Kvantu lēciena apzināšanās

2011.03.17.

11 03 18Saskaņā ar teoriju 12. gada kvantu pāreja – tā ir Galaktikas un visa, kas viņā atrodas, pāreja uz nākamo evolūcijas spirāles vijumu. Sakrātā gaismas daudzuma pāreja jaunā kvalitātē.

Citāts no vietnes kon.race6.org: “Kvantu pāreja – tas ir process, pēc zemes mērogiem izstiepts laikā. Tas nozīmē, ka pāriešana jaunos ķermeņos notiks pakāpeniski zināmu laika periodu, nevis momentāni pē 2012. gada 23. decembra. Tāpēc ka cilvēka apziņa neizturēs tādu asu satricinājumu. Pāriešana jaunos ķermeņos arī notiks nevis pēc burvju nūjiņas mājiena, bet cilvēka darba ar sevi rezultātā. Tikai šajā gadījumā viņam tiks dotēta enerģija fiziskā ķermeņa transformēšanai. Bet pilnībā Zemes Augšupcelšanās procesu ir plānots realizēt 500-1000 zemes gadu termiņā.”

http://kon.race6.org/2008/11/kakie-processy-ponimayutsya-pod-kvantovym-perexodom-2012-goda-okonchanie/ (Adrese nav pieejama)

Reiz, diezgan sen, es veicu kvantu lēcienu, miegā. Naktī es pamodos pilnīgā tumsā, aptverta ar necaurredzamu tumsu. Bet nebija ne sāpīgi, ne briesmīgi, bija vienkārši absolūti tumšs melnā plaknē. Bet no rita es pamodos jaunā pasaulē, maza, maza – milzīgā pasaulē, man nākamajā apziņas kontūrā.

Iedziļinoties tajā, es apzinājos, ka izgāju apziņas kontūra Piramīdu, izgāju caur slēgakmeni un iznācu nākamajā apziņas kontūrā. Un pats apbrīnojamākais, ka tur man palīdzēja kundalini spēks, kurš veic visus apziņas kvantu lēcienus. Atcerēsimies jogas prakses kundalini pacelšanai.

Taču man nebija saprotams, kā tumšs spēks un kāpēc tumšs spēks virza mūs uz Jauno Gaismu? Akadēmiķa Astafjeva[1] lekcijās es izdzirdēju man galveno lietu kvantu lēciena izzināšanā – Kundalini spēks ir antigravitācijas spēks, atdzīvojas un izpaužas lēciena momentā. Patiešām, tas ir antigravitācijas spēks, jo taču iet pretēji gravitācijai, uz augšu!

Mēs visi zinām, ka Kundalini ir planētas un cilvēka tumšais spēks, viņš ir koncentrēts cilvēka pirmajā čakrā un planētas centrā. Visas zemestrīces, cunami, viesuļvētras, vulkāniskā darbība ir šī spēka izpaušanās.

Bet, no otras puses, Kundalini spēks ceļ planētu un cilvēku uz enerģijas piramīdas virsotni, jebkuras apziņas nosacīto formu, un palīdz atplest piramīdas skaldnes uz āru un iziet aiz tās robežām. Tā tad arī ir kvantu lēciena izpausme – lēciena jaunā apziņā uz sakrātās gaismas rēķina.

Akadēmiķis Astafjevs ir izsekojis karu vēsturi visā mums zināmajā laikā un noskaidrojis, ka pirms kvantu lēciena uz planētas Kundalini spēks iznāk virspusē un pirmām kārtām izpaužas kā tumšo spēku aktivizācija – karos. Periodā pirms lēciena spēks izpaužas tā, ka kari pastiprinās, BET PĒC LĒCIENA SEKO GAIŠS UN MIERMĪLĪGS PERIODS. Taču planētas Kundalini spēks pastiprinās planetāru kataklizmu izpausmēs, tādās kā zemestrīces.

