiet visu mūsu konstrukciju ar savu mīlestību, kura nāk no Tēva. Mēs savienojam Gaismu un Mīlestību, lai tas viss atdzīvotos. Jums ir jāierauga TAS no sevis iekšienes. Jūsu ķermenis ir centrs starp Sauli un Zemi, jūsos šīs enerģijas saiet kopā. Arvien vairāk cilvēku, savienojoties ar Saulīti, sāk pārvadīt arvien vairāk saules enerģijas uz Zemi, tādā veidā nogādājot šīs enerģijas cilvēku sabiedrībā.

Jūs varat šo enerģiju padzenāt uz augšu, uz leju, lai viņu nostiprinātu sevī. Viss organisms sakārtojas, īpaši gaismas ķermeņi saņem daudz no šīs prakses.

Tagad es visu mūsu grupu redzu uz lielas saulespuķes. Hēlioss pašlaik ar lielu kupolu no augšas ir apklājis mūs. Bet nākamais kupols virs mums ir no briljanta enerģijas.

Šeit mēs vienkārši sēžam un skatāmies, viss notiek pats no sevis.

Kupols ir sācis izstiepties uz augšu un izskatās kā daudzskaldņu piramīda. Tas ļoti izskatās pēc grupas Patiesības Ķermeņa. Katrs no mums ir skaldne šajā piramīdā, kura nes sev līdzi savu pasaules redzējumu un savu patiesību. Un tagad ir skaidri redzams, ka mūsu apziņa ir šīs formas membrāna. Es to izlasīju no Jēnoha. Agrāk es tam nepievērsu uzmanību, kaut gan jutu. Jūsu apziņa atrodas pa virsmu, jūs jūtat sevi par šo formu, bet viņas iekšienē it kā ir jūsu iekšas. Jūs varat savienoties ar jebkuru punktu savā iekšienē, un tomēr jūsu apziņa atrodas uz šīs formas virsmas. Sajūtiet šo jums jauno zināšanu, pašlaik jūs to varat vienkārši sajust.

Tagad forma izmainās, atveras virsotne, un caur augšējo portālu ienāk Būtība. Tas ir Mihaēls, viņam ir iezilgans stars...

“Mani bērni, es atnācu, lai apsveiktu jūs. Jūs šodien spērāt svarīgu soli savā augšupcelšanā. Es ļoti priecājos. Es jutu jūs katru atsevišķi, Es strādāju ar jums, Es mīlēju jūs. Es ceru, ka rīt jūs mani jutīsiet labāk. Es vienmēr esmu klāt šīs Skolas nodarbībās. Sanats Kumara, dabiski arī vienmēr ir klāt nodarbībās, un Es vienmēr esmu klāt un vedu jūs, tāpēc ka tā ir Augšupcelšanās Skola, tā ir Dieva gribas Skola, tāpēc ka Dieva Griba ir, lai pēc iespējas vairāk cilvēku aizietu no šīs planētas uz gaismas pasauli, lai jūsu apziņas tiktu izkaltas šajās blīvajās dimensijās un nāktu pie manis. Caur mani tālāk pie Debesu Tēva.

Es aicinu jūs, un manu saucienu izdzirdiet sirdī savā. Audziet ātrāk pie Manis, kļūstiet par Mani, izejiet aiz Manis ietvariem un audziet tālāk. Es jūs ļoti mīlu. Un Es... tagad atveru savu sirdi jūsu priekšā, lai piepildītu jūs ar pašu maigāko, pašu skaistāko manas sirds melodiju. Paklausieties, kas pašlaik līst no jūsu sirds centra... Piepildiet ar šo melodiju visas, visas savas šūniņas un savienojieties ar Mani mūžīgā mīlestības un prieka savienībā.”

Jūsu ķermeņiem ir jābūt atslābinātiem, bet jūsu galvai ir jābūt skaidrai un svaigai. (...)

Mihaēls dod vietu Gabriēlam. Viņš saka: “Pievēršu jūsu uzmanību tam, kas jums ir pielikts klāt, jums katram, leģions eņģeļu.” (leģions – pusmiljons).

