Pretrunas starp Taiberonu un Drunvalo

Interesants raksts ir nodrukāts vietnē “Цветок Жизни” (“Dzīvības Zieds”) http://www.floweroflife.ru/node/310

Tā ir intervija ar Drunvalo Melhisedeku, kurā viņš ir pretrunā ar Džeimsu Taiberonu. Mani dārgie un maigi mīlēti skolotāji strīdas. Tiekam skaidrībā, kāda ir pretrunu jēga.

Drunvalo Melhisedeks saka:“Es izlasīju Džeimsa Taiberona vēstījumu, Kristāliskā Mer-Ka-Na, mani lūdza atbildēt uz šo vēstījumu, jo tajā ir teikts, ka tetraedrālā Mer-Ka-Ba, kuru es mācu, ir novecojusi. Un, ka viņam ir daudz labāka sistēma, kurai nav dzimuma un nav polaritātes, citiem vārdiem, nākamais līmenis.

Gandrīz visos jautājumos es piekrītu Džeimsam. Jā, gala rezultātā mēs iziesim aiz tetraedrālās Mer-Ka-Ba ietvariem, bet es nepiekrītu tam, ka tie būsim mēs vai jebkura cita būtne Visumā, kas noteiks jaunā cilvēka Gaismas ķermeņa formu. Tikai Māte Zeme var un izdarīs to. Pārējā lielākajai daļai es piekrītu Džeimsam, un es pats esmu runājis par daudzām šīm lietām publiski.”

1. Drunvalo piekrīt Džeimsam lielākajā daļā. Tātad vispārēji viņš nenoliedz visu, kas uzrakstīts Taiberona (jeb, kā mēs esam pieraduši, Tiberona) vēstījumos. Viņu satrauc kanālu patiesīgums vai nepatiesīgums vispār. Un konkrēto nepiekrišanu Taiberonam viņš izplata uz VISIEM KANĀLIEM vispārēji. Bet tā viņš izsaka savu nepiekrišanu ar pēdējā ģeometriju. Kā komentāru, viņš stāsta par “nepatieso” kanālu metodi:“metode, kuru šie cilvēki no Plejādēm ir izvēlējušies, lai sadalītu cilvēci, ir gandrīz identiska tam, kas tiek darīts ar Džeimsu Taiberonu. Viņi stāstīs kaut ko attiecībā uz kādu jautājumu, un 99,9%!! no tā ir patiesa informācija. Gandrīz visi, lasot viņu apgalvojumus, noticēs, ka tā ir taisnība. Un viņi turpinās runāt patiesību, kamēr cilvēku sirdis neatvērsies pilnīgi, un pēc tam slepeni notiks apmāns. Paragrāfa vidū viņi ieliek kaut ko tādu, kas pilnīgi nav patiesība, taču, tā kā jūs viņiem esat piekrituši visam līdz tam, cilvēka būtne vienkārši ļauj tam ieiet sevī kā patiesībai, kaut gan tā nav patiesība.”

No šiem vārdiem ir skaidrs, ka Drunvalo pat par 99,9% piekrīt Taiberonam. Un mums ir atlicis atrast tikai 0,1% viņu pretrunu. Jāsaka, ka tas īstenībā ir ļoti augsts Taiberona kanāla vērtējums, jo daudziem kanāliem ir daudz mazāks patiesīguma procents, un tas ir normāli. Tad var šaubīties arī par 100% patiesīgumu VISAM, ko mums ir pavēstījis mūsu ļoti cienījamais Metrs Drunvalo, atcerēsimies kaut vai viņa “trīs tumsas dienas”. Un padoms, kuru viņš mums dod, ir nedaudz priekšlaicīgs:“es jums ieteiktu pārtraukt klausīties kanālus un mācīties to, kā ieiet paša Sirdī. Visa zināšana un viedums atrodas tur, un tie nekad nebūs meli vai apmāns. Tā vienmēr būs Patiesība. Noticiet sev un uzticieties sev.”

Tad mums atliek neko nelasīt un palikt neziņas tumsā.

Visu var novest līdz absurdam.

Es piekrītu, ka daudzām, daudzām, nu ko tur daudzām, VISĀM Grāmatām nav 100% patiesības, ieskaitot Bībeli, Ēnoha Atslēgas, Korānu, Zelta Grāmatu, Urantijas Grāmatu utt. Ko gan teikt par visām citām grāmatām un kanāliem! Ieskaitot Drunvalo...