Pavisam nesen mēs taisījām praksi, kad savu apziņu savienojām ar planetāro. Mēs konstatējām, ka planēta iekšienē ir saspringta, viņu burtiski bija kā izspīlēta no iekšējā spēka. Es par to rakstīju:

11.02.23

Mēs jūtam arī planētas iekšējo stāvokli. Zemes spriegums ir liels. Nosūtiet viņai nomierināšanos, harmonizāciju, tīrību un mīlestību no cilvēka sirds planētas sirdī. Piepildiet visu ar gaismu un mīlestību. Varat kopīgam darbam piesaukt savus Skolotājus.

un vēl…

2011.02.23

„Nesen vairāki cilvēki man uz e-pastu atsūtīja daudzus gaismas nesējus apstaigājusi satraucoša vēsts – sos no Metatrona par palīdzību planētai un lūgums par VIENOTU meditāciju, sūtot uz planētu gaismu un mīlestību. Mēs šo vēsti izsūtījām tālāk. Tajā bija teikts:

„negatīvās enerģijas izplūde pieaug ar katru dienu aritmētiskā progresijā… Dienu pēc dienas Zemei ir arvien smagāk pārveidošanas procesā un cilvēcei arī.

Brīdinām – ja arī turpmāk notiks negatīva pieaugšana planetārajā sistēmā „Zeme”, tad planētai no kolapsa neizbēgt! Turklāt vadošo valstu īpašie dienesti ar dažādu veidu tehnoloģijām pastiprināti iedarbojas un smalkajām un jau tā bojātajām Zemes lauku struktūrām, izjaucot sistēmas „Zeme” balansu kopumā.”

Daudzus šis vēstījums darīja piesardzīgus, un viņi pievērsa uzmanību tam, KA ATKAL MŪS BIEDĒ, UN PLANĒTA NEMAZ NEIET BOJĀ. Jā, es piekrītu, planēta IR ĻOTI SASPRINDZINĀTA, TAČU TURAS.

Tad likās, ka planētai tomēr pietiks spēka mieram un līdzsvarotībai. Tagad mēs runājam par to, ka mēs JAU atrodamies kvantu lēciena procesā. Tas ir nelineārs, bet mums tas ir izstiepts lineārajā laikā, tāpat kā viss uz planētas.

Gribas dalīties savā prognozē, kaut gan es to izmantoju tikai priekš sevis, jo uz planētas viss mainās ik dienas. Aplūkojot 03.11 Japānas zemestrīces atkārtošanās iespēju tuvākajos mēnešos, es konstatēju pēc amplitūdas vēl lielāku vilni burtiski pēc mēneša, es to izdarīju 03.12. Taču pēc svētdienas, kad pasaules visas gaismas nesēju grupas, tajā skaitā arī mūsu grupa Tjumeņā, meditēja par palīdzību planētai un Japānai, šī amplitūda nokritās 4-5 reizes, un palika ļoti mazs šļāciens, daudz mazāks nekā pagājusī kataklizma. Atliek noticēt, kas tas nostrādāja. Uz kaut ko taču balstās amplitūdas kritums tikai diennakts laikā?

No šī skatupunkta ir svarīgas mūsu aktivizācijas kalnos dažādos planētas punktos, jo aktivizācijas veido Kundalini portālus dažādās vietās un mīkstina Kundalini aktīvas izplūdes iespēju elektromagnētisku portālu un garozas lūzumu vietās. Pēc iespējas vairāk organizējiet planētas kodola savienojuma ar Lielo Centrālo Avotu portālus spēka vietās, kalnos, upju satecēs.

Pastiprināsim palīdzību planētai visos mums iespējamos veidos!

 

Pievienots 18.03.2011

http://sanatkumara.ru/stati/osoznanie-kvantovogo-skachka

Tulkoja Jānis Oppe


[1] ASTAFJEVS Boriss Aleksandrovičs

Medicīnas zinātņu doktors, filozofijas grand-doktors, profesors, Krievijas Dabisko Zinātņu akadēmijas (РАЕН) īstenais loceklis