Katram, kurš augšupceļas, pašlaik ir pielikts klāt eņģeļu leģions, tāpēc ka jūs pašlaik esat Augšupceltā Skolotāja vai Meistara līmenī. Tam, kurš ir pietuvojies piektajai dimensijai, ir tāda palīgu armija. Un Gabriēls personīgi ved tos, kas augšupceļas. Mihaēls ved visus cilvēkus, un tajā skaitā Viņš strādā ar mūsu Skolu. Bet ar augšupcelšanu veļ ļoti aktīvi nodarbojas Gabriēls, mūsu lokālā visuma izpildvara. Izjūtiet viņa enerģijas: blīvas, baltas, briljanta. Viņš tagad ir aktivizējis savus eņģeļu leģionus. Viņi visi ir jūsu palīgi, viņi, protams, ir mazi, bet viņu ir ļoti daudz.

Piesauciet savus eņģeļus, un viņi izdarīs to darbu, kuru jūs nevarat izdarīt.

Ieelpojiet un piepildieties ar šo gaismu, visos orgānos, visās ķermeņa šūniņās...

Gabriēls smejas, saka: “Es redzu jūsu cītību, un Es jūs uzslavēju.” Cik karsti ir kļuvis! Viņš ir apsedzis mūs ar kupolu, mēs pašlaik esam noslēgtā telpā, un it kā mēs tiekam sildīti no visām pusēm. Šeit mūs paceļ, uzdzen augstas vibrācijas, lai mēs, mūsu šūnas, pierastu dzīvot augstās vibrācijās, lai mēs pakāpeniski transformētos un būtu gatavi nulles punktam, kurš mūs gaida priekšā. Šīs meditācijas un prakses ved mūs pie viena – lai mēs būtu gatavi.

– Jā, cepina mūs labi.

Augšupcelšanās panna.

Neaizmirstiet par kaulu šūnām, kauli arī iesūc šo informāciju-enerģiju.

Viņš saka: “Neuztraucieties, jūs visi jau esat piesūkušies!”

Bet tagad Viņš saka: “Es aktivizēšu jūsu kroņus.” Mums taču ir gan mazi, gan lieli dažādi atribūtu. Skatieties uz jūsu kroņa čakrām, tur ir jūsu atribūti: dažādu krāsu kristāli, kroņi. (Aplūkojam savus kroņus.)

Tagad viņš vērš jūsu uzmanību ķermeņa virsmai pie sirds centra. Kādi jums tur karājas atribūti? Viņš parāda tos jums, lai mēs to zinātu.

Nolaižamies saules pinumā – kādas jostas un sprādzes mēs tur uz sevis redzam? (...)

Mihaēls un Gabriēls aicina mūs uz mūsu lokālā visuma galvaspilsētu Salvingtonu. Mēs jūs tagad pacēlām, kupolu-merkabu atveram, un jūs iznākat Salvingtonā... Priekšā stāv templis ar kupolu. “Tā ir mana rezidence,” – saka Gabriēls.

– Kā šamaņu pils...

“Bet mēs tagad iesim nevis uz manu pili, bet uz Mihaēla rezidenci.” Tā ir milzīga, daudzu kilometru pils. Mēs mazliet paceļamies uz pakalna, un te mūs no visām pusēm ielenca. Viņiem taču interesē, ka cilvēki, pat lai ēteriskajos ķermeņos, bet tik augstu jau ir pacēlušies. Pirmoreiz mēs esam šajā galvaspilsētā, skatieties izplestām acīm, kurš ko ieraudzīs... Mūs sveic ar lielu prieku un pavada uz vietu... tur nav griestu, man liekas, tā ir milzīga apaļa arēna. Griesti nav redzami, tāpēc ka ir ļoti augstu. Augšā mierīgi lido eņģeļi, mēs viņus redzam, viņi mirdz.

– It kā mākoņi paveras, un mūs apkaisa ar balti violetu pulveri... Lieli eņģeļi peld...

Mums tagad piedāvā veikt apmazgāšanos. Lejā ir kaut kas ezeram līdzīgs. Un ir kāpnītes, kuras tieši uz turieni nolaižas. Un mums piedāvā veikt apmazgāšanos ar visām drēbēm. Šis ūdens nesaslapinās mūsu drēbes, mēs iznāksim sausi, tāpēc ka tas ir enerģētisks ūdens.