Kā pierādījumu saviem izteikumiem Drunvalo piebilst “iznīcinošu” argumentu:“Es lordu Metatronu pazīstu pirms šī Visuma radīšanas, un katrs no mums ir klāt katrā lielajā Padomē visos līmeņos Visumā kopā ar citiem cilvēkiem no tiem reģioniem. Es precīzi zinu, kā un ko lords Metatrons domā un jūt šajā sakarā, un viņš nekad nebūtu teicis neko tik muļķīgu, kā to izdarīja misters Taiberons savā vēstulē. Vienkārši tāpēc, ka viņš saka, ka tas ir lords Metatrons, tas pilnīgi nenozīmē, ka tas ir viņš.”

Starp citu, vienu kanālu Metrs Drunvalo sauc par “patiesu”, tas ir Krajona kanāls.“Jā, eksistē daži ļoti svarīgi kanāli uz Zemes, tādi, kā Krajons.” Visdrīzāk viņš domā Lī Kerolu, diezin vai viņš pazīst citus cienījamus Krajona kanālus (“nepatiesus”, kā tos tagad sauc). Tad, lūk, pats Krajons ir teicis, ka kanāls ar Augstāko Es mūsu laikā ir normāla parādība, nevis ekstraordināra. Vai tad tā nav patiesība? Tad kāpēc mēs nevaram apmainīties ar saviem vēstījumiem un palīdzēt cits citam augt? Jo visu pašam zināt taču nav iespējams. Un kādēļ gan velosipēds jāizgudro katram patstāvīgi? Tas ir ilgi un neērti. Starp citu, Drunvalo zināšanas vāca pa visu pasauli pie septiņiem desmitiem skolotāju un nekad neuzskatīja tās par uzmanības necienīgām. Un uzrakstīja mums daudz interesanta, bez kā mēs visi nekļūtu tie, kādi kļuvām. Es esmu pateicīga VISIEM MANIEM SKOLOTĀJIEM, gan fiziskajā formā, gan smalkajā, kuri IZGLĪTO, VED, MĪL, GLABĀ, RŪPĒJAS UN PAT BAR, KAD VAJAG. Kur mēs bez viņiem tagad būtu?

2. Drunvalo piekrīt, ka“mēsiziesim aiz tetraedrālās Mer-Ka-Ba ietvariem, tas ir, izpaudīsim cilvēka gaismas ķermeņu nākamās formas.” Viņš nepiekrīt, ka cilvēks var noteikt cilvēka Gaismas Ķermeņa nākamo formu. Kāpēc? Sevi viņš uzskata par cilvēku? Droši vien jā, jo viņš vairākkārt to ir teicis. Tad kāpēc viņš neuzticas citiem cilvēkiem? Viņš sevi uzskata par vienīgo patieso kanālu uz planētas? Jo viņš taču arī pieņēma zināšanas no “mazā cilvēka”, kurš sevi sauca noteiktā vārdā (visiem kanāliem, vai tie ir reāli, vai nē, ir ārkārtīgi bīstami uzticēties vai sekot, jo neviens droši nezina, kas tur runā.)

Drunvalo uzskata, ka“kas noteiks jaunā cilvēka Gaismas ķermeņa formu? Tikai Māte Zeme var un izdarīs to.”

Un ja Māte-Zeme JAU to ir noteikusi un izdarījusi? Jo augšupcelšanās JAU norit. Cilvēka Gaismas Ķermeņu nākamās formas JAU daudziem cilvēkiem ir izpaustas. Un mēs saplūstam vienotībā ar Mātes-Zemes apziņu, vai tiešām NEVIENS, izņemot Drunvalo, uz Zemes nevar noteikt jauno ķermeņu ģeometrijas sakrālo formu?

3. Nē, protams, es domāju, ka ne par to viņš runā. Viņš runā par to, ka visas pārējās formas arī ir polāras, kā polāra ir mūsu Saules sistēma. Tas tad arī tas 0,1% nepatiesības.“Paragrāfa vidū viņi ieliek kaut ko tādu, kas pilnīgi nav patiesība.” Nepatiesība ir tur, ka jauno ķermeņu polaritāte pazūd, nē, tā saglabājas, un tieši tas tad arī ir pretrunas punkts starp Metriem. Protams, žēl, ka Mer-Ka-Ba vairs nespēlē to nozīmīgo lomu cilvēka Gaismas konstrukcijā, kad viņa bija vienīgais izpaustais Gaismas Ķermenis. Tagad ir izpausti jau nākamie Gaismas Ķermeņi, “sauciet viņus kaut par podiņu”... No šejienes dīvains secinājums: “Acīmredzot Džeimsa Taiberona iekšējās balss lords Metatrons nesaprot sakrālo ģeometriju un, protams, nav lords Metatrons.”

Manuprāt, strīda būtība reducējas uz vienu:

“Vienkārši tas, ka jūs esat uztaisījuši daudzstūra zvaigžņveidīgu versiju, nemaina sākotnējā daudzstūra polaritātes dabu.”

Bet tas vairs nemaz nav briesmīgi. Starp mums runājot, praktiskā gadījumā, vai tad tam ir principiāla nozīme? Nevis Metatrons ir kļūdījies šajā gadījumā, bet Taiberons nepareizi ir traktējis jauno formu.

Ja VISAI planētas sakrālās ģeometrijas dabai piemīt harmonija, simetrija, tad arī Gaismas Ķermeņu formām (mūsu attīstības sākuma periodā) ir simetrija jeb polaritāte. Droši vien Taiberons šeit ir pieņēmis (ieraudzījis) formu, taču nav spējis to ģeometriski pareizi noteikt. Tā jau ir zinātnieka neveiksme. Kanāls pieņem to, ko viņam dod, bet pēc tam traktē, tas ir, pārtulko vārdos to, ko ir ieraudzījis vai sajutis ar iekšējo redzējumu un sajūtu, JO KAUT KĀ TAČU TAS IR JĀPASAKA, un, lūk, traktēšana dažreiz tad arī iegāž.

Gribu teikt, ka mums ar Vladimiru 12-staru Gaismas Ķermeņa forma sirds centra līmenī EKSISTĒ pāra Gaismas Ķermenī, tāpat kā ir DZĪVA arī 24-staru forma čakrā Sahasrāra. Kā viņas nosaukt, nezinu. Un, tā kā tieši šajā laikā, KAD MĒS IZPAUDĀM ŠĪS FORMAS, tika izplatīti nosaukumi Mer-Ki-Va, Mer-Ka-Va, Mer-Ka-Na, tad es izmantoju gatavus nosaukumus, tāpat kā visa pasaule izmanto gatavu nosaukumu Mer-Ka-Ba, Kad es par savu Gaismas Ķermeni virs galvas stāstu nodarbībās, viņu jūt visi mācekļi, no tā nekur nedēsies. Un, vai viņš ir polārs, vai nē, man ir vienalga.

Tātad tas ir principiāls zinātnieku strīds.

Domāju, neviens nešaubās, ka Gaismas Ķermeņu nākamās formas ir izpaustas un strādā. Paskatieties akadēmiķa Vseļenska[1], citu autoru, kuri nodarbojas ar sakrālo ģeometriju, darbus.

Nedomāju, ka Metatrons vēsta tikai Drunvalo un klusē visiem pārējiem. Tas būtu muļķīgi no Metatrona puses...“Kanāls sevi atver visumam, ko var izdarīt katrs cilvēks, un tas ir tikpat, kā uzgriezt jebkuru numuru un piezvanīt kādam uz Zemes.” Domāju, ka Taiberons tieši zina, kā telefona numuru viņš griež un kuru klausās. Nepārvērtīsim visas zināšanas vispār paradoksā.

D. Taiberons – tas ir tas kanāls, kurš apstiprināja mūsu aktivizāciju nepieciešamību Urālu kalnos, to, ko mēs nosaucām par “Sarkanā Drakona Modināšanu”. Pašlaik Drunvalo arī runā par tādu darba prakšu ar Zemes Kundalini lielo nozīmi. Par to Taiberons rakstīja jau pirms diviem gadiem. Droši vien Drunvalo tam piekrīt par 100%. Viņš nepiekrīt tikai vienam uzstādījumam – par jauno Gaismas Ķermeņu ģeometriskās formas nepolārismu. Nav vērts “izliet bērnu” kopā ar ūdeni.

 

Pievienots 01.03.2011

http://sanatkumara.ru/stati/protivorechiya-mezhdu-tayberonom-i-drunvalo

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. академик Е.Н. Вселенский(Tulk. piezīme)