– Nu ko, lecam?

Kāds lec, bet kāds ieiet...

– Ā... lūk, kur es peldējos 7 gadu vecumā.

Pazīstami, jā?

– Es daudz reižu šeit esmu bijusi... Man 7 gadu vecumā rādījās viens un tas pats sapnis...

Skatieties, mūsu āda sāk no mums noiet, gabaliem, saraujas gluži kā šagrēnāda... gabaliem krīt nost tieši ūdenī, bet iekšā ir zeltains, zeltains ķermenis, mirdzošs...

Mēs no turienes izlidojam no ezera augšup jau kā eņģeļi spārnos. Nevis iznākam, bet izlidojam, un tiem eņģeļiem pievienojamies, kuri tur, augšā, lido. Ir atvērts portāls uz augšu, un mēs tur izlidojam, mūs interesē, kas ir tur augšā. Tur ir ļoti daudz gaismas, augšā, tas ir Radītāja kanāls, un mēs lidojam turp kā tauriņi uz gaismu...

Mēs sakām tiem, kuri vēl nav iegājuši ūdenī: “Nu ko jūs stāvat? Nebaidieties, mēs, skatieties, jau esam šeit!” Un pēdējie kautrīgie cilvēki sāk iet iekšā ezerā... gluži kā skābe saēd ādu, taču nemaz nav sāpīgi, absolūti.

Mēs esam aizlidojuši pa Salvingtonu, kurš uz kurieni, izlidojuši no portāla. Mums ir telepātiskie sakari, un mēs cits citam stāstām, kurš ko redz.

– Dārzs,

– upe, margrietiņas un vijolītes norā.

Bet es ieraudzīju mācību iestādi, es, redzams, pazīstu viņus, klases svaigā gaisā, dārzā...

– Tā ir Maitreijas skolas filiāle. (...)

Bet tagad es esmu tajā vietā, kur ir sapulcējušies mazi bērni, daudz, daudz bērnu. Izskatās pēc inkubatora...

– Bet es esmu atlidojis uz templi, saucas “Ticības Glabāšana”, tāds liels stabs, uz tā sveces, bet stabam pa vidu – amulets. Tas ir “Ticības Templis”.

Man kā stariņš sirdī ir ienācis Jēzus Kristus, redzams, Viņš ir kaut kur šeit blakus. Gaida, kamēr mēs sapulcēsimies. Eņģelis notaurēja kopīgu pulcēšanos, mēs visi metāmies cits citam pretim un apsēdāmies kaut kādā vietā, kas izskatās pēc salas lielā ezerā. Un no augšas visa sala mirdz.

Jēzus nolaižas šajā aplī, nostājas centrā un saka: “Mani bērni, es gribu jums pamācīt mīlestību. Pats galvenais, ko es jums vienmēr mācu – mīlēt. Pirms iemācīties mīlēt kādu, iemācieties mīlēt sevi.”

Piepildieties ar šīm enerģijām. Pavisam citas enerģijas, pavisam ne tādas, kad mēs viņu piesaucām. Es redzu caurspīdīgu siluetu ar zelta aprisēm.

– Bet es redzu ir kā zibošus kadrus...

“Jūs visi tiecaties uz Kristus-apziņu, jums ir tāds mērķis, bet vai jūs pilnībā apzināties, kas tas ir – Kristus apziņa? Tā ir Tēva apziņa. Visām mūsu hierarhiskajām vienībām ir Kristus statuss. Paceļoties pa savu hierarhiju, jūs pirmām kārtām iemantojat šo statusu, citādi jūs neizlaidīs no šī apziņas kontūra. Kas tiek domāts ar šo apziņas līmeni? Pirmkārt – atbildība par visām savām darbībām. Pilnīga apzināšanās, ko jūs radāt. Otrkārt – labā un ļaunā pilnīga izpratne. Godīguma, kristālskaidra godīguma dziļa izpratne, mīlestības beznosacījuma līmenī dziļa izpratne. Es saprotu šo cilvēku, es viņu pieņemu, tātad, es viņu mīlu bez nosacījumiem, lai kāds viņš nebūtu, tāpēc ka viņa dvēsele ir atnākusi no mūžības un mūžībā aizies.

Jūs visi atnācāt uz Zemi izdarīt neiespējamo – šī blīvuma apstākļos iemācīties mīlēt Dievu. Mums tādas pasaules bija daudz reižu, bet mēs nesasniedzām to, lai blīvais cilvēks mīlētu Dievu. Tikai tiekšanās atpakaļ, gaismā, augstumā, pie Tēva dod cilvēka apziņas evolūciju. Parasti cilvēka apziņa iestiga tumsā un neattīstījās, kļuva dzīvnieciska, degradēja... un, tikai pateicoties tam, planēta izglābās un nenotika tas, ko jūs gaidījāt. Un vairs nenotiks, tāpēc ka mēs jūsu sirdīs lasām mīlestību pret Radītāju. Saprotiet, ka tas ir pats svarīgākais, pēc kā jūs atnācāt – nodemonstrēt iespēju atgriezties pie dievišķības no blīvām pasaulēm. Pagaidām atgriešanos pie dievišķības panākt bija ārkārtīgi grūti, dažām planētām neiespējami. Mēs pazaudējām daudz eņģeļu.

Mēs apsveicam ar to, ka jūs esat pamodušies. Tagad jūs iesiet atpakaļ, pie Tēva, tikai caur mīlestību. Nekādas zināšanas, nekādas prakses, nekādas teorijas jums nepalīdzēs, ja jūs neiemācīsieties mīlēt. Pats galvenais, kas vajadzīgs Neitrālajā hierarhijā – iemācīties mīlēt. Tāpēc uzstādiet sev uzdevumu – domāt par šo tēmu, saprast, censties, darīt to, sūtīt mīlestību savā pasaulē. Nevis vienkārši gaidīt, kad viņa pie jums atnāks, nevis vienkārši domāt: es daudz lasīšu, un mīlestība atnāks pie manis. Ir jāmīl kaut vai sevi.

Viņš aicina vēlreiz tagad izjust šo iespēju, šīs jūtas, dotas mums no Dieva. Mēs mīlam sevī dievišķību, mūsu dvēseli, Radītāju sevī, un pieņemam sevi ar ne mazāku mīlestību, ar ne mazāku mīlestību. Lūk, ko viņi grib. Iemācījušies mīlēt sevi, jūs iemācīsieties mīlēt citus. Izjūtiet tagad, kā ir atvērta jūsu sirds, kā viņa rezonē ar šīm enerģijām, kā jūs fiziski atbildat jūsu dvēseles vēstījumiem pašlaik. Vai jūs dzirdat mīlestības sūtījumu no Augstākā Es? Vai jūs jūtat ķermenī šo mīlestību? Savienojumu ar Augstāko Es rada tikai mīlestības strāvas. Viņa atdzīvina visas gaismas formas. Tikai mīlestība var atdzīvināt visus gaismas ķermeņus. Ja jums pašlaik kaut kur rodas vaina, nožēla, kritika, vāciet tās prom, atdodiet man. Es, Jēzus, izdziedinu jūs no tā, dodu jums iespēju mīlēt sevi par to, ka jūs esat, mīlēt bez nosacījumiem. Mīlestība – tā ir galvenā prakse Augšupcelšanās skolā. Es tagad ieeju jūsu sirdī, katram, un sāku dzīvot jūsu sirdī, dvešot no tās brīnišķīgu, dievišķu mīlestību.

Sajūtiet, kā viņa iedzīvojas sirds centrā... kā viņa aug, kā mazs bērns tur...

Tas ir liels dārgums, mana personiska dāvana katram jums. Glabājiet to, atcerieties to, jūtiet to, izmantojiet to. Izmantojiet to katru dienu. Esiet Kristi dzīvē...”

Visi cilvēki un eņģeļi ir nostājušies un atvadās no mums... (...)

 

Pievienots 27.02.2011

http://sanatkumara.ru/stati/otrivki-iz-meditatsii-v-permi

Tulkoja Jānis Oppe